U Romana Lombard Roman Banasiak

Opinie o U Romana Lombard Roman Banasiak

cieńka12

romek lombard
@cieńka12 21.04.2014 14:14
facet obiecuje że coś człowiekowi załatwi a potem nie dotrzymuje słowa i jeszcze stroi fochy,jakiś trochę niepoważny....

jeśli mam tą rzecz po terminie do sprzedaży to zawsze zostawię.ale przecież nikomu nie zabiorę lub nie pójde specjalnie kupić do sklepu by innego klienta zadowolić.trochę wyrozumiałośći.przeważnie mi zależy by oddać właścicielowi.kupujący sprzętu powinien oczekiwać bardziej w komisach nie w lombardzie?pozdrawiam

Zostaw opinię o U Romana Lombard Roman Banasiak - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie U Romana Lombard Roman Banasiak