ZMK Delikates Sp. z o.o.

Ostrów Wielkopolski

Opinie o ZMK Delikates Sp. z o.o.

lubiana

Wiecej osob odchodzi niz przychodzi... zwalniaja sie pracownice z dlugim stazem pracy. Wieczne poganianie pracownika mimo,ze pracuje sie sumiennie. Zero wspolczucia i wynagrodzenia po miesiecznych nadgodzinach. 8godz.pracy=15min.przerwy. 10godz.pracy=15min.przerwy... Stoja nad Toba z zalozonymi rekami i poganiaja. No i wiecznie jest malo i wolno.

małgorzata

Witam jakie są zarobki

Biznes Partner Sp. z o.o.

Agencja Pracy Biznes Partner Sp. z o.o. zatrudni dla Firmy ZMK Delikates Sp. z o.o. w Ostrowie Wielkopolskim: Pracowników produkcji. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 42 632 31 51 lub wysłanie SMSa o treści "Praca Ostrów" na numery: 501 700 594, 537 100 675. Oddzwonimy. Prosimy również przesyłać swoje aplikacje na adres mailowy: biuro@biznespartner.com Biznes Partner Sp. z o.o. ul. Narutowicza 7/9 90-117 Łódź www.biznespartner.com

może przyszły pracownik

a jak obecnie wyglądają zarobki..??

byla p.

Praca w tym miejscu polega na zwijaniu na norme rolmopsa i innych koreczkow ma byc jak najwiecej.Jak za malo zwijasz to sa inni na Twoje miejsce.Osoby zatrudnione na stałe kroja ogórka a cala reszta co są zatrudnione na tygodniowe umowach zwija. Zimno mokro i ten zapach no ale to wiadomo rybiarnia. He he zapach trudno zmyc nawet w domu bleee. A zarobki 1200-1300 zł jak uda sie chodzić caly miesiąc ,ponieważ bywały przerwy tydzień lub dwa wolnego w miesiącu oczywiscie bezpłatne.Ludzie rózni jedni fajni inni troche mniej. Czasem bywa ze wiecej pilnujacych i popedzajacych niz pracujacych i ciagle na obserwacji (brygadzistki ,mistrzowie, kierownik ,laborantki itd..)

kkk

Zmk delikates heheh zapomnieli powiedziec ze jak nie maja pracy wysylaja na wolne i siedzisz w domu ; a jak jest praca to wolaja. Zwijanie ryby na norme i to okolo 15 kg na godzine i wiecej.

sefff

Do Najlepszy pracownik! Dziękujemy Ci, że zapierdzielasz!!! Podczas przyjmowania do pracy zostałeś poinformowany o warunkach tam panujących! Jak człowiek jest bezrobotny, to bierze każdą pracę, mówi że będzie pracować i bardzo mu się podoba, a niska temperatura to nie problem. Jak już ma pracę, to najłatwiej opluć pracodawcę!!! Przemysł spożywczy to niskie temperatury, wilgoć i wysoki poziom higieny osobistej. Nie każdy człowiek nadaje się do takiej pracy - ale podstawą są chęci!!!

Najlepszy pracownik

ZMK! Wykorzystują ludzi, maja gdzieś zdrowie swoich pracowników.. człowiek zapierdziela z całych sił bez jakiegokolwiek podziękowania, nie interesuje nikogo tam ze jest zimno że człowiek nie mors. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jeremiasz

ja tam pracuje i jest ok. czasem rybkę się zje czasem pifko wypije. ogólnie jak fszendzie

xxx

(usunięte przez administratora). Gdyby napisać całą prawdę o tym zakładzie dając upust emocjom to trzeba by było wykropkować bardzo dużo tekstu.

zygzag

bravo tomasz za odwagę. Jednak ciekawy jestem czy to prawda. Chyba wyślę tam moje CV.

tomasz

(usunięte przez administratora) Wymagania: 3 języki obce, znajomość podstaw ekonomii, ukończony kurs pilota f16. (usunięte przez administratora)nic dodać nic Ująć!

xxxx

A na jakie stanowiska można się zatrudnić

Andrzej

Praca fajn o . Jak przyjdziesz to do emerytury przeżyjesz. Atmosfera rodzinna. Częste podwyżki.

laseczka

sama bym się chciała dowiedzieć jak ta praca wygląda?! oni zatrudniaja przez biuro a umowy sa dawane na tydzien czasu 1.600 brutto niby - czyli zajdz w ciaze niech sie stanie wypadek w drodze do pracy czy w pracy to jak mozna sie domyslec nie przedluza umowy ..... wlasnie chcialam sie zapytac przez ile testuja nowe osoby czy co rusz wymiana na nowych pracownikow .... zauwazylam ze jeszcze jedych nie zatrudnili a juz kolejne ogloszenie wisi dziwne to wszystko

niuniuś
@laseczka 22.11.2013 12:00

Praca jest fantastyczna. Możliwość rozwoju i otrzymania umowy na stałę moim zdaniem bardzo wysoka. Osoby szukające pracy będą zadowolone i utysfakcjonowane. Mile widziane osoby spożywające :)

introwertyk
@niuniuś 19.01.2014 18:52

Super praca , wysokie zarobki , miła atmosfera , przełożeni bardzo pozytywnie nastawieni do pracowników. Tylko ludzie jacyś dziwni , zwalniają się na potęgę. o co w tym wszystkim chodzi ?. Ja tego nie rozumiem , jest ktoś, kto mi odpowie na to pytanie.

prac

od 800 :) , ale za to chłodu masz ile tylko chcesz.

kretyn

No i nie wolno kraść i pić alkocholu, bo można stracić prace. Nie sądziłem że dożyje takich durnych czasów.

obecna pracownica

nikt w zmk nie zmusza do pracy!!!

była pracownica

(usunięte przez administratora) nic dodac nic ujac a zarobki zadne

Zostaw opinię o ZMK Delikates Sp. z o.o. - Ostrów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZMK Delikates Sp. z o.o.