NITROERG S.A.

Krupski Młyn

NITROERG S.A.
3 60

Opinie o NITROERG S.A.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Andrzej.

Praca jest faktycznie ciężka. ale pracują tam wspaniali ludzie. Pensja jest w miarę ok. Wystarcza żeby żyć. Nie narzekajcie i nie obrażajcie firmy oraz pracowników co tam pracują i są na emeryturze. Polecam!!!

Karolina

Obecnie firma NITROERG Krupski Młyn poszukuje do pracy mechanika maszyn i urządzeń. Możecie powiedzieć jak wygląda praca na tym stanowisku, jak poziom wynagrodzeń? Czy umowa o pracę jest po okresie próbnym, na jaki czas podpisuje się umowę? Jak wygląda system czasu pracy? Czy praca również w weekendy? Czy firma oferuje szkolenia i możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji? Napiszcie co warto wiedzieć przed przesłaniem swojego CV?

Wkoncu ktoś się napaustawianoc

Dlatego lepiej iść na tereny przemysłowe robota spoko ludzie do bani szkoda że starzy odchodzą na emeryturę bo potem to dziwnie a poza tym firma rodzinna

Hg

Podzielam

Lollllo

Ustawiacze do wymiany poza starym (usunięte przez administratora) robią a płaczą na nockach śpią w bieruniu jak to (usunięte przez administratora) jest ze jeden (usunięte przez administratora) a drugi w (usunięte przez administratora) wali

Jak obecnie wygląda sytuacja z możliwością zatrudnienia w NITROERG S.A.?

zaopatrzeniowiec

Witam, aktualnie "wiszą" ogłoszenia na specjalisty ds. zaopatrzenia. Może ktoś coś więcej powiedzieć? na jakie zarobki można liczyć? JAkieś dodatkowe benefity?

były

Marna kasa lepiej płaca na terenach przemysłowych w tychach,pozatym same rodziny sie poustawiały buractwo ja juz tam niepracuje całe szczęscie.

KATE

Smierdzaca robota, za marne pieniadze ,100% rak po 20 -30 latach pracy , a na koniec jak bedziesz mial pecha smierc ale ty juz tego niezobaczysz ale twoi bliscy niezapoma nigdy tej lekcji zycia.POLECAM SERDECZNIE.

???
@jabol 17.03.2016 19:48

Proszę sprawdzić w byłym "ambulatorium" na co i w jakim czasie ludzie umierali, umierają po przejściu na emeryturę. Pozdrawiam ADN

Wyrzutek

NiE narzekajcie bo robota jest ok. Nie pamiętacie jak było 15 lat temu. Jedynie na ryby dalej jeżdżą te same osoby z nadzoru. Więc co byście chcieli. Na święta karpia dostać?

sisu

Roboty sie złapcie a nie narzekać czy ktoś kogoś trzyma na siłe,nierozumie tych płaczków.

Brygada C

Jak wam tak źle to przyjdźcie do Gekoplastu !! Tam jest dużo lepiej niż na nitronie i zarobki lepsze !

sąsiad

Witam, czy ktoś może powiedzieć jak wygląda sytuacja w firmie na stanowiskach "biurowych" (zaopatrzenie, handel)? Jak atmosfera w pracy, ile się zarabia (netto bądź brutto)?

bzowy
@sąsiad 15.01.2018 13:56

na "biurowe" ciężko aczkolwiek nie niemożliwe kandydaci na specjalistów np. od handlu ( języki !), technolodzy ( chemia MW) indywidualnie negocjują zarobki atmosfera dobra ( zależy jak grupa żyje między sobą ) branża ciekawa to i praca ciekawa zadzwonić, zapytać

Hinz

Dajcie sobie spokoj nitronem tutej zarobki totalne dno!!!zeby pracujac 24 lata przy kwasach w systemie zarabia 2500 na reke wtym jeszcze trzeba zaliczyc 3 niedziele bo soboty sa za wybierke.Wstyd powinno byc zarzadowi ze ma gdzies ludzi z systemu,tak samo jesli chodzi o solidarnosc siedza w kieszeni prezesa i maja ludzi w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tylko skladki by brali!!!

bzowy
@Ftoś 05.10.2017 20:34

premia kwartalna ok.1000 zł brutto w zależności od wyników firmy kilkaset zł z tzw.socjalnego rocznie wczasy pod gruszą ok.kilkaset zł dofinansowanie zielonej szkoły dla dzieci dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne ( szybki dostęp do specjalistów) tani karnet sportowy paczki na mikołaja dla dzieci ( ok.100 zł) nieopodatkowe pożyczki z kasy zapomogowo-pożyczkowej , nawet do 6000 zł pożyczki budowlano-mieszkaniowe dodatkowo członkowie związków zawodowych ( w Krupskim Młynie, w Bieruniu to nie wiem ) mają organizowane wycieczki rodzinne, bony lub prezenty z okazji np. dnia kobiet, święta brażowego lub na świeta pracownika się szanuje, to nie korpo czy prywaciarz nie ma spiny, duże zaangażowanie w bezpieczeństwo pracy (dużo zależy od samego pracownika)

kalfas

Pierwsze słysze niedziele na Nitronie ha ha dobre sobie praca tylko od pn.do piatku jak ci tak zle to spadaj gdzie indziej a dalej siedzisz.

robol
@kalfas 03.12.2017 12:20

gupiś kalfas ja bot z lewej nogi .....na "N" robią w systemie,jak nie wiesz to nic lepiej nie pisz......

Hajz

Ty kalfas tys jakis hyba smarkocz niemosz pojecia ani za grosz o robocie na krupie!!!

Wxv6

Ludzie 28 lat stazu na zakladzie w systemie z 3 niedziele z dodatkami okolo 2500zl mc.a pujdziesz na luz na miesiac bo tak jest to jeszcze mniej bo mozesz nie zaliczyc niedziel.tu sie niczego niedorobisz!!!!

julo

Chopie ludxie narzekaja I narzeksc beda wszedzie przyjdz I sie przekonaj.

melon

To ile tam można zarobić na rękę z dodatkami szkodliwymi bo tylko piszecie i narzekacie

Utro54xc

Szkoda czasu na nitron.zarobki nedza z bida.ino obrywaja non stop szukaja oszczednosci.A zbyt nic nie robi tylko sowite premie zgarniaja.ludzi maja gdzies!!!Tam sie niczego nie dorobicie!!!

przyszły
@Utro54xc 11.11.2017 09:20

To ile jest na rękę w Nitronie z dodatkami szkodliwymi i innymi , bo piszecie i narzekacie

były

Nikt ci niepowie bo dostać sie ciężko a robota spoko pozdrawiam obecnych.

gghfh

Czy ciężko się dostać jak przebiega rekrytacja proszę o info pozdrawiam

Karolina

@Nitrek dziękuję za odpowiedź. To też ważne, że trzeba się przygotować na testy psychologiczne. Rzeczywiście, nie każda osoba będzie odpowiednią osobą do pracy w takich warunkach.

Karolina

@Nitrek To na pewno istotna informacja dla osób, które zastanawiają się nad pracą w NITROERG S.A. Co jeszcze trzeba wiedzieć przed przesłaniem aplikacji do firmy?

Nitrek
@Karolina 02.08.2017 10:44

Ważne jest aby sobie zdać sprawę że to praca z dużym ryzykiem. I są testy psychologiczne.

bolo

Witam Mam pytanie. Czy jest tam wymagana niekaralność

Nitrek
@bolo 22.07.2017 19:07

Wymagana jest opina z Policji czyli co zatym idzie niekaralność.

nizioł

Witam zarobki ludzi co przyszli 2 lata temu do pracy i mają umowy na stałe to 1900-2000zł na ręke ktoś pisał że robota jak przy spożywcę to ja mam pytanie zjadł byś coś na gniotowniku? (mieszalniku) bo ja nie !! a po drugie nie mów że jest tam lekka robota bo te normy to wyzysk. TAK NORMA jest i to wysoka. chyba że pisze to jakiś technolog co ma ręce jak kret

nbm

@ marcin skro pyta, to na pewno tam nie pracuje. Ja tez tam nie pracuje i też tego nie wiedziałam... a czy w takim razie, - bo widze ze ty jesteś dobrze zorientowany - czy sa może jakies oferty pracy do NITROERG S.A.?

marcin

Kamil a Ty tam pracujesz ? wydaje mi się że nie skoro nie wiesz o co chodzi z policją , a właściwie o to żeby pracować w zakladzie tym trzeba mieć wystawiona pozytywną opinię z policji

marcin

z tego co wiadomo wstrzymane zostaly przyjecia.. tak badania opinia z policji i pomiar ubran juz zostaly pozalatwiane. a osoby ktore sie dostaly nie pracuja. pozyjemy zobaczymy ale nie tak to powinno wygldac

marcin

tylko teraz gdy czlowiek jest po badaniach i po wszystkim to nie pracuje a czeka na telefon ;///

Zostaw opinię o NITROERG S.A. - Krupski Młyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NITROERG S.A.