Opinie o WZ Eurocopert Sp. z o.o. w Szczecinek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy WZ Eurocopert Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w WZ Eurocopert Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów i akcesoriów biurowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WZ Eurocopert Sp. z o.o. w Szczecinek

Komedia

W firmie dzieje się tyle ciekawych rzeczy, napiszcie coś nowego, co się zmieniło na lepsze, gorsze, czy może nic się nie zmieniło, jak na chwile obecną wyglądają zarobki kadry z produkcji, mechaników i pakowaczy? Czy konkursy na najlepszego pakowacza/mechanika są już jawne? Pozdrawiamy!

to wszystko?

anonim249 23.09.2011

Kadra zarządzająca nie reorganizuje zakładu, nie wprowadza zmian organizacyjnych długofalowych, które spowodowałyby wyższą efektywnośc zakładu, lecz skupia się na działaniach prymitywnych, krótkofalowych i donosicielstwie, które spowodują częstsze kontrole zakładu (PIP, WIOŚ i itd.) i psucie pozycji rynkowej. Ważne sprawy są niezauważalne, bo kadra "śpi" i czeka na to, że tematy same się załatwią. [usunięte przez moderatora] nie czują problemów, a ich działania na papierze są dla dyrektora najważniejsze.Czas na zakończenie zaleceń PIP i WIOŚ, które nie są zrealizowane.

Forum opanował dział przy portierni...szok. Choc sam jestem osoba niepełnosprawną nie podpisuje sie pod tymi bzdurami. Premiowana jest wydajna praca a nie wskazanie licznika odwiedzin u kierownika cz dyrektora. Pozdrawiam.

Pierwsza fajna miła rozmowa z panią kadrową ale druga to nie za bardzo zachęcająca z panem od produkcji stękał i dukał jakby nie wiedział czego ode mnie chce i na czym ma polegać moja praca, w cale mnie niezachęcił a wręcz przeciwnie, Mimo to jestem

szkoła, doświadczenie, dyspozycyjność

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

POPIERAM

jak piszesz to sie podpisz a nie pisz anonimowo i nie pisz za kogos piszac pierwsze litery imie i nazwisko nie podkladaj komus swini nie jest to wcale trudne aby dojsc do tego jaka s......to wypisuje sama chodzisz do kierowniczki i nadajesz a za takie wypisywanie i oczarniane [usunięte przez moderatora]

MR,AZ,RT.JK

jestem teraz zadowolona ze nasze chodzenie do kierowniczki da skutek i mam nadzieje ze zostana zwolnione osobe ktore maja byc wywalone i moze my zrobimy porzadek,mimo ze jestesmy płcia słabsza a bedziemy trzymac porzadek na paskach,

moim zdaniem pracujcie nie zwracajcie uwagi na plotki teraz sa zwolnienia z praca jest ciezko wiadomo nie jest to rarytas ale zwasze cos na plotkarzy niema co zwracac uwagi ja zrobilem tak mowilem co mysle powiedzialem w oczy powodzenia

anonim 102 24.07.2011

Wyniki wydajności pracy muszą być wskażnikiem premiowania pracowników, a nie układy z kierownictwem - chodzi o jednego skoczka, który przynosi straty firmie. Czy nie zależy Państwu na pracownikach o wysokich kwalifikacjach i dużym doświadczeniu, którzy portrafią wykonać najtrudniejsze prace dające zakładowi silną pozycję rynkową i finansową? Praca z "donosicielami" to nieefektywna praca, a zakład brnie w bałaganie organizacyjnym, zamiast wdrażać nowoczesne systemy pracy i oceny szczególnie kadry kierowniczej.

anonim249 07,07,2011

Nikt nie lubi silniejszych zawodowo od siebie, Kierownik Produkcji - kaglarz potrafi niewiele w kierowaniu działem produkcyjnym to nadrabia "kablowaniem" i zwalaniem na innych, nie bierze odpowiedzialności na siebie. Zarząd firmy powinien widzieć bardzo słabe strony kierowników, poddanie ich działów audytom wewnętrznym z prawdziwego zdarzenia przez ''mocnych'' audytorów dałoby rzeczywistą ocenę ich pracy zawodowej. Łatwo się rządzi słabymi, którzy nie mają własnego zdania.

Przedszkolanka

Moja wczsniejsza wypowiedz tyczy sie Pana, co chcialby zdetronizowac kierwonika produkcji. PAni kierownik produkcji: znam Cie dlugo i uwazam, ze jestes pracowita szczera kobita. Miej prosze na tyle rozumu i nie czytaj tych bzdur, ktore spedzaja sen z powiek [usunięte przez moderatora] Tacy byli, sa i beda wszedzie. Szkoda nerwow a PRACUJEMY PO TO BY ZYC NIE NA ODWROT.

Przedszkolanka

Za to TY bys potrafil!!!!!! Z wlasnym rozumem masz juz problemy.

Wlosy debem staja...

Jestem pod wielkim wrazenien! Takiej dziecinady jak tu nie widzialam od lat, malo ze smiechu sie nie posiusialam. Ludziska, ktos WAM KAZE tam pracowac?? Macie elektryczne obroze na szyjach? Na jakim poziomie zatrzymal sie Wasz rozwoj? Z normalnych pracujacych ludzi robicie oslow i niedorobow , bo uczyli sie i teraz zarabiaja wiecej niz wy. Mamusia nie uczyla, ze kto sie nie uczy to worki nosi? [usunięte przez moderatora] Pamietajcie: WSZEDZIE DOBRZE GDZIE WAS NIE MA. Nie pozdrawiam.

anonim 04.07.2011

Nierealizowanie wymogów PIP w zakresie drukarni to sprawa Kierownika Produkcji, a nie brygadzisty drukarni. Przeszkolenie tych osób to niezbędne dla zakładu, aby wdrożyć wymogi E-PRTR i uniknąć wysokich kar za uwalnianie i transfer zanieczyszczeń. Zwalanie tych spraw na budowlańca świadczy o braku kompetencji tych osób. Bałagan organizacyjny niszczy wizerunek firmy, a Prezes nie jest świadomy tego. Czas najwyższy to zmienić.

Kierownik Produkcji do wymiany, bo nie potrafi panować nad działem

spytaj sie plociar na paskach one wszystko wiedza

sim

Witam. Mam pytanie odnośnie wczasów organizowanych w sanatorium w Świnoujściu przez Eurocopert. Czy ktoś z Państwa zna jego nazwę lub jakikolwiek kontakt?

Czy wam się po prostu nudzi?? Czy nie macie towarzystwa poza pracą??Zamiast pisać na forum takie głupoty oraz plotkować to idźcie lepiej na działki chwasty wyrywać lub łowić ryby !

mimo ze pracuje na paskach na foliarce to tez sie wypowiem o paru osobach.jezeli chodzi o pania renie to wiadomo taka ma prace i tez musi trzymac rygor.mnie denerwuje ze z paskow nie usuneli z funkcji brygadzisty pana [usunięte przez moderatora].dlatego bede chodzic do gory i bede uprzykrzac im zycie az nie zmienia brygadzisty na kogos innego,zreszta ich wszystkich trzeba z tego pomieszczenia usunac bo nie nadaja sie do tej pracy.dlatego jestem z [usunięte przez moderatora] w malej konspiracji i do tej pory bede dzwonic i chodzic na gore zeby sytuacja sie zmienila,mozecie nas nazywac kapusiami ale my sie tego nie boimy bo pani [usunięte przez moderatora] zawsze stawi sie za nami.a jak nie to zawsze mozna pojsc do pana dyrektora.co do norm bo mi zazucacie ze duzo robie,ja dam rady zrobic i bede robic wiecej a jak ktos nie daje rady to niech sie zwolni to nie nasza sprawa.mysle ze pan dyrektor lubi takie osoby jak my i nie bedzie chcial sie nas pozbyc.

re od 102

jestem z biura i mam wykształcenie takie na jakie sie uczyłem tyle lat.fakt ze nie widze magazynu z okna ale widze jak wy jezdzicie. co do zgubienia paru kilo to gratulacje ze dbasz o zdrowie.mam swoja kulture i wychowanie,wiec nie piszcie mi ze wszyscy z biura sa kolezenscy bo za twoimi plecami moga wbic tobie szpile w plecy. sa ludzie ktorzy sa dla mnie prostakami ale to moja sprawa,wypowiedzialem sie tylko na temat stana ktory byl poruszony wyzej.na pewno nie jestem konfliktowy ale potrafie byc msciwy. pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o WZ Eurocopert Sp. z o.o. - Szczecinek

• Jak się pracuje w WZ Eurocopert Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WZ Eurocopert Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WZ Eurocopert Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WZ Eurocopert Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w WZ Eurocopert Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WZ Eurocopert Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 61 ocen.
  • Koszalińska 93
    78-400 Szczecinek