Opinie o Partnertech Sieradz Sp. z o.o. w Sieradz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Partnertech Sieradz Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Partnertech Sieradz Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Partnertech Sieradz Sp. z o.o. w Sieradz

Weronika

@Sc, dobre relacje z przełożonym i wysoki poziom organizacyjny wpływa na pozytywną atmosferę w pracy. Może warto porozmawiać ze swoim przełożonym w szerszym gronie i zgłosić mu swoje uwagi? Twoja wypowiedź opiera się na ogólnych określeniach, czy możesz przytoczyć jakieś konkretne sytuacje, które by potwierdzały twoją opinię o firmie Partnertech?

Weronika

@Sc, scharakteryzowałeś atmosferę pracy w firmie Partnertech. Czy inni pracownicy zgodzą się z twoją oceną, jak myślisz? Dlaczego pracownicy nie wspierają się wzajemnie w codziennych obowiązkach? Czy znasz może przyczyny tej sytuacji? Pracownicy powinni się wzajemnie wspierać, wpływa to pozytywnie na poprawę atmosfery.

@Weronika

Juz to wcześniej pisałem, ale napiszę jeszcze raz. Taka sytuacja jest dlatego, że większość osób na produkcji ma nie równo pod sufitem.

Sc
@Gość

Dlaczego tak jest? Sama nie wiem. Trzeba byłoby tą Panią zapytać czemu ma takie relacje z innymi pracownikami i traktuje ich jak swoich własnych podwładnych. Chyba trzeba ją uświadomić, że jest taka sama jak inni pracownicy produkcji. Głowę to tak wysoko nosi, że zaraz sufitu dosiegnie. Niech się doszkoli lepiej, bo ponad 2 lata na jednej linii siedzi, a nie potrafi wielu rzeczy zrobić. PORAŻKA. Chodzi oczywiście o zmianę A. :)

Weronika

@gość, czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź i napisać co miałeś dokładnie na myśli? Czy od ostatniego czasu sytuacja w firmie Partnertech Sieradz zmieniła się w tym aspekcie? Czy twoja ocena organizacji pracy w tej firmie zmieniła się na pozytywną? Rynek pracy jest obecnie rynkiem pracownika, kandydaci do pracy zwracają uwagę nawet na najmniejsze detale. Na pewno ciekawi ich twoja opinia.

Weronika

@Ja, jeżeli prawdą jest to co opisujesz, to są to informacje niepokojące. Przecież pracownikom powinno zależeć na dobrej atmosferze pracy, dlatego zarówno jedna jak i druga zmiana powinny sobie wzajemnie pomagać. Co myślisz na ten temat? Czy przełożeni w jakiś sposób reagują na tego typu sytuacje, które potencjalnie mogą psuć atmosferę w pracy w firmie Partnertech Sieradz?

@Weronika

Niestety nie zależy. Sporo osób na produkcji ma nie równo pod sufitem.

@Weronika

Przełożonym również zależy tylko na swoich wykresach I słupkach, poza tym część ludzi się notorycznie obija A są to lizusy I "ludzie przełożonych" I za nic nie robienie dostają co miesiąc bony I jest to autentyczna sytuacja. Zresztą wyniki ankiet mówią same za siebie, zdegradować ich I dać świeże, normalne osoby do zarządzania bo krew zalewa. Kontrola jak w obozie koncentracyjnym, andony mierzące przerwę co do minuty, andony badające wydajność, nagany za papierosa nie w przerwie, żółte kartki za głupoty, ludzie zaczną odchodzić I bardzo dobrze. Nie trzeba się wiele zastanawiać by poznać politykę tej firmy, co roku wyższe normy, byle gonić ludzi I wyzyskiwać ich do cna za marne pieniądze, marszruty w maszynach chyba ustawiał jakiś (usunięte przez administratora) specjalista od pomiarów czasu dla którego wymyślili to śmieszne stanowisko. Chętnie zaproszę tych geniuszy żeby sobie zrobili to wszystko I wypracowali swoje normy wedle życzenia, ciekawe czy chociaż połowę by zrobili. Tak wysoko niektórzy postawieni A głupsi niż praktykanci z produkcji na wakacyjnym zarobku.

Aplikowałeś do firmy Partnertech Sieradz Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Sieradz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kasjer/merchandiser w sklepie kosmetycznym/drogerii Sieradz
Sieradz
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit

Oni sami nie wiedzą czego chcą, każą gonić, wyrabiać normy I robić jak najwięcej, jak się człowiek spieszy to oczywiste że się w końcu rypnie I walnie pojedyncze błędy, zaraz się przywalają że za dużo błędów, że serwisy pękają od płytek, A co mnie to do cholery obchodzi. Najlepiej zrób Szybko, bezbłędnie, jeszcze kontroluj każdą płytkę przed puszczeniem, wyrób się oczywiście, A normy na podstawie pomiaru czasów są po prostu absurdalne. "Wielcy eksperci". Ponadto. Jedna zmiana skacze drugiej do gardła, dorośli ludzie A robią sobie na złość, liderzy, kierownicy, są cwani I każą wszystkim logować się na szkolenia (nieuczciwie) byle zwiększyć sobie wydajność I słupki. Ostatnia akcja mnie rozbroiła. Na 120 sztuk płytek pominął mi się na jednej płytce mały, jeden komponencik to inna zmiana sfotografowała ten POTWORNY błąd I wysłała to na maila wraz z kartką szkolenia upominającego mnie haha! Po prostu dziecinada I żenada do kwadratu byle tylko dowalić I pokazać innym! Beka

Weronika

@były pracownik, proszę Cię o stosowanie się do regulaminu forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Forum nie jest miejscem na opisywanie prywatnych spraw pracowników firmy Partnertech Sieradz. Jeżeli Twoja opinia o firmie jest negatywna, zrób to proszę w konstruktywny sposób. Podaj konkretne argumenty lub opisz sytuację, które dowodziłyby słuszności Twoich stwierdzeń. Czy pracujesz w tej firmie wystarczająco długo żeby wypowiedzieć się o innych aspektach pracy? Pozostali użytkownicy na pewno będą wdzięczni za napisanie kilku słów więcej.

Widziałem zdjęcia z dni otwartych Scanfil i widzę, że teraz stanowiska z biurkami do kardexu są na widoku. Zapewne K.C., K.M., K.P., V.S. są nie zachwyceni, bo przez to widać jak ,,pracują".

poprzedni

w szczajfilu, pensje dobre mają tylko w biurach pozatrudniani po znajomości, dział IT porażka - słabi, nie wiele umieją, typowi pozerzy, za to mają wielkie mniemanie o sobie i mają się za wielkich specjalistów od helpdesku. Byle absolwent technikum umie to co oni.

Daniel

Idealnych firm nie znam. Wiem też, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!

zzzz
@Daniel

Jasne, ale nie w każdej zwykli pracownicy wyzywają inne osoby w taki sposób, że uwłaczają ich godności.

zzzz

Kierownictwo i ludzie z biur swoje za uszami mają, ale wobec nikogo nie stosują wyzwisk uwłaczających czyjeś godności jak to robią nie które potwory z produkcji, bo ludźmi ich nazwać nie można.

Ludwig von Mises

„Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem…”

Na produkcji są strasznie zakłamane ludzie. Mówią, że np. nie zabierają cie na przerwę, bo jesteś szkolna i nie wiadomo kiedy możesz iść. Ciekawe, że inna osoba ma też szkolenie i ja zabierają na przerwę albo zarzucają ci, że nie chodzisz z nimi na przerwy i się powie, że przecież mnie nie wołanie to w żywe oczy ci mówią, że oni się nie wołają na przerwę, a po dwóch godzinach podchodzi jedna i mówi, że idą na kawę i masz wydać komponenty jak będzie trzeba. Sami sobie zaprzeczają.

@Gość

Przychodzisz na swoją zmianę i mówi ci jedna, że przez ciebie mieli WIELKI problem, ale jak się okazuje, że wtedy wydawaniem zajmowala się inna dziewczyna to nagle okazuje się, że problemu nie było. Taki jeden czepia się, że się korzysta z telefonu, ale jak inna osoba korzysta z internetu na firmowym komputerze i zaniedbuje przy tym prace to mu to nie przeszkadza albo się czepia, że jesienią w deszczowa pogodę nosi się kalosze. Niektórzy rozumem niegrzesza.

seba

Czytając to co tam się dzieje oraz z praktyki... dział HR - ma poważne problemy w zarządzaniu zasobami. Polecam wszystkim obecnym oraz przyszłym pracownikom- film "Korpo" 2017r. prod Francja- oglądać ze zrozumieniem...

XxX

Witam serdecznie tych - normalnych w Scanfil... - jako były wieloletni pracownik nie dziwią Mnie poniższe opinie - nic tam u was się nie zmieniło na lepsze ( jaki p. baran takie Owieczki - uległe, zastraszone... brak słów - narzekacie itp... a czy zastanowiłeś się jeden z drugim czy warto tam dalej brnąć ?) szacunku dla drugiego brak - impas korpo...działania na polecenia przełożonych -pakiety i jeszcze nieliczni normalni pracownicy scalają to w całość - pozostali to... zawiść, obłuda, rozpady związków - samo życie - co do wynagrodzenia bywało lepiej lata temu - produkcja bita w d.. psko, tzw plecaki nie narzekają i jednostki z tzw ulicy - podobno Miło wspominam -ten normalny- czas współpracy w tej firmie Wystarczy trochę zdecydowania a praca naprawdę czeka na odważnych tuż nieopodal...

Weronika

@anonymous, Twoja opinia o firmie Partnertech Sieradz jest bardzo krótka i zawiera wyłącznie dwa zdania. Niektórzy mogą ją uznać za niewiarygodną lub ocenić jako pomówienie. Czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź i napisać, co miałeś na myśli? Każdą podwyżkę warto docenić, może warto jeszcze trochę poczekać, czasami firmy zmieniają się z miesiąca na miesiąc.

zysk netto scanfil w 2017 roku wyniósł ponad 108 mln zł! a ty ile dostałeś podwyżki?

zwykłe low cost center, centrum taniej siły roboczej, przyjmują każdego kto jest tani nawet najgorszy plebs. liczą się tylko niskie koszty pracy, rekrutacja to fikcja, natomiast wyzysk jest prawdą.

Weronika

@Luki, atmosfera w miejscu pracy też jest bardzo ważna. Może podwyżki wynagrodzeń nie zależą od kadr, a od zarządu firmy? @Pracownik, rozumiem, że pracujesz w Partnertech Sieradz. Co jeszcze możesz powiedzieć o pracy w tym miejscu? @Szalony Dzik, a co możesz powiedzieć o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę?

@Weronika

Są też tacy co nas miewają się z czyjegoś nieszczęścia.

Ale kobita. Jak bym uważała kogoś za złą osobę to bym się od niej z daleka trzymała.

Weronika

@pracownik, @Pracownik, czyli rozumiem, że oceniasz atmosferę jako niesprzyjającą pracy? Przypominam, że wszystkich użytkowników forum obowiązuje regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin. Nie wolno opisywać osób z imienia, nazwiska czy pseudonimu ani ich obrażać.

@Weronika

Dla osób, które są źle traktowane jest ona niesprzyjająca.

Luki

Szczerze nie polecam jeśli ktoś szuka pracy dla zarobków, bo w scanfil Sieradz jedynym plusem jest atmosfera. Jeżeli szukacie stałej pracy dzieki której można utrzymać rodzinę, to nie tu. Dyrektor ds HR to kompletne dno, głuchy na to co się dzieje wokół, pracownicy się zwalniaja z powodów finansowych, ale on nie widzi w tym problemów, a te przyjdą jak większość nowych pracownikow, oczywiście jeżeli znajdzie takich za (usunięte przez administratora) a nie pieniądze,nie bedzie ogarniała mu procesów produkcyjnych. Do pracy się idzie zarobić a nie na ładne oczka.

@Luki

Chyba żartujesz, że atmosfera jest na plus. Atmosfera jest okropna. Na produkcji głównie robi patologia.

Szalony Dzik

No jakoś tej patologii, to nie widzę...

@Szalony Dzik

To kup sobie okulary:) Zdarzają się wyzwiska, dyskryminacja, traktowanie kogoś jak śmiecia. To są zachowania patologiczne.

Zostaw merytoryczną opinię o Partnertech Sieradz Sp. z o.o. - Sieradz

• Jak się pracuje w Partnertech Sieradz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Partnertech Sieradz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Partnertech Sieradz Sp. z o.o.
  • Wojska Polskiego 107
    98-200 Sieradz
  • NIP: 8272196659 REGON: 100317053

Partnertech Sieradz Sp. z o.o.