Sepers B.V.

Heerewaarden

Opinie o Sepers B.V.

irek

obawiam się, że bez języka może być zwyczajnie człowiekowi ciężko za granicą. Jednak warto próbować swoich sił

Pozytywny

To nie prawda co pisze ALFA Firma jak kazda holenderska a płace tak jak wszedzie Jak sie ma podpisany kontrakt to w jaki sposób moze byc mniej na wypłate Jak sie liczy nadgodziny a pózniej ich nie ma to i wypłata jest pomniejszona ( o nadgodziny) Szef też nie jest złym człowiekiem Tylko pracowac trzeba a nie w nosie grzebac Jak ktos robotę olewa i tylko cały czas chce wiecej kasy to i w Polsce dlugo nie popracuje Firma jest ok tylko trzeba pracować ( tak jak wszedzie) Pracuję w tej firmie więc wiem

nie znana

Bzdura dlaczego tak zle oceniasz , chyba bardzo krótko pracowałeś pozdrawiam

ALFA

PRACOWAŁEM W TEJ FIRMIE I NIEPOECAM NIKOMU.[usunięte przez moderatora]PRACODAWCA Z POCZĄTKU WYDAJE SIE NORMALNYM CZŁOWIEKIEM ALE TO ZŁUDZENIE, STWORZYŁ SOBIE [usunięte przez moderatora] ,NAWET NIEPOTRZEBA ZNAC JĘZYKA JEMU TO NA RĘKE .2 PROWADZĄCYCH HOLENDRÓW [usunięte przez moderatora] I PSYCHOLOGICZNE ZASTRASZANIE ,WIECZNIE MAŁO ZA WOLNO A LUDZIE NAPRAWDE TAM [usunięte przez moderatora].NA POCZĄTKU WYPŁAYT 1800 PO PARU MC DZIWNIE SPADAŁY DO 1300 NAWET 1200 EURO MASAKRA,A SPRÓBUJ ODMÓWIĆ ZE NIEPRZYJDZIESZ W SOBOTE DO PRACY(PRAKTYCZNIE SOBOTY OBOWIĄZKOWE)TO JEDZIESZ DO DOMU .PS LEPIEJ ZOSTAŃ W KRAJU STRACISZ MNIEJ ZDROWIA PSYCHICZNEGO.

Zostaw opinię o Sepers B.V. - Heerewaarden

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sepers B.V.