Opinie o Pro-Eco Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Pro-Eco Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Pro-Eco Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro-Eco Sp. z o.o. w Gdynia

J.

Nie polecam pracy w tej firmie, pracowałem jakiś czas temu już w tej firmie. Wszystko jest ładnie pięknie do momentu podpisania umowy/wystawienia faktury, później natomiast po stronie pracownika czy klienta są problemy. Firmą zarządzają 3 osoby, M. mózg firmy - największy cwaniak, jego brat A. jedyne co chłop potrafi to krzyczeć i O. prezesowa, która się na niczym nie zna, ale do mądrowania pierwsza jak tatusiek i problem w tym, że nie wiadomo kogo słuchać. Najlepsze, że jako rodzina sami nie mają szacunku do siebie, a co dopiero mówić o innych. Generalnie praca pod ciągłą presją (telefony późnymi godzinami ze zjebką) + grubo zawyżony czas pracy. Vibe prowadzanie firmy jak (usunięte przez administratora).

@J.

Minimum 10 godzin czego tak konkretnie? o której godzinie docelowo masz być już na tej budowie? Zastanawiam się czy wliczasz w to też dojazd na nią i tym podobne? w umowie nie ma wskazanych przedziałów?

W 2021 roku firma ta wygrała przetarg w gminie Białaczów. Mieli zacząć pierwsze prace w marcu 2022 i zakończyć do końca lipca 2022. Do dnia dzisiejszego nic się nie dzieje. Nikt z pracowników nie potrafi udzielić konkretnych odpowiedzi. Zganiają na gminę ale z mojej wiedzy wygląda to tak że chcą wcisnąć nam jakieś badziewie a inspektor nadzoru nie wyraził na to zgody. Niebawem zaczyna się nowy sezon grzewczy a firma robi nas w bambuko. Jeśli wygrali przetarg to powinni byli zabezpieczyć sobie potrzebne urządzenia a nie czekać co przyniesie los. Widzę że wszystkie opinie są negatywne. Również odradzam kontaktu i współpracy z tą i czekamy na rozwój wydarzeń.

aa
@Paulina

Z moich informacji co posiadam to urzędnicy z Gminy nie potrafili dać odpowiedzi na piśmie (zgody lub brak zgody) przez co przetarg cały wisiał w powietrzu. Firma nie mogła montować instalacji, a gmina miała to gdzieś i cały czas zrzucała winę na wykonawcę mimo że związała im ręce.

J. Nowy wpis

Tati Nowy wpis
@J.

O jakich problemach po stronie pracownika piszesz? Możesz bardziej rozwinąć ten wątek? No i z tego co piszesz to jakieś nadgodziny się zdarzają. Dodasz jak często te nadgodziny? Dobrze płatne chociaż ?

J. Nowy wpis
@Tati

Na rozmowie jest wszystko ładnie, pięknie, dowiadujesz się, że godziny są zgodnie jak z „kodeksem pracy”. W rzeczywistości pracując na budowach jest to minimum 10 godzin, ale przeważnie więcej. A telefony to potrafią być wieczorami z pretensjami, często popełnionymi przez inne osoby. Nadgodziny w żaden sposób nie są dodatkowo płatne, bo nawet nikogo nie interesuje, że jesteś dłużej w pracy.

Dora

Nie ma tu jeszcze opinii od inżyniera budowy? Chyba z ostatniego czasu przynajmniej takiej nie widzę. W internecie za to z partnerem znaleźliśmy taka ofertę sprzed paru miesięcy, gdzie wskazywano, że mógłby on zarobić do 12 tys, gdyby oczywiście aplikował. Po pierwsze to czy nabory będą przewidywane? A jeśli tak to czy od kolejnego roku zarobki mogą jeszcze wzrosnąć?

Stiff69

Niedawno w naszej gminie wygrała firma Pro-Eco przetarg na dostawę i montaż fotovoltaiki ,chodzi o gminę Brenna na Sląsku. Firma wykonała swoje zadanie w terminie i do konca. Nie mogę powiedzieć nic złego. Zobaczymy co dalej z eksploatacją????????????????

@Andrzej

A skoro zganiają to wszystko na gminę to czy nikt w gminie się nie orientował o co może chodzić? Bardzo dziwi mnie to, że nie chcą się przyznać co tak naprawę się dzieje. Możliwe, że to coś o wiele bardziej poważnego?

@Andrzej

Uciekajcie od nich jak najdalej. Mają prostą metodę owijają sobie dookoła palca inwestora zbierają kwity i na koniec wszystko to, co miało być rekompensatą jest na fakturze a później w sądzie. Ponadto firmą kieruje 28 latka!!!! ,a raczej jej ojciec który jak plotki donoszą nie może prowadzić działalności gospodarczej. Zbierajcie dokumenty i po odszkodowania tylko w ten sposób można ich wyeliminować z rynku. Jest wiele porządnych innych firm. Mam nadzieję, że ktoś z kasą, wiedzą i uporem da im nauczkę.

@Inwestor

Poważnie piszesz? W jaki sposób tak łatwo udaje się im tych inwestorów omamić? Niby dosłownie każdy nie był na tyle uważny? Ilu ich mogło być?

@Paulina

Zapytaj się u źródła ile razy byli w sądzie, a może wiesz? Zbyt szybko reagujesz na opinie.

@Inwestor

Nie, nie mam pojęcia, a u źródła nie pytałam. Rozumiem, że nie zdradzisz szczegółów?

Mieszkaniec
@Andrzej

Pan chyba nie wie jak działają przetargi. Jeżeli firma wygrała to jej zaoferowane produkty MUSIAŁY spełnić wymogi gminy, weryfikuje to się jeszcze przed podpisaniem umowy. Nagle w trakcie trwania realizacji wychodzi, że inspektor ma problem z potwierdzonymi urządzeniami? Jakaś ustawka.

@Mieszkaniec

No niby racja. Czyli w to co napisał tutaj niżej w wątku też nie pewno się raczej wierzyć?

@Andrzej

To wasz inspektor nadzoru nie wyraził zgody. Nasz wszytko przyklepal

Rc
@Andrzej

W gminie Wielka Nieszawka też wygrali przetarg i dali (usunięte przez administratora). Widać to taka ich tradycja. Powinni być wykluczeni ze wszystkich przetargów publicznych

@Rc

a co się w tamtej gminie podziało, że taka opinia padła? i jakieś szczegóły odnośnie tego przetargu i dalszych decyzji z nim związanych? skoro podobno powinni zostać wykluczeni to z jakich powodów to się jednak nie dzieje?

aa
@Paulina

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Pro-Eco Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Inżynier budowy OZE?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Renata

Z tym odpisywaniem na maila to mają problem osoby z obsługi klienta? a co z perspektywą innych stanowisk? W jednym wątku widziałam wzmiankę o inspektorze nadzoru, jakie zarobki wynikają z pracy? i jaki jest docelowy zakres obowiązków? mąż ma doświadczenie, ciekawi mnie ile by zarobił

Klientka

Nie polecam tej firmy .. Jeżeli nie chcecie mieć problemów z jaką kolwiek reklamacją omijacie ta firmę z daleka. Po skończonej inwestycji pojawiły się problemy w tej firmie jest problem nawet z odpisaniem na meila ..

Paulina

Do kogo skierowana jest ta potencjalna "pomoc"? Do klientów firmy czy samych pracowników? Obecnie szukają na dwa stanowiska, więc z czego miałyby wynikać te wspomniane problemy?

Jacek

Taaa firma wykonuje teraz prace w pow.pajeczanskim albo pow.klobuckim to są województwa łódzkie i śląskie ..porażka jakaś....z tego co wiem będzie głośno i dużo odszkodowań.....chyba projekt gminny. Głośno jest o tej firmie... Moja znajoma dostała już odszkodowanie czy jakoś tak... szczegółów nie znam.... ponoć omijać z daaalleekkaa

@Jacek

Ale skąd dokładnie o tych odszkodowaniach niby wiesz? Bo skoro szczegółów nie znasz to po co tak o tym piszesz w sumie? Dopytasz znajomą i wrócisz z feedbackiem?

@Jacek

Szukam inwestora który obecnie związany jest z firmą Pro eko. Szykujemy się do sądu. Ostrzegam wszystkich wszystko na piśmie. tatuś prezeski - łysy facet, ogoli wszystkich.......

Honorata
@Inwestor

ale co się takiego stało że ostrzegasz wszystkich, napiszesz coś wiecej o czym będzie ten pozew do sądu ?

K

Firma w raczej jej przedstawiciele to porażka.... Ludzi robią w jajo są aroganccy nie przyjmują uwag, źle robią instalacje wspierając że jest dobrze bo i tak ich inspektor to odbierze... Prace wykonywane są nieestetycznie ale firmie to nie przeszkadza gdyż przecież nie ma na to podstaw prawnych. Projekty gminne dla nich to łatwa kasa a odpowiedzialność mają za nic

@K

Ale serio nie ma kompletnie żadnych podstaw prawnych, żeby to zrobić? Może jednak trzeba skontaktować się z prawnikiem i on znajdzie jakiś hak?

K

Firma niewywiązuje się z zobowiązań robi gminy i ludzi w przysłowiowe jajo.

Paula
@K

Czy można dowiedzieć się czegoś więcej?

@Paula

Również proszę o informacje.

X

Wiadomo coś nowego?

Zostaw merytoryczną opinię o Pro-Eco Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Pro-Eco Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pro-Eco Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Pro-Eco Sp. z o.o.
  • Al. Zwycięstwa 245 lok. 7