Sylwia

Witam, Chciałam się zapytać na jaką pensje można liczyć na stanowisku Inżyniera Jakości? Czy firma oferuje transport do pracy z Wrocławia? Pozdrawiam

Kandydat

Sa jakieś przyjecia na produkcję na chwile obecna ?

@Ania

Z tego co znalazłam to jedynie na Inżyniera Jakości Procesu Produkcyjnejgo. Jakie dokładnie stanowisko interesowało by Cię na produkcji w Lg Innotek?

Nowy
Kandydat

Rekrutują w lutym.. Wszystko ok spełniam ich wymagania po czym po tygodniu dzwonią że nie dostaje prscy bo ktoś kogos polecił i dlatego mi podziękuja. Pomimo że na rekrutacji powiedzieli ze maja wolne wakaty na to stanowisko. Szukają parę osób. Trzeba sie poważnie zastanowić aplikując tutaj i brać wolne z pracy na rozmowę przez Skype. Wszystko chodzi moim zdaniem o jedno pytanie. "ile chce Pan zarabiać.." nauczyli się ze z grupy osób kto powie dość niska cena i tyle.

@Nowy

Zdarza się, że oczekiwana kwota wynagrodzenia nie mieści się w "widełkach" jakie jest w stanie zaoferować firma. To samo mogło się wydarzyć podczas Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Lg Innotech. Czy jest tutaj ktoś mający informacje na temat wysokości wynagrodzeń w firmie- powiedzielibyście, że są konkurencyjne na polskim rynku pracy?

Maurycy

Ponoć mamy przejść na system pracy jak w Chemie czyli 12 godzin pracy 4 dni i 4 dni wolne ????

Kamila
@Maurycy

Są takie słuchy

@Maurycy

A w jakim systemie pracujecie obecnie w Lg Innotech? Czy tyczy się to również pracownika na tym stanowisku: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/technik-procesu,praca.gov.pl03c8573f3295176405a32d1755c9f615,biskupice-podgorne? Będę wdzięczna za informacje.

Sylwia Nowy wpis

Hej, z jakimi wyzwaniami wiąże się praca na stanowisku Technika Procesu w Lg Innotek? Liczę na podpowiedź od kogoś z osób zatrudnionych w firmie. Wasz zdanie jest dla mnie bardzo istotne.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Gość

Lg Innotek super firma ale firma sprzatajaca tam to porazka,firma Procleaner nie potrafiaca dbac o pracownikow,wykorzystujaca ludzi i niepotrafiaca rozwiazywac problemow.dwie z ich pracownic ciagle maja konflikty z ludzmi z lini jak i pracownicami z Procleaner poniewaz potrafia skoczyc zarowno z geba jak i z lapami.Mowa tu o Agnieszce Lata i Renata Dziedzina oraz obecny brygadzistka Zenon Grochowski to tez kawal falszywego (usunięte przez administratora))

Magdalena
@Gość

Firma ProCleaner nie obsługuje tego obiektu od października 2018 roku, więc opinia dotyczy pewnie zupełnie innej firmy. Proszę o weryfikację usługodawcy dbającego o obiekt, bo z pewnością nie jest to ProCleaner.

Jarosław
@Magdalena

Mogę dowiedzieć się od Was czegoś na temat firmy Lg Innotek Poland a nie usług firmy, która tam po prostu sprząta? Chcę ustalić, czy pracodawca ten jest godny polecenia, jeżeli mielibyśmy ocenić go tylko i wyłącznie na podstawie oferowanego wynagrodzenia. Mogę ustalić dzięki Wam, jak to wygląda? Zapraszam.

Jaki jest wkład kierownictwa Lg Innotek Poland Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Sylwia

xyz
@Sylwia

z Wrocławia nie, ale są autobusy 602

Klient

Jak to jest, że trzeci miesiąc z rzędu wystawiają te same oferty pracy (pracuj.pl) na stanowiskach inżynierskich ? Jest tak źle, że ludzie po kilku dniach się zwalniają czy nikt nie chce przyjść za pieniądze które oferują?

PInia
@Pytanie

Firma się rozrasta. Przyjmują na wszystkich stanowiskach. Ruszyła 4 brygadowka.

Xyz
@Pytanie

Tak, jest kiepsko, ludzie odchodzą, a poniektórzy chcą odejść.

Misiek

szukają kierowników za 4 tys. PLN netto :) LG ogólnie chce żeby za misę ryżu pracować. A wymagania że fiu fiu :) Jak najdalej od LG

@Misiek

Chyba raczej brutto

Adam

Są przyjęcia do pracy jako pracownik produkcji

Ciekawa

Zapraszają na rozmowę (pracownik produkcji) wypytuje o wszystko. Przesłuchanie jak na stanowisko kierownicze a Ukraińców bez znajomości języka biorą jak leci. Porażka

Irena
@Ciekawa

Widzę, że byłeś na rozmowie w Lg Innotek Poland. Rozważam aplikowanie do firmy i właśnie chciałabym się dowiedzieć czegoś na temat rekrutacji. Ile trwa rozmowa i jakie pytania zadają?

Szoku
@Irena

Daruj sobie jest wiele lepszych firm ta firma to jakies nieporozumienie najpierw 3 zmiany po jakims czasie 4 brygady masakra

Szoku

Wspaniali ludzie pracują tam lecz podejscie co niektórych ludzi tam pracujących na eps czy abs to daje wiecej do życzenia jestem byłym pracownikiem stanowisko technik procesu (usunięte przez administratora) mnie za to ze mialem swoje zdanie i i na zjebanej aplikacji kakao pisalem tam prawdę brak części do włoskich maszyn i większość ludzi sama sie zwalnia w przeciagu kilku miesięcy po zatrudnieniu masakra podejscie dyrektora i prezesa do do podwładnych na negatywnym poziomie brak możliwości rozwoju zawodowego i udostępnienia na to możliwości zanim podejmiesz pracę zastanów się

M

Czy na obecną chwilę są przyjęcia?

Automotive
@M

tak są przyjęcia

Jacek

Same pytanie ale brak na nie odpowiedzi. Tak jest jak dobrze się pracuje to nie ma chętnych do działania na forum.

Olek

Czy trudno przejść przez rekrutacje , jakie są szanse na pracę?

Robert

Podpowiedzcie czy trudno dostać się do pracy w firmie?

Dima
@Robert

Witam ,nie trudno ,potrzebni operatorzy ,technicy na dział automotive ,bms inżynierów za dużo już jest :)

Ania

Najlepsze LG na strefie. Dobra atmosfera. Nie ma niezdrowej rywalizacji.

Andrzej

Jeśli nawet dla niektórych firma płaci zbyt niskie pensje to może dobrze byłoby zauważyć, że firma jest bardzo dobra. To też jest wartość

anonymous

Hej. Jak wyglada praca w lg innotek na dzien dzisiejszy ?

Są na forum jacyś pracownicy firmy LG Innotek Sp. z o. o.? Jakie dobre cechy wymienicie pracodawcy?

Zostaw merytoryczną opinię o Lg Innotek Poland Sp. z o.o. - Biskupice Oławskie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Lg Innotek Poland Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Seulska 2
    55-040 Biskupice Oławskie
  • NIP: 8971709780 KRS: 0000242283
Lg Innotek Poland Sp. z o.o.