Opinie o PPH ADMAT w Nowe Skalmierzyce

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PPH ADMAT. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie PPH ADMAT na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja lodów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPH ADMAT w Nowe Skalmierzyce

Oskar

Znalazłem tu info, że za wypłatą trzeba było nieraz czekać do 20 następnego miesiąca, a i o szefie pisano, że niezbyt dobrze traktuje pracowników. Jeśli to prawda była, to jak się sprawy mają na dzień dzisiejszy?

@Oskar

Chciałam sprostowac błedne informacje na temat wypłat.Sa na czas , a nawet przed czasem .A co do mojej opini pracuje tu ,wykonuje polecenia.Ale na pewne sprawy sobie nie pozwalam. Pozdrawiam....

Lili Nowy wpis

Wyszukałam sobie tę firmę i widzę, że jest to sklep tej sieci. Ciekawi mnie to, czy jak bym chciała się tu zatrudnić, to trzeba zanieść cv do tego konkretnego sklepu, czy trzeba wysłać cv do centrali firmy do działu hr? Mnie interesuje praca jako kasjerka, więc nic wielkiego.

pracownica Nowy wpis
@Lili

Możesz podać obojętnie na który sklep CV i trafi do kadr lub do kierownika sklepów ;-)

Oskar

Były

Nic się nie zmieniło od 7 lat. Wyplata to święto i kaprys szefa,

@Były

Serio, aż tak ciężko dostać swoją kasę? Jaki kaprys musi mieć szef albo jaki humor żeby wypłacał pensje? Jak ma dobry humor to można liczyć na jakieś dodatki lub premie?

@Były

Nie wiem kto takie głupoty wypisuje. Może tak bylo 20 lat temu. Pracuje tam kilka lat i zawsze wypłata przed 10 tym jest. Nikt nikogo na siłę nie trzyma. Do pracy się idzie pracować a nie śmiać się nie wiadomo z czego i głupoty opowiadac

Skoro tam pracujesz,to wiesz może,czy jest możliwość pracować na 1/8etatu?

Andżela

Dużo przed terminem przelewają kasę? Jak często zdarza się, że kasa jest równo 10-ego? Czyli jak ktoś po prostu wykonuje swoje obowiązki i nie podpada to może liczyć na stałe zatrudnienie?

Pracownik Nowy wpis
@Oskar

Weszłam na ich stronę i widziałam, że mają miejsca dla przedstawicieli handlowych. Ale mam pytanie odnośnie dokumentów aplikacyjnych. Wymagają cv i listu motywacyjnego. Wiecie, co napisać w takim liście, aby firma dała pracę lub czy jak dołączy się referencje z innych prac, to jest większe szanse na zatrudnienie?

W sklepie na Legionów Panie ignorują klienta układając towar . I jedna Pani bardzo niemiła . Jednak wole zrobic zakupy na Aljo . Poniewaz obsługa tam milsza i chetnie wchodze . Na Legionów bardziej mi pasuje , ale przez obsługę nie mam ochoty tam wchodzić :(

Ona
@Marek

Wiesz dużo winny szefa jak traktuje ludzi tak oni pracują i traktują jego interesy

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie PPH ADMAT? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Czy w PPH ADMAT możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

TYRALNIA

Częściej niż raz w miesiącu to się czeka aż przyjdzie na czas...

Ona

Pracowałam i szczerze niekiedy za wypłata trzeba było czekać często do 20 każdego miesiąca co tu mówić

Sila

Na Legionów Panie czasem miłe , czasem nie . Każdy ma prawo do złych dni . Ale tutaj mają złe dni jak muszą obsłużyć ,a zwłaszcza w niedziele . Zawsze można zmienić pracę , a nie narzekać przed klientem jak to jest źle . Często jedna Pani tylko sobie układa ignorując klienta , że czeka . Panie nie douczone chociaż tyle lat pracują . 2 razy już zamówiły mi za mały tort na dużą ilość ludzi . Jak nie wiedza powinny zapytać cukiernikow co wykonuja. Kiedys mozna bylo zamowic rozny , chetnie pytaly . A teraz czesto slysze NIE , TAKIEGO CUKIERNIK NIE ZROBI itd

M.

Jak do tej pory bylam zadowolona jednak dzisiaj kupilam bajaderkę...i co w środku??? O mało jie złamałam zęba, nie połknęłam kawałka ...szkła. Był to ostatni mój zakup.

Alex

Panie ze sklepu w Pleszewie pracują jak za karę. Pierogi ze serem dobre, ale jak widzę z jaka łaska je nakładają to już podziękuje.

@Alex

Ciesz się że nie wiesz co jest w pierogach z mięsem...

Pietrek
@TYRALNIA

Co masz na myśli?

Antek

Zakupy na Legionów to katastrofa ! Niemiła obsługa !!! Z łaska obsługują ! Zatrudniają starsze panie, ruchy w obsłudze jak w Ciechocinku

admattojuzsciema
@Antek

Zgadzam się. Mało tego. Wczoraj kupiłem 2 kosteczki, WZ i z mandarynką, oba stare, biszkopt suchy, bita śmietana nie pierwszej świeżości! Nigdy więcej! To już nie pierwszy raz gdy otrzymałem nieświeże ciastka!

Szef powinien częściej patrzeć w kamery . Jedni pracują , jedni się obijają . Mam na myśli : sklepy i biuro . W sklepie klienci czekają aż łaskawie Pani obsłuży jeszcze z miną zabójcy i opryskliwe odpowiedzi ! A w biurze ? Ha ha ha jak szef jest to pracują:)

Byly pracownik.

Tak jest teraz wszedzie. Komuna wraca. Juz nie wspomne o tym, ze sprzedaja starocie w tych sklepach. I jeszcze jak mi odpowiedzialy. Sklep na placu sw. Jozefa w Kaliszu.

TYRALNIA

Częściej to mógłby w kalendarz zaglądać żeby wypłaty na czas mieli pracownicy...

Co wchodzi w socjal PPH ADMAT?

TYRALNIA

Ta firma nie posiada czegoś takiego... i nic z tym związanego...

Bardzo fajna praca jak za takie pieniądze, a co ważniejsze dobra atmosfera wśród pracowników (zmiana Pani Renaty). Z każdym szło pogadać w wolnym czasie, zwłaszcza z chłopakami z chłodni. Jedyny minus to nadmierne zaglądanie w kamery przez ludzi z biura. Człowiek po odbębnieniu swoich obowiązków musi się kitrać po kątach, bo nie daj Boże ktoś zobaczy, że jesteś bez zajęcia i zaczną Ci robić problem XD

Aleksandra

Cześć, widzę, że w wątku padło już pytanie odnośnie okresu próbnego. A dokładnie o to jaka umowa na nim obowiązuje i czy jest to umowa zlecenie. Nikt na to nie odpowiedział a sama jestem ciekawa jak wygląda taki okres próbny w firmie i czy on w ogóle istnieje. Ktoś się na ten temat wypowie?

Ola

Nie polecam sklepu w Pleszewie. (usunięte przez administratora)pani sprzedaje mi już 3 niedziele z rzędu stare ciasto! DRAMAT nie towar!

Obiektywny

Marzena czemu (usunięte przez administratora) w gacie i biegasz za plecami robisz afery innym w firmie, bo kolezanka nazwac cie nie mozna.. czego sie boisz? Jestes nierobem i najwieksza zakala tego zakladu, ty myslisz tylko zoladkiem, mozgu to ty nigdy nie mialas jak koziolek ???????????? caly zaklad ma polewke, w rodzinie nic nie ginie pustostany

Liliana Dział Produkcja

Nic nie jest w stanie pobić bogatej wiedzy wieloletniego doświadczenia i umiejętności organizacyjnych

Leszek
@Liliana Dział Produkcja

Czego? Chyba wieloletniego obrabiania kazdemu tylka i udawania kolezanki, umiejetnosci pchania sie tam gdzie nie trzeba i weszenia gdzie cie nie chca, ale to juz taki charakter

Fifi

Nie polecam lodów w Admacie stare masy mieszkane w swieże kostka czekoladowa (usunięte przez administratora) z stara masa porzeczkowa umieszana jedna nalewa A druga oblizuje opakowanie i kładzie paluchy. Nie polecam

Lolek
@Fifi

Nie zgadzam sie z ta opinia poniewaz masy sa najwyzszej jakosci odkąd wiadra ze stara masą wyżera Marzenka

Józek

Kiedy wkońcu zamkną tą pseudo syfiarska firmę.Dzisiaj miałem okazję kupić lody w sklepie firmowym,lody które zakupiłem nie nadają się nawet do utylizacji .były tak stare i nie dobre ze gdybym je zjadł to bym się zatruł o niebo lepsze są najtańsze lody z biedronki. Sanepid jak by zrobił kontrolę nie zapowiedziana to zakład i sklapy zamyka

Admacik

Jak ta pseudo kierowniczka nie zacznie myslec glowa tylko jak dotąd żolądkiem to raczej nic sie nie zmieni!!!

Mistrz

Ludzie przestańcie wypisywać na osoby pracujące oszczerstwa.Istnieją sądy i policja która wymierzy sprawiedliwość. Portal ten to opinia o pracodawcy a nie pracownikach tam PRACUJĄCYCH. Ktoś słono zapłaci.

Zostaw merytoryczną opinię o PPH ADMAT - Nowe Skalmierzyce

• Jak się pracuje w PPH ADMAT?

Zobacz opinie na temat firmy PPH ADMAT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPH ADMAT?

PPH ADMAT