Opinie o Partnertech Sieradz Sp. z o.o. w Sieradz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Partnertech Sieradz Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Partnertech Sieradz Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Partnertech Sieradz Sp. z o.o. w Sieradz

były dziadek

dziadowska płaca + dziadowska praca = dziadostwo

Źle traktują pracowników produkcyjnych. Jak ludzi drugiego gatunku. Jednego dnia były wielkie upały. Nie było wody. Pracowników biurowych wypuścili o godzinie 13.00, a ludzie na produkcji musieli cały czas robić. Na produkcji jest o wiele cięższa robota, niż w biurach. U nas wszystko na odwrót jest robione. Jak widzę jak to tam wszystko funkcjonuje to dziwię się, że ta firma jeszcze istnieje.

sieradzak

Praca w tej firmie to patologia. Nie dość że za 1500 zł to jeszcze przez agencje pracy tymczasowej. Przypominam że ta firma korzysta z ulg podatkowych bo jest w ŁSSE, a w zamian nic daje pracownikom. Robią z nas białych murzynów. Nie dość że płacą groszę, bo jeszcze dużo oczekują i doją polski budżet. Skandal. Nie bawcie się w to. nie mówić mniej niż 3500 brutto na rozmowie, WSZYSCY SOLIDARNIE !!!!!!!!!!!!!

kolo

Jak ktoś idzie na rozmowę, nie mówić mniej niż 3000 brutto.

Aplikowałeś do firmy Partnertech Sieradz Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kasjer/merchandiser w sklepie kosmetycznym/drogerii Sieradz
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Technik Stacjonarnej Obsługi Obiektu
Sieradz
INWEMER System sp. z o.o.
logo firmy Zatrudnimy betoniarza
Candidate Competente GmbH
zet

Tak wszyscy narzekają na kierowników. Ja dla odmiany napisze jacy są niektórzy szeregowi pracownicy. Bardzo dyskryminują niektóre osoby, obrażają, wyzywają, krzyczą, czepiają się chociaż sami są śmierdzącymi leniami i zwalają robotę na innych, a sami idą już na czwartą przerwę albo nawet piątą przerwę.

nie kierownik
@zet

.... a jak kierownicy się poniewierają po mieście w czasie pracy i załatwiają prywatne sprawy, to jest ok wobec pracowników szeregowych ?

@nie kierownik

Nie jest okej, ale nie porównuj wychodzenia kierowników w godzinach pracy w celu załatwiania prywatnych spraw z tym, że niektórzy szeregowi pracownicy obrażają, wyzywają itp. innych pracowników. Takie zachowanie jest milion razy bulwersujące.

...
@zet

Nie dziw się temu, skoro jedynym kryterium przyjęć w tej firmie jest chęć pracy za 1500 zł. Ludzie wykształceni i dobrze wychowani nie przyjdą wam pracować za tyle. Z resztą jak na międzynaradową korporację bo zarobki są załosne, ostatnio widziałem ogłoszenie w Sieradzu bank PKO BP doradca klienta wykształcenie średnie 3150 zł brutto. Wy wymagacie pracy na 3-zmiany za 1500zł więc nie dziw się że większość ludzi z produkcji to ludzie dla których słownik języka polskiego ogranicza się do ch*j czy k*rwa. Taka prawda. Równie dobrze całą rekrutację przez dział HR można ograniczyć do jednego pytania "czy jest Pan gotów pracować za 1500 zł" z resztą wasz Dział HR to były łodzki Philips...

@...

Nie którzy ludzie wykształceni też są burakami i nietolerancyjni. Nawet czasem bardziej od takiego, który nie ma wykształcenia. Więc wykształcenie nie ma tu nic do rzeczy.

...
@zet

ale jednak większość ludzi po studiach umie się odpowiednio zachować... zgadzam się z tobą w 100% że nie tylko wykształcenie się liczy, może właściwie to środowisko w jakim człowiek się wychował i ukształtował i wychowanie przez rodziców, ale faktem jest że za 1500 zł scanfil nie powinien oczekiwać cudów w zakresie kwalifikacji i umiejętności społecznych od pracowników. Duża część pracowników może też być sfrustrowana niskimi zarobkami i z tego może wynikać ich postawa, że bluzgają i tak dalej.

Nie polecam.

Nie polecam. Dużo cwaniactwa, kierownictwo ma duże mniemanie o sobie, a tym czasem nie są żadnymi geniuszami, nie wiele umieją. Typowa banda z wielkim ego. Rekrutacja tutaj i zależy od tego czy jesteś tani czy też nie. Nie polecam ludziom z daleka bo przyjedziecie na próżno i będziecie zawiedzeni.

Z

No wlasnie niech ten prezes sam sobie wyplaci 1500zl i sprobuje za to wyzyc caly miesiac. Haha... Sam pewnie ma 5-cyfrowe wynagrodzenie. Dziwie sie ze ludzie sie tam jeszcze nie zbuntowali.

Byly

Nie polecam. Prezes finansista ktory wychodzi z zalozenia ze zawsze znajdzie sie ktos tani za 1500 zl. Ma lepiej platnych stanowiskach licza sie znajomosci. W przeciwnym razie dymasz na klike za 1500 zl.

xd

Wiadomo czy jest szansa żeby znaleźć zatrudnienie?

efendi

Tiaaaa. "Dobra zmiana" ze zmianą właściciela polega jak na razie na zmianie przez agencje pracy umów tygodniowych na 3-miesięczne.Hosanna!!!!Wypłaty dalej na poziomie minimalnej płacy.Ciekawe co by się działo jakby zaproponowali takie płace w swoim macierzystym kraju? Niestety ,odbija się w Polsce brak prawdziwych związków zawodowych. Te które są, dla mnie dawno utraciły status związków troszczących się o pracowników. Życzę męstwa.

Szyba

Partnertech teraz został wykupiony przez inną firmę, Skanfil czy jakoś tak. Jak będzie i czy będzie? Nikt nie wie.

Martin

Praca przez agencję pracy, umowy na tydzień, wypłata 1650BRUTTO czyli na rękę delikatnie ponad 1000zł. Dobre dla maturzystów żeby dorobić choć na truskawkach dostaną więcej, nie mówiąc już za granicą. Marne pieniądze zero stabilności dla pracownika. Chyba że jesteś DOBRYM specjalistą, masz dużą wiedzę i wyższe po dobrej szkole - możesz liczyć na trochę więcej.

nowy

kasa 1550 brutto na dwie zmiany jaja se robią

ktoś

osobiście darowałem sobie tą firmę, wynagrodzenie nie jest szałowe, nadgodziny do odbioru w 3 miesięcznym systemie a jak się uda to zapłacą (jak będzie dużo pracy latem). na każdym kroku obserwacja, pod..., jak ktoś chce się męczyć psychicznie to niech tutaj zawita.

nigga

z tego co wiem to chyba 2-tygodniowe umowy przez agencje pracy

xx

a można cos wiecej dowiedzieć się o tej firmie

pracuś

bajzel konformizm kanty na każdym kroku

brawo :-)

anonim - 2009-02-16 10:58:48 PatnerTech Sieradz pozwolił mi zdobyć doświadczenie w pracy na magazynie i poznać się na komponentach elektronicznych, a także zdobyć uprawnienia do obsługi wózków widłowych i doświadczenie w kierowaniu nimi piękna przygoda :) prezes to pisał? ;)

SzkodaZdrowia

No to dyplom mgr inżyniera przydał Ci się jak znalazł

Zostaw merytoryczną opinię o Partnertech Sieradz Sp. z o.o. - Sieradz

• Jak się pracuje w Partnertech Sieradz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Partnertech Sieradz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Partnertech Sieradz Sp. z o.o.
  • Wojska Polskiego 107
    98-200 Sieradz
  • NIP: 8272196659 REGON: 100317053

Partnertech Sieradz Sp. z o.o.