Opinie o Chłodnia Olsztyn w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Chłodnia Olsztyn. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Chłodnia Olsztyn na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja lodów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chłodnia Olsztyn w Olsztyn

x

przyjmują tylko mężczyzn .

zimny prysznic

no coz jak ktos chce spokojnie pic w pracy herbate to takiemu sie nie dogodzi

:-0

Pewnie potrzebuja zycze milej pracy i wytrwania tylko sie nie zalam przy wyplacie

szok

Dostałem tam prace jako mistrz produkcji, odszedłem z dnia na dzień - niezorganizowani, mydłą oczy obietnicami, a obowiazków i nadgodzin mnóstwo. Pracuje się po 12/15h za marne grosze. Podstawa 1400zl plus jakieś tam nadgodziny, które często nie są liczone.

Czy po rozmowie w Chłodnia Olsztyn rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
biala

jaki lad i porzadek tam porzadek sie robi jak wiedza ze na nastepny dzien sanepit przyjdzie a czego nie zdaza to nza klodke zamykaja

jar

płatności marne człowiek robi jak koń pociągowy a i tak wypłata marna zawsze za coś zabiorą bo jest kryzys

gig

A jak jest z płatnościami dla pracowników i za surowiec?

wik

tak w końcu pozwalnia nas wszystkich i władza będzie sama robiła 0 organizacji ludzie przychodzą do pracy i mistrz zanim się obudzi co robić mija dużo czasu a potem [słowo niecenzuralne usunięte przez admina] pracownika że mało ton zrobił.nie potrafią nic zrobic na czas wszystko na ostatnią chwile

No to już wszystkie sprzątaczki poleciały, z produkcji mają jeszcze zwolnić 30 osób. Widać, że się przeliczyli i nie ogarniają tego. Długo ta chłodnia nie pociągnie. Czas szukać czegoś innego.

?

zgadzam się z tym ,to prawda.

anonim:)

zgadzam się ,zero organizacji .tylko jak [dane osobowe usunięte przez admina]. ma przyjechać to jest popłoch .

Organizacja pracy wspaniała, odpowiednia liczba osób do pracy przy produkcji, na komorach ład i porządek, każdy pracuje w spokoju i bez stresu, tylko wielka szkoda, że to co napisałem, to jest jeden WIELKI SARKAZM!!!

zapomoga

jakie obietnice?o co chodzi

T>P

no witamy co tam słychać,jakie obietnice?

Zostaw merytoryczną opinię o Chłodnia Olsztyn - Olsztyn

Chłodnia Olsztyn