Opinie o Partnertech Sieradz Sp. z o.o. w Sieradz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Partnertech Sieradz Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Partnertech Sieradz Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Partnertech Sieradz Sp. z o.o. w Sieradz

Dział nakładania na THT to największy (usunięte przez administratora) i nieporozumienie, firmie nie chce się zainwestować w wystarczającą ilość ramek, fikstur, porządnych fiksturek na komponenty, może jakaś porządniejsza konserwacja fali SEHO? Nie ma dnia żeby się nie psuła, nie dość że stale są awarie, na falę kładą się wszystkie linie, produkty się strasznie długo czytają, to oczywiście osoby liderujące mają pretensje do nakładających. Bo za wolno to idzie, bo to, bo tamto. Jak mnie to wk... Jeszcze najlepiej jak komponenty są źle spreparowane i zamiast nakładać to samemu trzeba je doginać, przerabiać i tracić czas. A debile wyliczają jakieś chore normy, których nie sposób wyrobić a kierownictwo się pruje.

Szalony Dzik
@Anonim

Życie ;) najlepiej olać to i robić swoje... Przecież Ci z góry, to zawsze ambitni byli... Poczekaj o momentu jak będą im doświadczeni pracownicy uciekać

Weronika

@rysiek, nazywanie kogoś (usunięte przez administratora) jest bardzo poważne i może nosić znamiona pomówienia - przypominam, że forum jest miejscem publicznym. Dlaczego masz takie zdanie na temat Partnertech Sieradz? @Szalony dzik, rozumiem, że pracujesz w Partnertech Sieradz, tak? Jak oceniasz tego pracodawcę pod względem warunków, jakie oferuje?

Szalony Dzik
@Weronika

Praca jak praca, zależy gdzie trafisz. Płaca 2500 brutto.

Słyszałem, że teraz mają tylko jedną przerwe. Nie dziwię się, że tak zrobili po tym jak nie którzy chodzili na więcej przerw niż przysługiwało i na nie których przerwach potrafili siedzieć nawet prawie dwie godziny. Na nie których zmianach na dziale SMT magazyn tak było. Dać palec to wezmą całą rękę.

alex
@Gość

Siedzieli na tych przerwach długo, a później jęczeli, że się nie wyrabiają. Przecież jedna osoba nie zrobi całej pracy za trzy, cztery osoby.

Jffvdhfd5

Ludzie nie dajcie się nabrac niby na umowie 2600 brutto a ledwo 2000 tys netto wychodzi jak się przepracuje 2 tygodnie nocek a takto pewnie z 1950 im i najlepsze jest to że na SMT zarabiaja więcej niż na produkcji Xd

Aplikowałeś do firmy Partnertech Sieradz Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Sieradz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kasjer/merchandiser w sklepie kosmetycznym/drogerii Sieradz
Sieradz
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
gość

Czy największy obibok na SMT Magazyn dalej tam pracuje? Żeby nie było wątpliwości mam na myśli K.C.

@gość

Przy niej inne obiboki wychodzą na pracusiow.

rysiek

po prostu złodzieje...odradzam ... juz zatrudniaja ukraincow bo POLACY nie chca za grosze robic

Szalony dzik
@rysiek

Gdzie Ty widziałeś tam Ukraińców?

Weronika

@gabi, aplikowałaś już do firmy Partnertech Sieradz czy dopiero się nad tym zastanawiasz? Jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? @Miki 652, czy możesz napisać jakieś konkrety, dlaczego masz taką opinię na temat pracy w Partnertech Sieradz? Twoja opinia jest w tym momencie bardzo ogólnikowa i niewiele wnosi do dyskusji.

gabi

Czy może ktoś napisać coś na temat zarobków, chodzi mi o stanowisko pracownika produkcji. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

tomek
@gabi

minimalna krajowa i lub nie wiele więcej, ale na pewno poniżej 2k netto. Nie licz na cuda, do tego zatrudnienie przez agencje pracy tymczasowej.

Nik421q
@tomek

Nie polecam tej firmy wszędzie podwyżaja zarobki a tutaj nic także idźcie wszędzie gdzie indziej zmarnujcie się w tej firmie :)

Nicki
@gabi

1767 tylko tyle

Daniel

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę?

@Daniel

Jeśli chcesz pracować z idiot***, którym bardzo przeszkadza, że nie które osoby tam pracują to możesz się starać.

Miki 652
@Daniel

Kolego zmarnujesz się tam idź gdzie serio :)

logistyk

Zastanawiam się nad polityką kadrową w tej firmie i sposobem rekrutacji pracowników.Aplikowałem na stanowisko logistyka / jestem inż. Logistyki bez doświadczenia/. W ogłoszeniu wręcz podkreślono, że doświadczenie zawodowe nie jest wymagane. Wiem, że na rynku pracy wiele osób z tej branży poszukuje zatrudnienia. Nikt nie spełniał warunków? Ogłoszenie pojawiło się ponownie, a mnie nawet nie zaproszono na rozmowę.

no
@logistyk

być moze nie byles z okolic, ta firma placi na miske ryzu wiec wedzieli ze sie nie przeprowadzisz.

paulik

Właśnie wysłałem aplikację do nich i już żałuję.

@paulik

Szkoda że nie wziąłeś pod uwagę tego że po prostu pracownicy biurowo mają możliwość pracownia z domu i to że wyszli wcześniej nie znaczy, że w tym dniu skończyli prace. A przy produkcji nie da się zaplanować, że będzie awaria wody... trochę pomyślunku.

gość

Napisał to pracownik biurowy.

Madelaine

Nie wypowiem się na temat pracy w Scanfilu w Sieradzu, gdyż nie udało mi się przebrnąć przez rekrutację. Po odbyciu rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko logistyka, na której zapewniano mnie o ogromnym zainteresowaniu ofertą i odbyciu kilkudziesięciu rozmów z kandydatatami, po dwóch tygodniach poinformowano mnie, że stanowisko objęła osoba z wewnętrznej rekrutacji. Jak dla mnie dziwna i podejrzana kolejność rekrutacji.

nonp
@Madelaine

No to cię okłamali bo to ogłoszenie ciągle wisi, sądze że poprostu byłeś dla nich za drogi, nie stać ich na twoje usługi ;) szukają ludzi tanich.... Co mieli powiedzieć ? "nie stać nas" ? wcisneli ci kit że zatrudnili kogoś innego czego nie zrobili i dalej sobie szukają taniego chlopa pańszczyźnianego.

M.

Czesc mam takie pytanie odnosnie kart podarunkowych.. mianowicie ostatnio placilem karta w sklepie u sb , koszt zakupow to 8zl z groszem wbilem kod po czym nastepnego dnia poszedlem do sklepu chcialem ponownie cos kupic i nie widzi kompletnie mojej karty .. w zadnym bankomacie tez nie widzi w zadnym sklepie.. mial ktos moze ten sam problem? nie wiem mam sie zglosic do kadr? co mam zrobic?

M.

A ja jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tą firmą, może dlatego, że mam złe doświadczenie z pewnej łódzkiej produkcji i porównując te dwa miejsca pracy Scanfil to po prostu niebo. Szkolenie jest naprawdę bardzo solidne, nie ma tak, że ktoś sobie pogada godzinę jakieś pierdoły, zostawia cię samemu sobie i masz robić. Przez pierwsze dni cały czas nadzoruje Cię trener wewnętrzny lub lider zmiany, wszystko jest tłumaczone od A do Z, każde stanowisko omówione jak się należy. Gdy czegoś nie wiesz- zawsze możesz zapytać, zostaniesz poinstruowany itd. Także interesują się "świeżymi". Nie odczułam żadnego stresu, presji czasu, niemiłej atmosfery, wszystko jest raczej na spokojnie, ludzie są mili, przynajmniej z mojej zmiany, ich również można o wszystko zapytać a pomogą. Przerwy przy 12-stkowym systemie pracy też okej, niby 3x20 minut, ale jak przyjdziesz 5, 10 minut później to też się nic nie stanie, raczej nie zwraca się ludziom uwagi. Póki co jest naprawdę fajnie, nie wiem jak będzie później bo tak naprawdę pracuję tu od niedawna ale nie ma się za bardzo do czego przyczepić. Co do kwestii finansowych, pierwsza wypłata do 10 stycznia, pożyjemy, zobaczymy jak to będzie.

Fddf
@M.

Ja pracuję 3 miesiące 1 wypłata za 2 tygodnie pracy 1062 a za miesiąc 1762 takze też mam sama opinie co kolezanka aftomstera mega (usunięte przez administratora) :)

fd
@Fddf

ceramice tubądzin na start 3500 brutto, w biedronce też więcej niż w scanfilu, także nie ma się czym podniecać.

Sieradzak
@M.

Widzę że dział HR wziął się do roboty, pisze tutaj te chwalące firmę komentarze... szkoda że nie napiszecie jak jest naprawdę, zatrudnienie przez agencję zewnętrzną, pensja najniższa krajowa, w biurach kumoterstwo i układy. Dużo ludzi pracujących w biurach ma wielkie ego i zero empatii. Dla waszego szefostwa liczy się tylko żeby pracownik był tani... Nie polecam tej firmy i nawet myślących o przeprowadzce do Sieradza też przestrzegam. Rynek pracy jest tutaj dziadowski... niskie pensje u prywaciarzy a praca w budżetówce tylko po znajomości. Nie ma porządnych zakładów pracy, większość młodych stąd emigruje i w sumie lepiej dla nich. W Sieradzu nie ma żadnej konkurencji o pracownika, więc wyzysk trwa w najlepsze...

parcownik

Niektóre osoby są fajne, ale jest parę takich, które są potworami w ludzkiej skórze i nie ma w tym przesady.

Na produkcji wśród szeregowych pracowników jest dużo złych ludzi. Nawet takich o poglądach nazistowskich.

ZwolnionaPoTygodniu

Syf kiła i mogiła. Nie idziecie tam pracować. Zwalniają ludzi po tygodniu. Kij im w przelyk!

Xd542
@ZwolnionaPoTygodniu

Za co cię wyrzucili jeśli można wiedzieć ?

nilo
@ZwolnionaPoTygodniu

nie przejmuj się ta firma to kupa gówna wymieszana z błotem, w biurach same cwaniaczki, które nie wiele umieją a mają wielkie ego.

Xdaa124
@nilo

Właśnie podpisywałem umowę i wyszło tak że źle datę wpisali na 3 dni zamiast na miesiąc nawet na miesiącach się nie znają Xd

Xd5251

Zna ktoś może Barbarę z produkcji i cos powie o niej ?

XX

Wszyscy są za integracją, ale jak przychodzi co do czego to większość jest bardzo wybiurcza z kim się integrować.

Tak to ciebie dyskryminuja, ale żeby wyłudzić od ciebie kasę na składkę albo żeby im pomóc to ciebie widzą. Tak to mają ciebie gdzieś a bardzo interesujące się kiedy masz urlop i do czepiacie się ciebie też są piersi.

Zostaw merytoryczną opinię o Partnertech Sieradz Sp. z o.o. - Sieradz

• Jak się pracuje w Partnertech Sieradz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Partnertech Sieradz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Partnertech Sieradz Sp. z o.o.
  • Wojska Polskiego 107
    98-200 Sieradz
  • NIP: 8272196659 REGON: 100317053

Partnertech Sieradz Sp. z o.o.