General Electric Transportation

Rzeszów

Opinie o General Electric Transportation

Słowa kojarzące się z GE Transportation: solidna, profesjonalna, rozwojowa, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobrą. Atmosfera i ludzie tam pracujący są ok. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 10 tys. Najbardziej podobało mi się w GE Transportation: efektywna praca Najbardziej nie podobało mi się w GE Transportation: zbyt duża ilość przeciągających się godzinami telekonferencji

Zostaw opinię o General Electric Transportation - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie General Electric Transportation