PPH ADMAT

Nowe Skalmierzyce

Opinie o PPH ADMAT

Kierowca iveco

Złotniki kierowca,brak słów płacą minimalna,wypłata w kopertach pod stołem.mobbing w pracy,kto ma tu dobrze to wie komu w (usunięte przez administratora) wejść.praca dla młodych kierowców zaraz po kursie,Dobrzy kierowcy co znali swoją robotę podchodzili,zostali emeryci i renciści,brak słów nie polecam pracy tam.mobbing

Przestaliście być na tym forum aktywni. Od ostatniego Waszego zamieszczonego postu minęły już prawie 2. Może jednak zdecyduje się ktoś na opisanie aktualnej sytuacji przedsiębiorstwa PPH ADMAT? Czy coś przez ten długi okres się zmieniło? Poszukiwane są nowe osoby do pracy?

....

Praca w oddziale w Złotnikach masakra ludzie muszą pracować po 12 godzin za marne pieniądze. Szef nie daje umowy mimo że się Go o to prosi kilka razy. Na pożegnanie mówi pracownikom ze nie chce im się już pracować. Ciężka praca kobiety muszą dźwigać po 25 kg worki i pracować na równi z mężczyznami.

ojoj
@.... 10.11.2017 21:23

pracowałem, widziałem i przyznaję że wszystko to prawda, co o nich piszą, praca dla białych niewolników lubiących pracować po 250 godz na mies.

Srajetanek

Wielka firma! Sprzedawają stare ryby! Śmierdzace i okute lodem! Nie polecam tej firemki!!!

cd

nie

Prawda w oczy kole

Praca w oddziale w Złotnikach masakra nikomu nie polecam , szef miły w pierwszy dzień ,później ma cie gdzieś , idziesz do pracy nie wiesz kiedy wrócisz do domu ,najlepiej dwie zmiany od razu walić - zapłata haha nie licz na kase za nadgodziny , nocki czy premie nie ma czegoś takiego , umowe dostaniesz jak się o nia kilka razy upomnisz . Pójdziesz na zwolnienie lub nie przyjdziesz do pracy znaczy że jesteś pijakiem i masz murowane zwolnienie dyscyplinarne. Na drugi dzień po zwolnieniu lekarskim nikt nagle cię nie zna , zakaz wchodzenia do zakładu. Jednym słowem " Szef " ma nie równo pod sufitem i ma bardzo wysokie mniemanie o sobie . Tam pracują ludzie zdesperowani i tacy co nie maja własnego życia.

Lady

No ja Wam powiem, że moim zdaniem te warunki są naprawde okej, sprytna praca dla sprytnych ludzi, nie wiem czy rozumiecie, ja rozumiem, branża potrzebuje takich ludzi jak My i to w kazdym momencie istnienia

bolo

jak jest przemiał ludzi to znaczy że warunki do d....y,tam gdzie są dobre warunki pracodawcy nie muszą się ogłaszać,poczta pantoflowa robi swoje i jak jest wakat to nie zdążą się ogłosic a juz są chetni.

bolo

kierowca

czy warto zatrudnic sie jako kierowca-dostawca? słyszałem ogłoszenia w radiu centrum

mati

Jak układa sie praca jako kierowca "komorówek: w Złotnikach czy warto się zatrudnić jak jest płaca i warunki?

paker

a szefy to panicze jakby niewiem jacy uczciwi byli, ale polak szef to taki co 3 sklepy sobie otworzy a chciałby życ jak Bill Gates.

nico

szef to krętacz ...uczciwość to mu pojęcie obce...

były

fenek to nie jest mała firma.Zatrudnij się w Złotnikach to się przekonasz na własnej skórze

blacha

admat to ostateczność,nie oddają dni,zresztą na okolicach już nawet się nie ogłaszają bo wszyscy wiedza o co chodzi i nie ma chętnych do pracy,więc nie polecam,muszą mieć układy że prosperują na takich zasadach,gdzie jest PIP??? Czyzby tez był skorumpowany???

lola

Masakra, praca w odziale w Złotnikach ok 300 godzin w sezonie za żadna nadgodzine nie płacą,za nocki też nie ,za niedziele też nie,zatrudniaja na krusach najchetniej żeby nie płacić Zusu, ogólnie dziwię sie że taka firma funkcjonuje na rynku a odpowiednie instytucje nie zrobia tam porządku gdzie jest PIP,poprostu w głowie się nie miesci,teraz z zatrudniaja Ukrainców ciekawe czy zgodnie z prawem.

f
@pracuś 06.11.2016 16:59

więcej takich łośi jak ty a polska za 20 lat będzie daleko za Senegalem albo burkina faso

?
@pracuś 06.11.2016 16:59

przy 300 godzinach i schabowy ? walnij z 600 może na golonke bedzie cię stać :)

Katy

Nie polecam,jedzenie ochydne i robione na jedno kopyto,rozciapane bułki i spalone mięso- Nowe Skalmierzyce

PRACUŚ

Szukam opini na temat pracy w firmie Admat w Nowych Skalmierzycach i w okolicach Kalisza.

Zostaw opinię o PPH ADMAT - Nowe Skalmierzyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPH ADMAT