Opinie o Hesko w Culemborg

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hesko. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hesko na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hesko w Culemborg

Czy w Hesko panuje luźna atmosfera?

Kees Nowy wpis

Nie

Jacek Nowy wpis

Czy macie jakiś powód, że tak rzadko zaglądacie na to forum?

wiezyciel

LUDZIE - HESKO TO ZLODZIEJE I OSZUSCI, NIE WYPLACAJA PIENIEDZY, TRZYMAJCIE SIE OD NICH Z DALEKA......

Wierzyciel Nowy wpis
@wiezyciel

Mam ten sam problem z nimi

Alicja

Dlaczego warto nawiązać współpracę z Hesko? Tego oraz innych informacji możecie dowiedzieć się ze strony internetowej firmy http://www.hesko.nl/overhesko_pl.html A Wy jakie macie opinie w 2017 roku?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Hesko? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
dfg

Nawet jeśli sa nie terminowe, to przecież jest to racjonalnie uzasadnione. W końcu o dobre relacje nie jest tak źle, ale wiesz czy są teraz jakiekolwiek oferty pracy? Chętnie bym się do nich załapał teraz.

Zenon

Widze, ze "adwokaci" hesko regularnie ogladaja te strone, o renome trzeba dbac a nie jej pilnowac

Zenon

Hesko czy inna agencja, wszystko to jedno dno, wyzysk i zlodziejstwo, kiedys nie bylo agencji i tez ludzie mieli prace

Zenon

Do Jolka: zobacz post od TomekKazmierczak - 2012-04-24 22:40:07, na stronie pierwszej

firami

Hesko na swojej stronie nie posiada obecnie zbyt wielu ofert pracy, no i strona internetowa polsko-holenderska nawet po tym jak wybrałem wersję Polską. Coś chyba słabo im ostatnio idzie bo ruchu na forum nie ma, ofert pracy nie ma. Powiecie mi może co takiego się stało z tą firmą, że nic o nich nie słychać ?

Budzik

Przepraszam bardzo, a po co jest tworzone prawo pracy? Po to, żeby było jakimś pustym frazesem czy po to, żeby przestrzegać postanowień tego kodeksu? Odnoszę wrażenie, że pracownicy trochę są sami sobie winni. Gdyby od początku nie pozwolili pracodawcy na takie traktowanie to teraz może nie byłoby takich dramatów. Tak z ciekawości zapytam - przyjmują ciągle ludzi do pracy?

marek

hesko praca w systemie TAJT FOR TAJT czyli pracujesz nadgodziny za normalna stawkę za które pracodawca płaci tak jak powinien a Hesko płaci 38 godz tygodniowo a jak masz wiecej godz to za to wolne ci zrobią .czyli tak:pracujesz 50 godz dostajesz kase za 38godz reszta godzin pozostałych 12 jest do wybrania jako wolne od pracy i zapłacona po normalnej stawce ,a te 12 nadgodzin pracodawca firmie hesko zapłacił jako nadgodziny czyli z dodatkiem czyli jak w niedziele pracuje się za 200 procęt dodatku to ty dostaniesz tylko 100. czas za czas,a mało gdzie na zezonie jest 38godz na tydzien

klubbmw3

(usunięte przez administratora)pazerna na kazdy grosz.omijac to biuro szerokim lukiem

Robert

Ma ktoś jakieś informacje do pracy proszę jakieś namiary na te hesko robiłem kiedyś na zieleni miejskiej u nich

Kutafon

Czy ta firma wyplaca wam pieniadze na czas??? Ilu zatrudnia pracownikow?? gdzie maja siedzibe i ile maja swoich domków?? Jestem zainteresowany praca w tej firmie ale waham sie i potrzebuje zaczerpnac informacji. Prosze o odpowiedzi.

marek

Uwaga na prace przy sadzonkach na hali Praca jest w polu descz czy nie descz trzeba pracowac potrazka !!!!!!!! (usunięte przez administratora)

fajna2012

DRAMAT!!!!

Hegemond

(usunięte przez administratora) dziadostwo i nic wiecej !!

Uwaga na firme Hesko !!!!!!!!!! Ogolnie chodzi o prace na produkcji oferuja bardzo dobra stawke godzinowa ale niestety placa tylko za 38 godzin tyg. W weekendy praca za darmo ,za nadgodziny nie wyplacaja i nawet za dojazdy nie zwracaja(usunięte przez administratora)

gosc

(usunięte przez administratora) zdzieraja jak moga za wszystko ucianaja!!! za benzyne nie zwracaja, za nadgodziny nie placa, za soboty nie placa!!! omijajcie to biuro szerooooooooooooooooooookim łukiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dno!!!!!!!!!!!!!!!(usunięte przez administratora)

Dredynapietachweza

o widzę następnemu (usunięte przez administratora)rzucił 50euro żeby wciskał kity naiwnym ludziom !! Nie dajcie sie wyrolowac !

Zostaw merytoryczną opinię o Hesko - Culemborg

Hesko