Itbud Sp. z o.o. Zakład Materiałów Budowlanych

Opinie o Itbud Sp. z o.o. Zakład Materiałów Budowlanych

Jacek

Pracowałem krótko ale firam wyjątkowa, super atmosfera,zespół, już takich prawie nie ma

Bele
@Jacek 13.02.2016 11:21

Witam zgadzam się z Jackiem, firma o dużej wiedzy,tradycjach i zawsze wspierają swoich klientów

Bogusław
@Bele 14.03.2016 19:39

Witam firma prowadzi super fajne szkolenia z betonów GRC I posadzek

Nie zgadzasz się z opiniami na temat firmy Itbud Sp. z o.o. Zakład Materiałów Budowlanych? Zapraszamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw opinię o Itbud Sp. z o.o. Zakład Materiałów Budowlanych - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Itbud Sp. z o.o. Zakład Materiałów Budowlanych