Galerie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Robert Szlencka

Zabrze

Opinie o Galerie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Robert Szlencka

byly

to dno mam nadzieje ze ten gość już nikogo nie naciągnie mnie do dziś nie zapłacił...

były pracownik

Firma dno"pan"prezes Robert Szlencka nie płaci ani pracownikom ani kontrahentom. Tankowanie auta za 10-50 euro to norma nigdy nie było do pełna. A jak się o pieniądze człowiek upomni to zawsze ma wymówkę - a to jakiś mandat przyszedł - innym razem nie może podjechać bo coś... - bo mu jeszcze ktoś nie zapłacił Dno i nie polecam oszusta . Znam jeszcze dwóch kierowców którzy też mieli podobne przygody z panem R. jak ktoś chce to sms,y mam do wglądy pisma z PIP,u i cała resztę papierów (cała teczka sie nazbierała) pozdrawiam moderatora

były pracownik

a ja ktoś chce wiecej to piszcie

czyżby

Skoro firma posiada dobre rekomendacje, to jak wytłumaczyć brak jakiejkolwiek informacji odnośnie wspomnianego przedsiębiorstwa ???? Jeśli założymy że każy wpis zostaje usunięty z netu to jak to się ma do uczciwego traktowania pracowników i ewentualnie pozytywnych opiniach ?? Lanie wody nic tu nie da, jakiś konkret poproszę

hg

okil
@hg 21.05.2014 11:53
o co chodzi komentatorowi rzemyk? Może ktoś wie, dlaczego firma "nie stawia na rozwój i rozpoznawalnosć"???...

...moze firma nie potzrebuje reklamy bo swietnie daja sobie rade na rynku i bez tego. Wiec pewnie warto zlozyc cv.... Moze ktos udzieli informacji na temat jpracy tam...Jakie kompetencje u kandydata są dla nich najważniejsze? Co szef najbardziej ceni u swoich podwładnych? Ilość czasu spędzonego w pracy? Kreatywność? A może zależy mu przede wszystkim na samodzielności, względach praktycznych i drobiazgowości?

mikołaj

Pewnie ogłaszają się na jakimś portalu, może nawet na goworku, tylko aktualnie chyba nic nie ma, może ktoś jest bardziej wtajemniczony, czy kogoś szukają.

Franciszek

To w ogóle w jaki sposób do nich sie dostać do pracy, skąd wiadomo, czy kogoś aktualnie szukają do roboty?

gain

Jak dla mnie to spory minus, bo trudno znaleźć o nich informacje, a w dzisiejszych czasach storna internetowa to wizytówka firmy.

rzemyk

to nic dziwnego, bo takie przedsiębiorstwa jak to Szlencki, raczej nie stawiają na rozwój i rozpoznawalność w internecie

kierowca

Jak odszukać pana (usunięte przez administratora) lub miejsce postoju auta?

były kierowca

Zapewne nie płaci mnie do dziś jest winny kasę. STANOWCZO ODRADZAM prace i współpracę ze złodziejem. chętnie poznam adres gdzie trzyma auta ,odebrałbym swoje rzeczy osobiste

xxx

Witam czy ktoś wie gdzie można spotkać p(usunięte przez administratora) ?

kierowca

Przestrzegam przed firmą - PERFECT TIME TRANSPORT z zabrza - za którą stoi (usunięte przez administratora) , firma jest zarejestrowana na słupa nijaką (usunięte przez administratora)

Wojtek

kiedy u niego jeszdziłes?

kierowca

- jezdzilem u niego , to wszystko prawda, pustak, cwaniak itp nic dodac nie trzeba

Bydło

W Polsce można pogratulować bydła które szerzy się siedząc w domu i nic nie robiąc tylko wypisując bzdury.

Wojtek

p.w. galerie to firma p.(usunięte przez administratora) siedziba firmy znajduje sie w Zabrzu na ulicy Szpitalnej gdzie mieszka starsza pani która nikomu nie otwiera bo tak ją synuś wyszkolił .Nie płaci pracownikom i innym firmom. Sam mieszka w opolu i to taka firma kogucik a może cwaniaczek? ale to wszystko kiedyś sie skończy ...

krzysiek

a swoja droga zawsze moge wykonac telefon do tych dwu firm które dały ci ten towar na holandie i prosic o zapłate za wykonaną usługe.

krzysiek

dojechałem i towar tez. wiesz o tym doskonae,datego przeładowywałes sie złodzieju pod makro w opolu a nie w firmie. mam czas jeszcze zeby do sądu isć więc lepiej zapłać. moge tu przesłac zeskanowane potwierdzenia odbioru:) i co wtedy zrobisz?

Holandia

trzeba dojechać do tej Holandii a nie rozkradać towar. Stary numer. A policja umarza kradzież i po kłopocie. A towaru nie ma.

krzysiek

to nie bzdury, ja wziąłem transport do hollandii jako podwykonawca a ten patałach nie zapłacił od maja 860.00 zł unika kontaktu, telefon ma tylko poczte. złodziej i tyle ten szlęcka

Marek od dupodaji

A ja wierze w to co mi stary obiecał że będę bogaty i będzie super.

Darek.

Niech ja pracuje i dobrze zarabiam a idiotów którzy tylko smarują internet to pozdrawiam.

Wojtek.

Ja uważam że takie gówna które opluwają innych powinni zamykać. A jak nie chce mi się pracować to po prostu ide na śmietnik coś pozjadać. A nie kur/ka ide do pracy i chce 3000 bo mam podstawówkę.

kretyn rzygający.

(usunięte przez administratora) Ip trzeba mieć w głowie a nie(usunięte przez administratora) w internecie.

Wojtek

Napisałeś sześć postów w 15 minut z jednego ip tylko nick zmieniłeś jesteś totalnym kretynem (usunięte przez administratora)

hehe dupodaja

Oczywiście że to wszystko wypisuje na niego ta dziwka i narkomanka jego ex. teraz daje [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y dalej za kase i się cieszy. (usunięte przez administratora)

Dyro

Dokładnie trzeba założyć portal o pracownikach którzy kradną na potęgę a potem chowają się za kodeks pracy. paliwo, kasa, rozkręcanie auta powoli. z kąt my to znamy.

Wojtek

srać w internecie potrafi każdy a o jeżdżeniu nie wypowiadaj się. Ludzi którzy coś potrafią nie siedzą na bezrobotnym wypisując bzdury pod pseudonimem. Napisz ile ukradłeś kasy i paliwa panie pseudonim.

Wojtek

Widzę że(usunięte przez administratora)jest więcej . Ja jestem tym który jeździł u(usunięte przez administratora) i nie jestem zadowolony z tego że go poznałem. Pewnie to przeczytasz wiec pamiętaj ze polska jet mała i kiedyś sie spotkamy....

Wojtek

Też tak uważam takie lalunie które w życiu nie widziały roboty a tylko kasę ciągną potrafią człowieka na dno doprowadzić. I szybciej się gówna pozbędziesz tym lepiej. Tak trzymać

sigma

Proszę o info gdzie mogę znaleźć (usunięte przez moderatora) Gdzie trzyma auta?

wojtek

staszek poszukaj na forum etrasportu kontaktu to pogadamy

staszek

Czy ktoś wie, gdzie jest baza aut GALERIE? Mam do odebrania rzeczy osobiste z samochodu a pod adresem firmy nikogo nigdy nie ma

wojtek

Bardzo trafnie opisana firma i jej wlasciciel.Dodam ze swojej strony tylko ze jak ktos chce u niego jezdzic to powinien zabrac troche euro na paliwo bo on zaraz na pierwszym kursie bedzie mial problemy z kasa. Bo przelewy nie przyszly bo juz bank zamkneli itd.Pelny bak bedziesz widzial tylko w Zgorzelcu.Telefon to samo zawsze są kolejki zeby doladowac konto.STANOWCZO ODRADZAM I ODSYLAM NA FORUM eTRANSPORT

>>>

Witam. Jak ktoś chce popracować społecznie to polecam firmę Galerie. Właściciel nie wypłaca pieniędzy, nie wydaje świadectw pracy nie mówiąc już [usunięte przez moderatora]. (usunięte przez moderatora) Obiecuje extra zarobki a na koniec nie wypłaca ani złotówki!!! NIE POLECAM, WRĘCZ ODRADZAM !!!

Zostaw opinię o Galerie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Robert Szlencka - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Galerie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Robert Szlencka