Opinie o Cooper Standard Automotive w Bielsko-Biała

Cooper Standard Automotive
3 483 1222 5 1
Pytanie Nowy wpis

Co jaki okres czasu w Cooper Standard Automotive można ubiegać się o podwyżkę?

Smutna Nowy wpis
@Pytanie

Jak jesteś dobty to po tygodniu.

warszawiak Nowy wpis
@Pytanie

Ubiegać się można cały czas. Bieganie to zdrowie. Rozmowy o podwyżki będą kwiecień-maj. A młodzi mają według widełek stażu pracy.

Lol

Hej. Słyszałem że w tym roku jest wigilijna impreza tylko dla szlachty....jak zawsze kokosy tylko dla najwyższych co nic nie robią a to my zwykli szaracy kawał dobrej roboty robimy....to przykre... :-(

@Lol

Taaa ale jak w zeszłym roku ludzie się zapisali i połowa nie przyszła to co się dziwić, ludzie sami są sobie winni

Co mnie to ....

@Lol

A czemu dyrektor miałby chcieć oglądać pijanych ludzi z produkcji???

Mychau
@warszawiak

To proste jest bo to jego ludzie a integracja musi być. Jak by został dłużej to mogło by być ciekawie. Ale lepiej wcześniej wyjść żeby siary nie było. Co innego we własnym gronie tam się bawią do rana.

@Mychau

Masz niewolnika to nie możesz rozmawiać z nim na równy z równym. O jakiej integracji mówisz. Tak samo w wojsku dowódca wymaga od ludzi opiekuje się nimi ale nie integruje. Muszą traktować go jak ojca. Pozatym W życiu biedni nie lubią zadawać sie z bogatymi ,a bogaci z biednymi. O czym chcesz rozmawiać z dyrektorem wyższość tyskiego nad Harnasiem XD?

Mychau Nowy wpis
@warszawiak

Brawo Ty. Kiedyś było inaczej w tej firmie ale te czasy juz nie wrócą jakis czas temu udawało się być na równi chodz przez chwilę. No a teraz musi być jak w książkach pisali no i kariera ponad wszystko. Z podłogi już nie ma szans ale na początku kariery było inaczej. Pozatym nigdy osoba odpowiedzialna za produkcję nie miała swojego biura na górze. Ale takie mamy czasy. Pozdrawiam.

Osoba z PODŁOGI .

W pracy żerują na Tobie . Na każdym kroku wbijają Ci szpilę a Ty chciałyś się z nimi OPŁADKIAM DZIELIĆ - ZGROZA ....

Milo

Czy wiadomo coś już o podwyżkach grupowych na przyszły rok?

Mix BB
@Milo

Jeśli już są podwyżki to dopiero na późna wiosnę, a daremne negocjacje zaczynają się po nowym roku. Z resztą od samego początku związki wiedzą ile będzie, o ile będzie coś. A całe te negocjacje i przepychanki i wzajemne pisma i spotkania to w opini wielu taki pokaz że niby coś się robi

@Milo

Co znaczy grupowe? Są jakies indywidualne?

@warszawiak

Tak są nie słyszałeś jak dobrze. ...... to masz.

@Misiek

To dajcie mi namiar ja za 0,50zł zrobie wszystko.

@warszawiak

To dostaniesz gratis a jak chcesz razy dwa albo trzy to już trzeba się postarac....

@Misiek

no ale faceci też czy tylko kobiety? xd

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius

Tak8Nie2
Nazwa działu: Produkcja

wyjaśnij o który dział chodzi bo tam same żony pracują.

Tak2Nie1
operator 2

Fajna chociaż?

TakNie3
Misiek

On ma od tego swojch ludzi.... Wiem że ma dłuższe. .. Są jeszcze działy na których przerwa jest krótsza niż 30 min.?

mmm.

G-.9 Daje Ci to coś?

harahel
Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Witam, jaki zarobek na magazynier w 4brygadowce na poczatek? interesuje mnie jaka stawke daja na poczatek? prosze o odpowiedz

Oburzony

Czy ktoś wie dlaczego są zwolnienia bo zwolnili mojego ulubionego lidera? Co się dzieje w tym zakladzie?

TakNie4
Smutna
@Oburzony

Niskie notowania.

Stary

Atmosfera jest chwilowo dobra bo się boją że się wszyscy pozwalają . Proszą nawet ludzi na produkcji żeby byli mili dla nowych .

@Stary

Dla nowych atmosfera jest miła ale starych maja w powazaniu bo myślą że są przywiązani na stałe

Zszokowany coopernik
Nazwa działu: Produkcja

Z cooperka juz nawet inzyniery się zwalniajom. Nikt juz nie chce robic za psie piniondze!!

A
@Zszokowany coopernik

Raczej chodzi o atmosfere jaka panuje w firmie a nie o pieniądze...

Tak4Nie
@A

Atmosfera jest dobra. Szanują nasza ciężka pracę. Przecież doświadczony operator to dla nich skarb. Operator nożyczek też xd.

Zainteresowana
Nazwa działu: Produkcja

Mam pytanie,na czym polega praca w tej firmie? Ile może zarobić kobieta na początek? Czy jest to ciężka praca?

@Zainteresowana

2200 3zmiany , 2500 4bryg raz w roku wczasy pod grusza na swieta jakas tam kasa na bilety to dla przyjętych przez firme prze agencje nie wiem ale chyba tylko 3\4 tego co przez firme na swieta , przyjdź na rozmowe popracuj i zdecyduj czy ci siada zawsze możesz się zwolnic , jeden lubi to drugi lubi tamto .

@Zainteresowana

Tylko z tego co mi wiadomo kobiet nie chcą zatrudniać teraz choć mogę się mylic , pozdrawiam załoge CSA BB

Nazwa działu: Produkcja

Witam ile zarobie na początek ?

TakNie4
Dana
@Gacek

Na początku zarobki są w granicach 3.000 plus premia z produkcji....I oczywiście dodatek nocny....nie jest źle....

Operator
@Dana

Ciekawe gdzie tyle zarabiasz bo z pewnością nie na prasie jak ja....pracuje już kilka lat i bez nadgodzin nie mam nawet 3 z przodu

Tak2Nie1
Zadowolona
@Operator

Jak się nie podoba to zawsze możesz zmienić prace. Ja nie narzekam bo w innych zakładach jest gorzej, tak samo warunki jak i płacą. Wszyscy tyko potraficie narzekać i się żalić A przecież są też dobre strony zakładu takie jak np dodatki jakie mamy....

Dokładnie mi chodziło ile zarobie na 4 brygadówce na początek

Ekstruzja
@Operator

Ekstruzje tyle ma

@Ekstruzja

Czy jak wyglada praca na ekstruzij czy ciężko jest ? Faktycznie na 3k mogę liczyć na początek

Zadowolony

Oczywiście....przy dobrych wizytach nawet 4 można zarobić

@Zadowolony

Wizytach? Trochę kręcisz i mieszsz zarobki brutto i netto. Teraz pytanie czy "gacek" złapie się na 4k netto. Zwykły pracownik musi zrobić dużo nadgodzin żeby mieć 4k netto. Ja bym stawiał ,że nowy pracownik bez nadgodzin dostanie przez pierwszy rok 2,5 tysiac netto +/-200 w zależności jaki miesiąc. i to jest optymistyczna wersja z "premią".

Nowy
@Gacek

Jestem nowym pracownikiem w tej firmie i jestem przerażony warunkami w pracy.....mam pytanie ile trwa szkolenie w tej firmie? Mam dość tej zoltej koszulki

Max
@Nowy

Co Cię dokładnie przeraziło? A co do koszulki to chyba kiedyś nosili m-c czasu

Max
@Dana

Z tymi zarobkami chyba Ci się coś pomyliło

2600 netto

@Dana

3000 ale brutto , netto nie wychodzisz z 2200 no chyba z dodatkiem za niby cztero-brygadówke to około 2500 zł to po nowej stawce dla nowych , ci co się przyjęli wcześniej maja mniej ponoć mają to wyrównać , robota spoko choć niemal na każdym kroku można spotkać się z absurdem goniącym absurd . Jeśli masz umowę przez firme to jest kasa na swieta wczasy pod grusza i karta z kasa na bilety do kina, przez agencje chyba tylko na swieta daja 3\4 tego co zatrudnionym przez firme nie jestem pewna , najlepiej przyjść przemeczyc 8 godzin bez wyprowania sobie flaków i do domu nie ma sensu się spinac i pokazywać i tak nikt tego nie doceni nooo chyba żeby ktoś.... mogł wykorzystać to na swoja korzyść , tu awans jest zarezerwowany dla kolesiostwa zresztą chyba jak wszędzie nic nowego albo z przypadku jak już nie maja kogo ale to tylko na chwile.

Monia

Witam wszystkich ja pracuje Cooper Standard w czechach i jest (usunięte przez administratora) Bystřice nad Perňstejnem ,ludzie mili praca oczywiście też pracuje już 5 lat .pozdrawiam wszystkich pracujących firmie Cooper stadard

Chętny

Czy warto iść na rozmowie w tej firmie? Prosze o pomoc

TakNie5
Mm
@Chętny

Nie jest tak źle choć oczywiście takiej opinii tu nie znajdziesz. Jest tu specyficzny klimat pracy ciepło i ten zapach. Fakt na początku szału kasy nie ma no ale cóż nigdzie na dzień dobry kokosow nie ma. Tu zazwyczaj wypowiadają się tacy co to chcieli by zarobić górę kasy ale nie narobić się wcale. Trzeba robić swoje i się przy tym nieco starać. Robota trudna nie jest tylko monnotona czasami

Tak4Nie
Stary

GACEK na początek w naszej kochanej firmie dostaniesz zawrotną sumę 2400 brutto . Konkurencja oferuję o wiele lepsze zarobki więc dobrze się zastanów czy chcesz pchać się w to gównie .

@Stary

Dokładnie. Do tego ekstremalne temperatury po 40st i smród. Tu się ludzie zwalniają a nie zatrudniają!Cooper lata świetności ma dawno za sobą, dobrze się zastanów

Nazwa działu: Produkcja

Uprzejmie informuję że forum służy do poznania opinii pracodawcy A nie naruszania polityki prywatności osób prywatnych art.190a & 2k.k. - RODO co w tym przypadku zostało naruszone. Administrator strony przekazuje sprawę do Inspektora ochrony danych osób celem wyciągnięcia konsekwencji prawnych.

Iro
@Administrator

No to masz gościu przej......bo znajdą Cię tak jak mnie ostatnio....do teraz mam problemy.....

Tak1Nie3
Miś
@Iro

Bez obaw . Administrator nie dodaje wpisów na na tej stronie . Jeżeli opinia jest niezgodna z zasadami Serwisu jest po prostu usuwana . Ktoś ewidentnie podszywa się pod NICK " Administrator "

Tak6Nie1
Iro
@Miś

Hm...ja w ubiegłym roku byłem na rozmowie pouczające w naszych kadrach bo mnie po IP znaleźli za te obraźliwe wpisy które były moje...do dziś mam to w papierach....I same problemy....

@Stary

Tak warunki są ciężkie...temperatura....ciężko wytrzymać przy upałach A kasa marna. Proponuję się dobrze zastanowić

TL
@Maja

Dla osób o nicku Mają i Stary- Jak tak bardzo krytykujecie ten zakład i to miejsce pracy to Po co nadal tu pracujecie.....nie rozumiem....jeśli się nie podoba to wypad...A nie odstraszajcie innych...dla mnie ten zakład jest całkiem ok....

Babi

Ludziska jak po negocjacjach?

Tak1Nie2
Miki
@Babi

Tak jak i przed. Bez zmian

Pawel
@Babi

Wszystko poszło idealnie. Podwyżki są jak co roku. Związki działałaja bardzo dobrze. Nic tylko pracować.

Tak3Nie3
Koko
@Pawel

Tylko dlaczego związki zgodziły się na podwyżki dla osób pracujących min 7 lat? Ludzie są oburzeni.Już w tamtym roku obiecano ze taki podział na długość zatrudnienia będzie jednorazowy.Dlaczego stosowane są takie progi, przecież po tylu latach, umiejętności i doświadczenie nie różni się od starszych pracowników. Wiele osób po tym fakcie wpisało się z Solidarności, poczuli się (usunięte przez administratora) . Nie dziwi to bo o nich nie zawalczono, tylko o juz coraz wazejszą grupę osób.Wiec nie pisz ze jest wspaniałe bo podwyżki nie dostał cały zakład

Tak4Nie3
@Koko

Co da wypisanie się z Solidarnośći skoro wśród pracowników nie ma lojaności i każdy patrzy tylko na czubek swojego nosa. Ludzie są oburzeni ale nic nie robią. Na palarni możesz sobie opowiadać. Jest +35 stopni na hali a ludzie pracują jak mrówki , a żale przelewają na palarni czy na stołówce. za Rok będzie trzeba mieć min 8 lat i dalej nic nie zrobisz. Związki nie decydują o polityce firmy tylko sama kadra zarządzająca. Takie moje zdanie.

Tak7Nie
Ahaa
Nazwa działu: Produkcja

Witam. Chciałem zapytać o maila do zgłaszania nieprawidłowości związanych z sytuacją na zakładzie. Ten mail zaufania czy jakoś tak. Może mi ktoś podać pełen adres?

@Ahaa

chodzi o molestowanie?

Ahaa
@anonim

@anonim tylko i wyłącznie... ????

grzegorz
Nazwa działu: Produkcja

Co myślicie o PPE. Podwyżka 3,5 % tylko że dostajecie ją dopierą po 60 roku życia. Sam nie wiem co o tym myśleć. Ludzie którzy będą głosować na PIS albo PO niech gniją w piekle.

Tak6Nie8
zajebiaszczy1
@grzegorz

H.. J z PPE co z podwyżka i wie ktoś coś bo w takim (usunięte przez administratora) Wszystko Się Może Zdarzyć jak śpiewa Anita Lipnicka

Tak1Nie3
Adios CSA

Praca jak praca , ale za najniższą krajowa to lepiej unikać tutaj wyzysk przybiera całkiem nowy poziom nie mówiąc już o traktowaniu zwykłego pracownika tak zwykłego .. bo ci niezwykli to (usunięte przez administratora) sama w sobie nawet się z tym nie kryją jak obsadzają swoimi kompanami ze wsi stanowiska pracy przesuwając delikwenta na najgorszą robotę żeby sam się zwolnił atmosfera .. bez atmosfery czekając jak wystrzelą w powietrze nie liczcie w tej firmie na aplikacje a już na pewno to nie przyszłość dobra jedynie dla młodego co chce dorobić na wakacje i prysnąć a i tak musi się liczyć z pogarda i pracą na hiper obrotach ludzie robili po 3 lata przez agencje brakowało ludzi dostali na zatrzymanie umowę przez zakład na rok i do pola . Pracowałem w kilku korporacjach więc mam porównanie były większe mniejsze świństwa wszystko zależy od czasy przyjęcia się tak szczęście obywatele jak nie jesteś w mafi licz tylko na nie albo na wchodzenie w 4 litery a w 75% to ciebie ten teges i tak … Obiecują złote góry .. nie słuchajcie co gadaja sa w 100% nie słowni i zakłamani nie wierzcie w ani jedno słowo .A ci co maja umowy na czas nieokreślony to szukała bym już nowej pracy bo i tak zapewne prędzej czy póżniej do pola bo na umowę na stałe nie ma co liczyć no chyba że sami wiecie.

Tak4Nie6
@Adios CSA

umowa na czas nieokreślony to własnie umowa na stałe. Oczywiście domyślam się o czym myślisz i masz rację. Ja lubię tam pracować i obserować tą patologię ,szczególnie jak są jakieś audyty zewnetrznę. Szkoda ze ktoś nie napisze ksiązki o tym jak źle zarzadzać firmą. Jeden wielki nepotyzm i brak organizacji. Maszyny tez w coraz gorszym stanie. Ale spokojnie wprowadzaja szkolenia jakieś nowe podobno super ekstra ,która mają zmienić WSZYSTKO ,czyli jak zawsze NIC. Pozdrawiam Cooperową szlachtę ,która nie pracuje.

Wiedzma

Jak można zwolnic osobe przebywająca na L4i powiedzieć jej wina jakim hukiem trzeba być ja tego nie opuszczę zrobię bydło tym co zwolnili mi chłopaka (usunięte przez administratora)A tych z solidarności też (usunięte przez administratora) zamiast pracownikow bronić to oni Jeszcze i am kłody odkładają wstyd

Kolnel
@Wiedzma

Dla czego go zwolnili? Podali powód?

Ciekawy
@Kolnel

Bo musieli by mu wypłacić jubileuszowe a z czego jak roboty niema.

wiedzma
@Kolnel

ze za długo był na L4 i ze przekroczył iles dni

Wiedzma

Co mi Adminów używasz opinię i tak pójdzie to do gazety niech wiedzą jaka jest ta firma (usunięte przez administratora)

TakNie

Ciekawe co uda się załatwić naszym związkom podczas tegorocznych negocjacji płacowych

Tak14Nie1

Prasiarz
@Pracownik

Słyszałem od osób blisko związanych z NSZZ, że 20- 30gr do godziny i złotówka dla młodych aby ich zachęcić

Nikodem
@Prasiarz

Widzisz jak dają przecież oni do niczego się nie nadają tylko patrzą na siebie w lusteru gróby i chudy bawili się w piaskownicy ha ha ha....

Ciekawy
@Prasiarz

A ja słyszałem ze 5 zł. tylko płatne w ratach do 2025 bo ADP tego nie przeskoczy.

Lemar

Zgadzam się ze tu można pisać wszystko. Narzekacie na związki, na liderów i koordynatorów bo jesteście anonimowi. Wszyscy są be tylko wy jesteście zajebiści a tak na dobrą sprawę to gęby nie potraficie otworzyć,lepiej pisać bzdety w internecie bo wam nic nie grozi. Piszecie że kierownictwo nie ma szkół, to ja się pytam po jakich szkołach wy jesteście jak ortografia i poziom waszych wypowiedzi kłuje w oczy. Prostactwo nic więcej.

Tak44Nie
Kami
@Lemar

Dobrze gadasz Lemar, każdy najeżdza na każdego bo gęby nie widać, dla mnie osobiście to forum jest na najniższym poziomie, same buraki tu piszą. Mam osobiście na gnieździe paru takich cwaniaczków co kozaczą i na wszystkich, narzekają a jak przyjdzie co do czego to zawsze wszystko jest ok. Nikt nie potrafi powiedzieć komuś w twarz co myśli tylko piszą i obgaduja wszystkich dookoła bo nikt nie wie kto to pisze. Takich kozaczkow mamy na zakładzie. Zresztą nie ma się nimi co przejmowac bo to zwykłe buraki są.

Tak36Nie
Solus contra omnes
@Lemar

Pisać jak najbardziej można wszystko. Jednak ktoś kto sądzi, że wpisy są anonimowe i nie można dotrzeć do tego kto jest ich właścicielem, jest w błędzie - zapewniam.

Tak20Nie
@Solus contra omnes

Noi co związku ztym mogą mnie w pyrtka pocałować. Jak juz tam nie pracuje no co zwolnis mnie drugi raz hahaha ogarnij się oszolomie boś daremny

Tak4Nie3

Agnes

Ale prostactwo. Boże widzisz, i nie grzmisz.

Tak21Nie

@Agnes

Na co dzień jestem romatykiem. I proszę nie nazywaj mnie prostakiem bo bedzie mi bardzo przykro.

@Agnes

Tak po. za tym to wypiłem dziś bardzo duzo piwa i jedtem zmeczony i spsc ide pozdraeism

Agnes

Rzeczywiście, kompetencja naszego kierownictwa jest na zerowym poziomie ale praca ogólnie nie jest zła, znam ludzi co mają gorzej,a pracować trzeba.

Tak16Nie
@Agnes

Firma jest dobra. Jedynie pomaranczowi przesiadują przed komputerami i na palarni. Bamda (usunięte przez administratora) po zawodówkach. Człowiekowi rece opadaja jak sie stara ale nic to nie daje bo nad Tobą takie debile mają stanowiska. Jedna wielka rodzina.

Tak29Nie

Honorata
@admin

Dokładnie to prawda. pomaranczowi to durnie ale prawdziwymi kretynami sa kierownicy większość z nich ma mniej mózgu niz kura jak ja dziekuje bogu ze mnie tam nie ma. Najgorszy zaklad na Podbeskidziu

Tak27Nie

@admin

To prawda, chodzą co chwila grupkami na papieroska a koordynatorzy jakoś tego nie widzą, tylko nas pilnują. Ich wiedza też nie powala, no ale to są wybrańcy. Jak to mówią ręka rękę myje. Koordynatorzy cóż, towarzystwo wzajemnej adoracji, bez wyższych szkół, znajomości języków obcych, awansowali jedynie po znajomości. Takie właśnie mamy kierownictwo.

Tak35Nie

beast
@admin

Pragnę zwrócić uwagę że zapewne bywasz na tej palarni tak samo często skoro widzisz kiedy tam przebywają. Przy komputerach siedzą bo pozycja stojąca nie jest ergonomiczna ( o ile znasz znaczenie tego słowa, jeśli nie to zachęcam do lektury słownika). Zapewne Cię zaskoczę ale komputer jest narzędziem pracy liderów stąd też nawet powinieneś widzieć ich przed ekranem monitora. Poziom wykształcenia nie świadczy o umiejętnościach zawodowych a skoro ktoś obsadził ich na tych stanowiskach najwyraźniej miał do tego podstawy. Jeśli kierownictwo Ci nie odpowiada to może czas na zmianę miejsca pracy, zapewne w innej firmie będą bardziej kompetentni przełożeni.

Tak13Nie
Olla
@beast

Drogi adm...Ja za to pragnę przypomnieć, że to nepotyzm w zdecydowanej większości, decyduje o obsadzie na stanowiskach liderów i wyższych, nikt się z tym specjalnie nie kryje w tej firmie.A co do pracy przy komputerach, no cóż, w mojej poprzedniej firmie również zakupiono ten typ, wysokich biurek pod komputery,wymieniając na poprzednie,niskie, typowe do pracy siedzącej. Powód był jasny...Nowe,z racji swojej wysokości, przystosowane są do pracy w pozycji stojącej,z racji krótkich zadań. Nikt nie pisze przecież epopeji, tylko wstukuje kilka cyferek... Tak np.zrobiono również we Fiacie i skończyło się wysiadywanie ..

Tak26Nie

beast
@Olla

Jakież to infantylne żeby na każdym kroku krytykować każdy ruch i zachowanie kadry kierowniczej. Jestem ciekaw czy sobie nie macie nic do zarzucenia i wasza praca jest w 100 % tak przyzwoita żeby móc oceniać i oczerniać innych.

Solus contra omnes
@admin

Z ciekawości zapytam tylko, co masz na myśli pisząc, że się starasz i czego oczekujesz wzamian od przełożonych?

Tak6Nie

Stary

"BielSczanin" -jak Cię już wylali to nie oczerniaj zakładu który chciał Ci (usunięte przez administratora) uratować . Jeszcze nikt nie wyleciał z tego zakładu bez powodu . Niektórzy myślą że przychodząc do pracy robią łaskę zakładowi . Teraz jak już jesteś WOLNY to możesz razem z kolegami ze wschodu iść palić te śmieci pod mostem ...

@Stary

Wiem juz teraz dlaczego ten (usunięte przez administratora) dalej jescze istnieje bo jak sie poobstawiali takimi (usunięte przez administratora)jak ty. Tak poza tym to jest wiele ciekawszych prac w okolicy. Zycze ci powodzenia w naciaganiu gumy na instrument a po drugie jak nie wiesz o co chodzi to sie (usunięte przez administratora) nie wpierdalaj miedzy wodke a zakaske

Agnes

Też tak sądzę, przecież dyscyplinarki nie dostaje się za byle co. Chociaż z drugiej strony tutaj można pisać wszystko, wymyśleć sobie Nick i wypisywać głupoty bo i tak jest się anonimowym.

Tak11Nie

Stary

Po zakładzie krąży plotka że SOLIDARNOŚĆ nie będzie walczyła o podwyżki w tym roku. A tu proszę początek roku a nasi PANOWIE już wywalczyli 150% podwyżki za pakiet PZU komfort . BRAWO PANOWIE . Miejsce na produkcji czeka na WAS .

Maja

Czy nasze drogie Związki , wrzucając info na Facebooku o nowo powstającym. Hatchinsonie, chcą dać nam do zrozumienia, iż nie zamierzają starać się o tegoroczne podwyzszki? Bo przekaz mówi sam za siebie...

@Maja

Jestesmy za drodzy.

@Anonim

Tani czy drodzy..Mamy jednak projekty,klientów, wiec firma zarabia. To co piszesz, że jesteśmy zadrodzy, jest ostatnio ulubionym mottem naszych związków. A może problem leży w zarządzaniu, a nie cenie..

Taktoja

Mógłby ktoś podzielić się opinią o aktualnuch zarobkach i o panującej atmosferze w zakładzie? Warto się przyjąć?

@Taktoja

Nie radzę ci. hamstwo i brak empati kierownicy po szkołach specjalnych kompletne dno zaklad wygląda z ulicy ślicznie ale na tyłach kolo ogrodzenia ukraincy palą śmieci zarobki 2000 brutto piszę szczerze rób jak uważasz

@Taktoja

Atmosfera ok zarobki też. POLECAM

Tak10Nie
@On

Co ty chlopczyku do mnie mówisz chyba nigdy w tym bajzlu nie pracowałeś. Ja poprosilem pana kierownika o kilka sni wolnego bo moja córeczka byla chora to. Buc zwolnił mnie dyscyplinarne ( po ponoć mu nic nie zglasalem) no ale ile (usunięte przez administratora) mozna tluc do tego pustego Łeba sprawę mam zamiar zgłosić do prokuratury!!!!!!!!!!!!

Pikantny pomidor
@Bielsczanin

Masz racje kierownikami sa osoby ktore nawet nie umieją posługiwać sie smartfonem a o znajomosci jezykow obcych nie wspomnę no chyba ze mówimy o łacinie podworkowej

Tak11Nie

@Bielsczanin

2000 brutto. To chyba inna firma inny kraj. Jacy Ukraińcy jakie śmieci ?

Casanova

Ładne dziewczyny ? Ty chyba nie widziałeś nigdy pieknej kobiety same pasztety i nic wiecej ( chyba ze ktos cale zycie bil konia przy wamperach z kiosku ruchu) tak ja domniemywam robisz ty impreza slaba tylko sraczki dostalem i nic wiecej

@Casanova

Duzo młodych nie poszlo. Impreza zakładowa wiadomo wiocha i obgadywanie ludzi.

@Casanova

Ciekawy jestem jaki Tu pasztet jesteś?

Tak7Nie

Jaja

A którzy liderzy na finishingu są spoko, a którzy nie ?

@Jaja

Tam nie ma ludzi spoko nie spoko. Sama elita, fachowcy.

Zostaw opinię o Cooper Standard Automotive - Bielsko-Biała

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie