KROBER SECURITY SP Z O O

Opinie o KROBER SECURITY SP Z O O

Patrycja

Czy @heh podtrzymujesz po roku swoją opinie, że firma KROBER SECURITY SP Z O O jest porządna? Chciałbyś więcej cech dobrych i tych gorszych podać innym użytkownikom?

heh

No ale warto ze względu na to, że firma jest porządna i nie ma na co narzekać @kreon.

Firma od dawna nie istnieje - tak samo jak firma matka z Niemiec.

jaskier

Z tego co sprawdzałem i ja, to KROBER SECURITY jest wpisana jako podmiot aktywny, czyli powinni działac, ale owszem niepokojące jest, że ich strona internetowa nie działa. Może jest tutaj ktoś z aktualnych pracowników lub ktos, kto w nie tak dawnym czasie pracował i może napisać, co takiego dzieje się z firmą?

Były Pracownikrniw

Firma od dawna już nie istnieje to jest sprawdzone info.

Marcin Kraków

niecały miesiąc czekałem na pismo z sadu .

Marcin Kraków

A wiec sąd jasno się określił ze firma ma wysłać w ciągu 14 dni wypłatę oraz odsetki zaległego wynagrodzenia . i wysłał im po naglenie do zapłaty

marc Kraków

Ponieważ firma się mieści w karpaczu a miasto to podlega pod sąd w Jeleniej Górze to tez tam trzeba składać wnioski :) . firma mi nie wypłaciła pieniędzy za grudzień styczeń oraz za rozwiązanie umowy a miałem umowę o prace ..

gg

ile czekałeś na odpowiedz

marcin kraków

Witam, wszystkich jak widać sad w jeleniej górze szybko działa :) dostałem potwierdzenie ze firma ma wypłacić pieniądze do 14 dni .. czy ktoś oprócz mnie wysłał pismo do sadu?? pozdrawiam

Marcin Kraków

Wściekły - tak jest rada jeśli wiszą Ci pieniądze to idź do sądu i zgłoś firmie w Państwowej inspekcji pracy . Dostanie się całemu zarządowi który Rządził tą firmą .

Wściekły

No, ale co tu winny Pan(usunięte przez administratora) wspólnicy, Panowie (usunięte przez administratora)? Teraz otworzyli nowe spółki i wypieli się na nas. Coś trzeba robić też z tymi wspólnikami. Przecież nie może tak być. Ma ktoś pomysł jakiś, radę?

Marcin kraków

A ciekaw jestem gdzie są Pity . . Skarbówka się chyba ucieszy :) Wnioski już poszły do sadu .

Joshua

Spoko ale to nie ważne kto byl wiekszym kozakiem w ujeciach tylko o to ze pionki nam nie daly kasy...i trzeba coś z tym zrobić, Ale rzeczywiscie wiem ze u nas tj w c&a byly takie wyniki... ps. wiesz (usunięte przez administratora)kim ja jestem ;D

Clopie najlepsza srednia w polsce mieliscie??? I ty mowisz o doplatach za 5 ujec?? Tutaj by zbankrutowali jak 5 ujec to nawet nie byla norma tygodniowa... hehehe ludzie po 30 w miesiacu mieli i nawet nikt tego nie liczyl nie jeden w tygodniu mial 15strzalow na dosc spora kwote a nie na bulkach... hehe nie powiem tutaj glupote (usunięte przez administratora)ale jezeli chodzi o firme to racja (usunięte przez administratora) banda kretaczy...

Navahoo

Ja juz zakonczylem wspolprace z KROEBER dostalem dzisiaj 2000 zlotych jako zaleglosci za grudzien + wczesniejsza zaliczka 1000. Nie chce miec z nimi nic wspolnego. Walczcie o swoje naciskajcie (usunięte przez administratora), zarzucajcie mu skrzynke mailowa a w ostatecznosci tylko sąd. Pozdrawiam

xxxxxxx - 2011-02-09 12:08:44 Zapewne wypaliły sie pomysly KRAWCOWI na oczernianie innych pracownikow bo sam ma sporo na sumieniu,próbujac sie wykazac w pracy lapie na Kauflandzie nie tych co potrzeba a swoich wspólników w kradziezy w tym samym czasie zostawia na luzie.Taki duzy chlop a glupi jak cholera!Tylko ta czerwona, plaskata gęba podlizuje sie do kierownictwa a sam wynosi ile sie da!!!!!!! omg jak dziecko, ta strona napewno nie sluzy do "drapania" sie z innymi. Naprawde wejdzcie sobie na chat.wp.pl i tam sobie wygarniajcie, przeciez to juz sie zrobilo chore tutaj. Nie ma adminów zadnych ??

Ta firma to porażka wiszą mi 2207 zł , jutro sprawa trafia do Sądu . Zachęcam wszystkie osoby do składania wniosków w Sądzie ! ! ! ! !

xxxxxxx

Zapewne wypaliły sie pomysly (usunięte przez administratora) na oczernianie innych pracownikow bo sam ma sporo na sumieniu,próbujac sie wykazac w pracy lapie na Kauflandzie nie tych co potrzeba a swoich wspólników w kradziezy w tym samym czasie zostawia na luzie.(usunięte przez administratora)

Joshua

No ja nic nie wiem na ten temat zastanawia mnie tylko fakt czy Miro tam pracuje? Co do zabezpieczenia heh cieżka sprawa-teraz raczej tylko atak, skoro prośby i upominanie dobijanie sie itd nie poskutkowały... Paradoks-zatrudnili nas [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] byśmy łapali złodzei

jankes

Słuchajcie co to jest ten kts? jak ktoś coś wie dajcie znać. przecież trzeba zabezpieczyć te nasze pieniadze.

Navahoo

Jak narzie nie mam żadnej informacji odnosnie 2 czesci wynagrodzenia. Nikt nie odbiera telefonu. Z to że nie wypłacają jak to nazwałes gównianych pieniedzy to moze dlatego ze ktos lokaty krotkoterminowe zaklada zeby wyjechac na wczasy !!??

ta firma to banda (usunięte przez administratora)i i nic wiecej caly ten zarzad i kierownictwio byle by im w tylkach dobrze bylo a o pracowikach ie potrafia pomyslec tak samo jak i ci pozal sie boze koordynatorzy kazdy patrzyl jak tu na lewno sobie dorobic i jak normalnych pracownikow (usunięte przez administratora)

olszan

Firma specjalizuje się w manipulacji i (usunięte przez administratora) o własnym wizerunku. Widać to po wysokiej ocenie mimo negatywnych opinii.

Joshua

No to spoko bo my nie dostalismy żadnej zaliczki...

Navahoo

Czekałem czy ten watek jeszcze ktos podtrzymuje. Informuje szanownych kolegow o tym ze dostalem 31 stycznia zaliczke w wysokosci 1000 zlotych na poczet wynagrodzenia za m-c grudzień. Z tego co mi wiadomo koledzey pracujacy dalej otrzymali potwierdzenie faxem o zleceniu przelewu jednak przelew zostal odrzucony najprawdopodobniej z powodu braku srodkow. Czekam dalej na rozwoj wydarzen. P.S. Na jasną cholere spamujecie. To nie chat wirtualnej polski.

Joshua

Złość - 2011-02-02 21:31:39 No, ale słuchajcie. Coś nie tak. Przecież zarząd nie zakłada nowych spólek tylko spólnicy. Takźe jak piszcie, że jest nowa na ich bazie społka tzn. ten KTS, to to jakieś wały spólników, a nie zarządu. Coś to nie gra. Co ta za społka ten KTS. Ktoś wie coś? no mniejsza o to kim oni teraz są... pieniedzy dalej nie ma ale inspekcja ma sie im dobrac do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zobaczymy co bd, kolega z gdańska już nic nie pisze chyba dostal kasiwo...

Złość

sluchaj no tak jak poprzednik, w c&a jest to samo- złożyłeś juz wniosek do sadu? uważam osobiscie że wczesniej zarzad sieci sklepów cisnął ich do wypłaty naszych pieniędzy teraz to już nie ich sprawa wiec teraz dopiero może sie to naprawde przeciągnąc, skoro tak bardzo zależy im by płacić odsetki i grzywne w inspekcji pracy to czemu im tego nie umożliwimy ;]. Zdarzyli sie obłowić na naszej szkodzie wiec moi drodzy czas tępić robactwo...

ktoś

To samo było w C&A !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! na całe szczęście je stracili bo dyrekcja sklepu nie pozwoli sobie na takie traktowanie ludzi! . Pieniędzy za Grudzień jeszcze nie ma . . Ciągłe wymówki prezes (usunięte przez administratora) już nie odbiera telefonów, z P. (usunięte przez administratora)cięgle tylko słychać jutro po jutrze . Niebawem jeśli nie wypłacą pieniędzy kolega idzie do sądu pracy ponieważ dali mu umowę o prace . Nie dajmy się wykorzystywać w niedługim czasie podam adres mail , dla osób które będa chciały założyć sprawę sodowa o swoje niewypłacone pieniądze . .

Navahoo

Szanowni Panstwo. Czytam te Wasze wsplne oszczerstwa w stosunku do samych siebie, a mocno wydaje mi sie, że nie o to chodziło ludziomm zakladajacym te stronę. Ale do brzegu. Jako były wojskowy poszukiwałem pracy. W jednym z Portali ogłoszeniowych znalazłem ogłoszenie ze poszukują detektywów sklepowych. Zgłosiłem swoją kandydaturę i po jakimś czasie oddzwonił do mnie "Security Manager" Pan (usunięte przez administratora). Zaprosił na rozmowę do Gdańska i przedstawił swoją ofertę. Sklep w którym mieliśmy wykonywać prace należy do niemieckiej firmy "Peek & Cloppenburg" adres: http://www.peek-cloppenburg.pl/pl/web_pl/ Zaproponował 10 (słownie:dziesięć złotych) na godzinę. Praca w godzinach 9-21 lub 14-21. Stawka nie najgorsza pozatym ze praca niewdzięczna. Zacząłem swoja przygodę z Krober security 1 października 2010. Przepracowany miesiąc na umowie termin wypłaty wynagrodzenia 15-sty każdego miesiąca. Nadszedł wreszcie ten upragniony dzien i co sie stało.... nie było pieniedzy. Po telefonie do P. (usunięte przez administratora) zapewnienie że bedą dnia następnego i ku mojemu zdziwieniu wpłynęły. To dopiero początek :) Upływał kolejny miesiąc na łapaniu złodziei, bardzo częstych wizytach na Policji itp. W miesiącu Listopadzie osiągneliśmy najlepszy wynik w Polsce, pomimo że bylismy zupełnie nowym nie do końca zgranym zespołem. Ale jak by tego było mało p. (usunięte przez administratora)zaczął tworzyć swoje krętactwa dotyczące i płacy i ilościu ujęć w kraju, zupełnie nie zdając sobie sprawy że ludzi też wiedza do czego służy telefon, mail i wszyskie inne formy komunikacji miedzyludzkiej. Zaczęliśmy łapać go na kłamstwach. Aby nas zmotywować dorzucił słowa " chłopaki zrobimy tak: od 1-5 ujęc dostaniecie 0,50 gr do stawki godzinowej, powyżej 10-ciu ujęc dostaniecie 1 złoty) przy 180 godzinach było o co powalczyć. Nadszedł Grudzień. Czas kolejnej wypłaty wynagrodzenia za m-c Listopad. Ale kasy nie było, zaczeły sie telefony w jedną jak i drugą stronę z zapewnieniami, że pieniadze "wyszły" ale nie wiedzieliśmy do kogo. W koncu postanowiłem sam zadbac o swoje i zacząłem naciskac na p. (usunięte przez administratora)o podanie numeru do księgowej. Dostałem. Zadzwoniłem do księgowej. P. Danuta UNIJAT nie umiała mi nic odpowiedzieć poza słowami "nie wiem". Umówiłem się z ta kobieta na telefon nastepnego dnia. Zadzwoniłem a wredna baba odpowiadała na moje pytania "NIE WIEM". Zapytałem czy jest księgową stwierdziła że nie, numeru mi nie poda bo ksiegowoscia zajmuje sie inna firma. Dni upływały świeta coraz bliżej, ludzie bez pieniędzy. Zlitowali sie 24 Grudnia i dostaliśmy po 1000 zlotych zaliczki. Reszta bedzie niebawem zapewniali. NIEBAWEM było 10-tego stycznia. Pomijam fakt że za to że dobijałem sie o swoje jak i inyych pieniądze nie oprzedłużyli mi umowy. CAŁE SZCZĘSCIE. Dzisiaj mamy 25 stycznia za grudzień ciężko przepracowany nie dostałęm nic. Ostatnia bajka z dnia dzisiejszego brzmi. KSIEGOWA POMYLILA STAWKI VAT I MUSIELI ZWROCIC PIENIADZE ORAZ SKORYGOWAC FAKTURĘ. Ludki podobno zmienił się zarząd i firma dzisiaj nazywa sie KTS. Stanowczo odradzam jakiekolwiek zatrudnienie w tej firmie. (usunięte przez administratora)

czy wy nie macie sie do kogo (usunięte przez administratora) ta firma nie istnieje a wy dalej swoje ogarnijcie sie troche to co tu czytam to smiech na sali co tak uczepiliscie sie(usunięte przez administratora) i reszty drujcie sobie te wymyslone historyjki

mirek

Pozdrowienia dla (usunięte przez administratora)największego hurtownika w rejonie

petro

Firma beznadziejna! zatrudnia samych emerytów i grubasów co nie dają rady przebiec pięciu metrów ( przykład Kaufland Zgorzelec)a szefostwo (usunięte przez administratora).

Dorek

Ja tylko napisalem to co sie dowiedzialem a kazdy mnie tutaj atakuje jak nie normalny... Nie narzekam na krobera za bardzo bo dobrze zarabialem a to ze niektorzy ludzie byli nie na tych stanowiskach co trzeba to juz wina bog wie kogo... I nie licze na to ze wroce na kaufland i nie chce nawet do jakiej kolwiek firmy ochraniarskiem bo jestem chyba troszeczke bardziej ambitny niz wy!!! mam prace w ktorej jest taka rekrutacja ze problem jest sie dostac... !!!! To co kto gada ze kradlem albo nie to mnie(usunięte przez administratora)bo nikt mnie za reke nie zlapal a ja mowie NIE!!!! Aha i mowicie ze zwolnili tych co kradli i macie racje ale was tez pozwalniali!!! I moze dlatego kober padl bo juz w beszczelny sposob robiliscie to czego nie powinniscie... Ja nikogo za reke nie zlapalem raz tylko mialem okazje powiedziec jednemu panu ktory pracowal zeby napisal sobie wypowiedzenie... hehe Pozdro ;)

no ale widzisz dorian wie lepiej jemu nic nie przetlumaczysz on i tak wie lepiej i napisze cytuje ,, od pewnej mojej rozmowy........" firma krober ma sie zajebi scie

no ale widzisz(usunięte przez administratora) wie lepiej jemu nic nie przetlumaczysz on i tak wie lepiej i napisze cytuje ,, od pewnej mojej rozmowy........" firma krober ma sie (usunięte przez administratora)

Były Pracownik Krober.

Nie można czegoś ratować,co przestało istnieć

zgadzam sie z toba wymyslil rezygacje ze strony on dalej ma nadzieje ze do tej firmy wroci dlatego tak jej broni zed do niego zadzwonia z propozycja pracy a nie zastanowil sie ile go razy chcieli zwolnic ile razy do niego pretensje mieli ale nie dorian kocha firme krober i dalej mysli ze wszyscy beda do niego dzwonic o porade jak do doktora moze on przepisze jakies lekarstwo na ratowanie(usunięte przez administratora)

Były Pracownik Krober

Dorek jaka rezygnacja ze strony,co ty(usunięte przez administratora).do firmy też nie można się dodzwonić,może też napiszesz że zmieniają biedny telefon obojętnie co ludzie tobie napiszą to ty w swojej ignorancji napiszesz że z firmą jest ok.

ha nigdy nic nie wiadomo gdybys dalej pracowal i wynosil moze jakos bys sie na tym dorobil przestan sie wypierac czlowieku wszysscy o tobie gadaja tylko ty potrafiles tak lizac [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kierownikom ze kazdy wierzyl w twoje chore pomysly az szkoda gadac ze byli tacy glupi pozdrawiam cie dorian moze jeszcze ogos kogo wyrzucili z kober abedziesz bronil bo z tego co wiadomo ci co juz nie pracuja to kardli widzisz popende wyje bli ale znowu go rzyjeli chyba ma lepiej gadane niz ty buhahaha

Dorek

hehehe urzekla mnie twoja historia ;)) hehehe oczywiscie zwijalem towar i dom sobie za to postawilem... ;) hehe

czlowieku masz racj eo kazdym potrafil powiedziec a o sobie tylko dobre rzeczy ze tu go chwalili tam a kazdy dobrze wie ze praktycznie kazdy dyrektor mial go dosc jego i tych jego akcji haha

ale po co mam sie przedstawiac wszyscy wiedza jaka jest prawda nikomu juz oczu nie zamydlisz opanuj sie czlowieku

l

(usunięte przez administratora) jesteś i bendziesz kretynem kiedyś ty śmiałeś się ze mnie teraz ja z ciebie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jeden

Dorek

Ty anonim ty powinienes ksiazke napisac bo ja w przeciewienstwie do ciebei nie lizalem kazdemu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] (usunięte przez administratora)! I jeszcze cos ja nie potrzebuje pomocy a moze chodzi o ciebie czubie... Ja mam prace i to bardzo dobra ;)) I powiedz dlaczego sie nie przedstawisz??

(usunięte przez administratora)przyznaj sie w koncu i przestan zgrywac wazniaka a idiota i tak jestes idz dalej rozmawiaj z prezesami krobera ktorego juz nie ma idz oni ci pomoga napewno bedziesz dalej pacowal w kauflandzie hahahah idz porozmawiaj jeszcze z suliga on tez ci pomoze a moze jeszce z dyrektorami bys porozmawial no przeciez takie dobre uklady masz wszyscy cie lubia a moze nawet uwielbiaja moze ktos z 912 ci pomoze bedziesz kurw a sprzatal parking i myl kible po brudasach ZOBACZCIE JAKIE DORIAN MA UKLADY MYSLI ZE JEGO ZYCIE TO NIEKONCZACA SIE OPOWIESC BRAWOOOOOOO ZA WYOBRAZNIE

Dorek

No ale ja przeciez nie mowie ze nie ale gadalem z kilkoma osobami i rezygnacja ze strony internetowej ktora i tak byla bardzo biedna o niczym nie swiadczy... Pozatym nie zalezy mi na tym czy krober jest czy go nie ma... ;)

hehe widze ze ten wariat nawet za mnie sie podaje ostatni komentarz nie jest moj ale jest tam napisana prawda z tym ze nie pisalem nic o ukladach no i racja ze dlaczego mnie nie zlapales... ?? hehehe

Dorek

To dlaczego baranie jeden mnie nie zlapales?? Pokaz mi chociaz jedna wiadomosc tępaku w ktorej napisalem ze mam jakies uklady?? Jakies ploty siejesz durniu i jeszcze jedno idiota byl plemnik z ktorego powstalem i nie wyzywaj mnie albo sie przedstaw niech wszyscy wiedza co za baran sie kryje za nickime ''byly pracownik'' co zal ci [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] o cos sciska ochroniarzu od siedmiu bolesci?? I(usunięte przez administratora) nie kradli bo pracuja na kauflandzie z tego co sie orientuje;)

Zostaw opinię o KROBER SECURITY SP Z O O

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KROBER SECURITY SP Z O O