WZ Eurocopert Sp. z o.o.

Szczecinek

Opinie o WZ Eurocopert Sp. z o.o.

Lidia

Skoro tak wiele w WZ Eurocopert uległo zmianie na plus, to pozostaje zapytać czy w takim razie osoby zainteresowane pracą, mogą liczyć tutaj na jakąś rekrutację? Dajcie znać jeśli coś wiecie na ten temat.

Pysio

tak jak ktos pisal wczesniej ja tez ciesze sie ze nie ma juz tego i..... A.Ś. co traktowal ludzi jak smieci i za to wylecial - brawo dyrektor. szacunek ze rowne traktowanie ludzi, pensje na czas i fitnes klub w zakladzie za darmo

nowy wózkowy

spoko firma - jedna z lepszych jak nie najlepsza w szczecinku bo jak porwnuje do krono czy eldy to jest tu naprawde ok

mlody

przyjąłem się do tej firmy 5 miesięcy temu. na początku bylo trudno - nowi ludzie, nowe zadania. musze przyznac ze firma bardzo porzadna. jak ktos uczciwie pracuje to mozna zarobic, wyplata na czas, silownie mamy, splywy kajakowe i kase na wakacje jak ktos urlop bierze 10 dniowy. naprawde fajnie

Lidia

Od dawna nie pojawiły się żadne nowe informacje na temat funkcjonowania firmy. Jak teraz aktualnie wygląda rekrutacja i czy będą jakiej nowe oferty pracy? Dla osób, które poszukują wolnych etatów byłby to cenne informacje.

Aga
@Lidia 23.07.2017 17:46

Lidio - widzialam jakis tydzien temu ogloszenie na olx ze do dzialu zakupow szukaja i do nowej hali do produkcji kopert foliowych. Kuzyn tam pracuje i chwali bardzo ze fajna ekipa i mlodzi ludzie. pozdrawiam

T.

dobra firma - kasa na czas, premie sa, czysto, pozadek, nowoczesnie, tysiaczek na wakacje, ludzie rozni jak wszedzie ale jak komus zle niech idzie do krono albo rajana ha ha ;-) przydalaby sie lepsza atmosfera bo z zadrosci o premie ludzie potrafia niestety wiele swinstw zrobic....

Hala

fajnie ze nowy przedstawiciel zadzialal i super paczki dla wszystkich dzieci pracownikow zakupil ;-) brawo Piotrek. poprzedni ten smier dziel kapus pewnie sam wolal kase przytulic

Pakowacz

Podoba mi sie to że wyrzucono w koncu po 20 latach z pracy gbura który traktowal wszystkich jak smieci a przyczepil sie do chlopaka z Maroka. naprawde poprawilo to atomsfere i morale na hali. brawo!

Pakowacz

sally

nie rozumiem dlaczego narzekacie na takiego pracodawce. Spółka należy do niemieckiej grupy - Wegener Group i to już daje wam super punkt w dossier, doceńcie to

Pimpek

Atmosfera jest spoko tylko trochę głośno ale da się przyzwyczaić. A jak chodzi o(usunięte przez administratora).to nie każdy potrafi normalnie prpracować i musi uciec się do takich żałosnych metod.Zresztą w każdym zakładzie znajdzie się jakiś "Wąski ".Pozdro Pimpek .Mechanik wysokiej klasy.Hahaha

byly

firma ok ale na dyrektorska ekipe trzeba zarobic żenada

nomi

wszyscy pracownicy dostali aneksy co do wzrostu minimalnego wynagrodzenie od lutego 2016 roku, natomiast Wysokość wynagrodzenia pracownika zatrudnionego w pełnym miesięcznym wymiarze czasu pracy nie może być niższa od wysokości minimalnego wynagrodzenia, które corocznie ustala Rada Ministrów w porozumieniu z Radą Dialogu Społecznego i wynosi od 1 stycznia 2016 roku 1850zł. Zmiana kwoty minimalnego wynagrodzenia pociąga za sobą określone skutki, a na pracodawców na­kłada pewne obowiązki, pracodawca będzie zobowiązany zapewnić pracownikom wynagrodzenie na poziomie co najmniej płacy minimalnej (obowiązującej w danym roku). .Czyli w tym zakładzie pracy nie przestrzegają prawa pracy,robią co chcą lub Prezes ma słabych pracowników nie znajacych przepisów. Została już o tym poinformowana PIP i ZUS w Szczecinku.życze miłej kontroli.

Zuza
@nomi 10.03.2016 14:32

No i co była jakaś kontrola czy się filmów naoglądałas za dużo ?

podglądacz

Praca była by oki ale przez jednego Tośbila jest nie ciekawa i stresujaca i tyle mam do napisania

Dronu

No ja bym nie był tego taki pewien, znam wiele firm które zatrudniają bardzo wielu pracowników i mają zasięg światowy a mimo to traktują pracowników jak zwierzęta. Mam nadzieję że tak nie jest z tą firmą, chciałbym rozpocząć pracę z WZ Eurocopert ale nie chcę żeby to była krótkotrwała współpraca tylko coś bardziej stałego i pewnego.

kopertka

Firma WZ Eurocopert Sp. z o.o. istnieje od 1990 roku i powstała jako jedna z pierwszych w naszym kraju z połączenia kapitału zagranicznego i polskiego. Zajmują sie produkcją kopert i ich eksportem do krajów Europy Zachodniej oraz Wschodniej. Uważam, ze spółka ma tak ugruntowaną pozycję na rynku, ze nie może sobie pozwolić na złe traktowanie pracowników.

marek

no tylko tutaj jest pytanie czy firma WZ Eurocopert Sp. z o.o. właśnie należy do tych dobrych pracodawców i czy oferuje dobre warunki, takie, żeby po miesiącu pracy nadal chciało się ją wykonywać. oczywiście, ze każdemu to się nie dogodzi nogdy, ale mówimy tutaj o naprawde adekwatnym wynagrodzeniu do wykonywanej pracy.

Renata

Ja pracowałam w WZCopert i miałam dość odeszłam miałam dość kapusty , donosicieli ale jestem zadowolona ze zrobiłam trochę porządku i tego mi nikt nie zabierze i odeszłam z głowa do góry Współczuje tym którzy w tym zakładzie pracują nie dając sobie rady na ich biurokrację Pozdrawiam

puma

w kazdej pracy jest raz dobrze raz źle więc co wy tu narzekacie lepsza praca taka niż żadna

KUDŁaTY

Czy główny kabel (..ram} żydek-POpulista jeszcze donosi..?

Ludzie fałszywi tam pracują (usunięte przez administratora) i tacy którzy zgadzają się na nie ludzkie warunki pracy zasuwają jak małe motorki pokazują że można szybciej.Brak przerwy jedzenie brudnymi rękoma to w tym zakładzie norma chorzy ludzie naprawdę

mała

o rany!!!! CHCIAŁAM SKŁADAĆ PODANIE O PRZYJĘCIE DO WASZEJ FIRMY ALE PO TYM CO CZYTAM BĘDĘ WAS OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM...GRYŹCIE SIĘ DALEJ MIĘDZY SOBĄ JA POSZUKAM PRACY GDZIE INDZIEJ....NIE DO ZOBACZENIA...BRRRRR...

Stefan 39

Witam serdecznie Mam pytanie, czy podwyżki wrześniowe będą dla wszystkich pakowaczy i mechaników? Czy [usunięte przez moderatora] z dużych maszyn też dostanie, czy reszta będzie miała wyrównanie do jego stawki? Co z naszymi umowami? Czy ktoś prócz nas i [usunięte przez moderatora] czuje woń alkoholu od tego [usunięte przez moderatora] ze 102?

M.M

...tak małżeństwo :-) przynoszące duże zyski firmie,ludzie to widzą i nic nie mówią tylko pracują ...na ich wypłaty...na szczęście ja już nie muszę.Mam nadzieję że faktycznie na wszystko przyjdzie czas...Pozdrawiam.

jpaczenko

no cóż moge powiedziec.jeżeli chodzi o [usunięte przez moderatora] zdrukarni to myśle ze da sie ja sprowadzic do parteru.jej mąż tak samo myśli ze jest nie do ruszenia.a ile razy przyszedł do pracy pijany lub pił w pracy.ludzie to widza tylko nie chca powiedziec.ale wszystko ma swój czas. pozdrawiam

Po I nie mamy już brygadzisty tylko kierownika więc coś chyba nie tak z przepływem informacji w firmie. Po II w tej chwili mamy jedną [usunięte przez moderatora] więc można było napisać całe imię no chyba że te informacje to jakieś stare pisane przez osobę już nie pracującą, która nie powinna zabierać głosu na tej stronie i pisać bzdur.:)

cytuję...,to jest tylko kobieta.na drukarni to tam jest dopiero [usunięte przez moderatora] ządzi...{już nie tylko} p brygadzista jak chce krzykiem jak cos nie wyjdzie to zwolnionko i tonie tylko ona , chłopaki z działu [usunięte przez moderatora] tez nie wszyscy sa ok niektuży to fałszywce,..więc tak naprawdę niewiele się zmieniło:)

Komedia

W firmie dzieje się tyle ciekawych rzeczy, napiszcie coś nowego, co się zmieniło na lepsze, gorsze, czy może nic się nie zmieniło, jak na chwile obecną wyglądają zarobki kadry z produkcji, mechaników i pakowaczy? Czy konkursy na najlepszego pakowacza/mechanika są już jawne? Pozdrawiamy!

to wszystko?

anonim249 23.09.2011

Kadra zarządzająca nie reorganizuje zakładu, nie wprowadza zmian organizacyjnych długofalowych, które spowodowałyby wyższą efektywnośc zakładu, lecz skupia się na działaniach prymitywnych, krótkofalowych i donosicielstwie, które spowodują częstsze kontrole zakładu (PIP, WIOŚ i itd.) i psucie pozycji rynkowej. Ważne sprawy są niezauważalne, bo kadra "śpi" i czeka na to, że tematy same się załatwią. [usunięte przez moderatora] nie czują problemów, a ich działania na papierze są dla dyrektora najważniejsze.Czas na zakończenie zaleceń PIP i WIOŚ, które nie są zrealizowane.

Forum opanował dział przy portierni...szok. Choc sam jestem osoba niepełnosprawną nie podpisuje sie pod tymi bzdurami. Premiowana jest wydajna praca a nie wskazanie licznika odwiedzin u kierownika cz dyrektora. Pozdrawiam.

Anonim

POPIERAM

jak piszesz to sie podpisz a nie pisz anonimowo i nie pisz za kogos piszac pierwsze litery imie i nazwisko nie podkladaj komus swini nie jest to wcale trudne aby dojsc do tego jaka s......to wypisuje sama chodzisz do kierowniczki i nadajesz a za takie wypisywanie i oczarniane [usunięte przez moderatora]

MR,AZ,RT.JK

jestem teraz zadowolona ze nasze chodzenie do kierowniczki da skutek i mam nadzieje ze zostana zwolnione osobe ktore maja byc wywalone i moze my zrobimy porzadek,mimo ze jestesmy płcia słabsza a bedziemy trzymac porzadek na paskach,

Anonim

moim zdaniem pracujcie nie zwracajcie uwagi na plotki teraz sa zwolnienia z praca jest ciezko wiadomo nie jest to rarytas ale zwasze cos na plotkarzy niema co zwracac uwagi ja zrobilem tak mowilem co mysle powiedzialem w oczy powodzenia

anonim 102 24.07.2011

Wyniki wydajności pracy muszą być wskażnikiem premiowania pracowników, a nie układy z kierownictwem - chodzi o jednego skoczka, który przynosi straty firmie. Czy nie zależy Państwu na pracownikach o wysokich kwalifikacjach i dużym doświadczeniu, którzy portrafią wykonać najtrudniejsze prace dające zakładowi silną pozycję rynkową i finansową? Praca z "donosicielami" to nieefektywna praca, a zakład brnie w bałaganie organizacyjnym, zamiast wdrażać nowoczesne systemy pracy i oceny szczególnie kadry kierowniczej.

anonim249 07,07,2011

Nikt nie lubi silniejszych zawodowo od siebie, Kierownik Produkcji - kaglarz potrafi niewiele w kierowaniu działem produkcyjnym to nadrabia "kablowaniem" i zwalaniem na innych, nie bierze odpowiedzialności na siebie. Zarząd firmy powinien widzieć bardzo słabe strony kierowników, poddanie ich działów audytom wewnętrznym z prawdziwego zdarzenia przez ''mocnych'' audytorów dałoby rzeczywistą ocenę ich pracy zawodowej. Łatwo się rządzi słabymi, którzy nie mają własnego zdania.

Przedszkolanka

Moja wczsniejsza wypowiedz tyczy sie Pana, co chcialby zdetronizowac kierwonika produkcji. PAni kierownik produkcji: znam Cie dlugo i uwazam, ze jestes pracowita szczera kobita. Miej prosze na tyle rozumu i nie czytaj tych bzdur, ktore spedzaja sen z powiek [usunięte przez moderatora] Tacy byli, sa i beda wszedzie. Szkoda nerwow a PRACUJEMY PO TO BY ZYC NIE NA ODWROT.

Przedszkolanka

Za to TY bys potrafil!!!!!! Z wlasnym rozumem masz juz problemy.

Wlosy debem staja...

Jestem pod wielkim wrazenien! Takiej dziecinady jak tu nie widzialam od lat, malo ze smiechu sie nie posiusialam. Ludziska, ktos WAM KAZE tam pracowac?? Macie elektryczne obroze na szyjach? Na jakim poziomie zatrzymal sie Wasz rozwoj? Z normalnych pracujacych ludzi robicie oslow i niedorobow , bo uczyli sie i teraz zarabiaja wiecej niz wy. Mamusia nie uczyla, ze kto sie nie uczy to worki nosi? [usunięte przez moderatora] Pamietajcie: WSZEDZIE DOBRZE GDZIE WAS NIE MA. Nie pozdrawiam.

anonim 04.07.2011

Nierealizowanie wymogów PIP w zakresie drukarni to sprawa Kierownika Produkcji, a nie brygadzisty drukarni. Przeszkolenie tych osób to niezbędne dla zakładu, aby wdrożyć wymogi E-PRTR i uniknąć wysokich kar za uwalnianie i transfer zanieczyszczeń. Zwalanie tych spraw na budowlańca świadczy o braku kompetencji tych osób. Bałagan organizacyjny niszczy wizerunek firmy, a Prezes nie jest świadomy tego. Czas najwyższy to zmienić.

Kierownik Produkcji do wymiany, bo nie potrafi panować nad działem

spytaj sie plociar na paskach one wszystko wiedza

sim

Witam. Mam pytanie odnośnie wczasów organizowanych w sanatorium w Świnoujściu przez Eurocopert. Czy ktoś z Państwa zna jego nazwę lub jakikolwiek kontakt?

Czy wam się po prostu nudzi?? Czy nie macie towarzystwa poza pracą??Zamiast pisać na forum takie głupoty oraz plotkować to idźcie lepiej na działki chwasty wyrywać lub łowić ryby !

mimo ze pracuje na paskach na foliarce to tez sie wypowiem o paru osobach.jezeli chodzi o pania renie to wiadomo taka ma prace i tez musi trzymac rygor.mnie denerwuje ze z paskow nie usuneli z funkcji brygadzisty pana [usunięte przez moderatora].dlatego bede chodzic do gory i bede uprzykrzac im zycie az nie zmienia brygadzisty na kogos innego,zreszta ich wszystkich trzeba z tego pomieszczenia usunac bo nie nadaja sie do tej pracy.dlatego jestem z [usunięte przez moderatora] w malej konspiracji i do tej pory bede dzwonic i chodzic na gore zeby sytuacja sie zmienila,mozecie nas nazywac kapusiami ale my sie tego nie boimy bo pani [usunięte przez moderatora] zawsze stawi sie za nami.a jak nie to zawsze mozna pojsc do pana dyrektora.co do norm bo mi zazucacie ze duzo robie,ja dam rady zrobic i bede robic wiecej a jak ktos nie daje rady to niech sie zwolni to nie nasza sprawa.mysle ze pan dyrektor lubi takie osoby jak my i nie bedzie chcial sie nas pozbyc.

re od 102

jestem z biura i mam wykształcenie takie na jakie sie uczyłem tyle lat.fakt ze nie widze magazynu z okna ale widze jak wy jezdzicie. co do zgubienia paru kilo to gratulacje ze dbasz o zdrowie.mam swoja kulture i wychowanie,wiec nie piszcie mi ze wszyscy z biura sa kolezenscy bo za twoimi plecami moga wbic tobie szpile w plecy. sa ludzie ktorzy sa dla mnie prostakami ale to moja sprawa,wypowiedzialem sie tylko na temat stana ktory byl poruszony wyzej.na pewno nie jestem konfliktowy ale potrafie byc msciwy. pozdrawiam

Obserwator.

Cytuję'..my pracownicy biurowi mamy lepszą kulturę...' kultura może być jedynie wyższa , a lepszy np; telefon. Twoja składnia w wyrażeniach raczej nie przemawia za '..LEPSZA KULTURĄ' .Znam dobrze ludzi z biura i większość jest kulturalna, komunikatywna a zarazem bardzo koleżeńska i nie sądzę aby Twoja osoba by się do nich zaliczała.

Mirek

Pracownik biurowy...lol ..Pamiętaj że Twoja juryzdykcja kończy się z bramą zakladu. I tu masz rację widzisz to co zobaczysz przez okno. Bać się.....jak uważasz ale nie zarzucaj że ktoś się [usunięte przez moderatora] oglądając jedynie bramę wjazdową z okna. Domyślam sie już kto jest taki elokwentny w swoich wypowiedziach...i zastanawiam się czy faktycznie pracujesz w biurze....czy może widzisz biuro nieopodal.A dlaczego [usunięte przez moderatora] boi się [usunięte przez moderatora]? Zarobił dwa czy trzy razy z dyni i po zawodach.I wyprzaszam sobie gruba kluchę bo pojechalem w dół 15 kg hehe pozdro.

zawiedziony

jestem odbiorcą kopert z tego zakładu i autentycznie magazynier [usunięte przez moderatora] zachowuje się jakby pozjadał wszystkie rozumy pokazuje co to nie on.Widocznie w domu ma guzik do gadania i wyrzywa się na ludziach.Ten drugi to chyba kobieta bo chimery jak by miał okres. Praca po południu to odwalanie pańszczyzny aby cokolwiek zrobić to trzeba być delikatnym a najlepiej mieć załącznik.Wielka łaska

Zostaw opinię o WZ Eurocopert Sp. z o.o. - Szczecinek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WZ Eurocopert Sp. z o.o.