Opinie o Sodexo Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Sodexo Polska to lider w obszarze usług żywieniowych oraz utrzymania nieruchomości.

Branże: Restauracje i catering - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sodexo Polska Sp. z o.o. w Warszawa

SodexoPolska

Dziękujemy za przekazanie uwagi na temat niewypłaconego wynagrodzenia. Sprawa została przez nas załatwiona i zleceniobiorca otrzymał wynagrodzenie.

pmarszal

Może jestem jednostkowym przypadkiem,ale zostałem przez tą firmę potraktowany mówiąc delikatnie nie w porządku, mianowicie byłem na dniu próbnym 23.03.2016 jako pomoc kuchenna w siedzibie TVN'u, wykonałem swoją pracę i na koniec została sporządzona umowa zlecenie za ten jeden dzień pracy.Do dziś nie otrzymałem ani wynagrodzenia ani nikt ze mną się nie skontaktował mimo, że byłem wstępnie umówiony na następny dzień ,że Pani menadżerka oddzwoni do mnie z informacją zwrotną. Także miałem tą firmę na podstawie komentarzy za przyzwoitą, a okazało się diametralnie inaczej.

k

@tomek do 3000 netto - asystent? Chyba mylisz pojęcia brutto/netto co i tak jest to wygórowaną stawkę

SodexoPolska

Dzień dobry, Dziękujemy za tę opinię. Będzie niezwykle pomocne, jeśli podzieli się z nami Pani/Pan dodatkowymi informacjami odnośnie tej sytuacji. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby ją wyjaśnić. Prosimy o kontakt mailowy: mamuwage@sodexo.pl. Dziękujemy raz jeszcze!

Bardzo szybkie i miłe spotkanie. W ustalonym terminie nie dostałam obiecanej informacji zwrotnej. Po licznych moich mailach, smsach, nagranych wiadomościach, dopiero po 3 tygodniach dostałam negatywna odpowiedz. To absolutnie nie powinno tak wyglądać, tym bardziej ze osoba będąca obecnie na tym stanowisku, zrezygnowała, bo firma okazała się nie taka jak obiecywano na rekrutacji.

Standardowe

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
pracownikbylySodexo

Ja mam niestety podobna opinie, sa w firmie krakowskiej osoby, którym braku jakiejkolwiek kultury, nie mówiac juz o szacunku dla podległych pracowników. Mając dobrych pracownikow robią wszystko, żeby uprzykrzyc im prace i doprowadzić do zwolnienia. A jaki jest tego cel? Może po prostu boją się o swoja posadę bo innego wyjaśnienia nie widzę. Nie polecam

Ela
@pracownikbylySodexo

Zgadzam się, również pracowałam w Sodexo w Krakowie, w pracy nie powiem że było źle, wypłata na czas, bony na święta, itp niestety traktowanie przez osoby na wyższych stanowiskach było upokarzające, to że ktoś pracuje na najmniej znaczącym stanowisku np jako pomoc kuchenna nie znaczy że można go traktować jak śmiecia, pomiatać i zwalać na niego większość obowiązków z których wiadomo że sam nie da rady się samemu wywiązać (wiadomo o roku coraz więcej ludzi przychodzi na obiady a była nas tylko 4 na całą restauracje ,to niby jak jeden pracownik miał jednocześnie myć całą masę garów nawet kilkakrotnie te same, naczynia, salę, kibel, ściany, latać raz w miesiącu za talerzami po całym budynku które ludzie wynosili i nie zwracali, ciagle ich brakowało potem oczywiście szef posyłał mnie po talerze a po uzbieraniu ich był bardzo ciężki wózek z naczyniami chociaż do tego powinien był posłać faceta a nie kobietę;/...) a potem mieć pretensje że to nie zrobione, tamto źle i w końcu go niespodziewanie zwolnić tylko dlatego że woli przyjąć po znajomości inną osobę, menadżerka wiedziała że coraz większy ruch w restauracji i jeden człowiek nie będzie w stanie wszystkiego zrobić a za nadgodziny oczywiście nikt nie zobaczył dodatkowej kasy i menadżerka głupio się tłumacząc łaskawie zaproponowała dzień wolny w zamian za nadgodziny(o mnie oczywiście nawet nie wspomniała i nie dostałam ani dnia wolnego ani pieniędzy:/. Menadżerka odezwała się tylko służbowo po to żeby opieprzyć albo coś podpisać podczas gdy z innymi pracownikami gadała jak najęta o byle pierdołach. Co do firmy Sodexo nic nie mam bo praca była ok ale radzę omijać z daleka tą firmę w Krakowie w branży gastronomicznej z ludźmi co nie szanują pracowników i oszczędzają na kasie nawet kosztem ich zdrowia i nerwów

były pracownk Sodexo

Jeśli macie możliwość podjęcia innej pracy to to zróbcie czym prędzej , ale nie podejmujcie jej w Sodexo bo prędzej czy później się zwolnicie lub Sodexo Was zwolni-szkoda życia i czasu dla Sodexo, wierzcie mi wiem co mówię........

pytajacy

ktos sie orientuje jakie sa zarobki w sodexo na stanowisku koordynatora ds. czystosci ?

blanka

Aj narzekacie... Umowa o prace, wypłata na czas, bony na święta... Wszystko zależy jeszcze od atmosfery w pracy, współpracowników i szefa:) U mnie jest ok.

SodexoPolska

Romku, zachęcamy do aplikowania na to stanowisko!

gosc

Pensje zawsze wplywaja regularnie maksymalnie do 4 następnego m-ca

Maria

Podpowiedzcie proszę, pracownicy, którego dnia jest wypłacane wynagrodzenie pracownikom restauracji Sodexo w Warszawie?

Armans12

Witam wszystkich.Prosiłbym Moderatora o wyjaśnienie,dlaczego usunięto mój komentarz z dnia 16-11-2014 godz.21:14 ,dotyczący pracy na stanowisku:Technik Obsługi Obiektu,w Sodexo Polska( Park Handlowy Zakopianka w Krakowie)Pozdrawiam.

@Armans12

Witam ,możesz coś wiecej napisać o tym stanowisku ,mam na takim pracować a opinie tu są tak różne że sam niewiem co robić

m.

Witam wszystkich, Pracowałam w Sodexo na stanowisku Kasjer/bufetowa. Praca bardzo mi sie podobała, bez stresowa, atmosfera jest idealna zarówno miedzy pracownikami jak i Menadżerem. Polecam serdecznie wszystkim zainteresowanym.:)

Maria
@m.

Witam, a kiedy jest wypłacane wynagrodzenie? Którego dnia miesiąca tzn czy na bieżąco czy w kolejnym miesiącu za poprzedni?

@m.

tylko dlaczego tak krótko

patryk

Witam. Nigdzie nie potrafię znaleźć adresu firmy w Rudzie Śląskiej. Mógłby ktoś podać adres

@patryk

Chetna do nauki jezyka angielskiego aby firma płaciła aaa LUBIŁA ZABAWKI w jezyk francuski to nie paradox .

MG
@pracownik

Powinna iść na terapię.

kamila

Zwalniając się z tej firmy to była najlepsza decyzia jakom podiełam w swoim życiu.Sodexo w bieruniu to poprostu masakra nikomu nie poleciła bym tam pracy nawet największemu wrogowi

Magda
@kamila

(usunięte przez administratora)czy Tychy to zgadzam sie z Toba u mnie na jednostce najgorsza atmosfera dzieki najgrubszej bufetowej na swiecie ktora mysli ze jest najlepsza i niezastapiona,potrafi kazdego z kazdym poklocic ,donosi ,obgaduje ,poprzednia menagerke niezle obgaduje na prawo i lewo ,jeden wielki kociol.

pracownik s

Orientujecie sie czy benda bony dla pracownikow pozdrawiam

hindus00

Mam pyt.czy ktoś wie cokolwiek o talonach lub paczkach dla dzieci na święta

adam
@hindus00

jakie są zarobki cukierników w waszej firmie, i jaka daja umowe o pracę.

employyy

Witam, Pracuje w Sodexo kilka lat, zaczynałem jako technik, obecnie jestem Managerem mam pod sobą kilku techników. Tworzymy zgrany zespół. Mam mieszane uczucia do waszych komentarzy z jednej strony zgadzam się że jest czasem ciężko jest wyzysk pracowników, wszechobecna biurokracja. Jednak muszę zaznaczyć że mi pracuje się całkiem dobrze. Pieniążki zawsze na czas - Czy adekwatne do obowiązków? - byłem na rozmowie w konkurencji proponowali podobne. Nadgodziny - technicy zawsze mają płatne - jest uczciwie. To co zarabiają zawsze jest na papierze - żadnych ściem i lipy. Czasem jest ciężko bo my świadczymy usługę - to klient wyznacza cel - Manager tylko granice. Ciężki klient (wierzcie są różni) potrafią uprzykrzyć czasem życie. za BHP, atmosferę, możliwość rozwoju. Ogólna ocena 8/10

Najlepszy jest menager techniczny Marcin S z Parku ProLogis w Poznaniu. To jest dopiero karierowicz. Nic za bardzo nie ma pojęcia z elektryki, a swoje pomysły śle . Pracownicy mają go dosyć. Potrafi po trupach iść aby tylko w d.. wejść w centrali. Jeżeli macie kontakt z technikami to porozmawiajcie osobiście, wtedy będziecie mieli czyste informacje. Obecnie zarządzam trzema wielkimi obiektami pod względem technicznym w utrzymaniu ruchu. Jestem za swoimi pracownikami, a nie za garniturowcami którzy nawet rąk nie ubrudzili sobie w prostych pracach.

Sodekso
@były pracownik

Mówisz o tym, którego nazwisko brzmi podobnie jak jedno z warzyw? Jeśli tak to potwierdzam. Wiekszego karierowicza i wazeliniarza nie widziałem przez całe moje zawodowe życie, a pracuję już 30 lat

Admin usuwaj głupoty.

Zostaw merytoryczną opinię o Sodexo Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sodexo Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sodexo Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sodexo Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 11 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sodexo Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sodexo Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sodexo Polska Sp. z o.o.