Opinie o Lg Innotek Poland Sp. z o.o. w Biskupice Oławskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Lg Innotek Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Lg Innotek Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lg Innotek Poland Sp. z o.o. w Biskupice Oławskie

Zośka

Witam mam pytanie siostra mi załatwiła pracę w waszej firmie czy jest możliwość zatrudnienia jeszcze mojej matki oraz teścia? Czy firma LG Innotek ma coś przeciwko takiej postawie?

Szukają od zaraz stażystów do działu produkcji i w pierwszej kolejności zastanawia mnie cale to zapotrzebowanie. jako mile widziana została oznaczona pełna dyspozycyjność. Czy jest ona jakoś lepiej doceniana?

Zośka Nowy wpis

Małgosia Nowy wpis

Jaka jest obecna stawka na stanowisku Młodszy specjalista ds. rekrutacji i szkoleń z językiem koreańskim? Koreański to nie jest częsty język i cenię sobie swoje umiejętności. Tymczasem firma nie opublikowała nawet widełek w ogłoszeniu.

Aaa Nowy wpis

Odradzam przyjmowania się u tego pracodawcy. Przyjmują pracownika, otrzymujesz umowę na 3 lata po czym po roku pracy otrzymujesz miesięczne wypowiedzenie ponieważ zamykają projekt produkcji. Jest to do zrozumienia gdyby nie fakt, że Jakość to nie produkcja. Polaków wywalają a na potęgę zostawiają Ukraińców gdzie nie potrafią mówić po polsku i nie wykonują swojej pracy. Atmosfera w pracy fajną ale zarząd tragiczny.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Lg Innotek Poland Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Junior IT Specialist - Helpdesk. Jaki był jej rezultat?

Jak wygląda praca na stanowisku Praktykant? Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w firmie Lg Innotek Poland Sp. z o.o.?

xd

głównie tłumaczenie instrukcji na angielski albo praca nie związana ze stanowiskiem, o jakimkolwiek przeszkoleniu czy standardach zapomnij

@xd

Skoro o szkoleniach była mowa to właśnie szukają młodszego speca od rekrutacji oraz właśnie szkoleń. W tym przypadku jakich indywidualnych można się spodziewać? Są zawarte w opisie. Dodatkowo jakich szkoleń udziela sam pracownik? I jaka kasa z tego spływa?

Ilona

Fajnie jeśli ktoś opowie o tej strefie relaksu, jaka jest w firmie? Dali informacje o tym w ogłoszeniu na stanowisko Praktykant/-ka w Dziale Produkcji. I zastanawiam się, jak to wygląda? Co tam jest? Jak sie tam można zrelaksować?

xxx

Teraz trochę prawdy. Zatrudniają inżynierów i każą im sortować u klienta, na produkcji, myć maszyny, robić rework i pola odkładcze. ( bardzo często ci ludzie nie mają odpowiednich kwalifikacji na to stanowisko). W standardzie dostaniesz 50% pracy fizycznej ( może i więcej) i 50% pracy biurowej. Z atmosferą bywa różnie. Jeśli jesteś za mądry i nie masz znajomości, to odpadniesz bardzo szybko. ( czy warto od razu po zatrudnieniu szukać nowej pracy? Pamiętaj, że musisz być na to przygotowany, bo z nimi różnie bywa. Zatrudnienie jest bardzo nie pewne, jak im się nie spodobasz, to cię sami wykopią. Prawdy wam nikt nie powie, ale każdy były, czy obecny pracownik wie, co tam trzeba robić.

Danuta
@xxx

Jednego nie zrozumiałam. Zatrudniają inżynierów, a jednak ci ludzie nie mają kwalifikacji? Chyba inżynier ma aż nadto kwalifikacji, bo dalej piszesz, że musi wykonywać fizyczną pracę poniżej nich. Może napiszesz nieco bardziej przystępnie...

Xxx
@Danuta

Będziesz tam inżynierem to sama zrozumiesz.

Witam czy są przyjęcia do pracy jako Pracownik Produkcj

Edyta
@Adam

Ciekawi mnie dlaczego chciałbyś tu pracować? Ktoś Ci polecił tą firmę??

Lg Innotek super firma ale firma sprzatajaca tam to porazka,firma Procleaner nie potrafiaca dbac o pracownikow,wykorzystujaca ludzi i niepotrafiaca rozwiazywac problemow.dwie z ich pracownic ciagle maja konflikty z ludzmi z lini jak i pracownicami z Procleaner poniewaz potrafia skoczyc zarowno z geba jak i z lapami.Mowa tu o Agnieszce Lata i Renata Dziedzina oraz obecny brygadzistka Zenon Grochowski to tez kawal falszywego (usunięte przez administratora))

Magdalena
@Gość

Firma ProCleaner nie obsługuje tego obiektu od października 2018 roku, więc opinia dotyczy pewnie zupełnie innej firmy. Proszę o weryfikację usługodawcy dbającego o obiekt, bo z pewnością nie jest to ProCleaner.

Jarosław
@Magdalena

Mogę dowiedzieć się od Was czegoś na temat firmy Lg Innotek Poland a nie usług firmy, która tam po prostu sprząta? Chcę ustalić, czy pracodawca ten jest godny polecenia, jeżeli mielibyśmy ocenić go tylko i wyłącznie na podstawie oferowanego wynagrodzenia. Mogę ustalić dzięki Wam, jak to wygląda? Zapraszam.

orzel
@Gość

Zenona znam tylko jednego;)

Bronisław
@orzel

Pracujesz tam, że znasz zatrudnioną osobę? Napiszesz mi ile teraz płaca. szczególnie zależy i na info czy można dorobić w nadgodzinach. Jest wtedy wyższa stawka?

Rekrutują w lutym.. Wszystko ok spełniam ich wymagania po czym po tygodniu dzwonią że nie dostaje prscy bo ktoś kogos polecił i dlatego mi podziękuja. Pomimo że na rekrutacji powiedzieli ze maja wolne wakaty na to stanowisko. Szukają parę osób. Trzeba sie poważnie zastanowić aplikując tutaj i brać wolne z pracy na rozmowę przez Skype. Wszystko chodzi moim zdaniem o jedno pytanie. "ile chce Pan zarabiać.." nauczyli się ze z grupy osób kto powie dość niska cena i tyle.

@Nowy

Zdarza się, że oczekiwana kwota wynagrodzenia nie mieści się w "widełkach" jakie jest w stanie zaoferować firma. To samo mogło się wydarzyć podczas Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Lg Innotech. Czy jest tutaj ktoś mający informacje na temat wysokości wynagrodzeń w firmie- powiedzielibyście, że są konkurencyjne na polskim rynku pracy?

Maurycy

Ponoć mamy przejść na system pracy jak w Chemie czyli 12 godzin pracy 4 dni i 4 dni wolne ????

Kamila
@Maurycy

Są takie słuchy

@Maurycy

A w jakim systemie pracujecie obecnie w Lg Innotech? Czy tyczy się to również pracownika na tym stanowisku: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/technik-procesu,praca.gov.pl03c8573f3295176405a32d1755c9f615,biskupice-podgorne? Będę wdzięczna za informacje.

Sylwia

Hej, z jakimi wyzwaniami wiąże się praca na stanowisku Technika Procesu w Lg Innotek? Liczę na podpowiedź od kogoś z osób zatrudnionych w firmie. Wasz zdanie jest dla mnie bardzo istotne.

Sa jakieś przyjecia na produkcję na chwile obecna ?

Sylwia

Witam, Chciałam się zapytać na jaką pensje można liczyć na stanowisku Inżyniera Jakości? Czy firma oferuje transport do pracy z Wrocławia? Pozdrawiam

xyz
@Sylwia

z Wrocławia nie, ale są autobusy 602

Jak to jest, że trzeci miesiąc z rzędu wystawiają te same oferty pracy (pracuj.pl) na stanowiskach inżynierskich ? Jest tak źle, że ludzie po kilku dniach się zwalniają czy nikt nie chce przyjść za pieniądze które oferują?

PInia

Firma się rozrasta. Przyjmują na wszystkich stanowiskach. Ruszyła 4 brygadowka.

Xyz

Tak, jest kiepsko, ludzie odchodzą, a poniektórzy chcą odejść.

Misiek

szukają kierowników za 4 tys. PLN netto :) LG ogólnie chce żeby za misę ryżu pracować. A wymagania że fiu fiu :) Jak najdalej od LG

@Misiek

Chyba raczej brutto

Są przyjęcia do pracy jako pracownik produkcji

Ciekawa

Zapraszają na rozmowę (pracownik produkcji) wypytuje o wszystko. Przesłuchanie jak na stanowisko kierownicze a Ukraińców bez znajomości języka biorą jak leci. Porażka

Irena
@Ciekawa

Widzę, że byłeś na rozmowie w Lg Innotek Poland. Rozważam aplikowanie do firmy i właśnie chciałabym się dowiedzieć czegoś na temat rekrutacji. Ile trwa rozmowa i jakie pytania zadają?

Szoku
@Irena

Daruj sobie jest wiele lepszych firm ta firma to jakies nieporozumienie najpierw 3 zmiany po jakims czasie 4 brygady masakra

Szoku

Wspaniali ludzie pracują tam lecz podejscie co niektórych ludzi tam pracujących na eps czy abs to daje wiecej do życzenia jestem byłym pracownikiem stanowisko technik procesu (usunięte przez administratora) mnie za to ze mialem swoje zdanie i i na zjebanej aplikacji kakao pisalem tam prawdę brak części do włoskich maszyn i większość ludzi sama sie zwalnia w przeciagu kilku miesięcy po zatrudnieniu masakra podejscie dyrektora i prezesa do do podwładnych na negatywnym poziomie brak możliwości rozwoju zawodowego i udostępnienia na to możliwości zanim podejmiesz pracę zastanów się

M

Czy na obecną chwilę są przyjęcia?

Automotive
@M

tak są przyjęcia

Zostaw merytoryczną opinię o Lg Innotek Poland Sp. z o.o. - Biskupice Oławskie

• Jak się pracuje w Lg Innotek Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lg Innotek Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lg Innotek Poland Sp. z o.o.?

Lg Innotek Poland Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Seulska 2
    55-040 Biskupice Oławskie

Lg Innotek Poland Sp. z o.o.