Cooper Standard Automotive

Częstochowa

Cooper Standard Automotive

Opinie o Cooper Standard Automotive

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Elżbieta

@Alstaff, a czy możesz powiedzieć coś więcej o pracy w Cooper Standard Automotive? Jakieś konkrety? W tym momencie Twój komentarz jest bardzo ogólny i niewiele mówi osobom zainteresowanym pracą w tym miejscu. @Karin555, @Zainteresowany?!, widziałam, że interesowaliście się pracą w tej firmie. Zdecydowaliście się na wysłanie swojego CV? A może już pracujecie w Cooper Standard Automotive?

Alstaff

Szału nie ma ale tragedii też nie, jak ktoś chętny do pracy to będzie zadowolony

Zainteresowany?!

Proszę o opinie o pracy na produkcji w tym zakładzie. Jak ludzie? Nowych szkolą? Praca ciężka? Jakie warunki i ile można zarobić na różnych działach?

Karin555
@Zainteresowany?! 02.01.2018 16:57

Widze ze nikt tu sie nie wypowiada a chetnie tez bym odpowiedz usłyszała

Zostaw opinię o Cooper Standard Automotive - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cooper Standard Automotive