Opinie o Steriscience Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Steriscience Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Steriscience Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Steriscience Sp. z o.o. w Warszawa

xxl

Ta firma to dno, naprawdę. Nie marnuj w niej swojego życia. 3 tysiaki? Śmiechu warte! Chyba że Ci się uda tyle wyciągnąć. A jeśli zostaniesz murzynem to bedziesz miec połowe tego. Tragedia.

ixi

po jakim czasie te 3 tys. się zarabia i na jakim stanowisku?

ixi

napiszcie coś o zarobkach????

@ixi

3 tysie na rękę

.......

no niestety i tu muszę cie rozczarować. nadgodziny w tej firmie nie są płatne !!!!!!!!!!!! nadgodziny są do odbioru szkoda ze nie w bliżej znanym terminie ha ha ha

O jakie laboratorium pytasz? Chemiczne?

kandy

Hej możecie coś napisać o zarobkach? bardzo proszę przynajmniej jakieś widełki chodzi mi o laboratorium

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Steriscience Sp. z o.o..
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Narzekający

Tak. Lubimy narzekać. Np na organizacje pracy. Jedyne co wiesz, to o której do pracy przyjdziesz. Zapomnij o wychodzeniu po 8h. W promocji obskoczysz jeszcze 3 zmiany w tygodniu. I na to narzekać będziemy.

jac
@Narzekający

Skoro w innych firmach jest lepiej, to po co tu siedzisz po 16 h i narzekasz ????!!!!! ;) Znajdź lepszą pracę i nie odstraszaj innych swoim biadoleniem.

Narzekający2
@jac

A Prawo Pracy coś Ci mówi?

jac
@Narzekający2

Prawo Pracy mówi, że w Polsce nie ma pracy niewolniczej - nie chcesz, nie musisz ....... ;) Zastanawia mnie, dlaczego wszyscy ci, którzy mówią: "ta firma to dno" itp nadal tam pracują.

Narzekający 3
@jac

Fascynujący tok myślenia! Z inspektorami z PiP też tak będzie wyglądać rozmowa :)?

anon
@Narzekający 3

A co, szykuje się w firmie jakaś kontrola PIP ? ;) A tak w ogóle, to wie ktoś, czy pakownia ruszyła ?

gość

hej jest ogłoszenie na pracownika kontroli, napiszcie proszę ile można zarobić w kontroli jakości?

max
@gość

I po co tyle spamu ? Tu nikt ci nie napisze, ile zarabia w KJ ;) Złóż papiery, to się dowiesz ;) Do "byłego pracownika" - tez znam osobiście kilka osób, które obecnie pracują w lepszych firmach. W lepszych, tzn przede wszystkim, z o niebo lepszą organizacją pracy, a to daje bardzo dużo.

gość

Dlaczego od razu zniechęcać człowieka ? Tylko to potrafimy, my Polacy - narzekać, jęczeć i zgrzytać zębami, najczęściej dlatego, że komuś innemu się powiodło, a nie nam .... Do gościa: na tego typu forach nie dowiesz się prawdy, pełne są sfrustrowanych byłych pracowników, pytanie tylko, dlaczego byłych ;) Najlepiej poznać warunki pracy w praktyce, a jak się nie spodoba, to cóż, zawsze można zmienić na coś innego. Już widzę te komentarze, że pewnie jestem kimś z "góry" hahaha ....

@ja

Ile można zarobić na rękę w kontroli jakości?

@ja

Myślę, że forum jest pełne sfrustrowanych, ale obecnych pracowników. Generalnie masz rację, opinie na forum mogą nie być obiektywne i te pozytywne i negatywne. Wielu pracowników ma okazję anonimowo wyżalić się na swoją sytuację. Najlepiej sprawdzić samemu. Z tego co wiem, to większości tych ludzi co odeszli lub zostali do tego zmuszeni wiedzie się dużo lepiej.

gość

Napiszcie proszę jak się pracuje w kontroli jakości?czekam na info.dzieki

holy hunter

Pracowałem tam kiedyś i mam duży sentyment do tej firmy. Przez przypadek trafiłem na to forum i widzę po opiniach, że sytuacja jest nieciekawa. Chociaż, nieciekawa, to ona zawsze była a teraz to jakiś dramat. Nie wiem jak inni ale ja się sporo tam nauczyłem i to jedyny plus jaki zdobyłem dzięki tej pracy. Do nauki to znakomita firma. Takiego "laboratorium" z ogromną ilością problemów, błędów i niespodzianek jakie codziennie tam na mnie czekały nie ma chyba nigdzie indziej na świecie. Prosta zasada działania biznesu nie jest niestety zachowana w tym zakładzie :( Firma aby dobrze funkcjonować musi generować zyski, aby generować zysk, musi być dobrze zarządzana (nie jest) i musi produkować wyroby dające zysk o dobrej jakości (pierwszy i drugi warunek nie jest spełniony) aby produkty były rentowne musi być ktoś kto zna się na rynku, jest dobrym handlowcem, finansistą i jest związany ściśle z tym konkretnym zakładem (nie ma takiej osoby) aby była dobra jakość produktów, potrzebni są wyszkoleni pracownicy, związani "uczuciowo" z firma (może jest 1/20) i właściwy sprzęt produkcyjny ( a ten jest wątpliwej jakości). Reasumując, nie ma fizycznych możliwości aby w tej firmie był sukces, to po prostu wbrew logice. Tu potrzebny jest CUD, polegający na dofinansowaniu zakładu, jego modernizacji i wprowadzeniu szeregu zmian. Dopiero minęła Wielkanoc, cud 2000 lat temu się wydarzył wiec z tą optymistyczna nadzieją zostawiam wszystkich, którzy tam pracują. Uczcie się na błędach (tych macie pod dostatkiem) i zdobywajcie doświadczenie, a to w tej, czy innej firmie zawsze wam się przyda. Powodzenia i sukcesu. (nie zapominajcie jednak, ze po za pracą też jest życie :) )

Wszystkim pracownikom najlepsze życzenia świąteczne oraz wszystkiego dobrego dla firmy na nowej drodze życia ;)

PW

Witam. Czy ktoś wie cokolwiek nt przyszłości firmy i czy to prawda, że kierownictwo zostało zawieszone ? Co dalej ?

homeboy
@PW

ufam, że w miejsce kierownictwa pogonili tego buraka, który dobrze ponzał jego naturę na studiach gospodarstwa wiejskiego. Kierownictwo, z drobnymi wyjątkmi (tu pojawia się zagadka) to specjaliści znający się na swoim fachu. Ot, recepta na uzdrowienie.

Homeboy
@homeboy

aha, zapomniałbym, daję ocenę 6 na 6, tylko po to żeby wesprzeć znających się na rzeczy.

aloha

czy w firmie jeszcze sie cos zmienilo od statniego czasu bo niepokoi mnie sytuacja czy wznowiona zostala proukcja?

hmm

Jakoś ucichło to forum. Ktos wie może co tam słychać ? Czy rusza w końcu produkcja i czy pracownicy-wyrobnicy bedą jeszcze potrzebni ?

Chęć wysłuchania drugiej strony ? Wolne żarty .... W tej firmie liczą się dwie zasady: 1.Szef ma zawsze rację 2.Jeśli szef nie ma racji, patrz punkt 1.

Glos rozsadku

Z jednej strony wspolczuje kadrze zarzadzajacej, z drugiej personelowi odpowiedzialnemu za jakosc, oraz produkcji. Czytam i oczy przecieram ze zdziwienia. Ani jedna, ani druga strona nie ma monopolu na wiedze i madrosc. Racja lezy tez mniej lub bardziej po obu stronach, a obrzucanie sie blotem i "spychotechnika" do niczego nie prowadzi. Audyt pokazal jak patologiczna jest sytuacja, jednak jest to wynik zaniedban z obu stron, a nie tylko jednej. Pierwszym krokiem do naprawy sytuacji powinna byc choc chec wysluchania drugiej strony, czego Wam i sobie zycze.

nowy

z tego co widze po komentarzach to ludzie pracujacy w tej firmie nie potrafia docenic tego co maja. Podejscie czy sie robi czy sie lezy 5 tys sie nalezy to chyba zyciowe motto wiekszosci. zmiany w grafikach to normalka w dzisiejszych czasach. czy ta firma ma jeszcze jakas przyszlosc?

Krka

Szczerze i z całego serca współczuje kadrze zarządzającej firmom .Współczuje zarządzającym gdyż widzę z kim muszą pracować oraz z powodu tego iż nie potrafią skutecznie spacyfikować operatorów łamiących obowiązujące przepisy w firmie .To nie braki w wyszkoleniu .To wasz lekceważący stosunek do pracy i przekonanie że jesteście nie do zastąpienia było powodem tego co się wydarzyło.Być może jest jeszcze jeden powód .Firma utrzymując grupę niepełnosprawnych operatorów otrzymuje dofinansowanie do produkcji większe niż wartość tego co produkujecie .

inny
@Krka

Może podyskutujemy o prawnych aspektach zachowań ludzi zarządzających np. tymi "niepełnosprawnymi operatorami"? Skoro Ci operatorzy są tak źli, to dlaczego nie wymieniono ich na doświadczonych operatorów z innych firm? Prawda może być czasami "porażająca".

@inny

Prawda jest taka, że dobrzy operatorzy mają większe pieniądze w lepszych firmach.

Czy to prawda, że będą zwalniać stałych pracowników, czy to tylko plotka ?

Miejscowosc Bangalore, Indie.

Zostaw merytoryczną opinię o Steriscience Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Steriscience Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Steriscience Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Steriscience Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Steriscience Sp. z o.o.
  • Daniszewska 10