SEMIN INTERNATIONAL Sp. z o. o.

Opinie o SEMIN INTERNATIONAL Sp. z o. o.

Ryś

Jakieś opinie na temat pracy jako Przedstawiciel?

Prac

Lepiej odpuścić sobie prace w tej firmie szef to despota a [usunięte przez moderatora] to u niego normalka i praca po godzinach za darmo traktuje ludzi jak przedmioty.

gość

No właśnie jak naprawdę jest z tą firmą?!! Ściemniacze czy warto dla nich wyjść z domu?

Niezdecydowana

Jestem zaproszona tam na rozmowe na Asystentkę Handlowca i nie wiem co w takiej sytuacji zrobic - mam prace ale nie wiem czy chcem ją zmieniac na cos takiego jak powyzej jest napisane. Nie wiem co zrobić iść na tą rozmowe czy sobe darowac :(( P.S. Tu jest mowa o tej firmie mieszczącej sie na Al. Solidarności 117?

wiesmak

POLECAM ??? NO CHYBA CI ZLE ALBO JESTES W.T BO JA NA PEWNO NIE!!!!

h

polecam

xxxx

Jak się pracuje w tej firmi ???

Zostaw opinię o SEMIN INTERNATIONAL Sp. z o. o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SEMIN INTERNATIONAL Sp. z o. o.