ZAKŁAD TECHNIKI GRZEWCZEJ I SANITARNEJ "TECHNIKA GRZEWCZA" -BOGDAN MOSKALEWICZ

Kalisz

Opinie o ZAKŁAD TECHNIKI GRZEWCZEJ I SANITARNEJ "TECHNIKA GRZEWCZA" -BOGDAN MOSKALEWICZ

mmm

Na 2 dni przed zaplanowaną od 3 miesięcy pracą informują, że otrzymali większe zamówienie i nie przyjdą do pracy, że mają to gdzieś. Niepoważna firma. Trzymać się z daleka!

Znasz dobrze firmę ZAKŁAD TECHNIKI GRZEWCZEJ I SANITARNEJ "TECHNIKA GRZEWCZA" -BOGDAN MOSKALEWICZ jako pracownik lub jako klient? Wiesz coś o niej produktach, usługach? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o ZAKŁAD TECHNIKI GRZEWCZEJ I SANITARNEJ "TECHNIKA GRZEWCZA" -BOGDAN MOSKALEWICZ - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZAKŁAD TECHNIKI GRZEWCZEJ I SANITARNEJ "TECHNIKA GRZEWCZA" -BOGDAN MOSKALEWICZ