Opinie o VDU Uitzendbureau B.V. w Waardenburg

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy VDU Uitzendbureau B.V.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie VDU Uitzendbureau B.V. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VDU Uitzendbureau B.V. w Waardenburg

adek

co to za biuro ! co to w ogole ma byc ! brak składu i w ogole! w tygodniu robisz po 4-5H dziennie ;/ hajs za mieszkanie biora spory ;/ a warunki takie sobie ;/ w biurze Pani E. mogla by rowniez pracowac w sadzie idealnie by sie tam nadała :) odradzam nie polecam :)

uprzejma

Tak pieknie pani z biura opowiadala o firmir i w ogole!prztjechalam w ogole nic Ci noe wytlumacza nie pomoga nic komletenie rzucaja z roboty do roboty jebiesz jak pies nie masz czasu na nic nawet zeby ogarnac sprawy organizacji. Biuro tez sie nie kwapi do tego. Nie wiesz ile zarabiasz. . . I z dnia na dzien cie wyjebia.... Be pieniedY noczego co to (usunięte przez administratora) ma byc! Nikomu nie polecM tego biura tej robory i w ogole. Oni sami noe ogarniaja ile ludzi zatrudniaja i w ogole ! Po(usunięte przez administratora) im to. Maja czlowieka za smiecia doslowbie.FUCK OFF!

mycha

jestem z chłopakiem w tiel mamy zrobione po60godziny,zero kasy z dnia na dzień nas wyrzucili jeszcze dowody nam chcieli zabrać,postawisz się lecisz.coś zrobic teraz iść tutaj na policję w polsce jak wrócić?????

kate

Opisze jedna sytuacje : moja kolezanka przyjechala tu do pracy z chlopakiem. Majac 23 lata dostala stawke niepelnoletniej osoby. Trafila na mieszkanie gdzie w w tezech pokojach mieszkalo po 5 osob czyli szybko liczac razem 15 gdzie w jej pokoju oprocz jej chlopaka mieszkalo jeszcze trzech facetow zero prywatnosci, ani sie przebrac, ani nawet spokojnie spac bo nigdy nie wiadomo kazdy jeden mogl jej cos zrobic wiadomo jakie czasy tym bardziej ze dostali osobne lozka bo byly polowe w dodatku na jakims strychu drewnianym gdzie myszy pajeczyny itp nawet jednego mebla nie bylo wiec rzeczy trzeba bylo trzymac w walizkach, ogolnie smrod brod... Bylam widzialam masakra!!!! jak mozna tak ludzi traktowac. Mieszkam niedaleko wiec zaproponowalam zeby przeniesli sie do mnie ale mieszkanie na wlasna reke grozilo utrata pracy. Praca moze i nie byla ciezka bo praktycznie jej nie bylo siedzieli w domu i zastanawiali sie czy w ogole zarobia jakies pieniadze chodzac do roboty dwa lub trzy razy w tygodniu. Z biegiem czasu bylo troszke wiecej pracy i w koncu zaczelo sie cos dziac - do chwili gdy pewnego dnia jakis chyba wplywowy turek sie (usunięte przez moderatora) do kolezanki powiedzial ze zostaje na nadgodziny i ze ja osobiscie odwiezie do domu na szczescie ludzie ktorzy tez zostali na innej linii ja zabrali. Wrocila do domu gdzie czekal na nia jej facet (pracowali na inne zmiany) po czym oznajmil jej ze zostal zwolniony a ktos kto do niego dzwonil z ta wiadomoscia powiedzial ze po jego dziewczyne jutro do pracy przyjedzie ten wlasnie turas... Co to mialo (usunięte przez moderatora) byc ? Czy on chcial jej cos zrobic? mozna sobue dzis tylko zadawac to pytanie. Przestraszyla sie i nastepnego dnia zalatwiali transport do domu. Nie dostali nawet kasy za ostatnie dwa tygodnie gdzie wyplacane mieli co tydzien. A moze z gory bylo juz cos zaplanowane? Nigdy nie wiadomo takze uwazajcie dziewczyny podejrzana firma.

Brałeś udział w rekrutacji do VDU Uitzendbureau B.V.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
AGA

mrusiu - 2013-09-11 15:55:47 ogólnie pracowałam dla vandoorna 3 miesiace na fruitmastersie (truskawki) nadgodzin było od zalania dodatkowo wysyłali na inne zaklady,czesto gdy pracowało sie powyzej 10 godzin przywozili cieple posilki,tygodniowo okolo 47-52 godzin sie pracowało,praca nie była ciężka,generalnie jak ktoś sie zatrzymał i miał swoja sztele to żyć nie umierać ,zarobki spoko,można było żyć komfortowo,nie liczyć ,nie kalkulować, pozwolić sobie na przyjemności i przywieźć troche hajsu. fakt wiesci w vandornie szybko sie rozchodza bo to normalne bert i kejs wcale nie sa takimi burakami,ogólnie polecam,pozdrawiam fotosa -maskotki myjki. lepiej w vandoornie na salonach(rossum,meteren,texaco,tuil) niz z burakami w otto w bungalachMam pytanie jak sie zarejestrować w tym biurze van doorn?

Czarnaaa1991
@AGA

Witam proszę mi powiedzieć jakie są tam zarobki?

lololo

zgadzam sie w 100% ludzie tu są lizusami,(usunięte przez moderatora) wyzywa od najgorszych a sama jest prostaczką. gorsi sa polacy jako liniowi niz holendrzy. Kazdy kazdego obgaduje. bert to cwaniak, straszy ze gdy mieszkanie nie bedzie lśniło to wlepi kare 50euro od osoby na ekipe sprzatajaca. Problemy z odbiciem palca, czasem nie naliczaja godzin gdy zle sie odbijesz. Wrazenia jak z getta.Polaków biorą do najgorszej roboty a turasy szefują ;d

iskierka

witam podoba mi sie opis o VD;) a jeszcze bardziej to że znasz lepsze biura.. Prosze napiszesz mi jakiś namary na te dobre biura..? chcemy wyjechać z chłopakiem ale tym razem przez inne biuro. bede wdzieczna za pomoc:) pozdrwiam

tiel42

masz racje teraz to padaka i dziadostwo. ci co wchodzą w (usunięte przez moderatora) maja jeszcze jako tako lizusy j(usunięte przez moderatora) ! na mieszkaniach kicha a(usunięte przez moderatora) cwaniak jak kontrol to cisza cisza i łóżka chowa.

kake

liniowi na jablkach fruitmasters to zwykle psy co ganiaja polakow sami nie potrafia robic dobrze moge to udowodnic i wlaza w (usunięte przez moderatora) bo tylko tyle potrafia konfitury (usunięte przez moderatora) falszywi sa byle tylko pracownika wykorzystac. znam lepsze biura. (usunięte przez moderatora)

fetka

mieszka sie w klitkach po 4 osoby na pokoju dwa na metr,(usunięte przez moderatora) tylko hajs licza jak zarobic bylismy robieni w pici polo zawsze i wiadomo ze sie nie postawisz bo jedziesz do polski. pelno konfitur np(usunięte przez moderatora) z jablek co cisnie polakow jak szczur ale kij jej w perskie oko. (usunięte przez moderatora) dupowłaz jest fałszywy i nic nigdy nie pomoze,ma ode mnie w pape jak go zlapie w polsce na dzien dobry. ludzie falszywi ale co...typowa polska spolecznosc. nie jedzcie tam bo slabo. sa lepsze biura.

siwa

ha ha głupoty piszecie może i (usunięte przez moderatora) boi się własnego cienia ale wszystko zawsze załatwila jak coś było trzeba w biurze bo (usunięte przez moderatora) nigdy o nic nie szło sie doprosic bo zawsze zapominał taki był zapracowany (usunięte przez moderatora) kręcą lody dla siebie chyba z uczciwości takimi furami by się nie wozili.(usunięte przez moderatora) też jest dobry goguś wie komu(usunięte przez moderatora) .ale ja tam pracowałam od 2008 i kasa była ok jak sie nie (usunięte przez moderatora) i nadgodziny plus jakaś sobota wpadnie wcale nie było żle choc z mieszkaniami że dużo osób na pokojach to fakt i z tym że jak u nich nie mieszkasz to nie ma pracy . zresztą jak nic innego nie znajdę to od września wracam na stare śmieci najgorsze jest to że wszyscy tam to kupa plotkarzy jeden na drugiego ploty robi i nie wazne czy prawda czy nie byle komu (usunięte przez administratora) obrobić

ktoś

wszystko gra. mieszkania w dobrym stanie - sa wyplacalni - a to chyba najwazniejsze. nadgodzinami mozna wyrobic calkiem niezla sumke. a co do szefostwa - zawsze moze byc gorzej. ci ktorzy tu przyjezdzaja po to by balowac, a nie pracowac, niech sie nie dziwia ze sa traktowani jak ja.... wcale sie nie dziwie. albo sie pracuje. albo baluje. szef nie toleruje obijania sie czy olewania pracy - zreszta chyba jak kazdy szef

bleble

To racja,jak nie jest się wazeliniarzem-to przekichane.!(usunięte przez moderatora) jak tylko ktoś ma swoje zdanie wywala do Polski-zabiera pensję i wakacyjne bezprawnie-i na tym zarabia.Praca generalnie o.k ,ale szantaż emocjonalny stosują -nie wolno nic bez jego zgody,ani wyjechać do kraju,ani pierdnąć bez jego wiedzy-(usunięte przez moderatora)

swift126@onet.eu

Teraz to chyba wszędzie u wiatraków jest byle jak , ale możemy sobie podziękować( przede wszystkim naszy rodakom),pracowałam u Van Doorna parę lat temu i było nieźle ,a kasa super !! ale jest jedna zasada : albo się pracuje albo baluje i ci pierwsi, niestety zawsze będą narzekać

dwa cwaniaki (usunięte przez moderatora) jak niemieszkasz na mieszkaniu u (usunięte przez moderatora) niemasz pracy u (usunięte przez moderatora) praca dwa dni w tygodniu na zaplacenie mieszkania.gdzie w jednym pokoju mieszka po osiem osob.w razie kontroli z uzedu (usunięte przez moderatora) wynosi pietrowe luzka i wszystko gra.czasami raczej czesto siedzisz na mieszkaniu niema pracy a na biezaco sciaga sie nowe osoby no i polscy koordynatozy porazka (usunięte przez moderatora) boi sie wlasnego cienia i lepiej niemiec z nia do czynienia wiele osob juz przeznia wrucilo do polski.niepolecam moze kiedys to byla dobra firma teraz katastrofa pracujesz na mieszkanie i fajki.chyba ze potrafisz wlazic wiecie gdzie w (usunięte przez administratora) macie troche lepiej

Zostaw merytoryczną opinię o VDU Uitzendbureau B.V. - Waardenburg

• Jak się pracuje w VDU Uitzendbureau B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy VDU Uitzendbureau B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VDU Uitzendbureau B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 15 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VDU Uitzendbureau B.V.