Drewex s.a.

Wadowice

Opinie o Drewex s.a.

dziki lopez

warunki w jakich pracują zwykli pracownicy są uwłaczające, zero odzieży ochronnej, każdy nos co ma, prac masek przeciwpyłowych, praca po godzinach gdzie często wynagrodzenie nie jest wypłacane. zdarza się, że każdy jest od wszystkiego - "zrób to, zrób tamto". kierownik, no cóż, dużo mówi, a mało robi, tak więc nie ma co się nastawiać, że szybko zostanie zrealizowana Twoja prośba. może i firma się rozwija, jednak osoby zarządzające firmą, zarobionych pieniędzy nie przeznaczają na rozwój firmy, niestety. stawki wynagrodzeniowe, najniższa krajowa. nie polecam

Maciek

Wiesz co, tak, warunki pracy poszły jak najbardziej w górę, moim zdaniem to jest wyjątkowo dobrze i pięknie, na pewno jest w tym coś magicznego, jak się lubi pracować, to jest bosko, naprawdę, Drewex okej

biedni pracownicy-po 1000 zł miesięcznie-i za co utrzymać rodzinę -porażka!

adam

ludzie opamiętajcie się za wczasu nie idzcie tam broń boże!ta firma i praca tam jest porównywalna do [usunięte przez moderatora]!harówa nieziemska od 6 do 17 pół godz. przerwy w trakcie pracy zero stania cały dzień w ruchu noszenie ciężkich palet praca cięzkimi pistoletami na gwozdzie wody nie dadzą a zarobki!nie pytajcie!przy rozwożeniu pizzy idzie lepiej zarobić!ja tam byłem tydzień i zarobiłem pare groszy za robote dla dwóch osób!

Drodzy - ta firma kierowana jest z dnia na dzień zadnych perspektyw rozwojowych, jeśli pasuje to dzwoncie i poszukujcie tam szczescia ja dałem sobie spokój:)

Zostaw opinię o Drewex s.a. - Wadowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drewex s.a.