Opinie o Savills Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Savills Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Savills Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Savills Sp. z o.o. w Warszawa

marek

Wie ktoś jak wygląda praca w tej firmie?

Nicky
@marek

Kiepsko- fatalna atmosfera.

romek
@Nicky

potwierdzam, kazdy walczy o przezycie, zespol jest ale tylko na imprezach

Beza
@romek

A ostatnio z firmy odchodzą pracownicy - do konkurencji, bo już nie dają rady w Savills

@Beza

To nie jest prawda. Zmiana pracy jest naturalna i ma miejsce z wielu przyczyn. Sporadycznie zdarzają się przypadki osób (jak w każdej firmie), które nie do końca potrafią się odnaleźć w strukturach korporacji lub nie radzą sobie z ilością pracą. Pytanie czy to wina pracodawcy czy umiejętności pracownika.

Halina
@obecny pracownik

Dobrze jest poznać nieco inny punkt widzenia. Pracujesz aktualnie w Savills, a więc liczę na Twoją pomoc. Powiesz mi mianowicie, jak na chwilę obecną kształtują tam zarobki? Chodzi mi zarówno o nowych pracowników, jak tych z większym stażem.

anastazja
@Halina

Do Halina: Zarobki w tej firmie są jednymi z niższych w branży. Nie ma większych szans na podwyżkę zarówno po okresie próbnym (co u konkurencji jest naturalną sprawą), a także po roku, dwóch przepracowanych w firmie. Do obecny pracownik: Zmiana pracy przez tylu pracowników nigdy nie jest naturalna, szczególnie drogi pracowniku w dziale Marketingu z którego odeszło jak doskonale sam wiesz najwięcej osób, podkreślę dosadnie... wykwalifikowanych osób.

@anastazja

Czytając powyższą opinię najwyraźniej poszczególne działy różnią się między sobą również w tym zakresie. Awans dostaje się zazwyczaj po 1,5 roku na danym stanowisku, a podwyżki zdarzają się nawet co pół roku. Raz w roku są również bonusy uznaniowe. Być może tak dzieje się tylko w przypadku dobrych pracowników ;). Porównując konkurencję - zarobki i forma umowy są naprawdę zadowalające. W innym firmach często zdarza się, że wymagana jest własna działalność. W Savills głównie umowa u pracę.

@anastazja

Sytuacja w 1 dziale z 10 nie jest wykładnikiem sytuacji w całej firmie.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Savills Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Arek

To chyba zależy od działu i szefa. Czasami zdarzają się trzy etapy i proces trwa około miesiąca, a czasem może być to jedno spotkanie i od razu decyzja. To zależy również od tego jak pilne jest zapotrzebowanie na danego pracownika.

Gal Anonim

Savills jest jedną z największych agencji nieruchomości komercyjnych na polskim rynku. Brokerzy i Rzeczoznawcy dobrze zarabiają i mają dużo swobody, bo w firmie nie ma sztywnych zasad. Jak wynik jest dobry, to poza pensją można liczyć na porządny bonus. Ludzie są spoko, dużo młodych osób. Na pewno więcej trzeba inwestować w narzędzia, bo nie ma co porównywać z konkurencją i godziny pracy są długie - jak to w consultingu. Ogólnie - spoko, nie narzekam, a pracuję już kilka lat i nie będę zmieniać, bo w konkurencji jest już 100% korpo, a w Savills jest do wytrzymania.

Weronika
@Gal Anonim

Bardzo Ci dziękuję za to, że przedstawiłeś Nam sposób, w jaki funkcjonuje firma Savills. Widać wyraźnie, iż cenisz sobie tego pracodawcę. Po Twoim wpisie na pewno wiele osób będzie chciało tam aplikować. Czy w związku z tym osoby bez większego doświadczenia w tej branży mają szansę na pracę w tej firmie?

@Weronika

Zdecydowanie tak. Rozpoczęłam pracę w Savills zaraz po ukończeniu studiów, nie mając żadnego doświadczenia. Posiadam wykształcenie z zakresu nieruchomości, ale wiele współpracowników kończyło zupełnie inne studia i świetnie się u nas odnajduje.

Henry

Idealnie to nie jest nigdzie. Wiem tylko, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!

Rozmowę kwalifikacyjną w Savills Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Project Manager?
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Kuba

Jeśli ktoś chce dobrze zarobić to firma stwarza takie możliwości

@Kuba

po kilku dobrych latach

Jak ogólnie praca PM? DuZo projektów? Praca do wieczora czy jest czas na życie prywatne? A jak z zarobkami? Na ile może liczyć PM?

Mój znajomy wytrzymał w tej firmie kilka miesięcy w ubiegłym roku i strasznie się męczył. Liczne, bezpłatne nadgodziny i przeciętne zarobki

Haneczka

Nicky, mozesz powiedzieć coś więcej?

Weronika

@Nicky Możesz napisać czym dokładniej ta fatalna atmosfera, o której mówisz, w firmie SAVILLS się przejawia? Jeśli mogę Cię prosić, to chciałabym, abyś napisał nieco więcej na ten temat. Ponadto, jeżeli możesz napisać coś o samych warunkach zatrudnienia, to będę Ci bardzo wdzięczna.

lakj

tak,język angielski trzeba znac bardzo dobrze @igor. Ponadto jest ponoc umowa o pracę. Kiedyś mój znajomy tam pracował i był całkiem zadowolony :)

admin

Opinie z pierwszej ręki są dla nas szczególnie cenne! Bądź pierwszy i podziel się swoim zdaniem z innymi użytkownikami.

Zostaw merytoryczną opinię o Savills Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Savills Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Savills Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Savills Sp. z o.o.?

Savills Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Aleja Jana Pawła II 22
    00-133 Warszawa