Opinie o Zmk-Delikates Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Zmk-Delikates Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zmk-Delikates Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zmk-Delikates Sp. z o.o. w Ostrów Wielkopolski

Zoja Nowy wpis

Hej, widzę w ogłoszeniu dla specjalisty ds. zakupów, że doświadczenie oznaczone zostało jedynie jako mile widziane. jak oceniacie przy tym warunki na dziale dla osób początkujących? Jak są przyjmowane i przy jakiej atmosferze się pracuje?

????

Nie polecam tej firmy bardzo nie mili ludzie a kierownicy źle traktują ludzi tylko stoją i patrzą na ręce źle się pracuje tak ktoś patrzy i coś mu zawsze nie pasuje

@pracodawca Nowy wpis
@????

Tak czytam te wasze wpisy i powiem tak pracuje tu siedem lat i nie narzekam , że jest aż tak źle jak co niektórzy wypisują bzdury bo jeden od drugiego coś usłyszy i fama idzie dalezakladj jestwypłacalny a to jest ważne z majstrami też się idzie dogadać czy o urlop też tylko trzeba umieć rozmawiać z kierownikiem tak samo proszę się samemu przekonać jak jest a nie słuchać plotek kto chce pracować to będzie ludzie nauczyli się narzekać ją naszych przełożonych lubię proszę się samemu przekonać i myślę że dopóki mi zdrowie jeszcze pozwoli to będę pracować

Ocenicie zarobki na obsłudze produkcji? nie widzę by ostatnio o nich tu pisano a od paru dni jest wystawiona oferta pracy. piszą w treści o możliwości na rozwój zawodowy, ciekawi mnie jaki i czy to także odzwierciedli się w zarobkach?

SKate

Ostatnio poszukują pracownika do Obsługi Klienta. Czy ktoś może ma wiedzę jakiego wynagrodzenia można się spodziewać? Pytam, ponieważ zakres obowiązków mocno wykracza poza standardową obsługę klienta. I drugie pytanie - jaka tam panuje atmosfera? W sensie relacji między pracownikami.

Kaśka
@SKate

Rzeczywiście obowiązków jest dość sporo, bo też zainteresowałam się tym stanowiskiem. Ty aplikujesz? Ktoś może wie jak wygląda wdrożenie na tym stanowisku?

SKate Nowy wpis
@Kaśka

Mam zamiar. A może ktoś z pracowników się podzieli opinią na temat pracy w biurze. Jak duży jest zespół? Jaka panuje atmosfera?

Pracownik Produkcji

Atmosfera ok.Rutynowe pyt.typu gdzie pracowalam wczesniej. Nie wspomniano jednak,ze poganiaja ludzi i wiecej jest wymagan niz przywilejow. Obecnie przyjma kazdego bo duzo osob odchodzi.

uwaga tylko osoby o mocnych nerwach i pracoholicy

witam, w ostatniej opinii ktoś pisał o tym, że wszystko zależy od sklepu a także tego jaki kierownik się trafi. A co z samym zakładem produkcyjnym? wcześniej była widoczna oferta dla pracownika działu zapewnienia jakości. Posiadam doświadczenie z takiej pracy wiec ciekawią mnie przede wszystkim widełki placowe oraz ogólne warunki na miejscu. czy z tu obecnych jest może na bieżąco i mógłby się co do nich odnieść?

ONAa M

Nie ma aż tak tragicznie, dużo zależy od kierownika danego sklepu pomijając osoby wyżej. Minus duży za pieczywo tzn po co tyle dostawców? Jubi Mima Witek, oraz wypiek własny... wrrr ???? druga sprawa Kasjerka która nie ma w kasetce żeby wydać resztę... chcąc rozmienić u kierownika nie ma opcji... :/ TY masz prosić się klientów o drobne! Taka sytuacja w jednym z marketów w Ostrowie Wielkopolskim

Irena

Po opiniach google widziałam, że w ostatnim czasie rozładunek i załadunek idą im bardzo sprawnie. A co z pracą na innych stanowiskach? Mam na myśli te dostępne dla kobiet, ile obecnie są płatne?

Aga

Jak wygląda praca w tym zakładzie ? Czy ktoś może się wypowiedzieć ? Chcę złożyć CV, ale chętnie poczytam Wasze opinię. Za wszystkie serdecznie dziękuję

Tomasz
@Aga

Na jakie stanowisko będziesz aplikować? Bo ja też myślałem o pracy tam ale nie ma żadnego info jakiej wypłaty się spodziewać. Wiesz ile mogą zaproponować na początek?

Aga
@Tomasz

Właśnie nie mam żadnych informacji. Chętnie bym się czegoś dowiedziała od pracowników, ale nikt nie chce udzielić odpowiedzi.

ktos

fatalna atmosfera nie polecam tej pracy

@ktos

Z czego wynika według Ciebie taka atmosfera pracy w Delikatesie? Chodzi Ci o relacje między pracownikami czy np. z przełożonymi? W jak dużym zespole pracuje się w ogóle w firmie i jakie stanowisko konkretnie tutaj zajmujesz? Jak oceniasz inne warunki zatrudnienia jak np. zarobki?

xxx

to jest zaklad ukrainski polacy niemaja nic tam dopowiedzenia

Xxx

Czy obecnie przyjmują ludzi do pracy?

Agnieszka
@Xxx

Jest jednak oferta: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/pracownik-przetworstwa-wlasciwego,praca.gov.plbc9abe294f6104e9f32638ab949f83de,ostrow-wielkopolski. Nie jestem jednak pewna, czy proces rekrutacyjny się już rozpoczął. Zamierzasz aplikować?

Agnieszka

W ogłoszeniu na Pracownika Przetwórstwa Właściwego w ZMK-Delikates widnieje informacja o premii: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/pracownik-przetworstwa-wlasciwego,praca.gov.plbc9abe294f6104e9f32638ab949f83de,ostrow-wielkopolski. Powiedzcie mi na jakiej zasadzie jest ona wyliczana i przyznawana?

Kacper

Kiedy będzie nowy nabór ludzi do firmy ?

Magda

@ooo a jaka jest prawda ?

Donald

Narodzie nie długo wam kule do nogi przywiożom !!!!!!!!!¡

Ahaaaa

Fatalna atmosfera, zapraszają na rozmowę a później twierdzą że nie umawiała się z osobą. Ludzie nie mili.... Co umowa to mniejsza stawka..

Ooo
@Ahaaaa

Kłamstwo !

Ble
@Ahaaaa

Pierwsza umowa w połowie miesiąca wtedy agencja zaoszczędzi na urlopie i na premi stawka 16.50 na godz soboty tez to samo,premia ok 100zl podobno jest za cały przepracowany miesiąc 2 umowa stawka 15.50 brutto. ....o nadgodziny nikt nie pyta,jest lista i koniec lub pracujesz do końca ,nikt nie prosi nie pyta.a umowy są co miesiąc nowe,tak to wygląda, nawet siku nie ma kiedy iść, a o piciu nie ma mowy bo nie można nic że sobą zabrać na halę

Leno
@Ble

A pracodawca nie kontroluje jak rozliczani są pracownicy, zatrudniani przez biura pośrednictwa pracy ?

Aninim

Tragedia wykorzystywanie ludzi za grosze i na akord to porażka ....... Brygadzistka to jakieś dno wiecznie mało, wiecznie za wolno a ona stoi i patrzy .... a te osoby które siedzą na gorze w biurze to już w ogóle śmiech na sali ... nie robią totalnie nic przyjdą pośmieją się z pracowników i pójdą na kawkę .. a do tego pracuje tam większość obcokrajowcow którzy zgadzają się na takie traktowanie ... Czyli ogólnie NIE POLECAM !

Bolek
@Aninim

Brygadzistki sa akurad super zawsze sobie mozma z nimi pogadac. Tylko gora. Nasza nam przynosi cukierki a jak chcesz to i kawe zalatwi. Lubie tom prace ale moze Ty potrzebujesz czegos innego. 3maj się.

Magda

Nie polecam tej firmy kierownicy źle traktują ludzi niech ktoś się za to weźmie bo powinni ludzi zachęcać to ludzie dwa dni robią i odchodzą pracuje się a im coś nie pasują traktują ludzi jak szmatę od podłogi nie polecam tej firmy

@Magda

Jak sie robi to co im jeszcze nie pasuje?

Tgb

Czy nosicie maseczki i czy jeżeli tak to maseczki zapewniane są przez zakład czy trzeba mieć swoje?

Odptgb
@Tgb

Maseczki zapewnia zaklad i noszenie ich jest przestrzegane.

Świeżynka

2600 brutto ale za 168 godz w miesiącu? Czy jak mniej godz to nie ma nawet 2600? A premia jakas jest do tego jeszcze? Ile się na czysto wychodzi jak miesiąc ok 21dni?

Ela
@Świeżynka

Proszę zadzwonić do firmy. Obecnie zatrudniają . Tel 627378323

Zostaw merytoryczną opinię o Zmk-Delikates Sp. z o.o. - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Zmk-Delikates Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zmk-Delikates Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zmk-Delikates Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zmk-Delikates Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zmk-Delikates Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zmk-Delikates Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Dwernickiego 1
    63-400 Ostrów Wielkopolski