NITROERG S.A.

Krupski Młyn

Opinie o NITROERG S.A.

sąsiad

Witam, czy ktoś może powiedzieć jak wygląda sytuacja w firmie na stanowiskach "biurowych" (zaopatrzenie, handel)? Jak atmosfera w pracy, ile się zarabia (netto bądź brutto)?

kalfas

Pierwsze słysze niedziele na Nitronie ha ha dobre sobie praca tylko od pn.do piatku jak ci tak zle to spadaj gdzie indziej a dalej siedzisz.

robol
@kalfas 03.12.2017 12:20

gupiś kalfas ja bot z lewej nogi .....na "N" robią w systemie,jak nie wiesz to nic lepiej nie pisz......

Hajz

Ty kalfas tys jakis hyba smarkocz niemosz pojecia ani za grosz o robocie na krupie!!!

Wxv6

Ludzie 28 lat stazu na zakladzie w systemie z 3 niedziele z dodatkami okolo 2500zl mc.a pujdziesz na luz na miesiac bo tak jest to jeszcze mniej bo mozesz nie zaliczyc niedziel.tu sie niczego niedorobisz!!!!

julo

Chopie ludxie narzekaja I narzeksc beda wszedzie przyjdz I sie przekonaj.

melon

To ile tam można zarobić na rękę z dodatkami szkodliwymi bo tylko piszecie i narzekacie

Utro54xc

Szkoda czasu na nitron.zarobki nedza z bida.ino obrywaja non stop szukaja oszczednosci.A zbyt nic nie robi tylko sowite premie zgarniaja.ludzi maja gdzies!!!Tam sie niczego nie dorobicie!!!

przyszły
@Utro54xc 11.11.2017 09:20

To ile jest na rękę w Nitronie z dodatkami szkodliwymi i innymi , bo piszecie i narzekacie

były

Nikt ci niepowie bo dostać sie ciężko a robota spoko pozdrawiam obecnych.

gghfh

Czy ciężko się dostać jak przebiega rekrytacja proszę o info pozdrawiam

Hinz

Dajcie sobie spokoj nitronem tutej zarobki totalne dno!!!zeby pracujac 24 lata przy kwasach w systemie zarabia 2500 na reke wtym jeszcze trzeba zaliczyc 3 niedziele bo soboty sa za wybierke.Wstyd powinno byc zarzadowi ze ma gdzies ludzi z systemu,tak samo jesli chodzi o solidarnosc siedza w kieszeni prezesa i maja ludzi w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tylko skladki by brali!!!

Ftoś
@Hinz 05.10.2017 16:44

Jest teraz akcja rekrutacyjna. Napiszcie proszę coś o dodatkach. Pani z kadr zagadywała o premii kwartalnej - ile ona wynosi. Czy są jeszcze jakieś inne profity i ewentualnie ile wynoszą ? ( wczasy pod gruszą , bony na święta itp. ) . Czy macie również organizowane wycieczki dla rodzin itp. Bardzo proszę o racjonalną odpowiedź.

Karolina

@Nitrek dziękuję za odpowiedź. To też ważne, że trzeba się przygotować na testy psychologiczne. Rzeczywiście, nie każda osoba będzie odpowiednią osobą do pracy w takich warunkach.

Karolina

@Nitrek To na pewno istotna informacja dla osób, które zastanawiają się nad pracą w NITROERG S.A. Co jeszcze trzeba wiedzieć przed przesłaniem aplikacji do firmy?

Nitrek
@Karolina 02.08.2017 10:44

Ważne jest aby sobie zdać sprawę że to praca z dużym ryzykiem. I są testy psychologiczne.

bolo

Witam Mam pytanie. Czy jest tam wymagana niekaralność

Nitrek
@bolo 22.07.2017 19:07

Wymagana jest opina z Policji czyli co zatym idzie niekaralność.

nizioł

Witam zarobki ludzi co przyszli 2 lata temu do pracy i mają umowy na stałe to 1900-2000zł na ręke ktoś pisał że robota jak przy spożywcę to ja mam pytanie zjadł byś coś na gniotowniku? (mieszalniku) bo ja nie !! a po drugie nie mów że jest tam lekka robota bo te normy to wyzysk. TAK NORMA jest i to wysoka. chyba że pisze to jakiś technolog co ma ręce jak kret

nbm

@ marcin skro pyta, to na pewno tam nie pracuje. Ja tez tam nie pracuje i też tego nie wiedziałam... a czy w takim razie, - bo widze ze ty jesteś dobrze zorientowany - czy sa może jakies oferty pracy do NITROERG S.A.?

marcin

Kamil a Ty tam pracujesz ? wydaje mi się że nie skoro nie wiesz o co chodzi z policją , a właściwie o to żeby pracować w zakladzie tym trzeba mieć wystawiona pozytywną opinię z policji

marcin

z tego co wiadomo wstrzymane zostaly przyjecia.. tak badania opinia z policji i pomiar ubran juz zostaly pozalatwiane. a osoby ktore sie dostaly nie pracuja. pozyjemy zobaczymy ale nie tak to powinno wygldac

marcin

tylko teraz gdy czlowiek jest po badaniach i po wszystkim to nie pracuje a czeka na telefon ;///

marcin

właśnie chciałbym się dowiedzieć czy coś wiadomo czy będą przyjęcia ? jestem po badaniach i czekam choć jakoś zaczynam tracić nadzieję że będę tam pracował ;/

KATE

Smierdzaca robota, za marne pieniadze ,100% rak po 20 -30 latach pracy , a na koniec jak bedziesz mial pecha smierc ale ty juz tego niezobaczysz ale twoi bliscy niezapoma nigdy tej lekcji zycia.POLECAM SERDECZNIE.

KATE
@Pracownik 16.03.2016 15:23

TO ZAPYTAJ TYCH NOWO PRZYJETYCH JAK RZYGAJA LEB IM ROPZPIERDALA SPAC NIEUMIA PO NOCY ROBIA BEZ MASEK BO NIKT NIEROBI BO PO CO I GOSCIU SPRAWDZ SE STATYSTYKI OSTATNICH LaT ILE OSOB MA LUB MIALO PROBLEMOW ZE ZDROWIEM PRZEZ TEN ZAKLAD

jabol

Na produkcji nie stosuje się substancji, które są rakotwórcze. To się nikomu nie opłaca, bo w takich przypadkach prowadzi się rejestry, które trzeba przechowywać przez (chyba) 40 lat OD USTANIA NARAŻENIA. Każda osoba, która ma kontakt z taką substancją, musi pisać gdzie i kiedy miała z nią styczność. Takie jest prawo w Polsce (odsyłam do Kodeksu Pracy). Twoje wypociny są bez ładu i składu. Nie masz pojęcia o czym mówisz. Łeb ludzi boli, bo tak działają na organizm nitroestry stosowane w produkcji: obniżają ciśnienie. Z czasem ludzie się przyzwyczajają (boli też po dłuższym urlopie). Nie ma też potrzeby pracy w maskach, skoro nie przekracza się dopuszczalnych, określonych w polskim prawodawstwie, stężeń. W miejscach, gdzie występuje pylenie, pracownik sam powinien się chronić, stosując odpowiednie środki ochrony, w które każdy jest wyposażony. Jeśli tego nie robi, to szkodzi sam sobie, a nikt mu siłą przecież tej maski nie założy.Pociskasz bajki bez pokrycia. Ktoś ci natłukł do łba głupot i teraz siejesz ferment. A skoro pół rodziny wykorkowało ci na raka, to proponowałbym przede wszystkim robić regularne badania. To może być dziedziczne.

klient

Poziom kontaktu z działem HR pozostawia wiele do życzenia. Poziom komunikacji i rozmowy to totalna porażka. Jeśli ktoś jest przyzwyczajony do normalnego poziomu rozmowy, to tam nie ma czego szukać.

Dobre

asd

zarobki tragiczne, chociaż zależy jaki wydział...

Weteran

Zarobki-tragedia, praktycznie rzecz biorąc najniższa krajowa, stosunek wymagań do oferowanych pieniędzy jest nienormalny, szukają dobrych pracowników z doświadczeniem i umijętnościami na najwyższym poziomie, a płacą grosze. Dla mnie osobiście jest to śmieszne. Jedynym plusem pracy w tej firmie jest stabilizacja i socjal, raczej nikogo nie zwalniają chyba że naprawdę coś strasznego zrobi... a co do podwyżek-nie ma, nie ważne ile będziesz tam pracował podwyżki za staż nie dostaniesz tak dla jasności, żeby ktoś się nie łudził, że z czasem będzie lepiej.

Gość
@Weteran 01.04.2015 14:32

A na jakim stanowisku pracowałeś ?

Monika

Witam! chciałam zapytać czy moze wiecie gdzie można składać cv do firmy Nitroerg ? oraz jakie sa zarobki....bardziej chodzi mi o prace przy zapalnikach. Prosze o odpowiedz :)

zainteresowany pracą

Szkoda ,że zarząd nie potrafi wyłapać ludzi z potencjałem i wykształceniem. Małą uwagę zwraca się na cv obcych osób tzn nie mieszkających w Krupskim Młynie i nielegitymującym się znajomym nazwiskiem.Przykre, ale nagminne w dzisiejszych czasach.

Obi

Wy tak wszyscy narzekacie a dostać jest się do tej firmy bardzo cięzko jedynie po znajomości bo taka jest prawda a z tego co się słyszy to bardzo dobre warunki tam są i pracować w tej firmie to sama przyjemność dla pracownika

PRACOWNIK

nigdy .przenigdy nie przyjmuj się na Nitroerg, to jest myslenie PRL, stała praca , marne zarobki , moj znajomy przyjąl sie do magazynu meblowego ma ponad 2 tys, a tu na pewno tyle nie bedziesz mial ja jestem przed emerytują i mam 2300, po prostu z głodu nie zginiesz ale niczego sie nie dorobisz , ci co coś mają to dorabiają za granicą i nawet swoje pełnoletnie dzieci wysyłają ,bo nawet z tymi zarobkami nie wykształcisz dzieci. Pozdrawiam!

xxx

W systemie 8 godzinowym max 1700

kapi123

Czytałem iż trwają rekrutacje na pracownika produkcji ? Ile można zarobić na początek

Ogólnie firmy nie polecam, bardzo marne zarobki jak na tego typu zakład,Praca 3 zmianowa no i właśnie narażenie życia (specyfika Zakładu).Jeśli ktoś chce żyć z miesiąca na miesiąc za te płace to powodzenia.

Nick

Czy może wie ktoś czy będzie w najbliszym czasie jakaś rekrutacja ?

wnp

mistrz ,praca w ruchu ciągłym 3300zl na rękę(4 tzw "setki" za niedziele,68 godz nocnych)Ogólnie zarobki marne,duże narażenie życia i zdrowia, stres,jedyny plus pracownicy nie maja ciężkiej pracy fizycznej.Natomiast predyspozycje psychofizyczne muszą być na najwyższym poziomie.

bibi

A jak zarabiają laboranci ? I na czym ich praca polega ?

Paweł

Atmosfera w firmie OK, ale zarobki... bardzo przeciętne, i to że pracuje się z materiałami wybuchowymi nie ma znaczenia. (usunięte przez administratora) Inżynier, czy specjalista nie zarabia dużo... w Tychach czy Gliwicach można dostać sporo więcej na tych samych stanowiskach.

robert 123

Dajcie Spokój wogule nie dają się tam dostać do tej firmy chytrusy czy co totalna porazka

były również

Jak było się mistrzem i poszło do hundaya za kasą to po co teraz narzekać....

Witam Pracowałem tam i powiem szczerze że nie jest żle. Zarobki wprawdzie niskie ale praca nie jest mordercza. Był to zakład należący do skarbu państwa zanim go przejął KGHM więc każdy wie że w państwowych jest całkiem inna atmosfera [usunięte przez moderatora]

okokok

większych głupków nie znam

gh

dobre

Zostaw opinię o NITROERG S.A. - Krupski Młyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NITROERG S.A.