Opinie o VDU Uitzendbureau B.V. w Waardenburg

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy VDU Uitzendbureau B.V.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie VDU Uitzendbureau B.V. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VDU Uitzendbureau B.V. w Waardenburg

Duch

Nie polecam tej firmy, a dokładniej dzialu "Fruit Masters". Ludzie po prostu tragiczni, nieprzyjemni i w ogole dlugo by gadac. Co do mieszkan nie ma raczej tragedii a czykolwiek zdarzaja sie niezbyt zadbane. Inne dzialy slyszalem, ze w miare pod wzgledem pieniedzy i atmosfery. Generalnie daje 5/10.Omijajcie szerokim luiem Fruita. Pozdrawiam

Maikel

Banda (usunięte przez administratora) i tyle mi nawet nie wypłacili wakacyjnego bo nie wiem jak okreslic ta kobiete czyli Ewe z bióra ale powiedziała mi że obciąża mnie za naprawe drzwi których nie zepsólem nie polecam za dojazdy do pracy trzeba cały czas dzwonić bo jak nie dojedziesz do pracy to ciebie obwiniaja masakra

Znaczenie atmosfery w miejscu zatrudnienia jest coraz większe. Czy podobnie jest w Van Doorn International Fruit B.V.? Dajcie znać, co o tym sądzicie. W ten sposób możecie ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Jolanta

Nie polecam atmosfera w tej firmie jest okropna ludzie to patologia przyjezdzaja same wiesniaki co jeden drugiego obgaduje najgorsi sa hanysy nie polecam nikomu....

Aga....

Dzień dobry....ja się niezmiernie cieszę ze zabralam męża z tego spędu jak zobaczyłam warunki mieszkalne to się przerazilam teraz pracuje sam na siebie i nikt go nie poniewiera za marne grosze które tam zarabiał...pozdrawiam...

Brałeś udział w rekrutacji do VDU Uitzendbureau B.V.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Iga

Jesteście pewni, że to firma jest beznadziejna? Może powód waszego niezadowolenia leży gdzieś indziej?

Ona

Ludzie którzy tam pracują to najgorsze bydło na jakie można trafić! Nie polecam tej firmy bo można tam się wykończyć psychicznie. Baska blondynka szczurowaty leb pamiętam Cię nie dziwie się że jesteś starą panną, bardziej niedorabanego człowieka to nie znam! Na szczęście jestem przekonana że wszystko do człowieka wraca! I Ci którzy pracują tam po pare lat i tępią nowych pracowników odpokutuja za to. Bagnooooo i tyle!

Ramon Bambo
@Ona

Baska z Gruszek ???????

Your nightmare faggot

Ludzie tam to sami nieudacznicy, zawistni i ogolnie bajko pisarze. Wiedza wiecej o Tobie niz Ty sam, praca ogolnie dla przedszkolakow ale z tymi ludzi latwo dostac deprechy, najgorzej oczywiscie na truskawce nie pozdrawiam, mam nadzieje ze te papugi pozdychaja. Aha i co najwazniejsze robisz tylko 74 tygodnie potem polroczna pauza.. elo (usunięte przez administratora) te (usunięte przez administratora)

Pracownik VDU

Witam wszystkich odwiedzających ten serwis. Na początku dodam iż jestem pracownikiem VDU od prawie 10 lat. To co napisze poniżej będzie podsumowaniem powyższych opini oraz nauczką dla osób wystawiających nowe . Nie ma idealnej firmy , osoby które wystawiają komentarze typu " nie polecam , porażka, totalne dno itd " najprawdopodobniej nigdy nie były w innych firmach . Jestem osobą obiektywną , mam tysiące kontaktów, informacji od ludzi " Polaków " pracujących za granicą. Sytuacje oraz odczucia osób pracujących za granicami naszego kraju są różne ( ile osób na obczyżnie tyle opini o ich miejscach pracy ). Każda firma ma swoje plusy i minusy, lecz wiem i jestem tego w 100% przekonany że Firma VDU ma dużo więcej plusów niż minusów a każdemu nie da się wygodzić, osoby które PRACUJĄC chcą zarobić trafiły pod dobry adres. Apropo zarobków : ( dla osób wypisujących głupoty o ich stawkach itd ), na terenie całej Holandii obowiązują różne stawki godzinowe, zależne od wieku oraz pracy jaką pracownik wykonuje. W chwili obecnej istniją dziesiątki sektorów, dzilących maksymalną stawkę godzinową w zależności od rodzaju pracy jaką się wykonuje. Bariera stawek godzinowych zamyka się wraz z ukonćzeniem 23 roku życia w całej NL. Zakwaterowanie : W firmie VDU zakwaterowanie oceniam na dość wyskokim poziomie ponieważ wszystkie mieszkania, domy, apartamenty i ich ilość mieszkańców jest stale kontrolowana przez komisje , chociaż by ubiegła z sieci sklepów AlbertHeijn. Jestem pełen podziwu czytając kometarze osób które piszą iż w VDU mieszka 5 osób w jednym pokoju bez względu na płęć i ich prywatność na którą każdy z nas zasługuje. Ilość osób w pokojach ( w całej firmie, na kazdym z mieszkan to 2 lub 4 osoby ) , które VDU przestrzega bardzo ściśle a ich liczba jeszcze nigdy nie przekroczyła dopuszczalna normę na dany metraż w mieszkaniu. Jeszcze słowo dlaczego ocena na dość wysokim poziomie, bo jak inaczej ocenić : Polską telewizję, internet , pełne wyposażenie mieszkań i ich odswieżanie średnio co 2 -3 lata?! Podsumowując, dziękuję i jestem bardzo wdzięczny iż jestem jednym z pracowników tej firmy ponieważ od samego początku czułem i nadal czuję iż mogę na nią liczyć , a prace i możliwość powrotu do Holandii miałem za każdym razem. Pozdrawiam Wszystkich czytelników.

Władziu
@Pracownik VDU

tak :) chyba nie pamiętacie jak przed wspomnianą kontrola wynosiliście łózka z mieszkań na Tiel :) albo dzień przed inna kontrola zakładaliście gaśnice itd :D Polska TV? chyba jak sobie Dekoder przywieziesz :D Internet? jak Ci kropek nie weźmie routera bo np schody nie odkurzone :D Wyposażone mieszkania? no proszę... musisz się prosić w biurze by coś naprawili, lub dokupili, w lodówkach jedna polka na głowę. nie sprawne piekarniki itd :)

Vdu kara
@Pracownik VDU

Janusz juz jakiś czas Cie nie ma a dalej chcesz mamic wszystkim oczy? Jakie reguły i zasady zna van doorn? Na szybko mogę podać przykłady które na dzień dobry obala to co opisałeś w swoim poście...siedzisz w Polsce i dalej manipulujesz ludźmi. Ta firma to żart i niedowierzanie jak w tych czasach można tak oszukiwać Polaków. Wasz hajs się zgadza zawsze...nasz nie zawsze. Nie polecam -wręcz odradzam. Biuro gdzie najlepszym określeniem jest "kara". Kary za wszystko i nie tylko pieniężne.... Brak profesjonalizmu bo jak nazwać biuro profesjonalnym gdzie koordynatorzy pozatrudniani bez żadnego wykształcenia...pomoc słaba. Tylko wieczne strasznie jak nie zjazdem do polski to prawnikami buhahaha.

VDU
@Władziu

Wladziu nasz drogi kochany ... wiec bardzo ci dziekujemy ze pamietasz i potwierdzasz na tym forum aspekt dotyczoacy kontroli w naszej firmie . jesli chodzi o lozka to w kazdym tygodniu w naszym biurze dzieja sie czynnosci zwiazane z remonatmi, wnoszeniem wynoszeniem rzeczy z mieszkan bo w chwili obecnej posiadamy prawie 50 mieszkan. najelismy firme remontowo uslugowa ktora calorocznie bedzie dla naszej dyspozycji bo przy tak duzej ilosci mieszkan zawsze znajdzie sie cos do roboty np. powieszenie gasnicy :) na kazdym mieszkaniu jest dekoder z naszego biura z polskimi kanalami... na kazdym mieszkaniu jest tez internet ... na kazdym mieszkaniu pelne wyposazenie ... ( jesli cos nie dziala to napewno zostaje naprawione) mamy mieszkania 4 - 5 - 6 - 8- 12 - stationstraat 25 i w meteren 30 osob ( kazde wedlug norm ! ) jedna polka w lodowce to za malo wiec jestes za wprowadzeniem lodowki na 1 lub 2 osoby ? tylko gdzie je pomiescimy ... po za tym w kazdym z miejscowosci gdzie mamy mieszkania jest max 5 min do sklepu :D pozdrawiamy cie goraco ;)

Janusz
@Vdu kara

Na początku mojej opinii chciałbym aby wszyscy , którzy już coś w tym temacie napisali lub będą chcieli oznajmić aby choć raz w życiu ze dwa razy się zastanowili zanim raz coś tu napiszą , tak jak Ty! Po 1) anonimowy kolego/koleżanko jak Ty to napisałeś/aś nie mamie niczyich oczu. Od ponad roku czasu mam kontakt z wieloma naszymi rodakami , porozmawiaj choć z 1% tych ludzi to zobaczysz jak inni naprawdę zostali oszukani , itd. Po 2) VDU Uitzendbureau jest firmą z 18 letnim doświadczeniem, co za tym idzie od 18 lat działa w zakresie pośrednictwa pracy z polskimi pracownikami. Od początku istnienia nie zostało zarzucone tej firmie jakiekolwiek manipulowanie lub oszukiwanie swoich pracowników !!! W przeciągu roku kalendarzowego średnia liczba instancji kontrolujących tego typu firmy oscyluje w granicach 3 razy ( sam byłem ich świadkiem będąc w biurze ) więc powstrzymaj swoje wyznania na tego typu tematy jeśli nie masz bladego pojęcia o rzeczywistości ! Po 3)Kary jakie zostały wprowadzone w VDU Uitzendbureau są TYLKO i wyłącznie za nie utrzymywanie czystości, a pieniądze jakie są odtrącane od wszystkich mieszkańców jednakowo zostają przeznaczone na firmy sprzątające. Bo ileż można upominać i alarmować o utrzymywanie czystości na bierząco. W innych firmach tego typu rozwiązanie istnieje od dawien dawna i co najważniejsze przynosiło i w dalszym ciągu przynosi rezultat . Po 4) Profesionalizm w VDU Uitzendbureau jest na wysokim poziomie drogi forumowiczu ! Po za tym jeśli piszesz o wykształceniu to każda holenderska osoba pracująca w biurze ukończyła minimum ( hbo lub wo ) a Polscy pracownicy biura minimum ( średnie lub wyższe ) wykształcenie :) ! Sądzę że każdy jeden, m.in., Ty również, zakończyłeś już z naszą firmą współprace i jak to w życiu bywa najwięcej mają do powiedzenia Ci co tak naprawdę myślą że cały Świat jest przeciwko nim i to tylko oni mają rację i bez żadnych podstaw mogą wypisywać i szargać opinie innym, a będąc jednym z pracowników nie zawsze tym najlepszym, nie robią nic by polepszyć lub chociaż utrzymać pracę jaką otrzymali. Po za tym ilość znajdujących się w tym portalu wypowiedzi względem ilości pracowników jakie rocznie zatrudnia VDU Uitzendbureau nie sięga nawet 0.09%. Pozdrawiam wszystkich .

Mariusz K
@Pracownik VDU

Pisał to pracownik biura haha

bandziorek
@Pracownik VDU

w odpowiedzi na opinie pracownika VDU jestem w tym momecie jeszcze przez chwile pracownikiem VDU i moim zdaniem co wypisujesz jakie to nie sa warunki mieszkalne itp. itd. pierwsze co podejżewam że jestes pracownikiem biura taka twoja praca by wystawiac jak najlepsze opinie w stosunku co do firmy ale wiesz powiem jedno przestani oszukiwac samego siebie i ludzi kturzy chca przyjechac do pracy a nie do kołchozu morze zacznijmy od opini pracowników biura KROPEK warzniak : osoba majaca na celu wyzyskiwania od ludzi przymusem jazdy autem po godzinach pracy nie zależnie od tego ile człowiek pracował BERT: osoba ktura olewa pracownika i nie wazne kim jest podajac sytuacje np: pchanie berta w aygo bo mu sie tak podobało a na koniec strzelił goscia w gebe to nie jest normalne EWA tak zwana JASITA : pachołek do pomiatania co powie bert i cees to zrobi bo nie bedzie miała innego wyjscia co do mieszkan nie jest tak pieknie jak opisujesz bo teraz na mieszkaniach jest po 8 osób po 5 może jest najwyzej na dwóch lub trzech nieszkaniach co do warunków mieszkalnych sorki ale nie dokonczony pokuj kable na wierzchu to są twoim zdaniem wspaniałe wrunki chłopie zastwanów sie co ty wipisujesz ty chyba idealnych mieszkanń nie widzałes co do aut auta może nie sa stare ale 5 osób w aygo to przesada auta zarejstrowane sa na 4 osoby ale biuro zmusza do jazdy w pieciu pamietam taka sytuacje jak z jednej firmy wracalismy busem w 14 osób porażka tak ze ja nie polecam takiego biura to jest kpina i żałosne to co oni wyprawiaja a co do wypowiedzi janusza ty tu pracuejsz hahahahaha chyba siedzac w polsce i siedzac na dupie bo od kad tu pracuje jeszcze twojej geby nie widziałem nawet jasita podaje twój polski nr by sie z toba kontaktowac w sprawie przyjazdu kogo ty chcesz robic w balona ty sie lepiej zastanów pozdrawiam cie janusz oszuscie

demon
@bandziorek

Ci co tu piszą nie którzy mają rację a ci co piszą że cieszą pracą i nad godzinami zarobią jest to fikcja dla nowych osób bez znajomych. To pytam gdzie ci te godziny dali w tym biurze mi nie chcą dać tych godzin mam 25. Nie polecam tego biura osobą nowy i przyjeżdżających samemu . Wykończą cię psychicznie Polacy i jak Holendrzy w pracy za marne grosze , nie wiedzcie że wam dadzą 10 euro na godzinę. Jest to ściema i oszustwo zjechać ci nie pozwolą , nie ubezpieczą jestem 4 tygodnie nie ubezpieczony i szatarzują że ci ostatnich pieniędzy nie wypłacą i tak je zabiorą ci. Jednym słowem jest to wielki szambo a nie biuro pracy??? Nie polecam ją żałuję ale zapóźno już. Drugi raz bym tu już nie przyjechał .

Czerwonydiabeł
@demon

A mam pytanie do tych wszystkich jak to cudownie i kolorowo prawie im jak w Eldorado A wy zostaniecie do emerytury u nich u swojego ukochanego biura v. Do słów tego pana lub pani mam pytanie myślicie że ludzią się nie chce pracować za takie pieniądze tu W Holandii i być nie silnikiem waszym . Grubo się mylcie. Nie zostaną wasi przydupasi a innych ludzi nie wprowadzajcie w błąd że będą mieli zagwarantowane 38 godzin no to nie jest prawdą tylko do jest na umowie. I za nie wyrobione godzin dopłacać wam jeszcze to nie legalne. Prawie sto euro za mieszkanie i plus wasze jeszcze opłaty administracyjnie i tępe. Nie polecam . ocena moja mniej niż zero.

Noe
@Janusz

No tak tak ileż można upominac o czystosc bo staniecie w progu popatrzycie na obite kafelki i mowicie ze te czarne kropki to syf tak syf taki jak wy !

Noenoe
@Janusz

"Bo ileż można upominać i alarmować o utrzymywanie czystości na bierząco " tak jak sie stanie na 9 tiel w progu kuchni i mowi ze obite kafelki ze starosci to jest syf i wystawia sie wszystkie srodki czystosci i odkurzac to faktycznie trzeba kare wjeba*

@VDU

No no jedna polka w lodowce to znanowczo za mało a by wystraczylo kupić duże lodówki a nie takie male i by było wszystko ok,a po za tym podobno nie płacie za ostani tydzen pracy przed zjadem do Polski na urlop czy na na stały zjazd

Iwona

@Alex van na jakim stanowisku pracujesz w Van Doorn International Fruit B.V.? Na jakie warunki pracy można liczyć? Czy polecasz pracę w tej firmie? Co najbardziej podoba Ci się w pracy? A może coś byś zmienił? Jeśli tak to powiedz co dokładnie.

Alex van

Żadnych dowodów nie zabierają ludzie tacy tu pszyjezdzaja że firma płaci za transport do Holandi tym którzy kasy nie mają wiadomo że muszą oddać firmie kasę za transport dlatego już na wstępie widać jacy ludzie tu przyjeżdżają przez weekend dadzą w palnik i w poniedziałek do pracy nie idą firma zależy od humoru albo dadzą ci szanse albo nie a to wszystko chodzi o ludzi którzy nie tylko na tak zwany koszt firmy przyjeżdżają tylko ogólnie.

zdzisława

ja zdecydowanie polecam, jak poprzednik również spotkało mnie wielkie zdziwienie co do róznicy pośrednictw pracy na terenie Holandii. W VDU jest praca wporzadku, mieszkania ok, i pieniadze na czas, polecam

raki78

Mi się podobało, w porównianiu z inną firmą z nad morza to poprostu przepaść . Sądzę że każdy musi spróbować i wyrazić swoje zdanie a nie sugerować się tym co słyszał czy tutaj wyczytał od hejterów ! mam nadzieje że wrócę , hehe !

Noenoe

Po 3)Kary jakie zostały wprowadzone w VDU Uitzendbureau są TYLKO i wyłącznie za nie utrzymywanie czystości, a pieniądze jakie są odtrącane od wszystkich mieszkańców jednakowo zostają przeznaczone na firmy sprzątające. Bo ileż można upominać i alarmować o utrzymywanie czystości na bierząco. W innych firmach tego typu rozwiązanie istnieje od dawien dawna i co najważniejsze przynosiło i w dalszym ciągu przynosi rezultat . Tylko ? A kara za zjazd do polski ? Nie wyplacanie pieniedzy do tego Kara za zgubienie klucza, karty i innych rzeczy Z tą czystością to sie nie posr**cie talerzyka z ciasteczkami w pokoju zostawic nie mozna bo zaraz syf !!!! Poj*by

Iwona

@nina80rozumiem, że jesteś zadowolona z pracy w Van Doorn International Fruit B.V. i emocjonalnie wpływają na Ciebie negatywne komentarze, jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Wątek ten jest miejscem do wyrażenia swojej opinii na temat firmy jako pracodawcy. Nie służy jako platforma na obrażenie innych użytkowników wątku. Jeśli się z nimi nie zgadzasz, opisz jak praca w firmie wygląda z Twojej perspektywy. Będzie to o wiele bardziej skutecznie i pomocne dla osób szukających informacji o firmie jako pracodawcy.

lukasz

zapomnialem o ocenie 4 gwiazdki

lukasz

Ludzie ( jak wszedzie ) rozni , ale zlego slowa powiedziec nie mozna a najwazniejsze ze praca mieszkania ok i pieniadze na czas , Polecam

Iwona

@sysuniaco masz na myśli mówiąc, że koordynatorzy nie szanują pracowników? Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego jak wyglądała praca w firmie oraz na co trzeba być gotowym podczas wyjazdu za granicę do pracy?

sysunia

Pracowałem w VDU 2 lata może koordynatorzy nie szanują innych wiele wyolbrzymiaja do Berta wszystko ma swoją stronę najlepiej przyciągają Bert zero szacunku do ludzi mieszkania całkiem w dobrych warunkach jak na biura holenderskie a praca w zależności gdzie sie trafi i jakie ma się chęci do pracy

Grzegorz89

Ja bym był zainteresowany praca na fruitmasters. Najlepiej na grootpack. Czy istnieje taka możliwość

Iwona

A jak obecnie wygląda praca w Van Doorn International Fruit B.V.? Chętnie dowiemy się więcej na temat aktualnych warunków zatrudnienia w firmie. Na co mogą liczyć pracownicy?

Zostaw merytoryczną opinię o VDU Uitzendbureau B.V. - Waardenburg

• Jak się pracuje w VDU Uitzendbureau B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy VDU Uitzendbureau B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VDU Uitzendbureau B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 15 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VDU Uitzendbureau B.V.