Opinie o NITROERG S.A. w Krupski Młyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy NITROERG S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NITROERG S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NITROERG S.A. w Krupski Młyn

Janusz

Może mi ktoś podpowie czy warto aplikować? Czy firma potrzebuje nowych pracowników?

cb...... a

Na dzień dzisiejszy wszystkich co mają umowy na czas określony Zwalniają .............

Jola

Pikuś szwagier cie (usunięte przez administratora) ale żenada podobno cie z chaty pogonił aty na tychach się tułasz na wynajmie

Sad

Panie prezesie zarobki dno obiecanki a głupiemu radość ludzie żeby pracować 20 lat i zarabiać 2200 omijajcie tą firme szerokim łukiem już nawet kontrachenći uciekają.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie NITROERG S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Mechanik Maszyn i Urządzeń - Automatyk?
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Xio

Podzoelam niedawno sie paliło Lipec do wymiany partacz

Kolod

Niepolecam wyzysk warunki szkodliwe bhp na najnizszym pozomie powinien się ktoś tym zajać wyciągi na prasach które niedziałaja jak powinny powinien sie ktoś tym zainteresowac.

Niekla

Równeż niepolecam pracowałam i to co pisze koleżanka jest prawdą zakład rodzinny na układy niema rady.Omijajcie ten zakład zarobki dno Agencje więcej płacą.

Była zatrudniona

Dziewczyny na zapalnikach niechodza nawet na przerwe jesc kierowniczki je poganiaja a siku w biegu całe szczeście juz tam niepracuje

@Andrzej, możesz napisać coś więcej o pracy w firmie NITROERG, na jakim stanowisku pracujesz? Czy firma oferuje system benefitów pozapłacowych, pakiet świadczeń socjalnych, premie? Jak wygląda okres próbny i co jest później weryfikowane, żeby podpisać umowę o pracę? Jak wygląda system czasu pracy, nadgodziny?

Andrzej.

Praca jest faktycznie ciężka. ale pracują tam wspaniali ludzie. Pensja jest w miarę ok. Wystarcza żeby żyć. Nie narzekajcie i nie obrażajcie firmy oraz pracowników co tam pracują i są na emeryturze. Polecam!!!

Obecnie firma NITROERG Krupski Młyn poszukuje do pracy mechanika maszyn i urządzeń. Możecie powiedzieć jak wygląda praca na tym stanowisku, jak poziom wynagrodzeń? Czy umowa o pracę jest po okresie próbnym, na jaki czas podpisuje się umowę? Jak wygląda system czasu pracy? Czy praca również w weekendy? Czy firma oferuje szkolenia i możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji? Napiszcie co warto wiedzieć przed przesłaniem swojego CV?

Wkoncu ktoś się napaustawianoc

Dlatego lepiej iść na tereny przemysłowe robota spoko ludzie do bani szkoda że starzy odchodzą na emeryturę bo potem to dziwnie a poza tym firma rodzinna

Hg

Podzielam

Lollllo

Ustawiacze do wymiany poza starym (usunięte przez administratora) robią a płaczą na nockach śpią w bieruniu jak to (usunięte przez administratora) jest ze jeden (usunięte przez administratora) a drugi w (usunięte przez administratora) wali

zaopatrzeniowiec

Witam, aktualnie "wiszą" ogłoszenia na specjalisty ds. zaopatrzenia. Może ktoś coś więcej powiedzieć? na jakie zarobki można liczyć? JAkieś dodatkowe benefity?

były

Marna kasa lepiej płaca na terenach przemysłowych w tychach,pozatym same rodziny sie poustawiały buractwo ja juz tam niepracuje całe szczęscie.

KATE

Smierdzaca robota, za marne pieniadze ,100% rak po 20 -30 latach pracy , a na koniec jak bedziesz mial pecha smierc ale ty juz tego niezobaczysz ale twoi bliscy niezapoma nigdy tej lekcji zycia.POLECAM SERDECZNIE.

jabol
@KATE

A poza tym wszystko dobrze z głową? Chyba, że mówisz o zakładzie sprzed 20-30 lat. Dzisiaj nie ma porównania, czysta robota. Na nowych obiektach standardy jak w spożywce. A ten rak, co o nim piszesz, to niby po czym? Bo na produkcji nie ma niczego, co by go mogło wywołać. Pleciesz co ci ślina na język przyniesie, bez ładu i składu, a co najgorsze, zwyczajnie kłamiesz i robisz z ludzi idiotów.

@jabol

Sam zes jest idiota!Juz sam nick mowi sam za siebie!A pozatem troche szacunku bo wiekszosc mojej rodziny umarla na raka i pracowala cale zycie w tym zakladzie!A moja mama zginela w tym zakladzie wiec zastanow sie nad tym co piszesz!

@KATE

Zastanów się co mówisz teraz takiego zakładu jak Nitroerg w okolicy nie ma pracuje tam i powiem szczerze że nie można się doczepić w żaden sposób czysta robota i dobrze płatna według mnie a jak ci się nie podoba to się zwolnij w kadrach mają stosy podań od osób chętnych

KATE

TO ZAPYTAJ TYCH NOWO PRZYJETYCH JAK RZYGAJA LEB IM ROPZPIERDALA SPAC NIEUMIA PO NOCY ROBIA BEZ MASEK BO NIKT NIEROBI BO PO CO I GOSCIU SPRAWDZ SE STATYSTYKI OSTATNICH LaT ILE OSOB MA LUB MIALO PROBLEMOW ZE ZDROWIEM PRZEZ TEN ZAKLAD

jabol

Na produkcji nie stosuje się substancji, które są rakotwórcze. To się nikomu nie opłaca, bo w takich przypadkach prowadzi się rejestry, które trzeba przechowywać przez (chyba) 40 lat OD USTANIA NARAŻENIA. Każda osoba, która ma kontakt z taką substancją, musi pisać gdzie i kiedy miała z nią styczność. Takie jest prawo w Polsce (odsyłam do Kodeksu Pracy). Twoje wypociny są bez ładu i składu. Nie masz pojęcia o czym mówisz. Łeb ludzi boli, bo tak działają na organizm nitroestry stosowane w produkcji: obniżają ciśnienie. Z czasem ludzie się przyzwyczajają (boli też po dłuższym urlopie). Nie ma też potrzeby pracy w maskach, skoro nie przekracza się dopuszczalnych, określonych w polskim prawodawstwie, stężeń. W miejscach, gdzie występuje pylenie, pracownik sam powinien się chronić, stosując odpowiednie środki ochrony, w które każdy jest wyposażony. Jeśli tego nie robi, to szkodzi sam sobie, a nikt mu siłą przecież tej maski nie założy.Pociskasz bajki bez pokrycia. Ktoś ci natłukł do łba głupot i teraz siejesz ferment. A skoro pół rodziny wykorkowało ci na raka, to proponowałbym przede wszystkim robić regularne badania. To może być dziedziczne.

???
@jabol

Proszę sprawdzić w byłym "ambulatorium" na co i w jakim czasie ludzie umierali, umierają po przejściu na emeryturę. Pozdrawiam ADN

Wyrzutek

NiE narzekajcie bo robota jest ok. Nie pamiętacie jak było 15 lat temu. Jedynie na ryby dalej jeżdżą te same osoby z nadzoru. Więc co byście chcieli. Na święta karpia dostać?

sisu

Roboty sie złapcie a nie narzekać czy ktoś kogoś trzyma na siłe,nierozumie tych płaczków.

sąsiad

Witam, czy ktoś może powiedzieć jak wygląda sytuacja w firmie na stanowiskach "biurowych" (zaopatrzenie, handel)? Jak atmosfera w pracy, ile się zarabia (netto bądź brutto)?

bzowy
@sąsiad

na "biurowe" ciężko aczkolwiek nie niemożliwe kandydaci na specjalistów np. od handlu ( języki !), technolodzy ( chemia MW) indywidualnie negocjują zarobki atmosfera dobra ( zależy jak grupa żyje między sobą ) branża ciekawa to i praca ciekawa zadzwonić, zapytać

Zostaw merytoryczną opinię o NITROERG S.A. - Krupski Młyn

• Jak się pracuje w NITROERG S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy NITROERG S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NITROERG S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 13 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NITROERG S.A.