Opinie o KROBER SECURITY SP Z O O w

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KROBER SECURITY SP Z O O. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KROBER SECURITY SP Z O O o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KROBER SECURITY SP Z O O w

Marecki

Kacper - 2010-02-28 21:59:42 A co do Godzin to św. Racja ! Szykuje się raj dla Złodzieji :-) hihih ... Za dobre wyniki wyszły w Kauflandach i nie mogą wykazać strat !!!! :-) aby Chapnąć grubą kasę z UBEZPIECZALNI :) :) :) ! to akurat wszystko prawda co napisał Kacper. Już teraz w wiekszości marketów kaufland zrobił 40h na ochrone tygodniowo a markety przeważnie są otwarte 103-105 godzin tygodniowo a więc ponad 60h market nie jest chroniony, więc raj dla złodziei. Ale właśnie taka polityka firmy kaufland jak opisał to Kacper. Co do firmy Krober kilka prawd: 1. Umowy o prace się zdarzały ale bardzo rzadko 2. Poslizgi z wypłatami bardzo często 3. tzw. [usunięte przez moderatora] zawsze odwala dobrą robote ale wiadomo nie mogą być na kilkudziesięciu marketach na raz i robić porządek. 4. Wypłata faktycznie zawsze z konta prywatnego prezesa a nie firmowego 5. Dla tej firmy wiadomo liczą się wyniki a nie pracownik jeden sie zwolni przyjdzie nastepny wiadomo kryzys każdy pracy szuka. 6. Pracuje się za stawke godzinową a premie były tylko za pracowników kauflandu tj. 500zł obecnie nie ma już premii za pracownika czyli goła stawka godzinowa. 7. To że jest jeden pracownik na ochrony na całym markecie to nie wina firmy Krober lecz firmy kaufland która przyznaje tak małą pulę godzin na tydzień bo ubezpieczalnia i tak zwróci za skradziony towar. No a jeden ochroniarz na zmianie to wiadomo może iśc się [usunięte przez moderatora].

Wtrącę swoje 3 grosze praca w Krober tylko na umowę zlecenie bo umowy o pracę chyba nikt tam nie widział,wypłaty zdarzały się poślizgiiii ale to zawsze bank był winien :),ciągłe dokręcanie śruby za mało złapanych inni mają więcej (pic na wodę) no i kierownictwo (mój kierownik) ze musimy mieć 100 % pewności że osobą coś ukradła (prawie nie realne) wymieniać co w tej pracy było nie tak,za dużo czasu bym stracił dam tylko dwa pozytywy pracy w Krober miałem pracę blisko domu i miałem dwóch pozytywnych znajomych w pracy.

Kacper

normalny

doszły mnie słuchy, że zabiera się godziny ze sklepów i jest to spręzyna niejakiego Su..gi i w tym przypadku takie działanie jest na szkodę Kauflandu więc ten pan powinie dostac artykuł w Sądzie. Teraz to (usunięte przez administratora) będą miec raj na śląsku bo nie będzie ochrony.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KROBER SECURITY SP Z O O, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
vood

i zdarzalo sie ze nie bylo wesolo.a o wsparcie bardzo trudno bylo sie doprosic.

byly

to nie wina Krobera - to chory system Kauflandu jeden ochroniarz na sklepie przeciwko bandzie zlodziei wiec lepiej pewnych rzeczy nie widziec, bo po pracy moze nie byc wesolo

sama

jaka Kaska czlowieku chyba a raczej napewno nie wiesz z kim piszesz.i do kogo piszesz.milego dnia

Wiad. do Samy. Kaśka wiem żee to ty piszesz , dlaczego wystawiasz taką a nie inną opinię o agencji ? Przecież , jak razem pracowaliśmy to nie narzekałaś ! może odpowiesz szczerze dlaczego zostałaś zwolniona ? a nie odeszłaś sama .. cwaniaro jedna he he he

sama

Tomku sprawdz czy ta pozal sie boze agencja ochrony ma jeszcze wejherowo moze tam sie zalapiesz jak Ci sie tak dobrze tam pracowalo

sama

No to Gall nie byles wystarczajaco dobrym zlodziejaszkiem skoro takie pijaczki ruskie jak sasza i jarek potrafili Cie upilnowac.wiec nie bardzo wiwm czym sie szczycisz???

Tomasz - 2010-02-20 10:39:01 Ja również pracowałem w agencji Krober w Gdyni i nie mam żadnych zastrzeżeń co do tej firmy , gdyby nie ten Mój wyjazd za granicę to dalej bym pracował . Ale po powrocie jak chciałem wrócić to już zastałem tam inną agencję która z wypowiedzi Pracowników Kauflandu jest nie odpowiedzialną firmą . Mam nadzieje ze nie pracowales "tak ciezko" jak Gall. ;-) On tez nie mial zastrzezen do krobera... Ale chyba kaufland mial skoro juz ich tam nie ma...

Tomasz

Gall Anonim. - 2010-02-13 20:33:03 Widać po wysokim IQ kto to pisał(a) , oczywiście że Panna K. Intelektem i urodą nie grzesząca he he he he he ... Rzeczywiście mądra jak tralala (...) Skoro Panna K . tak dużo wie , to najwidoczniej była pracownikiem Kauflandu w Gdyni. Dobrze wie , że agencja za bałagan na markecie nie odpowiadała jedynie Kaufland,który SKĄPIŁ na godzinach ochrony , a [usunięte przez moderatora] nie raz Jej [usunięte przez moderatora] wybroniła !!! :) przed pogruszkami złodziejaszków . Bo sam z nimi miałem nie raz do czynienia jak próbowałem coś jumnąć he he . A nie mogłem bo całymi dniami kręcili się po markecie ! I na pewno byli lepszą firmą niż obecną która jest bo teraz to można wynosić na okrągło , teraz dasz w łapę i wynosisz towaru tyle ile chcesz... A obecna ochrona jest bardzo żałosna , jakieś lamusy kręcą się po markecie, od razu widać że ochrona ... nie to co wcześniejsza firma . Pozdrawiam Gall :) ha ha ha ha ha ha co za [usunięte przez moderatora] to pisał ? myśli pewnie że ludzie są głupi jak on sam i nie potrafią czytać.... 1. sugeruje, że na forum wypowiada się złodziej 2. złodziej wie, że to przez skąpstwo kauflandu były klopoty w markecie 3. co więcej złodziej pozytywnie ocenia akurat agencję Krober za ich fachowość (wypowiadając się na forum tej agencji) Z tego wniosek że złodziej jest - pracownikiem Krober

Gall Anonim.

Witam. Pracowałem w Krober Security PL w Gdyni w Kauflandzie, stwiererdzam ze ta firma jest faktycznie ruska mafia jak ktos slusznie zauwazyl, fakt faktem czasami sie okazywali pomocni jak byly za duze problemy, ale zeby doprosic sie ich "wizyty" trzeba bylo czekac szmat czasu. My prosilismy o ich przyjazd co najmniej raz w tygdniu przez okres okolo 3 m-cy i nic, dopiero gdy miedzy pracownikiem a zlodziejami nawiazala sie wspolpraca i po jakims czasie on wpadl to zaczeli sie interesowac marketem... Oczywiscie zabrali mu 1000zl z wyplaty a chcieli calosc okolo 1600zl.. Guzik nie zarobek (7 zl za rbg- śmiech na sali za narazanie zycia i zdrowia), maratony po 15 godzin od otwarcia do zamnkiecia sklepu, Wypłata z prywatnego konta szefa Pana Z...a nie z konta agencjii... z reszta to bardzo ciekawe... Kazdemu odradzam prace w tej "Agencji" juz lepiej isc i zarabiac na zycie sprzatajac chodniki niz pracujac na Pana Z... i jego [usunięte przez moderatora] ktora bedac w delegacji szlaja sie po burdelach... Pozdrawiam.

Facet

Ewelina czy wiesz że krzycząc (duża litera to krzyk) okazujesz ludziom brak kultury gdzie się tego nauczyłaś w tej firmie ?? Jak jest w firmie już ci ludzie napisali sama napisałaś że skończyłaś pracować rok temu więc co możesz wiedzieć jak jest teraz.

EWELINA

TAK JAK MOWIŁAM PRACOWAŁAM W TEJ FIRMIE A EWELINKA KTÓRA SIE WYPOWIADA WYŻEJ PRACUJE DO TEJ PORY . BYĆ MOŻE ZNAŁAM TAM WIELE OSÓB Z GÓRY ALE MIMO WSZYSTKO NIE MIAŁAM ŻADNYCH PROBLEMÓW Z TĄ FIRMA I KIEDY JA TAM JESZCZE PRACOWAŁAM INNI PRACOWNICY TEŻ NIE NARZEKALI TAK JAK WSPOMNIAŁAM WYŻEJ BYĆ MOŻE DLATEGO ŻE NIE PRACUJE TAM WIELU ZASŁUŻONYCH LUDZI CÓŻ CZASY SIE ZMIENIAJA, BYC MOŻE SPADLI NA PSY ALE JESZCZE ROK TEMU BYŁO WSZYSTKO WPOŻĄDKU NIECH SIĘ WYPOWIEDZA PRACOWNICY KTÓRZY PRACOWALI ROK TEMU I PRACUJĄ DO TEJ PORY ALE WIDOCZNIE COŚ ICH TRZYMA W TEJ FIRMIE!!!!!

Internauta

Na początku wypowiadała się Ewelinka krytycznie teraz wypowiada się Ewelina pozytywnie to może "Ewelina" powiedz o ile miałaś podnoszoną stawkę o 50-80 groszy ?? Miałaś w terminie bo jakoś dziwne że dużo osób takiego szczęścia nie miało.Według ludzi pracujących i byłych pracowników a także dziennikarzy ta praca nie jest tak różowa jak pokazujesz (znajoma,koleżanka szefostwa ??)

EWELINA

PRACOWAŁAM W TEJ FIRMIE ROK I TO NIE PRAWDA ZE PŁACA ZA UJĘCIE KLIENTA, JEDYNIE ZA PRACOWNIKA. NIE MAM ZADNYC PRETENSJI DO TEJ FIRMY JAK I DO PENSJI KTORE OTRZYMYWAŁAM ZAWSZE W TERMINIE.STAWKĘ GODZINOWĄ IAŁAM PODNOSZONĄ CO 3 M CE , WIEC NIE MOGŁAM NARZEKAĆ NAJLEPSZE WSPOMNIENIA MAM Z CZASÓW PRACY W TEJ FIRMIE. POZDROWIENIA DLA M.POPENDY,P.DREWCZYNSKIEGO, BYCMOZE WIELE SIĘ ZMIENIŁO BO ONI JUŻ TAM NIE PRACUJA...POZDRAWIAM

normalny

Ciekawski, może masz trochę racji przy sytuacjach opisywanych o akimś "Grubym" z Będzina czy też Siemianowic

Zostaw merytoryczną opinię o KROBER SECURITY SP Z O O

KROBER SECURITY SP Z O O