Partnertech Sieradz

Sieradz

Opinie o Partnertech Sieradz

Madelaine

Nie wypowiem się na temat pracy w Scanfilu w Sieradzu, gdyż nie udało mi się przebrnąć przez rekrutację. Po odbyciu rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko logistyka, na której zapewniano mnie o ogromnym zainteresowaniu ofertą i odbyciu kilkudziesięciu rozmów z kandydatatami, po dwóch tygodniach poinformowano mnie, że stanowisko objęła osoba z wewnętrznej rekrutacji. Jak dla mnie dziwna i podejrzana kolejność rekrutacji.

XX

Wszyscy są za integracją, ale jak przychodzi co do czego to większość jest bardzo wybiurcza z kim się integrować.

Tak to ciebie dyskryminuja, ale żeby wyłudzić od ciebie kasę na składkę albo żeby im pomóc to ciebie widzą. Tak to mają ciebie gdzieś a bardzo interesujące się kiedy masz urlop i do czepiacie się ciebie też są piersi.

były dziadek

dziadowska płaca + dziadowska praca = dziadostwo

paulik

Właśnie wysłałem aplikację do nich i już żałuję.

Źle traktują pracowników produkcyjnych. Jak ludzi drugiego gatunku. Jednego dnia były wielkie upały. Nie było wody. Pracowników biurowych wypuścili o godzinie 13.00, a ludzie na produkcji musieli cały czas robić. Na produkcji jest o wiele cięższa robota, niż w biurach. U nas wszystko na odwrót jest robione. Jak widzę jak to tam wszystko funkcjonuje to dziwię się, że ta firma jeszcze istnieje.

sieradzak

Praca w tej firmie to patologia. Nie dość że za 1500 zł to jeszcze przez agencje pracy tymczasowej. Przypominam że ta firma korzysta z ulg podatkowych bo jest w ŁSSE, a w zamian nic daje pracownikom. Robią z nas białych murzynów. Nie dość że płacą groszę, bo jeszcze dużo oczekują i doją polski budżet. Skandal. Nie bawcie się w to. nie mówić mniej niż 3500 brutto na rozmowie, WSZYSCY SOLIDARNIE !!!!!!!!!!!!!

kolo

Jak ktoś idzie na rozmowę, nie mówić mniej niż 3000 brutto.

zet

Tak wszyscy narzekają na kierowników. Ja dla odmiany napisze jacy są niektórzy szeregowi pracownicy. Bardzo dyskryminują niektóre osoby, obrażają, wyzywają, krzyczą, czepiają się chociaż sami są śmierdzącymi leniami i zwalają robotę na innych, a sami idą już na czwartą przerwę albo nawet piątą przerwę.

zet
@... 19.07.2017 11:18
Nie dziw się temu, skoro jedynym kryterium przyjęć w tej firmie jest chęć pracy za 1500 zł. Ludzie wykształceni i dobrze wychow...

Nie którzy ludzie wykształceni też są burakami i nietolerancyjni. Nawet czasem bardziej od takiego, który nie ma wykształcenia. Więc wykształcenie nie ma tu nic do rzeczy.

...
@zet 19.07.2017 16:42

ale jednak większość ludzi po studiach umie się odpowiednio zachować... zgadzam się z tobą w 100% że nie tylko wykształcenie się liczy, może właściwie to środowisko w jakim człowiek się wychował i ukształtował i wychowanie przez rodziców, ale faktem jest że za 1500 zł scanfil nie powinien oczekiwać cudów w zakresie kwalifikacji i umiejętności społecznych od pracowników. Duża część pracowników może też być sfrustrowana niskimi zarobkami i z tego może wynikać ich postawa, że bluzgają i tak dalej.

Nie polecam.

Nie polecam. Dużo cwaniactwa, kierownictwo ma duże mniemanie o sobie, a tym czasem nie są żadnymi geniuszami, nie wiele umieją. Typowa banda z wielkim ego. Rekrutacja tutaj i zależy od tego czy jesteś tani czy też nie. Nie polecam ludziom z daleka bo przyjedziecie na próżno i będziecie zawiedzeni.

Z

No wlasnie niech ten prezes sam sobie wyplaci 1500zl i sprobuje za to wyzyc caly miesiac. Haha... Sam pewnie ma 5-cyfrowe wynagrodzenie. Dziwie sie ze ludzie sie tam jeszcze nie zbuntowali.

Byly

Nie polecam. Prezes finansista ktory wychodzi z zalozenia ze zawsze znajdzie sie ktos tani za 1500 zl. Ma lepiej platnych stanowiskach licza sie znajomosci. W przeciwnym razie dymasz na klike za 1500 zl.

xd
użytkownik zarejestrowany

Wiadomo czy jest szansa żeby znaleźć zatrudnienie?

użytkownik zarejestrowany

efendi

Tiaaaa. "Dobra zmiana" ze zmianą właściciela polega jak na razie na zmianie przez agencje pracy umów tygodniowych na 3-miesięczne.Hosanna!!!!Wypłaty dalej na poziomie minimalnej płacy.Ciekawe co by się działo jakby zaproponowali takie płace w swoim macierzystym kraju? Niestety ,odbija się w Polsce brak prawdziwych związków zawodowych. Te które są, dla mnie dawno utraciły status związków troszczących się o pracowników. Życzę męstwa.

Szyba

Partnertech teraz został wykupiony przez inną firmę, Skanfil czy jakoś tak. Jak będzie i czy będzie? Nikt nie wie.

Martin

Praca przez agencję pracy, umowy na tydzień, wypłata 1650BRUTTO czyli na rękę delikatnie ponad 1000zł. Dobre dla maturzystów żeby dorobić choć na truskawkach dostaną więcej, nie mówiąc już za granicą. Marne pieniądze zero stabilności dla pracownika. Chyba że jesteś DOBRYM specjalistą, masz dużą wiedzę i wyższe po dobrej szkole - możesz liczyć na trochę więcej.

nowy

kasa 1550 brutto na dwie zmiany jaja se robią

ktoś

osobiście darowałem sobie tą firmę, wynagrodzenie nie jest szałowe, nadgodziny do odbioru w 3 miesięcznym systemie a jak się uda to zapłacą (jak będzie dużo pracy latem). na każdym kroku obserwacja, pod..., jak ktoś chce się męczyć psychicznie to niech tutaj zawita.

nigga

z tego co wiem to chyba 2-tygodniowe umowy przez agencje pracy

xx

a można cos wiecej dowiedzieć się o tej firmie

pracuś

bajzel konformizm kanty na każdym kroku

brawo :-)

anonim - 2009-02-16 10:58:48 PatnerTech Sieradz pozwolił mi zdobyć doświadczenie w pracy na magazynie i poznać się na komponentach elektronicznych, a także zdobyć uprawnienia do obsługi wózków widłowych i doświadczenie w kierowaniu nimi piękna przygoda :) prezes to pisał? ;)

SzkodaZdrowia
@anonim 16.02.2009 10:58

No to dyplom mgr inżyniera przydał Ci się jak znalazł

Zostaw opinię o Partnertech Sieradz - Sieradz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Partnertech Sieradz