Opinie o NITROERG S.A. w Krupski Młyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy NITROERG S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NITROERG S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NITROERG S.A. w Krupski Młyn

emeryt

kto z KRUPSKIEGO MLYNA bedzie jezdzil na hokej te pieniazki powinny byc na podwyzki dla mlodych ludzi jezeli Prezesi tak lubia rozdawac pieniadze niech wyloza z wlasnej kieszeni

Łucja
@emeryt

O co chodzi z tym hokejem? Czemu uważasz że pieniądze firmowe miałyby na to iśc?

@Łucja

sami oglosili ze sponsoruja GKS TYCHY a to kosztuje

@emeryt

Sponsoring sportowej drużyny to fajna sprawa, ale wiadomo, że najpierw powinna iść kasa dla pracowników, żeby dobrze zarabiali. Powiesz jak tu teraz płacą, że uważasz że przydałyby się podwyżki?

@Marek

rok temu mlody zarabial 3000 zl netto nawet nie mysl o tej pracy w okolicy jest duzo firm gdzie zarobisz wiecej

@emeryt

3000? A szansa na jakieś premie jest czy to odpada?

Natalia

A skąd wiesz, że nie umie podziękować? Jesteś byłym emerytem?

EMERYT
@Natalia

tak jestem Najwiekszym bledem naszym bylo ze bankruci z BIERUNIA PRZEJELI NASZ ZAKLAD TEJ EKIPIE POWINNISMY PODZIEKOWAC

Natalia

A co masz na myśli pisząc, że nie umie? Jak to wyglądało, nie powiedziała nic czy jak?

Mateusz

Byłem kandydatem na stanowisko Specjalisty ds. IT Rozmowa kwalifikacyjna była jak najbardziej na poziomie, rzeczowa i szybka (30 min). Niestety musiałem zrezygnować z dalszego procesu rekrutacji, ponieważ jest obowiązkek rozpoczęcia studiów po maksymalnie 1.5 rocznym okresie zatrudnienia i to oczywiście jest zrozumiałe, naturalnym jest dążenie firmy do zatrudniania jak najbardziej wykształconych pracowników. Natomiast nie odpowiadał mi system w jakim miałoby się to odbywać - finansowanie studiów przez firmę (warto tu wspomnieć o czymś na plus czyli dobrowolnym wyborze uczelni i specjalizacji w powiązanym kierunku). Ten system finansowania wiąże się z 3 lub 5 letnim (nie dopytałem który stopień ma zostac osiągnięty) obowiązkiem pracy w tej firmie co jest zrozumiałe, ponadto 3 letnią lojalką po ukończeniu studiów. Mnie osobiście systemy lojalnościowe odstraszają, poniekąd są symbolem braku zaufania wobec pracownika (w tym wypadku już nawet 6 letniego), a ponadto jestem zdania że pracownik dobrze traktowany, w tym na godnych zasadach i ustaleniach finansowych nie będzie myślał o zmianie miejsca zatrudnienia. Moim zdaniem dawanie umowy lojalnościowej pracownikowi który poświęcił już około 6 lat swojego życia firmie, zżył się z pracą w niej i ludźmi jest po prostu podejrzane, szukając logicznego punktu zaczepu dla takiej praktyki przychodzi mi tylko na myśl jedno, a mianowicie zablokowanie pracownika w możliwości renegocjacji stawki po ukończeniu studiów na okres 3 lat. Jest to tylko i wyłącznie moja opinia na ten temat, który defakto mnie odstrasza od próby podjęcia pracy. Na pewno w tej firmie większe możliwości prowadzenia negocjacji i rozmów będą miały osoby po studiach z doświadczeniem zawodowym - przynajmniej biorąc pod uwagę stanowisko, na które aplikowałem. Myślę że jeżeli masz studia i doświadczenie, to warto spróbować podjąć się rekrutacji w tej firmie.

Krupa

Witam...Przepracowałem w tej firmie ponad 10 lat,i mogę powiedzieć szczerze ze ludzie za swoja prace wykonaną dostają stanowczo za mało .Mieszkam juz zagranica ponad 20 lat ,w okresie zimowym od polowy grudnia do połowy marca jestem na tzw.postojowym to otrzymuje za same siedzienie w domu 1950 Euro na rękę .A ludzie wykonują tak niebezpieczna prace na materiałach wybuchowych za 3200zeta ....to jest pomyłka i wyzysk ...Dlatego postanowiłem opuścić ten zakład za (usunięte przez administratora) ,wyzysk.Pozdrawiam stara gwardię Nitronu...

Bo jest szczera i prawdziwa
@Krupa

Bo jest prawdziwa i szczera w realu.

Dorota
@Krupa

Skoro masz taki staż w tej firmie to czy przez ten okres firma prowadziła politykę awansów wewnętrznych czy raczej wolała na wyższe stanowiska zatrudniać osoby z zewnątrz?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie NITROERG S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Mechanik Maszyn i Urządzeń - Automatyk?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH

Z tego co czytam to zakład lipa 6 zmiana (usunięte przez administratora)za te kasę ny nie robiła

Jaka jest kultura pracy w NITROERG S.A.?

Wyciepek

Pracuje na wydziale ZMW czyli na tak zwanym "D" i powiem tak , wszystko zależy od tego na jaką zmianę się dostaniesz. Na jednej jest fajnie atmosfera przyjemna, na innych podchodzi pod (usunięte przez administratora) Ale ja nie polecam ogólnie tu przychodzić

Hanuś
@Wyciepek

Przeszlam trzy zmiany, i na każdej zmianie trafi się jakaś "taka" osoba. Pracuje na wydziale ZMW i w porównaniu z tym co miałam w innym zakładzie to w Nitroergu mam "wczasy pod grusza". Jest ciężka praca nie powiem ale wszystko idzie ogarnąć.

Dominika
@Wyciepek

Dlaczego nie polecasz? Podasz jakieś konkrety i wyjaśnisz skąd taka opinia o pracy w Nitroergu? Co Ci nie pasuje jeśli chodzi o warunki zatrudnienia, co byś zmienił?

Sopel

Witam, z jakiej stawki startuje się na produkcji i czy przy kolejnych umowach są jakieś podwyżki ?

Wyciepek
@Sopel

Na materiale wybuchowym stawka początkowa wynosi tyle co najniższa krajowa. Potem zależnie na ile stanowisk jest się przeszkolonych type się dostaje podwyżki (mniej więcej 100 za każde szkolenie) ale często jest tak że dają tylko za pierwsze a za resztę nic. Co do podwyżek to co roku jakieś są ale to są śmieszne pieniądze

Ziyo
@Wyciepek

Za każde szkolenie 100zl. ??? Hahahahhahah. To chyba po super znajomościach.większość czeka na coroczna podwyżki i czy im skapnie skuli szkoleń cos więcej. Ale to trzeba wychodzić i wypłakać u majstrów czy kierownictwa.

XYZ

2800 brutto

Dariusz
@XYZ

A po jakim czasie można się ubiegać o podwyżkę? I czy oprócz podstawy w Nitroergu są jakieś bonusy i premie? Dasz znać jakie?:)

ZMW
@Dariusz

Jeżeli chodzi o ubieganie o podwyżkę zapomnij serio jak na razie co roku dawają w styczniu/lutym jakąś podwyżkę i zależnie czy pracujesz na 8h czy na 7h i od Góry i ich widzimisiów Jeśli chodzi o premie to jest kwartalna jest rożna 800zl,900,1000 różnie obcinają za l4 No a jak nie chorujesz to 150zl dodatku do premii dawaja za kwartał.A zaś jak chodzi o bonusy to zależy co masz na myśli jak trafisz na produkcje dynamitów czy tam lontów No to strefa i nocki a jak gdzie indziej na wydziałach wyglada nie mam zielonego pojęcia. PS:XYZ zastanów się 5razy czy chcesz tu trafić pracuje na produkcji dynamiotw jest co raz gorzej a lepiej nie będzie kontrola kontrola i jeszcze raz kontrola człowieka i karanie i zajmowanie sie pierdolami zamiast poważnymi sprawami jeśli będziemy pracować 8h nie wydolimy nie damy rady fizycznie .Na 7h jest ciężko człowiek jest wypompowany w połowie tygodnia totalnie.Ale oczywiście jeśli chcesz spróbować próbuj może akurat się Tobie spodoba

@Sopel

Stawka 2900 na rękę 2150 na produkcji może być 2500 jako młody i nie ma szans na podwyżki są staży pracownicy co mają pk 2800 na rękę i są wielozadaniowi .

do zmw
@ZMW

Sam pracuję na dynamitach , przyznam jest ciężko ale niestety ludzie są winni temu że niebawem nasze pseudozwiązki podpiszą nam czas na 8 h . Ludzie tylko pokazują żeby tylko szybko skończyć i siedzieć na przerwach.. jeden lepszy od drugiego.. zamiast w spokoju przepracować to co mamy ... a mieliśmy nie tak dawno jeszcze 6 h . no niestety... czasu się nie cofnie a zarządzający sie tylko cieszą , nam dołożą roboty a oni zarobią więcej . :)

BOLEK

Witam. Jak wygląda praca w NitroErg w Bieruniu. Jakie zarobki i jaka atmosfera?

Ciekaw

Witam,, dużo tu opini ale czy mogę również uzyskać info ile ze wszystkimi dodatkami zarabia się w NitroErg i podstawa jaka jest. Mam znajomego,ktory tam pracuje i sobie chwali. Pracuje ponad 10lat już i z tego co mówisz zarabia 5tys albo ponad? Czy jest to możliwe? skoro tutaj pełno info że słabe płace wyzysk?moze to zależy od stanowiska lub czy pracownik jest mieszkańcem tej gminy czy ktoś z poza okolicy np.z T-G już inaczej będzie miał placone. Chce złożyć dok i zastanawiam się czy warto a nie chce zmieniać co chwilę pracy.

@Ciekaw

Moim zdaniem warto. Praca stabilna. Firma ma chyba już 150 lat i dziala w duzej grupie KGHM. masz karte multisport, program emertyalny prywatny - tzn. prcodawca placi 3,5 % twojego wynagrodzenia, a ty tylko podatek od tego, jest ubezpieczenie medyczne czyli lekarz prywatnie, wczasy pod grusza, za szkolenia placa. Uwazam, ze jest OK no i to nie jest prywaciarz. Ja pracowalem wczesniej niedaleko Lublinca w takiej firmie i bylo masakra, a w NITRONIE jest calkiem w porzadku.

Ciekaw
@Adam

Adam,a możesz napisać jaka jest podstawa od jakiej kwoty startują,bo napisałeś o wczasach ubezp karcie muliti a chciałbym wiedzieć też o zarobkach. Teraz aktualnie mam 2800 jestem z okolic T-G i nie chciał bym podstawy mieć mniejszej albo mieć mniej z dodatkami podobno tam pracuje się Po 6g?

@Ciekaw

Ja pracuje 13 lat na wybuchach i ludzie co robią po 30 lat nie mają nawet 3500tys miesięcznie na rękę a młodzi mają pon2300 to jest kpina

XYZ
@Ciekaw

Ja na umówie mam podstawę 2800! Pracuje 4lata Przypominam praca przy materiale wybuchowym! Jak tu czytam o zarobku 5tys to sie zastanawiam gdzie i jakim cudem ... na pewno nie na produkcji No chyba, że układy tak działają, że się ma więcej. Nawet odkąd przeszliśmy z 6h na 7h mam na czysto z wszystkimi dodatkami 3000/3100Myślę, że zarobki mają się nijak do wykonywanej pracy Wielka szkoda ☹️

@Adam

Widzę, że chwalisz zarobki i socjal w firmie Nitroerg. A jak wygląda sprawa z umowami? Są zawierane na czas określony czy raczej jest proponowana umowa zlecenie? Nowo przyjęci pracownicy muszą przejść okres próbny?

Nie polecam zakładu z całego serca. Pracowałam na zapalnikach i powiem jedno. (usunięte przez administratora) wyzysk, normy takie ze na siku nie ma czasu i mobing przez wielkie M. Krzyki, poganianie są na porządku dziennym u pani majstrowej A. Nie ma czasu na siku, o przerwie na jedzenie nawet nie wspominam. Brygadzistki dziela prace nie równo, najlepsza robotę zawsze dostają koleżanki. Zakład jest 100 lat do tylu, zarówno jeżeli chodzi o budynki, strach wejść do budynku jak i kulturę pracy. Mobing mobing o jeszcze raz mobing. Pani A. Powinna już dawno się zwolnić albo być zdegradowana na produkcyjne stanowisko!!!!!! Dziewczyny są przemęczone, schorowane kręgosłupy i ręce. To był najgorszy zakład w jakim pracowałam. Szczerze nie polecam. Na szczęście już tam nie pracuje, i współczuje tym wszystkim starszym paniom które myślą ze na tym zAkladzie świat się kończy. A najgorsze jest to ze nic nie da się zrobić bo pani A. Jest nie do ruszenia.

Jeśli rzeczywiście w firmie pracownice doświadczają mobbingu, o którym piszesz, to może warto zgłosić to gdzieś, nie sądzisz? Forum gowork.pl od niedawna ma właśnie taką funkcję. Można zgłosić swoje uwagi odnośnie tego zjawiska, klikając w baner "zero tolerancji" i przesyłając dowody na prawdziwość swoich słów, skonfrontować się z pracodawcą. Opisujesz atmosferę na produkcji. A czy mógłbyś dodać coś jeszcze na temat stawki, bądź oferowanych pracownikom umów?

Koleżanka

Tak wszyscy siedzą w pampersach ale całe szczęście mamy je sponsorowane przez zakład. Głupota głupota i jeszcze raz lenistwo przemawia przez te komentarze pozdrawiam leserów przed klawiaturami.

Blabla
@Koleżanka

Oj ty to chyba nie pracowałaś na montażu. Jest tak mowi koleżanka za wysokie normy i w ogole nie licza się z człowiekiem, grunt żeby zamówienie poszło

Minęło dwa lata od tych poini, i nic się nie zmieniło w dalszym ciągu Pani majstrowa Wielka A jest jeszcze warzniejsza, bo dostaje nato zachowanie Pozwolenie od Kierownictwa i Dyrekcji. Sprawę ta trzeba zgłosić do Inspekcji Pracy i skończyć z tym mobbingowaniem pracowników.

Janek

@Pracownik D co to jest to 'strefowe', o którym piszesz?

Pracownik D
@Janek

To dodatek za prace i przebywanie w strefie zagrożeniu wybuchem wynosi on 5,10zl za godzine

@Pracownik D

A jak tego nie masz to zarobki są po 2300 na rękę bo są takie wydziały na nitronie ze brakło 5m żeby była strefa a na d młodzi mają na 6 godzin max 2500 a premie tną za byle co są ponos jakieś punkty jak w przedszkolu a to jest zakład materiałów wybuchowych

Pracownik D

Szok ! Wypłata z nockami i dodatkiem tzw strefowe około 600zl wynosi 2300 przy produkcji materiału wybuchowego LUDZIE to pogarda to nie jest produkcja papieru czy czekolady!!!!Brak młodych ludzi na palcach można ich policzyć nie chcą tu przyjść a co niektórzy dalej myślą że za bramą są chętne osoby. Ostatnio to nawet problem jest z tym żeby dostać urlop i jak człowiek nie ma narzekać.Ludzie fajni swojscy pomocni.A no i te przenoszenia pracowników z wydziału na wydział masakra!

do pracwnika D
@Pracownik D

ludzie co niektórzy tak fajni że za 3 zł mogą drugiemu oczy wydrapać, i ta ich duma która ich boli gdy młodsza osoba lub ta która krócej stazem pracuje jest prowadzącą obsady :I

Nabojarkowa

Dobre płace, ale dla swoich. Ciężka robota. Człowiek przerzuca dziennie 8 ton dynamitu. Tak dalej się nie da.

genek
@Nabojarkowa

Nabojarkowa nie kłam, nie przerzucasz 8 ton dynamitu. Nie rozumiem takich jak ty. Wyobraź sobie , że nie tylko ty tam pracujesz, więc do kogo ta ściema, boisz się , że ktoś się zatrudni i wygryzie cię kłamczucho.

do nabojarkowej
@Nabojarkowa

gdzie Ty 8 ton przerzucasz :D ?? dolicz do Twojej pracy 3 przerwy na 6 godzin roboty :) norme robicie przed czasem pozniej siedzicie :) cóż za pomówienia :D 8 ton hahaha

Alex

Witam jak widzę opinie jak wszędzie i dobre i złe zresztą a kto i kiedy nam ludziom dogodził ile by nie płacili i jakie by nie były warunki zawsze znajdzie się ktoś kto będzie miał obiekcje ale ok jest wolność słowa i każdy ma prawo do własnego zdania . A czy może ktoś podać jaki jest system pracy 2 - 3 zmianowy I ile ma się nap. na umowie o pracę brutto tak zwana podstawa jaka kwota widnieje na umowie ?

@Alex

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą to na stronie firmy https://nitroerg.pl/kariera/ szukają elektromontera, ślusarza remontowego, samodzielnego referenta do spraw analiz i badań i magazyniera. Nie znam wysokości wynagrodzenia ale pracodawca oferuje szkolenia, pakiet socjalny i udział pracowników w zyskach firmy. Daj znać jeśli będziesz składał CV.

Misia
@Alex

Też się zastanawiam ile mogą mi zaproponować w tym zakładzie. Obecnie zarabiam 3800, ale znajoma u Was pracuje i mówi że ona wyciąga więcej.

Dynamit

Czy wy pracujący na dynamice musicie tyle narzekać. Rynek pracy jest otwarty na takich specjalistów.

Brygada C

Jak wam tak źle to przyjdźcie do Gekoplastu !! Tam jest dużo lepiej niż na nitronie i zarobki lepsze !

Gego
@Brygada C

Zapraszamy możesz się zdziwic????

Ciekawy

Witam jak u was czy są przyjęcia?

@Ciekawy

Nie, wprost przeciwnie.

Katarzyna

Czy firma prowadzi dla swoich pracowników szkolenia produktowe, rozszerzające wiedzę o produktach firmy?

Hhhdh

Jakie średnie idioto większość ludzi co tam robi to rodzina przyjmują jak mają zlecenia jak kontrahent ucieka to zwalniają zarobki dno starzy robią bo co taki, gdzie pójdzie jak ma parę miesięcy do wolności potem stoją w Gemini parku w Tychach na ochronie jednym słowem koleśiostwo układy bhp na bardzo niskim poziomie stare maszyny z PRL i kupa wazeliniarzy.

PanPan

Żałosne jest to, jak wy narzekacie na ten zakład, ale nie ma wam się co dziwić, jak większość z was to pewnie bez wykształcenia średniego jest. Jak jesteś wyuczony i jesteś człowiekiem mądrym, ambitnym, to oni to dostrzegają i wszystko ci potem pójdzie na rękę. Prawda, zarobki to nie są kosmiczne i można na nie ponarzekać, jeśli się naprawdę coś w życiu osiągnęło swoją determinacją, nawet w nauce, ale nie jak jakiś Mietek pójdzie coś tam mieszać i on myśli, że on nawet po tych 20 latach pracy jest tam kimś, a tak naprawdę jest nikim..

Zostaw merytoryczną opinię o NITROERG S.A. - Krupski Młyn

• Jak się pracuje w NITROERG S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy NITROERG S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NITROERG S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 13 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NITROERG S.A.