2 Dodaj merytoryczną opinię
counter
2 517 437 5 1

Opinie o Kilargo Sp. z o. o.

zainteresowany Nowy wpis
Kandydat

Cześć, jestem zainteresowany pracą w dziale marketingu. Czy macie może jakieś opinie na temat tego działu? Jak wygląda atmosfera racy, czy jest możliwość rozwoju? Czy są jakieś plany, założenia (tzw. tabelki), które trzeba wyrabiać? no i oczywiście, jeśli ktoś wie, jakie są zarobić, około- bo wiadomo, że nikt nie poda mi konkretnej sumy.

Witold Nowy wpis
@zainteresowany

Też mnie to zastanawia, mam nadzieję że niedługo ktoś z pracowników powie coś więcej na ten temat. Daj też znać jeśli wybierzesz się już na rozmowę, jestem ciekaw jak wygląda proces rekrutacyjny w Kilargo.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Czy w obrębie jednego działu w Kilargo Sp. z o. o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

TakNie

Wiecie czy Kilargo Sp. z o. o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

kasia
@Pytanie

a jakie to ma znaczenie? pewnie zależy od stanowiska na jakie aplikujesz

Tak1Nie3
Magazynier
@Pytanie

To zależy od stanowiska może gdzieś w biurach na jakiś wyższych stanowiskach

dad Nowy wpis
@kasia

Tak, każdy od produkcji do kadry biurowej ma na wyłączność laptopa jak i telefon. Sterowanie produkcją odbywa się na słuzbowym komputerze. Każda zmiana podpina się do systemu i tyle - siedzisz i pilnujesz, a góra kręci lody :)

Kierowca

Tragedia. Rozładunek trwał 6godzin. Na moje pytanie o toaletę ochrona skierowała mnie na budowę, gdzie prowadzone były prace. Firma spożywcza ???? gdzie jest sanepid.

TakNie3
3df

Czy niedziele są pracujące?

Pawlak
Użytkownicy czekają na odpowiedź 212 dni.

Czy po przyjściu do pracy należy zgłosić się do kierownika w celu poinformowania go że jest się nowym?

Pawlak

Wiecie może jakie są godziny zmian na produkcji?

kate
@Pawlak

6-14, 14-22, 22-6

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 229 dni.

Jaka atmosfera jest między działami w Kilargo Sp. z o. o.?

Tak1Nie1
Michał

Czy na produkcji jest dużo kobiet ?

Daria

Cześć, czy ktoś pracuje w Kilargo na stanowisku "Młodszy pracownik produkcji"? Chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej o tym stanowisku. Czy warto, czy jest ciężko, jak atmosfera ? jakie zarobki ?

Marek
@Daria

Praca jest leka i przyjemna do puki nie przydzielą Ci do pomocy jakiegoś dziadka po 60!! ,wtedy wszystko się komplikuje!! Są też plusy przy obecnej pandemii koronawirusa nie trzeba podawać dłoni ludzią których się nie lubi! Pozdrawiam

Tak7Nie
HC
 Rekomendacja

Pracownik. Potwierdzam Twoje słowa. Pracowałem w Kilargo - FF Marka Własna 1,5 roku - świetny okres :). Słyszałem przed przyjściem do pracy różne opinie, przekonałem się że jest ok. Fajna atmosfera na produkcji, sympatyczni ludzie na wszystkich zmianach - Dyro z potężną wiedzą techniczną i praktyczną - było się od kogo uczyć -:). Gdyby nie moja świadoma decyzja o wybraniu innego kierunku, pracowałbym tam do dzisiaj. Labo Kalisz ok. Polecam firmę!!!

Tak8Nie8
 Rekomendacja

Bardzo dobra firma! Zacznę od profesjonalnie przeprowadzonej rekrutacji. Już na rozmowie można było wyczuć, że niekorporacyjne środowisko to duży atut firmy. Wynagrodzenie adekwatne do sytuacji rynkowej i kwalifikacji - jestem z niego zadowolona. Możliwość rozwoju, rzeczowi, konkretni ludzie, często z ogromnym doświadczeniem i z umiejętnością i chęcią dzielenia się wiedzą. Firma dobrze prosperuje, dzięki czemu czuję stabilizację zawodową. Oby tak dalej!

Tak8Nie8

Co z zagrożeniem koronawirusem gdy na hali produkcyjnej przebywa ponad 50 osób?

Korona
@Pracownik

Zgodnie z wprowadzonym rozporządzeniem - wykluczone są z tego zakłady pracy.

Tak3Nie2
Stan

Nie ma podstaw żeby tak źle przepowiadać przyszłość firmy, która zmienia się zgodnie z wymogami czasu. Ważne, że dobrze się pracuje.

Tak2Nie2
daesh

Czy istnieje jeszcze Kilargo czy już tylko FF Marka własna? Czy rozwój zakładu pod Łodzią na kwotę rzędu 180 mln złotych oznacza wyprowadzenie produkcji lodów z Kalisza do Dobronia całkowicie i zjednoczenie w jednym miejscu pełnej mocy produkcyjnej? Wy tu pitu-pitu o głupotach a za chwile mozecie być bez pracy, lub dostaniecie kuszące oferty "przenieś się z rodziną do Łodzi" :)

Tak3Nie1
Witold

Widzę, że jesteś osobą dobrze zorientowaną, dlatego pozwolę sobie zadać pytanie związane z wynagrodzeniami. We wcześniejszym wpisie zapytałem o to, czy poza pensją podstawową zatrudniony pracownik może liczyć na ewentualne dodatki w postaci premii bądź nagród. Możesz przedstawić, jak to wygląda? Będę wdzięczny.

Stefek

Fajnie by było jak by juz znuklo

Tak6Nie
@Stefek

Masz może aktualne informacje związane z sytuacją w tej firmie? Od wakacji mogło coś się zmienić, dlatego chciałbym zweryfikować, czy praca w tej firmie jest stabilna i pracownicy nie powinni obawiać się o swoje stanowiska? Fajnie by było, gdybyś odpowiedział i uaktualnił tę kwestię.

yoku
@Witold

Powoli robią redukcję zatrudnienia i w większości na sezon zatrudniają Ukraińców. Jak Kilargo w Kaliszu się zamknie to nie będą musieli tyle kombinować z rozwiązaniem umów z Ukraińcami co z Polakami. :P

Tak2Nie
Zainteresowany

Dzień dobry wszystkim! Widzę, że Kilargo z Chechła poszukuje Specjalisty ds. Technologii. Na jaką stawkę netto można liczyć na tym stanowisku? Czy praca jest zmianowa? Czy praca Technologa polega tylko na wprowadzaniu specyfikacji do systemów, czy obejmuje też nadzór nad produkcją, albo chociażby I produkcją? Dziękuję za odpowiedzi.

@Zainteresowany

Mam nadzieję, że w wątku znajdzie się osoba, która odpowie na Twoje pytania. Przez ten czas, zanim to nastąpi, chciałbym dowiedzieć się, czy masz jakieś doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku? Widziałem, że pracodawca tego wymaga, dlatego chciałbym się dowiedzieć, jak to u Ciebie wygląda.

TakNie1
aktualna
@Zainteresowany

Jeśli masz pytania co do zmianowości itp. Proponuję zapytać w HR. Za Chechło odpowiada chyba Karolina. Nie sądzę aby była zmianowa. Bir z reguły pracuje 8-16. Stawka pewnie jest do negocjacji w zależności od tego jakie masz doświadczenie i ile umiesz. Spróbuj. Ekipa w BiR jest fajna. Uprzedzam, że pracy jest sporo ale mają tam młodą ekipę i dość wesoło. Szefowa, Iwona jest naprawdę w porządku. Powodzenia.

@aktualna

Dobrze wypowiadasz się o firmie i widać, że jesteś zadowolona z pracy. Mogłabyś napisać kilka słów o wynagrodzeniu? Czy podstawę pensji można podwyższyć premiami lub innymi dodatkami. Mam na myśl także pakiet socjalny i chętnie dowiem się co zawiera. Możesz mi pomóc?

bobafrut
@aktualna

(usunięte przez administratora) 8-16 to fikcja, często po godzinach. Atmosfera ok ale asertywność kierownictwa słabo.

Anulka
@bobafrut

jesteś pracownikiem Biru? czy innego dzialu ze piszesz ze to fikcja?

@bobafrut

Osoby, które zostają po godzinach, mogą liczyć na ewentualne dodatkowe wynagrodzenie na koniec miesiąca? Jestem ciekaw, jak pracodawca rozlicza godziny nadliczbowe. Proszę, abyś przedstawił, jak to wygląda.

top

Za chwile ktoś kupi ten zakład i zarobki pójdą w dół. A zakład w Łodzi powstanie :D

niko

fredi

Czy moglby ktos mi mniej wiecej naswietlic jak wyglada w praktyce stanowisko laboranta? Lub ewentualnie specjalisty ds. produkcji? Jak wygląda praca na tych stanowiskach?

Tak5Nie

Evitka

Hej. Ja chciałabym aplikować na Technology. Możesz coś na ten temat napisać?nie wiesz co miał na myśli ktoś kilka wiadomości poniżej że technolodzy odchodzą...i wiadomo dlaczego

znajoma

Jesteś w błędzie jeśli chodzi o stawki....moja koleżanka tam pracuje i wcale nie jest to kwota o jakiej piszesz tylko większa. Poza tym jest grafik na caly m-c, telefon o którym piszesz może zdarzyl się w sytuacji "naglej". W dzisiejszych czasach trzeba być elastycznym, a nie tyko marudzić.

Tak5Nie1

EKS 2
@fredi

W ciągu roku odeszło ponad 10 laborantek, często do prac z jeszcze gorszą kasą,a oni nadal twierdzą że to kwestia pieniędzy. Ciężko przyznać dziewczynom z labo, że nie potrafią zarządzać ludźmi i często tworzą kwasy i tak będzie po kres Kilargo niestety.

Tak2Nie
Abc

Do tej pory praca na stanowisku MŁODSZEGO laboranta (bo tak jest na umowie) była bardzo ciężka zwłaszcza że co chwila ktoś odchodził (w tym roku odeszło już 11 dziewczyn). Próbują coś zmienić ale jak do tej pory nie widać rezultatów... Ogólnie w dziale kontroli jakości panuje chaos a pracy ciągle przybywa. Zarządzanie zespołem tu nie istnieje.

Tak7Nie
Abc
@Evitka

Technolodzy pracują 8-16 chyba że jest jakieś wdrożenie to muszą zostać dłużej. Praca raczej przy komputerze (opracowywanie specyfikacji surowców, tworzenie etykiet itd.), technolodzy w Chechle rzadko widziani są na hali produkcyjnej, nie mają swojego laboratorium więc co za tym idzie nie zajmują się opracowywaniem nowych produktów (to dzieje się w zakładzie w Kaliszu). Jeśli chcesz być technologiem z prawdziwego zdarzenia to nie tutaj... Na pewno nie maja tyle roboty co Dział jakości więc praca raczej spokojna i stabilna ale pytanie czy rozwojowa?

Tak4Nie
Evitka
@Abc

Dzieki za info☺a nie wiesz jak z zarobkami? I ta rotacja mnie niepokoi..

Eks4
@Evitka

Z zarobkami to różnie bywa.... Ale porównując zarobki, mimo różnych grafików i dodatkowych godzin (nocki ekstra płatne) To zawsze wszystkie nowe dziewczyny dostawaly tyle samo około 2400 - 2500 na rękę. Miała być dodatkowa premia za trzy zmiany plus sobota ale żadna tego nie odczuwala(usunięte przez administratora).. za święta akurat była zapłata wywalczona w wielkiej tajemnicy. Bez rewelacji

Tak2Nie1

myster
@Eks4

Ludzie wolą nieco mniej ale spokój, miłą atmosferę, 1-2 zmiany - Kilargo jest dobre tuż po studiach na góra 2 lata i wypad żeby się nie zajechać, zdrowia nie stracić i nie osiwieć za młodu.

Agata
@Abc

W swoim komentarzu piszesz, że pracodawca próbuje wprowadzić zmiany - czego konkretnie one dotyczą? Może wprowadzono już jakieś nowe rozwiązania korzystne z punktu widzenia pracownika? Wspominasz też o bardzo dużej rotacji - wiesz może, z czego ona wynika? Co się zaś tyczy obowiązków, czy zakres jest zawarty w umowie? Bardzo proszę Cię o odpowiedź, takie informacje są ważne dla innych, potencjalnych kandydatów firmy Kilargo.

aktualna
@EKS 2

A skąd taka wiedza? 10 laborantek? w Chechle? Daj Boże taki dział kontroli jakości. Pitolisz jak potłuczony..

Gość

Wie ktoś może jak wygląda praca lidera lini produkcji, jakie zarobki i atmosfera w pracy?

Agata
@Gość

Widzę, że jesteś żywo zainteresowany podjęciem pracy w firmie Kilargo. Wysyłałeś już w ogóle swoje CV do pracy w tym miejscu? Podobno zakłady produkcyjne w firmie należą do najnowocześniejszych w Europie. Ciekawe, jak to się przekłada na pracę osób zatrudnionych w firmie? Odnośnie zatrudnienia w Kilargo przeczytać w Internecie można, że poszukiwani są pracownicy zarówno z wiedzą i doświadczeniem, jak również młodzi ambitni absolwenci, którzy chcą rozpocząć swoją karierę. Do której z tych grup należysz?

m2f
@Agata

Taaa, najnowocześniejsze - niektóre maszyny pamiętają czasy pierwszego Augusto, czyli lata 90-te a i te nowe, niedawno zakupione psują się na potęgę.

Eks
@Gość

Nowy parę miesięcy temu dostawał 2800 brutto. Liniowi z długim stażem, z premią mogą zgarnąć 4 na rączkę. Teraz może być trochę więcej. Obecnie są braki w obsadzie, a zaczyna się sezon. Myślę, że możesz ugrać dobre warunki ;)

Tak2Nie2
lider
@m2f

a może po prostu ktoś nie potrafi ich obsługiwać i dlatego psuje? Radzę najpierw rozejrzeć się wokół co kto robi :) buhahaha...

Lider
@Gość

pensja jest ok, premie uznaniowe były miłym zaskoczeniem przez ostatnie miesiące, pogoda służy

Ewa
@Lider

Super, że w Kilargo można liczyć na wynagrodzenie na godnym poziomie. Dobre zarobki sprawiają (między innymi), iż czujemy się nieco bardziej stabilnie. Czytałam na ich stronie, iż w związku z dynamicznym rozwojem firmy, aktualnie poszukują kandydatów zainteresowanych pracą na naprawdę różnych stanowiskach. Orientujesz się, czy nowo przyjęte osoby podpisują umowę na czas określony czy nieokreślony? To interesująca kwestia, więc liczę na Twoją szybką odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Kilargo Sp. z o. o. - Chechło Pierwsze