LG Innotek Sp. z o. o.

Biskupice Podgórne

Opinie o LG Innotek Sp. z o. o.

Słowa kojarzące się z LG Innotek Sp. z o. o. (np:.solidna, profesjonalna, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobrą Atmosfera i ludzie tam pracujący są . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w LG Innotek Sp. z o. o.: Najbardziej nie podobało mi się w LG Innotek Sp. z o. o.:

blablador
@anonim 15.02.2009 15:58

co? xD

oo

Zostaly same pozytywne opinie a jet to najmniej placacy pracodawca.

tereg

Informacji na temat zarobków @23we z ogłoszeń o pracę raczej się nie dowiesz, jednak w przypadku technika utrzymania infrastruktury możesz liczyć na min. 2500 netto

pytajacy

jakie zarobki w dziale it? tak pi razy drzwi

xxx

o widzę nowe forum się zrobiło :) Co za dużo negatywnych opinii było o tej przepięknej firmie :) Pozdrawiam

Zostaw opinię o LG Innotek Sp. z o. o. - Biskupice Podgórne

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LG Innotek Sp. z o. o.