Kilargo Sp. z o. o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Kilargo Sp. z o. o.

Stan

Nie ma podstaw żeby tak źle przepowiadać przyszłość firmy, która zmienia się zgodnie z wymogami czasu. Ważne, że dobrze się pracuje.

Kandydatka Nowy wpis
@Stan

Jaka jest tam stawka?

Edyta Nowy wpis
@Kandydatka

A o jakie stanowisko pytasz?

Adam Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.
Kandydat

Czy pracodawca oferuje parking dla zmotoryzowanych dla pracowników biura na Piotrkowskiej?

Rekomendacja

Bardzo dobra firma! Zacznę od profesjonalnie przeprowadzonej rekrutacji. Już na rozmowie można było wyczuć, że niekorporacyjne środowisko to duży atut firmy. Wynagrodzenie adekwatne do sytuacji rynkowej i kwalifikacji - jestem z niego zadowolona. Możliwość rozwoju, rzeczowi, konkretni ludzie, często z ogromnym doświadczeniem i z umiejętnością i chęcią dzielenia się wiedzą. Firma dobrze prosperuje, dzięki czemu czuję stabilizację zawodową. Oby tak dalej!

@Pracownik

Jak firma może dobrze prosperowac mając braki kadrowe jeśli w firmie są stałe rotację to odpowiedź sama się pokazuję że coś jest nie tak dla czego Nestle stale ludzi nie zatrudnia

Stefan
@Pracownik

Jedyna prawdziwa rzecz w tej opinii, to że firma jest niekorporoacyjna. Tylko mówią to chyba ludzie, ktorzy nigdy nie poracowali w korporacji albo nie dali sobie tam rady. W korporacji przynajmniej są jakieś ludzkie zasady :)

Dorota Nowy wpis
@Stefan

A napiszesz jakieś konkrety, czemu tak uważasz? :( Myślałam o pracy w tym miejscu ale teraz sama nie wiem

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Jaka jest umowa w firmie Kilargo Sp. z o. o.? Wiecie, czy jako Kierownik Projektu zatrudniają na umowę zlecenie?

Prac

Rekrutacja dwuetapowa, bez odzewu. Większości kandydatów pani z HR zapomniała powiedzieć, że jest to praca na 3 zmiany. Soboty czasem pracujące, za co można odebrać dzień w tygodniu. Jako kandydat poświęcam swój czas na zebranie informacji o firmie, o danej technologii, przechodzę dwa stopnie rekrutacji, czy brak odzewu świadczy o polityce firmy? - być może

Monika
@Prac

No to słabo jak na początku są jakieś niedopowiedziane informacje. A dostałeś podczas rozmowy informacje czy dostaniesz odpowiedź zwrotną?

Dariusz
@Prac

To faktycznie nie zazdroszczę. Jednak pomimo wszystko chciałbym spróbować tu swoich sił i dlatego jestem ciekaw jak ta rekrutacja wygląda dokładniej. Czym różni się pierwszy etap od drugiego?

Monika

pracowałam tam parę Lat wstecz.czytam opinie.Zawsze tam się pracowało na pełnych obrotach Ale wiedziałam za co jak dostałam wypłatę.Teraz pracuje w innym zawodzie i praca w kilargo to nic.nigdzie nikogo nie posądza idziesz do pracy pracować nie dłubać w nosie. Tam pracowały normalni ludzie nikt się nie wywyższał nie plotkował nie rujnował czyjeś psychiki nie wykorzystywał nie wmawiał ci że jesteś do niczego i pracuj na czarno bo nic ci się nie należy.Szukam pracy i rozważam Kilargo.

Miła
Klient
@Monika

A mam pytanie jaka jest umowa jak sie tam pracuje

Prac

Firma ok tylko goniha niesamowicie

Czy pracownicy Kilargo Sp. z o. o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Jurek kuchnia

Proponuję pani Moniko zacząć pracę jako Liniowa, sama pani zobaczy jak to dziala pozdrawiam

Jozefina

Praca jak pracowali nasi dziadkowie za niemca nie ma chwili spokoju cały czs ganiają

Jozefina

Pracujesz jak na ostrym dyżurze albo w piekielnej kuchni

Czy w Kilargo Sp. z o. o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

@Pytanie

Tak narobisz się za dziesięciu, a wypłata będzie jedna bez premii ????

Axxx
Kandydat

Cześć zamierzam podjąć pracę w tej firmie u Daniela na zmianie może mi ktoś napisać jak się z nim współpracuje??

Sylwia
@Axxx

No właśnie, ja tu myszkuję, bo chłopak szuka pracy i się zastanawiam, czy można sobie zmianę wybierać? Bo skoro wiesz, że chcesz u (usunięte przez administratora) to chyba ma się wybór?

@Axxx

Ja w ogóle nie polecam współpracy z tą firmą. Obojętnie z kim i na jakim stanowisku

Ewa
@Były pracownik

Napisz coś więcej bo po dwóch ogólnych zdaniach to ciężko się domyślić co autor miał na myśli :D Aż tak zaszli Ci za skórę?

@Axxx

No cóż pójdziesz to się przekonasz może wytrzymasz powodzenia

@Były pracownik

Ja również jest masakra i to doslownie

Сергій

Все чудово но тільки багато сімейних пар після kilargo розлучилися Тому що їх не ставлять разом на процес

Sylwia
@Сергій

Pewnie nie chcą, żeby gadali o domu i dzieciach, zamiast pracować. A z pieniędzy jesteś zadowolony?

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Kierownik Projektu w Kilargo Sp. z o. o.? Napiszcie, jak według Was przebiegła rozmowa kwalifikacyjna. Wasza opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Kilargo Sp. z o. o.?

Kierowca

Tragedia. Rozładunek trwał 6godzin. Na moje pytanie o toaletę ochrona skierowała mnie na budowę, gdzie prowadzone były prace. Firma spożywcza ???? gdzie jest sanepid.

ja
@Kierowca

bredzisz facet, pewnie zostałeś rozładowany przez dwie minuty a resztę czekałeś na placu na ocenę surowców przez labo. Co do toalety to są w pobliżu portierni na zewnątrz zakładu bo nikt cię nie wpuści na teren zakładu w czasie pandemii w dodatku jak nie masz przy sobie książeczki zdrowia. Dbamy o zdrowie pracowników a zwłaszcza klientów kupujących nasze lody!

kandydat
Kandydat

to co piszą w ogłoszeniu (usunięte przez administratora) jest fikcją nie zostaniecie przyjęci do tej firmy a tylko do agencji pracy kasa tez nie taka jaką oferują a najniższa krajowa

Pracodawca

@kandydat

Szanowny Kandydacie, bardzo Nam przykro, że poczułeś się wprowadzony w błąd. Nie było to zamierzonym działaniem z naszej strony. Wyjaśniamy, że zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną, nie zawsze wiąże się z otrzymaniem zatrudnienia. Najprawdopodobniej Pana kandydatura nie do końca spełniała nasze wymagania stanowiskowe, wobec czego została zaproponowana alternatywa rozpoczęcia współpracy z nasza firmą. Pozdrawiam serdecznie.

ja
@kandydat

co ty bredzisz jak chcesz się zatrudnić przez agencję to pracujesz przez agencję jak idziesz do kadr to zatrudni cię firma, są stanowiska za najniższą krajową a są takie sięgające 4 tyś netto i więcej np magazynier!

Nieznany

Pracodawca

@Nieznany

Drogi Kandydacie, w każdym naszym ogłoszeniu rekrutacyjnym jest zawarta informacja o systemie pracy na trzy zmiany jeśli dane stanowisko tego wymaga. Jednak w przyszłości dołożymy wszelkich starań, by uniknąć podobnych rozczarowań. Z wyrazami szacunku Zespół HR

kandydat
@Nieznany

w JAKICH GODZINACH te zmiany?

abc123
@kandydat

Zależy od stanowiska. Produkcja ma zmiany od 5:50-13:5- 13:50-21:50 i 21:50-5:50 a pozostali mają w pełnych godzinach.

zainteresowany
Kandydat

Cześć, jestem zainteresowany pracą w dziale marketingu. Czy macie może jakieś opinie na temat tego działu? Jak wygląda atmosfera racy, czy jest możliwość rozwoju? Czy są jakieś plany, założenia (tzw. tabelki), które trzeba wyrabiać? no i oczywiście, jeśli ktoś wie, jakie są zarobić, około- bo wiadomo, że nikt nie poda mi konkretnej sumy.

Witold
@zainteresowany

Też mnie to zastanawia, mam nadzieję że niedługo ktoś z pracowników powie coś więcej na ten temat. Daj też znać jeśli wybierzesz się już na rozmowę, jestem ciekaw jak wygląda proces rekrutacyjny w Kilargo.

dadi
@zainteresowany

bedziesz tylko organizował spotkania dla klientów i paczki na te spotkania i wkurzal sie na ciagle opoznienia bo robi je 1 osoba i jest zawalona pracą

Zostaw merytoryczną opinię o Kilargo Sp. z o. o. - Chechło Pierwsze

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Kilargo Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kilargo Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kilargo Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kilargo Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Kilargo Sp. z o. o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kilargo Sp. z o. o.