M.B. Personeelsdiensten B.V

Tièl

Opinie o M.B. Personeelsdiensten B.V

Adam

EB przestać funkcjonować hehehe wątpie , to raczej nie możliwe .

Robi

Czy to prawda ze Eb przestaje funkcjonować?

Stefan

uuuu aż tak źle jest ? pewnie jedna zmiana tylko i nie zanosi sie na drugą ??

Never EB

Wszystkim tym co chca wyjechac niech zapytaja die znajomych co sa w EB jak ich wyplaty i gdzie sie bawi szef. Haha

Stefan

Hej, dużo pracy we freshu? Ile godzin mozna wyrobić?

Grubs
@Stefan 09.10.2017 21:20
Hej, dużo pracy we freshu? Ile godzin mozna wyrobić?

Hahahahahaha, teraz od pol roku to nie oplaca sie tu przyjezdzac.

nell

Magda
@nell 11.08.2017 09:24
Czy ktoś pracuje na sortowaniu ubrań w De Meern proszę o opinie

Najniższa stawka , zimno jest , więc ubierz się , obiecują dużo godzin a tak naprawdę ich nie ma, (usunięte przez administratora)

former VDB worker
@nell 11.08.2017 09:24
Czy ktoś pracuje na sortowaniu ubrań w De Meern proszę o opinie

i jak? było ok? :) mnie się podobało - reszta podjętych prac na rzecz VDB to była jakaś kara Boska za czyny nie popełnione, w EB podobno nie jest lepiej a nawet bywa gorzej gdy chodzi o opłaty za kwaterę. HARTEVELT - super

Sylwek

Widzę tu dużo negatywnych opinii i mam wrażenie jak bym pracował w innej firmie. Miałem możliwość współpracy z firmą EB dzięki której podjąłem pracę w firmie Fresh Care w Dronten. W porównaniu do innych pośrednictw pracy w Holandii ta firma nie wypadła aż tak źle. Przede wszystkim zwróciłem uwagę na to, iż w codziennej pracy spotkałem się z dobrym traktowaniem. Nikt na mnie nie wyżywał się emocjonalnie. Praca nie jest ciężka. Za 2 tyg pracy otrzymałem 875euro (mieszkam na swoim). Gdy potrzebowałem czegoś Pani Koordynator Aleksandra zawsze była otwarta na udzielenie pomocy. Są w 100 % wypłacalni. Po każdym przepracowanym tyg. są podliczane godziny i wywieszane na tablicy ogłoszeń. Jeśli coś się nie zgadzało można pójść do biura i sprawę wyjaśnić. Firma Fresh care dobrze zmechanizowana, nowoczesna. Największą jednak antyreklamę robią sobie sami Polacy. Duża część przyjeżdża żeby zarobić i myślę że ta firma daje takie możliwości. Wielu jest jednak, którzy przyjeżdżają dobrze się bawić. Wielu uzależnionych od środków psychoaktywnych. W tej sytuacji to nie firma EB jest winna jak coś im nie pójdzie ale oni sami. Ja zdecydowanie POLECAM firmę EB i pracę w Fresh care w Dronten.

mammamia

Pracuję przez EB i jestem średnio zadowolona. Praca ok. Godziny też. Dużo pobierają za mieszkanie/ hotel. Hotel to patologia, potrafią ukraść jeden plasterek sera z lodówki! Syf, brud i hałas. Nie wiem czemu takich ludzi nie wywalą gdzieś na pole. Godzin trzeba pilnować i od razu zgłaszać. Jeśli robisz swoje i nie fikasz do każdego to jest naprawdę ok.

Emil

Ojojooj... Mało brakowało a bym do nich pojechał, do E.B. Dobrze że znalazłem chwile na szukanie...

Pracujeijestemzadowolona

WITAM PRACUJE W EB NA TFC NA PASZTECIKACH I JESTEM ZADOWOLONA. TO CZYM SUGERUJĄ SIE OSOBY WYŻEJ?? Z gory dziekuje za odpowiedz.

aqaq
@Pracujeijestemzadowolona 23.03.2017 12:24
WITAM PRACUJE W EB NA TFC NA PASZTECIKACH I JESTEM ZADOWOLONA. TO CZYM SUGERUJĄ SIE OSOBY WYŻEJ?? Z gory dziekuje za odpowied...

lol widać opiinia zlecona , haha nowe ogłoszenia sie pojawiaja a brak chętnych, bo dzisiaj kazdy ma internet i zanim wyśle cv to poczyta opinie czy warto wysyłać , heh chciwy traci dwa razy , było ludzi traktować przyzwoicie i normalną kasę wypłacać , to by dzisiaj firmę zalewano cv, a tak brak chętnych? haha nie dziwcie się

Nowa

Witam. Chcialam sie dowiedziec czy ta agencja jest wyplacalna, czy warto pojechać. Ile mozna zarobić. Bylam bym wdzięczna za odpowiedz i kilka słów o tej agencji EB.

Trololol
@Nowa 22.03.2017 15:43

Pracuje tutaj 7 miesięcy,firma jest wypłacalna. Wypłaty w piątek bądź w sobotę,zależy od konta czy Pl czy NL. Przy godzinach 180-190 wypłaty 1300-1400 euro poza wiekowka. Na wiekowce wiadomo mniej,zależy od wieku i stawki.

Karola
@Igooor 23.03.2017 02:30
Nie polecam. Nie wypłacalni, oszuści , mydlenie oczu . Patologia . Najgorsze biuro na jakie trafiłem będąc w Holandii....

Tak? To jedz do Axidusa

mmm

Jestem chetna !!

eminem

Witam. Poradzcie mi czy jechac moge miec prace w tiel przy kurczakach w tej calej chlodni a koordynatorka jest pani malgorzata bowszys czy jakos tak. Byl ktos ? Jak wyglada praca na tych filetach ? Dzieki za odpowiedz z gory.

kris
@Magda 11.07.2016 17:43
Daj sobie spokój z tą cała agencją EB jak i p.Bowszys ona miła wtedy kiedy masz dużo godzin a ona z Ciebie kasę, a jeśli upomn...

pracowalem przez Eb mili na poczatku jak podejmujesz prace i wiele obietnic.puzniej jak sie czegos domagasz itd zaczynaja sie schody...zwrot borgu za rower czekam do dzis a to juz 4 miesiace....za pokoj licza sobie po 500 e bo malo kto wie ze sam czynsz na solarisie to nie wszystko sa jeszcze inwestycje w domek remonty itd i to jest na solarisie ale malo kto wie co to znaczy i zna jezyk i po podliczeniu wychodzi 450 500 e....solarisy eb sa malo czytelne i tak do prawdy to oni znaja co tam pisze itd...ja ich podalem do nscu i juz jest sledztwo.przez eb wiele osob tygodniowo sie przewleka i malo ktora zostaje bo warunki na niektorych domkach straszne w wyplatami co 4-5 tygodni roznie to bywa....jezeli jestes na domku eb to na solarisie masz na 10 pozycji 8 minusowych i np ;1500e zarobisz to do wyplaty masz 750 haha cuda!!!tak naliczaja ze szok a jak tel wykonasz to gosia powie ze weryfikuja....i oddzwoni i nie za tele....lub nowy ksiegowy jest i pomylki sa i trwa weryfikacja i beda zwroty hhahaha

Magda
@kris 14.11.2016 12:12

Wiem jak jest w tej firmie , ale mnie się boją , bo już wzięłam zgłosiłam sprawę wyżej . Salarisy są czytelne jak dla mnie , ale musisz dobrze się orientować co i jak , bo inaczej mogą Cię oszukać. A co do mieszkań agencyjnych nie mam pojęcia jak jest ,iż mam swoje mieszkanie prywatne, jedynie tyle co znajomi opowiadali ,że jest wilgoć, każą oszczędzać na ogrzewaniu i dużo osób na chacie i większość nie ma stałej pracy jedynie dziury łatają w dodatku koszt 115 euro na tydzień , jakaś porażka. Koordynatorzy w EB to jakaś duża pomyłka, iż dostali się na wyższe stanowisko a my musimy na nich ciężko pracować w dodatku nie liczą się z nami jako ludźmi oraz rodakami , wiecznie się tylko zmieniają i brak organizacji, zero pomocy z ich strony jeśli jest jakiś problem na zakładzie np. dyskryminacja.

Marian

Spartan z tego co wnioskuje to chyba zbyt dlugo nie pracujesz w Holandii ... Ja tu pisze o wyplatach a TY mi o patologi oraz straszysz TVN UWAGA. Chlopie zejdz na ziemie i jesli nie SNCU to kto niby ma robic porzadek z biurami ktore oszukuja i nie wyplacaja przelewow dla pracownikow ? Jesli komus nie pasuje EB czy inne biuro pracy to najwyzsza pora znalesc cos innego . Nikt nikogo nie trzyma w firmie na sile wiec w obecnych czasach pole manewru jest bardzo duze tylko trzeba cos soba reprezentowac a nie tylko biedolic ...

spartan
@Marian 20.09.2016 10:42

Człowieku ty już lepiej nic nie wnioskuj,tylko czytaj ze zrozumieniem. Ponadto to co ty reprezentujesz sobą to dziecko z podstawówki zweryfikuje bez najmniejszego problemu czytając twoje posty. Coś tam bredzisz o jakimś polu manewru o alternatywach :-) .... żenada,że nie rozumiesz problemu. Wypłaty ? ....chłopku mam więcej znajomych w EB niż ty chyba w Polsce więc nie rób z siebie pajaca nadwyrężając swoje ego bo wiemy jak jest. Pracuję dłużej niż ci się wydaje w Holandii jak ma to jakiekolwiek znaczenie i na chwilę obecną przez konkretne biuro co mogłeś wyczytać wykazując odrobinę uwagi. I już na sam koniec nikt tu nie biadoli tylko przedstawia fakty....leć lepiej robić gał...e do biura bo to w życiu wychodzi ci najlepiej.Tam potrzebują takich jak ty .....

@spartan 21.09.2016 14:06

Bedzie to mój ostatni post do Ciebie bo dalsza dyskusja nie ma sensu ... "Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem... "

CYNA

WITAM MAM PYTANIE CZY KTOŚ PRACOWAŁ LUB PRACUJE W FIRMIE CONNECTIVA PERSONEELSIDENSTEN BV BO MAM WYJECHAĆ W SOBOTĘ I PROSZE O ODPOWIEDZ CZY TO NIE OSZUSTWO I JAKA TO PRACA

Marian

Do obcy A czemu by mieli nie dostac ? Wyplaty sa w piatki albo czasami w poniedzialki .

spartan
@Marian 28.08.2016 13:15
Do lol Na sałatkach w Dronten pracuje sporo osób i jakoś nie widać negatywnych opini o eb w FC ... Skoro nigdy wypłaty n...

Marian człowieku wiesz co to znaczy hipokryzja ? Więc daruj sobie nie rób z siebie ignoranta :-) No chyba,że masz w tym jakiś cel bądż też robisz to służbowo i tym mi tu trąca ... aż mam mdłości i chyba nie tylko ja. Ponadto to co tam oferujesz człeniu te firmy/biura to bądżmy poważni są lepsze i poważniejsze gdzie do człowieka podchodzi się z SZACUNKIEM !!! .... i POWAGĄ !!! ...można zarobić dużo więcej tygodniowo !!!... a my tu mamy bełkot i coś nam tłumaczysz,że niby co ? Tłumaczysz PATOLOGIĘ ? To wyniosłeś z domu ? Przecież komentarze aż kipią standardami jakie panują w EB .... jakimi ? Dzisiaj dziennikarze/pismaki są jak hieny i jak zaczną węszyć,a ktoś to potwierdzi...zatrudnią się w EB to zaśmierdzi w całej Polsce. Jestem Marian ciekawy czy wtedy się nam ujawnisz,czy będziesz miał odwagę stanąć obok mnie przed kamerą i potwierdzić to o czym tu piszesz. Pooglądaj trochę Uwagę bo nie tacy twardziele ugięli nogi jak zobaczyli nagrany materiał,a dzisiaj nie ma problemu żeby dowieść swego. Tym bardziej,że My Polacy chyba w odróżnieniu od ciebie mamy swój honor i zasługujemy na odrobinę szacunku za dobrą i ciężką pracę. Zakładam,że wiesz o czym piszę. Takich Marianów jak ty było w EB sporo ich czas jakoś przemija i nikt ich miło nie wspomina. Magda nie wiem co to jest SNCU i bez sensu coś tam zgłaszać bo zakładam,że to przeskoczą. Natomiast nie mają takiej siły przebicia jak w Polsce....dziennikarze wiedzą kto to załapie, zrealizuje i naświetli.

Krecik
@spartan 28.08.2016 17:01

zgadzam sie jesli chodzi o naglosnienie sprawy przez media.rozmawialam juz z pania z SNCU i nie wiem w ogole po co ci ludzie tam siedza....oni wszyscy maja to gdzies i zawsze maja jakies wymowki.kiedy powiedzialam ze ludzie pracuja w FC w Dronten 7dni w tyg po dwanascie godzin to odpowiedziala ze nawet nie jest upowazniona zeby mi cokolwiek na ten temat powiedziec.szkoda słów. jest jeszcze inspekcja pracy.mozna tam zlozyc skargę i tak zrobie choc to bedzie juz drugi raz.jesli znow ktos mi tam odpowie ze sa od czegos innego to juz tylko adwokat....wczoraj zostalam zwilniona tylko dlatego ze glosno odwazylam sie cos powiedziec do team liderki.p.basia nie lubi kiedy ktos ma głos i nie jest jej podporzadkowany.tak ma ludzi wytrenowanych ze wiadomosci o zmianach w pracy wypisuje na fb.a poniewaz nie mam tej pani na fb ani nie mieszkam na ich cholernie drogich domkach to cgyba jestem gorszym pracownikiem i nie musze byc informowana mofe po prostu dwa razy przejechac sie do roboty heh

Qwerty

Wyprowadzisz sie na swoje = wylatujesz

BłażejNL

Obcy chyba pomyliłeś firmy i nigdy tam nie pracowałeś a jeśli tak to w którym roku Firma EB zakontraktowała z sałatkami umowe jak wiesz to odpisz.Jak pracowałeś na wiekówce to się wogółe nie dziwie że takiej kasy nie widziałeś na oczy i nigdy nie zobaczysz jak tam pracuję od poczatku jak EB podpisała z nimi umowe wieć wiem dużo na ten temat.A bzdury to ty piszesz bo nie jestes jak widać wogóle w temacie.Ja polecam każdemu tą prace sa wysokie zarobki tak jak napisałem wczesniej mozna duzo zarobic oczywiscie trzeba przepracowac ponad 200 godzin w miesiacu jak nie wierzycie to zadzwoncie do biura i przyhjedzcie do pracy to się przekonacie jak jest .Wiadomo jesli ktoś jest na wiekowce to nigdy nie zarobi takich piniedzy moze sobie pomarzyć.Jak nick Obcy sie nie znasz i nie masz zielonego pojecia na temat sałatek to się nie odzywaj i nie pisz głupot a bzdurą jesteś ty.Polecam tą pracę wszystkim i nawet inne prace przez tą firmę naprawdeę mozna fajnie zarobić.Pozdrawiam

kamil eb ,,Truskawka,, heh

Witam serdecznie potrzebuje jakies namiary do eb albo do Pani Magdy albo Daniela własnie interesuje mnie praca na sałatkach mieszkalem tam w Dronten i latałem z ludzmi z eb naprawde firma kosmos, rewelacja. Ja robilem przez level 1 dawne dzieje masakra najgorsza firma jaka jest. z góry dziekuje kamil1990qq@wp.pl

Angelo

To napisz, dlaczego p. Błażej już nie pracuje jako koordynator w tej firmie?

Marian

Ludziska co Wy piszecie ? Zarobic 1000-1200 e netto ( po odliczeniu zakwaterowania i ubezpieczenia ) za 4 tyg pracy to malo ? Chyba Wam sie troszke w glowkach poprzewracalo ...

Aleksandra

Witam , mam pytanie kto był na pieczarkach z Mupol Personeelsdiensten B.V.? Praca warta zachodu ? Jakie są warunki mieszkaniowe ? Płacą w terminie ? Proszę o odpowiedz jak najszybciej bo do poniedziałku muszę dać im odpowiedz moj e mail fruos@o2.pl Z góry bardzo dziękuję

ellaa

a na kiedy masz ta rozmowe ?? i co bedziesz jechal tam do tej firmy ? ja tez sama zabardzo nie wiem co zrobic czy jechac tam do pracy bo kolega cos tu pisze ze tylko z 1000 idzie zarobic ale przy jakich godzinach mniej wiecej ?

XYZ

Czy M.B. Personeelsdiensten B.V to jest to samo co D&R Personeelsdiensten B.V. ? Wiele osób pisze MB, EB... Jestem umówiony na rozmowę o pace, a czytając komentarze jestem w szoku

Mlody

1200 na czysto ciezko zalezy gdzie sie trafi i po ile godzin max 1000 jak dobrze pojdzie praca nie jest zla da sie wytrzymac

elaa

oo jezu masakra ale to sie wytnie .. a powiedzmi mi jak zarobki i praca ? 1200 na miesiac na reke na czysto da sie zarobic czy nie ?? i jak praca prosze o odpowiedz z gory dzieki

elaa

witam wlasnie wyslalam tam cv i myslalm zeby tam jechac do pracy jest az tak zle jak piszecie ?? jak to wyglada ?? po tyle godzin sie robi od 45 h tak jak mi powiedziala to na miesiac na reke z 1200 euro chyba zarobi sie ? jesli moze ktos to niech mi napisze bo po waszych komentarzach to juz nie wiem

lubek

W końcu ktoś coś konkretnego napisał, choć uściśliłbym odnośnie warunków lokalowych i to co się trafia na opisywanym pięterku - trzeba mieć szczęście by trafiło się dobrze, a że wszystko co dobre szybko się kończy więc w większości nie jest tak dobrze, czasem jest źle, czasem tragicznie, ale to zależy jaką jest się samemu osobą. Zaś co do p.Magdy to oczywiście można się dogadać o ile kwestią dogadania jest jakaś pierdółka, która nie wymaga zaangażowania a nie daj boże by trzeba było coś więcej się wokół tego zakręcić czy pomóc. Takie kordynowanie na sztukę.

latający holender

Eb zatrudnia ludzi do kilku pracodawców dlatego opinie są strasznie rozbieżne. Widze że opisują sie tu w ogóle same jakieś gamonie co nie potrafia konkretnie napisać jakie panują warunki. Jeśli akurat odnosimy sie do produkcji sałatek w Dronten to obiektywnie trzeba zaper**lać na pierwszej zmianie jak i na drugiej. Pierwsza z reguły po 11h dziennie druga zmiana pracuje aż skonczy im sie robota. Osoby na które na pewno należy zwrócić uwage to shrek kierownik na zielono pierwszej zmiany. Totalny wieśniak, słoma mu wystaje z kaloszy. zreszta biega jak ze sraczką pomiedzy stanowiskami i tylko zaciera ręce. Fałszywy koleś jak i kilku "polaczków". Co do Magdy to jak każda koordynatorka potrafi mydlić oczy i ma odpowiedż na każde pytanie, ale raczej da sie z nią dogadać. Warunki mieszkalne na hotelach średnio. Da sie wytrzymac o ile ma sie spoko współlokatora w pokoju i ogarnietych ludzi na pietrze, co sprzataja syf po sobie nie robią burd i nie kradną. Reszta jak wszedzie i sie napije i sobie zapali. ćpunów nawet nie komentuje. dojazd do pracy rowerem w kilkanascie minut, sklep po drodze. był też jakiś czas temu incydent z niewyplacanoscia wyplat przez eb i ludzie zeszli z produkcji.

abc

Niech ktos opisze jak ludzie zeszli z produkcji , jak Marco interweniowal.Pracownicy czekali na pieniadze dosc dlugo,Potem Magda tlumaczyla sie ze padl system. Zreszta czesto im sie zdarzalo. Prosze nie slodzcie tak !!!

jaaaa24

EB na tle innych firm wypada naprawdę dobrze. Można tam świetnie zarobić. Dziwią mnie osoby, które narzekają a to na hotel, a to na samą pracę. Co wy, willi oczekiwaliście? Przyjechaliście do pracy, nie na wakacje. Pani Magda jest bardzo kompetentną osobą, wszystko z nią można załatwić. Pieniądze zawsze na czas. Ja z całego serca polecam tą firmę.

obcy

Blazej byl koordynatorem w eb, gdy pracowalem w Dronten . Mysle ze on tak slodzi.

Ona

Błażeju z Panią Magdą może i dużo można załatwić, ale chyba z naciskiem na tą porę nocną bo zdaniem wielu osób kiedy tam byłam można było o niej wiele powiedzieć dobrego, ale na pewno nie to że jest pomocna i profesjonalna.

obcy

Co za bzdury pisze Blazej !Pracowalem na salatkach w Dronten . 2300 to brutto , nikt na eke nie dostal takiej kasy. Te bzdury to pisze ktos z fimy by zachecic ludzi do przyjazdu.

Błażejnl

Hej Eb to najlepsza firma w całej Holandii pracuję już tam dobre kilka lat i nie narzekam wogóle płace bardzo dobre mieszkania super pod każdym względem i prawie na każdym terenie szefowie firmy naprawdę wporządku szczególnie Pani Magda wszystko można z nią załatwić o każdej porze dnia i nocy jestem pod wrażeniem jak działa ta firma super naprawdę polecam każdemu te biuro pracy można naprawdę zarobić niezłe pieniadze przykład 2300 euro brutto przy sałatkach w Dronten za 250 godzin miesięcznie.Pozdrawiam całą Firmę EB i znajomych do zobaczenia po urlopie.Polecam każdej osobie.Bardzo sprawdzona i bardzo dobra firma sam się przekonałem i pracuję do dzisiaj.Pozdrawiam

...

Jak można samemu o sobie pisać pozytywne pinie?

warkler

bardzo dobra firma warunki ok polecam :)

Jerzy

Dziękuję wam za opinię. Właśnie się ugadałem na rozmowę i wyjazd do Hagi, ale już wiem, że tam nie pojadę ;)

tkd

Witam też zostałem postawiony przez firmę w kropce , wszystko zapowiadało się świetnie solidny kontakt itd , a jak przyszło co do czego cisza . Ale czekamy dalej :)

Waldi

Jak zwykle pracownik przekazał ,ze wypłaty zostały wysłane.Niestety stek bzdur. Ludzie zostali bez pracy ,wypłaty.Koordynatorzy nie odbierają telefonów a szefostwo wyjechało na wakacje :(

Bartek

Prosiłbym o namiary na tą firmę aby się tam dostać . Jeżeli mógłby ktoś to poprosiłbym jakiegoś e-maila czy jakikolwiek namiar. Z góry dziękuje

jn4jn23j

nikomu nie polecam tej firmy! zdzieraja kase na czym tylko sie da, robota od rana do wieczora za smieszne pieniadze!! w Polsce wiecej da sie zarobic przy sprztaniu... jak najdalej z takiej firmy, (usunięte przez administratora)

pytam

To jaką agencję polecacie? np. kasa się zgadzała, była w terminie (+/- jeden dzień to żadne spóźnienia) by był spokój na domkach

xxx

Witam pracuje przez Eb od jakiegos czasu wypłaty sie spozniaja mało kiedy wszystko sie zgadza, ciezko co kolwiek załatwic ....

sani666

Witam :) Czy mogłby ktos z Państwa dac jakies namiary na te firme?? Do czego w ogole tam pryjmują? przy czym praca ?? Bo slyszlam o tej firmie od znajomych i chcialabym sie dowiedziec czy sa tam jakies przyjecia bo jestem na takim etapie ze szukam pracy heh serdecznie pozdrawiam :)

xxx

witam a moze ktos jakis namiar do tej firmy jesli tak bardzo prosze na email wwwhubertsadrakpl@o2.pl pozdrawiam i z gory dziekuje

kaka0911

Nie gadajcie glupot. Fajna firma. Jest prac placa b. Dobrze a jesli ktos nie jest nauczony pracy to nie ma po co tam jechac. Szefowa zalatwi co trzeba. Polecam naprawde

Bartek

Ja polecam tą firmę, Pani (usunięte przez administratora)to kompetentna babka z którą wszystko zawsze idzie załatwić, z jakim kolwiek problemem by się do niej zadzwoniło to zawsze pomoże, wypłaty czasami z poślizgiem?? 2 dni opóźnienia to wypłata z poślizgiem?? Ci ludzie co tutaj piszą o tych wypłatach z poślizgiem chyba nigdy nie pracowali w innych agencjach gdzie wypłaty nie tylko są z poślizgiem ale w ogóle się nie zgadzają,, a EB zawsze wypłaca pieniądze ....Praca zapewniona cały tydzień, oczywiście dla tych którzy przyjechali pracować a nie pić i ćpać, lokacje były w domach, pokoje ok, a porządek zależy od ludzi którzy tam mieszkają, z tego co wiem teraz są hotele i też wcale nie ma źle . Ja polecam tą firmę

?

pracowalam przez EB ponad dwa lata...na tle innych biur przez ktore pracowalam to jest calkiem dobre domki raczej ok, duzo zalezy od mieszkancow czy dbaja czy nie pieniadze raczej na czas choc czasem (bardzo rzadko!!!)zdazaly sie poslizgi 2-4dniowe. System platnosci maja naprawde ok tzn.3 zaliczki w kazdym tygodniu (125e)i w 4 tyg. wyrownanie ok 900e czasem nawet ponad 1000e (to sa kwoty dla ludzi nie na wiekowce) godziny zawsze byly i plynny system pracy, kontroli na domkach praktycznie nie ma i jakis smiesznych kar rowniez nie. Jezeli chodzi o minusy to glownym z nich jest fakt, ze jak jedziesz na urlop to mozesz juz nie wrocic, albo przetrzymaja cie w pl nawet 3 miesiace i wtedy niewiadomo co robic.Jest mnostwo osob, ktore nie zjezdzaja do pl bo sie boja, ze nie wroca.Koordynatorka pani Magda jest calkiem spoko, jedyna jej wada to ta, ze lubi lizusow i donosicieli,a tam takich nie brakuje. Jezeli chodzisz normalnie do pracy i nie sprawiasz problemow, ona tez ich raczej nie sprawia. najwiekszym minusem chybato meega bajczarstwo wsrod pracownikow, ale to juz wina polaczkow.generalnie jako biuro godne polecenia, mozna zarobic naprawde dobre pieniadze

ngozi6

Jak w kazdej firmie nigdy nie jest wszystko do konca dobrze ,pracowalam w EB 2,5 roku i musze powiedziec na poczatku byly niedociagniecia ale z czasem wszystko sie wyprostowalo ,jestem zadowolona z wspolpracy i mysle ze jeszcze wroce bo to juz sprawdzona firma i tez ja polecam innym

nie ma firm idealnych. pracuję w eb (mb) ponad 3 lata. jestem ogólnie zadowolony. pieniądze czasem są z poślizgiem ale zawsze są. pozdrawiam

Zostaw opinię o M.B. Personeelsdiensten B.V - Tièl

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M.B. Personeelsdiensten B.V