Opinie o PPH ADMAT w Nowe Skalmierzyce

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PPH ADMAT. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie PPH ADMAT na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja lodów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPH ADMAT w Nowe Skalmierzyce

Czips

Zgadzam sie co do kierowniczki(usunięte przez administratora) nie zajmuje sie praca tylko lazi z kata w kat i je, je cale 8 godz w pracy, wyzera pracownikom na stolowce sniadania, bezczelnie sie wprasza i wtyka nosa tam gdzie nie trzeba

@Czips

Jakiś czas temu miałam okazję pracować z Panią (usunięte przez administratora), wspaniały człowiek jako kierownik. Każdemu życzę takiego kierownika . Pozdrawiam

malwinka

Braki byly, ale wczoraj na balu sylwestrowym na Aljo, byla tam kierowniczka Marzena, byla taka nienazarta ze wyzerala nawet resztki jedzenia z talerzy, jak braklo jej wody to biegala od stolika do stolika zeby sie tylko nachlac za darmo, ta czarna sukienka i tak nie kamuflowala tego jaka loszka z ciebie, pozdrowienia od stolika nr ...

Tusia
@malwinka

CO to za komentarz. DZIEWCZYNO tez bylam na tym sylwestrze po 1 nikomu nie brakowało jedzenia bo było tyle że jeszcze 100 osob by się najadlo.... A i wódki tez nie brakowało. A pani Marzena wyglądała bardzo ładnie bo w przeciwieństwie do Ciebie ma klasę!

Rudy

Pan prezes to kawal (usunięte przez administratora) i prostaka, mysli ze pracownikiem moze pomiatac ale jest inaczej bo to nie u niego ludzie pracuja, za bardzo mu sie wydaje ostatnim czasem, zeby wiedzial co ludzie o nim mysla i gadaja, smieszny jestes czlowieku, zejdz na ziemie, totalne zero i nic sobą nie reprezentujesz, aby prostak jestes. Bez pozdrowien

Lala stara
@Rudy

Mało powiedziane i delikatnie

Mietek

Socjlane ginie, nie ma zadnych pieniedzy dla pracownikow, nie placi za urlop, czlowiek tyle dni ma zalegle ale ani urlopu nie dostanie ani pieniedzy nie zobaczy, za to pracuje sie jak wiezien, jedna osoba robi za dwie, mozna zapomniec o urlopie, pan prezes Ireneusz mysli ze moze kazdym pysk wiecierac, przeciez to pan i wladca na zakladzie mysli ze firma nalezy do niego, szef w ogole nie interesuje sie tym co dzieje sie na dole, aby slucha ludzi ktorzy mu donosza nieprawde typu pani R.e.n.a.t.k.a , i reszcie za biurkami

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie PPH ADMAT? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Leszno
Mietek

Jezeli wam nie pasuje jedzenie albo ze braklo wodki to po co tam chodzicie, dosyc ze szef wam zrobi impreze to jeszcze wam zle, widac nie dogodzi wam sie w zaden sposob

Pip
@Mietek

Za swoje nie robi imprezy. Powiedz moze gdzie sa swiadczenia socjalne w tej firmie!?!?!?

Impreza kiepska w tym roku. Jedzenie marne mało i jednolite. Wódki zabrakło koło północy. Ale gumy w kiblu leżały i majtki jakiejś laski wiec komuś się udało zabawić.

Stanisław

Mysle ze kiedyś szef tego (usunięte przez administratora) poniesie.konsekwencje za traktowanie pracowników ...przekrety...oszustwa i robienie poroża swojej pani...haha ..że taki typ może sobie patrzeć w lustro..żenada

Psina
@Stanisław

Karma powraca

Mandaryna

Ja tamtym roku jeszcze był na imprezie tym roku już nie bo już nie pracuje

Anons

Ludzie narzekacie tak na ta impreze ze szef kasy nie dal ze robi to za wasze pieniadze a pierwsi tam polecicie i bedziecie (usunięte przez administratora)w robocie najezdzacie na niego a pojdziecie na Aljo i bedzie falszywie sie usmiechac do niego, ciekawe czemu mu na imprezie tego nie powiecie co w pracy, ze nie daje socjalnego itp hipokryciii aby isc i sie nachlac ludzie nie majacy wstydu i za grosz ambicji. Dziekuje do widzenia

Lizak
@Anons

I tak sie nachlasz z nami.

Stanisław

Prezesina mysli ze jest Bogiem ...haha a jego prawnik sprowadzony do parteru i sznurowki wiązał innym prawnikom... tak był pewnien wygranej sprawy..to mu pokazali ile może na przekretach i ile jest wart jego prawnik i gdzie jego miejsce :))

Rybka

W biurze są prawie same kobiety. To istny harem dla Pana prezesa. Nie bez powodu ma na wyposażeniu swojego biura duża wannę A obok niej materac. .. Ciekawe po co ? Hihi

Norbert
@Rybka

Na temat pana prezesa szkoda słow, (usunięte przez administratora) i prostak, idzie panisko i mysli ze kazdy bedzie mu sie klanial, takiego buca swiat nie widzial ...

@Rybka

Biedne te dziewuchy z takim paszczetem się stukać..haha

RK

Ludzie nie piszcie głupot. Widocznie wam sie pracowac nie chciało bo jestescie nygusy. Ja pracuje od wielu lat i jestem zadowolony jak reszta moich współpracowników. Zarobki bardzo dobre ze zagranicę nie oplaca sie jechac do roboty. Za swieta i niedziele placone ekstra dodatkowo. Idzcie do pracy do ogrodnika w pomidory to zobaczycie co to jest wyzysk

Paluch
@RK

Lepiej powiedz komu palec w tyłku trzymasz, że jest Ci tak dobrze .

Zastawa
@Paluch

Prawda jest taka , ze Admat okrada każdego pracownika na dzień dobry wpłacając mu wynagrodzenie pod stołem w kopercie . Oczywiście na umowie najniższa krajowa i od tego odprowadzane składki. Jeden wielki przekręt. Firma Admat nie wie co to znaczy wskazywanie dochodu pracownika.

@RK

nie wiem co (usunięte przez administratora)...ale jest mocne haha... znalazł sie (usunięte przez administratora) kierownik i pisze co mu kazała góra ...haha

@Zastawa

powiadomić odpowiednie organy państwowe i zrobić porządek z tymi cwaniakami i wyzyskiem

Bla bla

Wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego roku dla wszystkich dla tych piszących bzdury i pierdoły też.

@Bla bla

99 procent opini negatywnych ...o czymś to świadczy..!!!!!!!!!

marco

bagno...sam szef był karany za fałszowanie baknotów w czasach komuny wiec czego mozna wymagać od takiego typa ifirmy..żenada

marco

właściciel jeden wielki krętacz i kombinator !!!!!!!!... Moje sugestie dla PPH ADMAT: trzymać się z dala od tej firmy,,,

Pracuś

Super. Czekamy na impreze za nasze pieniądze, które mogli by nam dać na święta. Dobrze że przynajmniej będzie się można zabawić wódka za darmo. Dziewczyny z produkcji jak sobie popija to chętne do wszystkiego.

Mandaryna

Admat czy aljo jeden szyf, a ni tu a ni tu nie potrafią szanować pracownika dla nich to jest tylko robol od brudnej roboty więc traktować dobrze nie trzeba, ludzie z admatu i aljo odchodzą i coraz mniej pracowników. Właściciel cały chyba nie wie co się dzieje bo tak by głową rozbolala go tedy ale chociaż może by zrobił porządek

Piotruś
@Mandaryna

Nie wiem jaka sytuacja restauracji aljo ale admacie nie ciekawa, ale pewnie tam też przekręty są robione znając życie, po wpisie można domyśleć że szefów lub szefa do bani macie

@Piotruś

Ja problemu nie mam już bo nie pracuje ale szkoda innych ale to już to nie moja sprawa

Byłam ostatnio swiadkiem jak pani magazynierka Magda B. obgadywala szefa i pania Zofie, ta pani co wygaduje na ich temat powinna byc brana za jezyk w kadrach, wymysla niestworzone historie a potem opowiada dalej co jest nieprawdą, pewnie cale biuro ja zna i wie ze to bajkopisarka ale kazdy toleruje bo kto znajdzie takiego pracownika ktory pobiera 500 + robi na czarno i jedzie po szefie i pani Zofii

Rudy
@Tomek

Brednie żal ludziom tyłki ściska owa pani to oddany pracownik ludzie już nie mają o czy pisać tylko oczerniają spokojne osoby

Bla bla bla

To prawda, to nie wina szefa tylko ludzi ktorzy pracuja w biurze i maja sie tam za bogow, zwlaszcza jedna pani, pani Renatka ktora tylko obserwuje co sie dzieje, dopowiada swoje gdzie trzeba i kreci afery, ta pani to czyste zlo, potrafi tylko obgadywac, zgnojic drugiego czlowieka, to osoba ktora jest msciwa i zawistna, czepia sie bogu ducha winnych ludzi, poszla z kierownika do biura dzieli temu ze donosila na pracwonikow, przedewszystkim krecila afery i wymyslala rozne historie w ktore szefostwo wierzy niestety, najpierw niech zajma sie tymi w biurze bo siedza pija kawki i obrabiaja (usunięte przez administratora) pracownikom z produkcji, nie maja zajecia bo za duzo ich tam wiec trzeba sie czyms zajac

Mandaryna

Tak zwani szefowie myślą że jak wyżej są nad pracownikami to mogą źle traktowac Cały szef miły ale na kierowników w admacie i aljo źle wybrał

Zostaw merytoryczną opinię o PPH ADMAT - Nowe Skalmierzyce

• Jak się pracuje w PPH ADMAT?

Zobacz opinie na temat firmy PPH ADMAT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPH ADMAT?

PPH ADMAT
1.7/5 Na podstawie 35 ocen.
  • ul. Kaliska 48
    63-460 Nowe Skalmierzyce