Opinie o KROBER SECURITY SP Z O O w

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KROBER SECURITY SP Z O O. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KROBER SECURITY SP Z O O o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KROBER SECURITY SP Z O O w

jankes

Słuchajcie co to jest ten kts? jak ktoś coś wie dajcie znać. przecież trzeba zabezpieczyć te nasze pieniadze.

Navahoo

Jak narzie nie mam żadnej informacji odnosnie 2 czesci wynagrodzenia. Nikt nie odbiera telefonu. Z to że nie wypłacają jak to nazwałes gównianych pieniedzy to moze dlatego ze ktos lokaty krotkoterminowe zaklada zeby wyjechac na wczasy !!??

ta firma to banda (usunięte przez administratora)i i nic wiecej caly ten zarzad i kierownictwio byle by im w tylkach dobrze bylo a o pracowikach ie potrafia pomyslec tak samo jak i ci pozal sie boze koordynatorzy kazdy patrzyl jak tu na lewno sobie dorobic i jak normalnych pracownikow (usunięte przez administratora)

olszan

Firma specjalizuje się w manipulacji i (usunięte przez administratora) o własnym wizerunku. Widać to po wysokiej ocenie mimo negatywnych opinii.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KROBER SECURITY SP Z O O, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Joshua

No to spoko bo my nie dostalismy żadnej zaliczki...

Navahoo

Czekałem czy ten watek jeszcze ktos podtrzymuje. Informuje szanownych kolegow o tym ze dostalem 31 stycznia zaliczke w wysokosci 1000 zlotych na poczet wynagrodzenia za m-c grudzień. Z tego co mi wiadomo koledzey pracujacy dalej otrzymali potwierdzenie faxem o zleceniu przelewu jednak przelew zostal odrzucony najprawdopodobniej z powodu braku srodkow. Czekam dalej na rozwoj wydarzen. P.S. Na jasną cholere spamujecie. To nie chat wirtualnej polski.

Joshua

Złość - 2011-02-02 21:31:39 No, ale słuchajcie. Coś nie tak. Przecież zarząd nie zakłada nowych spólek tylko spólnicy. Takźe jak piszcie, że jest nowa na ich bazie społka tzn. ten KTS, to to jakieś wały spólników, a nie zarządu. Coś to nie gra. Co ta za społka ten KTS. Ktoś wie coś? no mniejsza o to kim oni teraz są... pieniedzy dalej nie ma ale inspekcja ma sie im dobrac do (usunięte przez administratora) zobaczymy co bd, kolega z gdańska już nic nie pisze chyba dostal kasiwo...

Złość

sluchaj no tak jak poprzednik, w c&a jest to samo- złożyłeś juz wniosek do sadu? uważam osobiscie że wczesniej zarzad sieci sklepów cisnął ich do wypłaty naszych pieniędzy teraz to już nie ich sprawa wiec teraz dopiero może sie to naprawde przeciągnąc, skoro tak bardzo zależy im by płacić odsetki i grzywne w inspekcji pracy to czemu im tego nie umożliwimy ;]. Zdarzyli sie obłowić na naszej szkodzie wiec moi drodzy czas tępić robactwo...

ktoś

To samo było w C&A !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! na całe szczęście je stracili bo dyrekcja sklepu nie pozwoli sobie na takie traktowanie ludzi! . Pieniędzy za Grudzień jeszcze nie ma . . Ciągłe wymówki prezes (usunięte przez administratora) już nie odbiera telefonów, z P. (usunięte przez administratora)cięgle tylko słychać jutro po jutrze . Niebawem jeśli nie wypłacą pieniędzy kolega idzie do sądu pracy ponieważ dali mu umowę o prace . Nie dajmy się wykorzystywać w niedługim czasie podam adres mail , dla osób które będa chciały założyć sprawę sodowa o swoje niewypłacone pieniądze . .

Navahoo

Szanowni Panstwo. Czytam te Wasze wsplne oszczerstwa w stosunku do samych siebie, a mocno wydaje mi sie, że nie o to chodziło ludziomm zakladajacym te stronę. Ale do brzegu. Jako były wojskowy poszukiwałem pracy. W jednym z Portali ogłoszeniowych znalazłem ogłoszenie ze poszukują detektywów sklepowych. Zgłosiłem swoją kandydaturę i po jakimś czasie oddzwonił do mnie "Security Manager" Pan (usunięte przez administratora). Zaprosił na rozmowę do Gdańska i przedstawił swoją ofertę. Sklep w którym mieliśmy wykonywać prace należy do niemieckiej firmy "Peek & Cloppenburg" adres: http://www.peek-cloppenburg.pl/pl/web_pl/ Zaproponował 10 (słownie:dziesięć złotych) na godzinę. Praca w godzinach 9-21 lub 14-21. Stawka nie najgorsza pozatym ze praca niewdzięczna. Zacząłem swoja przygodę z Krober security 1 października 2010. Przepracowany miesiąc na umowie termin wypłaty wynagrodzenia 15-sty każdego miesiąca. Nadszedł wreszcie ten upragniony dzien i co sie stało.... nie było pieniedzy. Po telefonie do P. (usunięte przez administratora) zapewnienie że bedą dnia następnego i ku mojemu zdziwieniu wpłynęły. To dopiero początek :) Upływał kolejny miesiąc na łapaniu złodziei, bardzo częstych wizytach na Policji itp. W miesiącu Listopadzie osiągneliśmy najlepszy wynik w Polsce, pomimo że bylismy zupełnie nowym nie do końca zgranym zespołem. Ale jak by tego było mało p. (usunięte przez administratora)zaczął tworzyć swoje krętactwa dotyczące i płacy i ilościu ujęć w kraju, zupełnie nie zdając sobie sprawy że ludzi też wiedza do czego służy telefon, mail i wszyskie inne formy komunikacji miedzyludzkiej. Zaczęliśmy łapać go na kłamstwach. Aby nas zmotywować dorzucił słowa " chłopaki zrobimy tak: od 1-5 ujęc dostaniecie 0,50 gr do stawki godzinowej, powyżej 10-ciu ujęc dostaniecie 1 złoty) przy 180 godzinach było o co powalczyć. Nadszedł Grudzień. Czas kolejnej wypłaty wynagrodzenia za m-c Listopad. Ale kasy nie było, zaczeły sie telefony w jedną jak i drugą stronę z zapewnieniami, że pieniadze "wyszły" ale nie wiedzieliśmy do kogo. W koncu postanowiłem sam zadbac o swoje i zacząłem naciskac na p. (usunięte przez administratora)o podanie numeru do księgowej. Dostałem. Zadzwoniłem do księgowej. P. Danuta UNIJAT nie umiała mi nic odpowiedzieć poza słowami "nie wiem". Umówiłem się z ta kobieta na telefon nastepnego dnia. Zadzwoniłem a wredna baba odpowiadała na moje pytania "NIE WIEM". Zapytałem czy jest księgową stwierdziła że nie, numeru mi nie poda bo ksiegowoscia zajmuje sie inna firma. Dni upływały świeta coraz bliżej, ludzie bez pieniędzy. Zlitowali sie 24 Grudnia i dostaliśmy po 1000 zlotych zaliczki. Reszta bedzie niebawem zapewniali. NIEBAWEM było 10-tego stycznia. Pomijam fakt że za to że dobijałem sie o swoje jak i inyych pieniądze nie oprzedłużyli mi umowy. CAŁE SZCZĘSCIE. Dzisiaj mamy 25 stycznia za grudzień ciężko przepracowany nie dostałęm nic. Ostatnia bajka z dnia dzisiejszego brzmi. KSIEGOWA POMYLILA STAWKI VAT I MUSIELI ZWROCIC PIENIADZE ORAZ SKORYGOWAC FAKTURĘ. Ludki podobno zmienił się zarząd i firma dzisiaj nazywa sie KTS. Stanowczo odradzam jakiekolwiek zatrudnienie w tej firmie. (usunięte przez administratora)

czy wy nie macie sie do kogo (usunięte przez administratora) ta firma nie istnieje a wy dalej swoje ogarnijcie sie troche to co tu czytam to smiech na sali co tak uczepiliscie sie(usunięte przez administratora) i reszty drujcie sobie te wymyslone historyjki

mirek

Pozdrowienia dla (usunięte przez administratora)największego hurtownika w rejonie

petro

Firma beznadziejna! zatrudnia samych emerytów i grubasów co nie dają rady przebiec pięciu metrów ( przykład Kaufland Zgorzelec)a szefostwo (usunięte przez administratora).

Dorek

Ja tylko napisalem to co sie dowiedzialem a kazdy mnie tutaj atakuje jak nie normalny... Nie narzekam na krobera za bardzo bo dobrze zarabialem a to ze niektorzy ludzie byli nie na tych stanowiskach co trzeba to juz wina bog wie kogo... I nie licze na to ze wroce na kaufland i nie chce nawet do jakiej kolwiek firmy ochraniarskiem bo jestem chyba troszeczke bardziej ambitny niz wy!!! mam prace w ktorej jest taka rekrutacja ze problem jest sie dostac... !!!! To co kto gada ze kradlem albo nie to mnie(usunięte przez administratora)bo nikt mnie za reke nie zlapal a ja mowie NIE!!!! Aha i mowicie ze zwolnili tych co kradli i macie racje ale was tez pozwalniali!!! I moze dlatego kober padl bo juz w beszczelny sposob robiliscie to czego nie powinniscie... Ja nikogo za reke nie zlapalem raz tylko mialem okazje powiedziec jednemu panu ktory pracowal zeby napisal sobie wypowiedzenie... hehe Pozdro ;)

no ale widzisz dorian wie lepiej jemu nic nie przetlumaczysz on i tak wie lepiej i napisze cytuje ,, od pewnej mojej rozmowy........" firma krober ma sie zajebi scie

no ale widzisz(usunięte przez administratora) wie lepiej jemu nic nie przetlumaczysz on i tak wie lepiej i napisze cytuje ,, od pewnej mojej rozmowy........" firma krober ma sie (usunięte przez administratora)

Były Pracownik Krober.

Nie można czegoś ratować,co przestało istnieć

zgadzam sie z toba wymyslil rezygacje ze strony on dalej ma nadzieje ze do tej firmy wroci dlatego tak jej broni zed do niego zadzwonia z propozycja pracy a nie zastanowil sie ile go razy chcieli zwolnic ile razy do niego pretensje mieli ale nie dorian kocha firme krober i dalej mysli ze wszyscy beda do niego dzwonic o porade jak do doktora moze on przepisze jakies lekarstwo na ratowanie(usunięte przez administratora)

Były Pracownik Krober

Dorek jaka rezygnacja ze strony,co ty(usunięte przez administratora).do firmy też nie można się dodzwonić,może też napiszesz że zmieniają biedny telefon obojętnie co ludzie tobie napiszą to ty w swojej ignorancji napiszesz że z firmą jest ok.

Zostaw merytoryczną opinię o KROBER SECURITY SP Z O O

KROBER SECURITY SP Z O O