Opinie o NITROERG S.A. w Krupski Młyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy NITROERG S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NITROERG S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NITROERG S.A. w Krupski Młyn

Hinz

Dajcie sobie spokoj nitronem tutej zarobki totalne dno!!!zeby pracujac 24 lata przy kwasach w systemie zarabia 2500 na reke wtym jeszcze trzeba zaliczyc 3 niedziele bo soboty sa za wybierke.Wstyd powinno byc zarzadowi ze ma gdzies ludzi z systemu,tak samo jesli chodzi o solidarnosc siedza w kieszeni prezesa i maja ludzi w (usunięte przez administratora) tylko skladki by brali!!!

Ftoś
@Hinz

Jest teraz akcja rekrutacyjna. Napiszcie proszę coś o dodatkach. Pani z kadr zagadywała o premii kwartalnej - ile ona wynosi. Czy są jeszcze jakieś inne profity i ewentualnie ile wynoszą ? ( wczasy pod gruszą , bony na święta itp. ) . Czy macie również organizowane wycieczki dla rodzin itp. Bardzo proszę o racjonalną odpowiedź.

bzowy
@Ftoś

premia kwartalna ok.1000 zł brutto w zależności od wyników firmy kilkaset zł z tzw.socjalnego rocznie wczasy pod gruszą ok.kilkaset zł dofinansowanie zielonej szkoły dla dzieci dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne ( szybki dostęp do specjalistów) tani karnet sportowy paczki na mikołaja dla dzieci ( ok.100 zł) nieopodatkowe pożyczki z kasy zapomogowo-pożyczkowej , nawet do 6000 zł pożyczki budowlano-mieszkaniowe dodatkowo członkowie związków zawodowych ( w Krupskim Młynie, w Bieruniu to nie wiem ) mają organizowane wycieczki rodzinne, bony lub prezenty z okazji np. dnia kobiet, święta brażowego lub na świeta pracownika się szanuje, to nie korpo czy prywaciarz nie ma spiny, duże zaangażowanie w bezpieczeństwo pracy (dużo zależy od samego pracownika)

kalfas

Pierwsze słysze niedziele na Nitronie ha ha dobre sobie praca tylko od pn.do piatku jak ci tak zle to spadaj gdzie indziej a dalej siedzisz.

robol
@kalfas

gupiś kalfas ja bot z lewej nogi .....na "N" robią w systemie,jak nie wiesz to nic lepiej nie pisz......

Hajz

Ty kalfas tys jakis hyba smarkocz niemosz pojecia ani za grosz o robocie na krupie!!!

Wxv6

Ludzie 28 lat stazu na zakladzie w systemie z 3 niedziele z dodatkami okolo 2500zl mc.a pujdziesz na luz na miesiac bo tak jest to jeszcze mniej bo mozesz nie zaliczyc niedziel.tu sie niczego niedorobisz!!!!

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie NITROERG S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Mechanik Maszyn i Urządzeń - Automatyk?
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
julo

Chopie ludxie narzekaja I narzeksc beda wszedzie przyjdz I sie przekonaj.

melon

To ile tam można zarobić na rękę z dodatkami szkodliwymi bo tylko piszecie i narzekacie

Utro54xc

Szkoda czasu na nitron.zarobki nedza z bida.ino obrywaja non stop szukaja oszczednosci.A zbyt nic nie robi tylko sowite premie zgarniaja.ludzi maja gdzies!!!Tam sie niczego nie dorobicie!!!

przyszły
@Utro54xc

To ile jest na rękę w Nitronie z dodatkami szkodliwymi i innymi , bo piszecie i narzekacie

były

Nikt ci niepowie bo dostać sie ciężko a robota spoko pozdrawiam obecnych.

gghfh

Czy ciężko się dostać jak przebiega rekrytacja proszę o info pozdrawiam

@Nitrek dziękuję za odpowiedź. To też ważne, że trzeba się przygotować na testy psychologiczne. Rzeczywiście, nie każda osoba będzie odpowiednią osobą do pracy w takich warunkach.

@Nitrek To na pewno istotna informacja dla osób, które zastanawiają się nad pracą w NITROERG S.A. Co jeszcze trzeba wiedzieć przed przesłaniem aplikacji do firmy?

Nitrek
@Karolina

Ważne jest aby sobie zdać sprawę że to praca z dużym ryzykiem. I są testy psychologiczne.

bolo

Witam Mam pytanie. Czy jest tam wymagana niekaralność

Nitrek
@bolo

Wymagana jest opina z Policji czyli co zatym idzie niekaralność.

nizioł

Witam zarobki ludzi co przyszli 2 lata temu do pracy i mają umowy na stałe to 1900-2000zł na ręke ktoś pisał że robota jak przy spożywcę to ja mam pytanie zjadł byś coś na gniotowniku? (mieszalniku) bo ja nie !! a po drugie nie mów że jest tam lekka robota bo te normy to wyzysk. TAK NORMA jest i to wysoka. chyba że pisze to jakiś technolog co ma ręce jak kret

nbm

@ marcin skro pyta, to na pewno tam nie pracuje. Ja tez tam nie pracuje i też tego nie wiedziałam... a czy w takim razie, - bo widze ze ty jesteś dobrze zorientowany - czy sa może jakies oferty pracy do NITROERG S.A.?

marcin

Kamil a Ty tam pracujesz ? wydaje mi się że nie skoro nie wiesz o co chodzi z policją , a właściwie o to żeby pracować w zakladzie tym trzeba mieć wystawiona pozytywną opinię z policji

marcin

z tego co wiadomo wstrzymane zostaly przyjecia.. tak badania opinia z policji i pomiar ubran juz zostaly pozalatwiane. a osoby ktore sie dostaly nie pracuja. pozyjemy zobaczymy ale nie tak to powinno wygldac

marcin

tylko teraz gdy czlowiek jest po badaniach i po wszystkim to nie pracuje a czeka na telefon ;///

marcin

właśnie chciałbym się dowiedzieć czy coś wiadomo czy będą przyjęcia ? jestem po badaniach i czekam choć jakoś zaczynam tracić nadzieję że będę tam pracował ;/

klient

Poziom kontaktu z działem HR pozostawia wiele do życzenia. Poziom komunikacji i rozmowy to totalna porażka. Jeśli ktoś jest przyzwyczajony do normalnego poziomu rozmowy, to tam nie ma czego szukać.

Dobre

Zostaw merytoryczną opinię o NITROERG S.A. - Krupski Młyn

• Jak się pracuje w NITROERG S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy NITROERG S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NITROERG S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 13 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NITROERG S.A.