Cooper Standard Automotive

Częstochowa

Cooper Standard Automotive

Opinie o Cooper Standard Automotive

Elżbieta

@NIKITA może jednak znajdą się jakieś plusy pracy w Cooper Standard Automotive? Piszesz o niskiej płacy, może takie warunki są proponowane tylko na pierwsze miesiące współpracy a potem sprawa wygląda już lepiej? Jaka panuje atmosfera w firmie, jakie jest podejście do pracownika? Jak długo tam pracujesz? Warto dzielić się takimi informacjami, są bardzo cenne.

Pracujewcooper
@Elżbieta 25.07.2018 22:47

Praca w Cooper nie jest zła . Przestrzeganie BHP ogólnie przyjętych slzasad i standardów pracy i 8 godz mija szybko i przyjemnie . Ja w tym roku niebzarobilem jeszcze mniej niż 3 tyś na rękę.

NIKITA

Niskie zarobki ciężka praca nie polecam !!!

pinia 86

Ogólnie jest bardzo ciężko oczywiście w zależności od działu i układów pracowałem na ramkach tragedia jedna wielka klika która młodego niszczy za pozwoleniem lidera oczywiście nieformalnym 1. Kabiny starsi pracownicy nic nie pomagają przecieczesz mają na godzinę a nie szybkie zrobienie i papierosek przecież ja też pale 2. Wagon ogólnie spoko ludzie pomagają tylko bardzo gonią liczą się tylko cykle tak że miało człowiek się nauczy w krótkim czasie stawy rąk wysiadają i tu też nie zapaliłem Podsumowanie: ludzie mocno wytrwali i odporni na stres wysiadają odpowiedzcie sobie sami

Pracujewcooper
@pinia 86 02.07.2018 22:32

Nie przesadzaj . Kto niby na tych ramkach jest taki jak to opisujesz że klika i niszczą nowych ?

Elżbieta

@Alstaff, a czy możesz powiedzieć coś więcej o pracy w Cooper Standard Automotive? Jakieś konkrety? W tym momencie Twój komentarz jest bardzo ogólny i niewiele mówi osobom zainteresowanym pracą w tym miejscu. @Karin555, @Zainteresowany?!, widziałam, że interesowaliście się pracą w tej firmie. Zdecydowaliście się na wysłanie swojego CV? A może już pracujecie w Cooper Standard Automotive?

Alstaff

Szału nie ma ale tragedii też nie, jak ktoś chętny do pracy to będzie zadowolony

Zainteresowany?!

Proszę o opinie o pracy na produkcji w tym zakładzie. Jak ludzie? Nowych szkolą? Praca ciężka? Jakie warunki i ile można zarobić na różnych działach?

Karin555
@Zainteresowany?! 02.01.2018 16:57

Widze ze nikt tu sie nie wypowiada a chetnie tez bym odpowiedz usłyszała

Zostaw opinię o Cooper Standard Automotive - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cooper Standard Automotive