Opinie o KROBER SECURITY SP Z O O w

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KROBER SECURITY SP Z O O. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KROBER SECURITY SP Z O O o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KROBER SECURITY SP Z O O w

No a pozostali? Przecież wiemy o kim mowa Jak mowna trzymać tych pseudo dziwnych koordynatorów. A kierownictwo szefowie to co A ludzie z Niemców? Jakieś dziwne to wszystko Szkoda tylko pracy. Ciekawe jakie teraz będą kolejne ruchy wobec ludzi i w ogóle Coś się szykuje.

sam jestem ciekaw ale mysle ze juz niedlugo nadejdzie wielki koniec firmy krober security niech w koncu [usunięte przez moderatora] ta firme pograzyli nieroby

Ciekawy ochroniarz

No, ciekawe kiedy upadnie Kreober, ciekawe.

klient

racja ile razy [usunięte przez moderatora] zlapali na kradziezy i nikt go nie zwolnil robil dalej te swoje przekrety tak samo jak szukal towarow po terminie a potem jego kolega przyjezdzal ze znajoma i zgarniali piatki ale oczywiscie wszystko obeszlo sie bez wiekszego echa az wstyd co do tyblewskiego to tez ket jeden ile razy byl wpisany na grafik a na markecie go nie bylo widze ze tu wszystko wychodzi po czasie ale trzymali ich hahahahahah

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KROBER SECURITY SP Z O O, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy B2B Sales Manager
Gremi Personal Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy Projektant/-tka OZE
Toruń
Green Capital S.A.
:)))))

super w koncu ktos napisal cala prawde co sie dzieje w markecie w dabrowie gorniczej ktokolwiek to pisal to wilelkie gratulacje za odwage w napisaniu tak cennych informacji kierwonictwo wiedzialo ze pan tomasz wylacza monitoring a w szczegolnosci drogerie jak jeszcze byl stary monitoring no ale sieroty nic z tym nie zrobili a szkoda bo widze ze znowu dzieje sie to samo a wielkie zarzuty mieli do eweliny sz a tu prosze pan tomek pan nawet bym go tak nie nazwal zwykly lomp jak mozna przez trzy lata nono stop nosic te same spodnie ktore juz sto razy byly cerowane ahahahaha i te jego bluzy ha zgroza

Były Pracownik

ON ciekawe gdzie były nadzorco znajdziesz teraz prace,to nie przez pracowników Krober upadł tylko przez kierownictwo,jeżeli nie potrafili odpowiednio kierować firmą.

Zebra

Całkiem przypadkiem znalazłam te ciekawe opinie o kauflandach...Ja pracuje w Kauflandzie w Dąbrowie Górniczej, i tu to sie dzieje z ochroną...Nasz Pan [usunięte przez moderatora]z ochrony podobno pracuje tu od początku ma kochankę, jedną z kasjerek [usunięte przez moderatora], i systematycznie robią różne akcje( a to przepuszczają kilka reklamówek pełnych towaru bez nabijania, albo sprzęt RTV z cenami wszystko po 5zł lub po 3zł. Wszystko to robią późnymi popołudniami lub wieczorem, kiedy niema Dyrektora i dużo kierownictwa a [usunięte przez moderatora] jest sam. A później Pan [usunięte przez moderatora] zwykle znika na dzień lub dwa.[usunięte przez moderatora] opowiadała że [usunięte przez moderatora] nawet kamery wyłącza żeby nic się nie wydało, mówiła też że ma małego i jak się opije to się tak strasznie jąka że wcale go nie można zrozumieć... Natomiast nasz następny Pan z ochrony Pan [usunięte przez moderatora] przychodzi do pracy wiecznie prawie na czterech, czasami jest tak pijany, że przychodzi wchodzi do swojego pokoju z lóżkiem (chyba zasypia) i jak o 22 wychodzi to jeszcze idzie chwiejnym krokiem(nie mówiąc o oddechu), ale o zakupie piwa na przystanek nigdy nie zapomni bo przecież wraca z pracy... Pracownicy mówią że niedawno go Policja zabrała z pracy bo był taki pijany że ktoś z klientów zadzwonił z donosem. Także jedna wielka kiła... A jak złapią złodzieja ( dziecko z jakimś cukierkiem, lub kobiecine po 70tce z wędlinką to później cały tydzień się przechwalają na palarni jakie to mieli zatrzymanie.... Najlepszym dowodem na to co się dzieje u nas w pracy jest to że jednego dnie zostało zwolnionych 15 pracowników....(za uczciwość...) A nam na pracy zależy i nikt się nic nie odzywa, choć wszyscy to widzą co się dzieje, jak można 10 lat pracować w jednym miejscu, bez żadnej rorotacji, gdzie właściciele firmy i dyrekcja mają oczy...

on

Były Pracownik - 2010-11-09 16:14:52 On nie ośmieszaj się,nie pracuję w Mag-Polu ani zapewne nikt z innych tu piszących,i Krobera nie zdradziliśmy to oni nas zdradzali i robili w ..uja z wypłatami nie jesteśmy idiotami dlatego ludzi ostrzegamy,a ty ON jak tak kochasz Krober to idź im do byłej siedziby całować tyłek Tyłek to ty całujesz ale komu innemu , najwidoczniej krober was zdradzil bo mial was daleko gdzies i sie nie dziwie tej firmie bo co niektórzy nie powinni w niej pracowac , magoły jedne a teraz dziwicie sie ze krobera juz nie ma ? to przez was .

Były Pracownik - 2010-11-09 16:14:52 On nie ośmieszaj się,nie pracuję w Mag-Polu ani zapewne nikt z innych tu piszących,i Krobera nie zdradziliśmy to oni nas zdradzali i robili w ..uja z wypłatami nie jesteśmy idiotami dlatego ludzi ostrzegamy,a ty ON jak tak kochasz Krober to idź im do byłej siedziby całować tyłek oczywiscie ze masz racje kober na zrobil w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z wszystkim wyplaty ummowy dla niektorych poazka totalna kierownicy tez do bani jedyny nornalny to byl [usunięte przez moderatora] no i moze toszke [usunięte przez moderatora] ale tylko troszke bo jak wszyscy wiedza to ze on bajki potrafi pisac

On

Były Pracownik - 2010-11-07 17:12:46 Nadzorco z byłego Krober Security ludzie potrafią korzystać z Internetu a oto link do firmy http://www.kroeber-security.pl/ żadnych danych :) adresu,numeru telefonu nic nie ma. Szukajcie a znajdziecie drogę do gwiazd porąbanego MAG-POLU teraz jest waszą ulubioną firmą , fałszywce. Zdradziliście krobera !!!!!! nie wstyd wam pisać na tym forum idioci ?

...

Były Pracownik - 2010-11-03 16:01:30 A widzieliście nową stronę Krober Security na niej już nie ma nic żadnych danych,jeżeli ktoś chroni dobre imie firemki Krober to chyba tylko byli nadzorcy. Najwidoczniej masz problemy ze wzrokiem ale tak też bywa.

...

najemnik - 2010-11-03 13:28:29 Moja opinia na ten temam jest tylko jedna-FIRMA do [usunięte przez moderatora]! Sam jesteś do [usunięte przez moderatora]

najemnik

Moja opinia na ten temam jest tylko jedna-FIRMA do [usunięte przez moderatora]!

normalny 1290

1)-Jeżeli jak mówią,że jest to tak suuuuupeeeerrrr firma,to ja mam pytanie,dalczego nikt nie może utrzymać się w tej firnie nie dłużej niż 1 rok?-(chyba,że lubi pracę chodzoną przez ok.10 dodzin dziennie i nie ma nic innego do roboty) 2)-Jeżeli jest to tak dobra firma-to czemu nik nie wie o jej istnieniu, a Ci co chcą pracować-dowiadują się(że jest taka firma) od jej obecnych lub byłych pracowników? 3)-I dlaczego poniża się czyjąś godność dal wyższych idei,by zaistnieć na rynku?

kret

jakiej prawdy widzisz w tym jakas prawde wymien osoby ktore narawde kombinowaly anie tylko [usunięte przez moderatora] itd

beata

swieta racja panie normalny podsumujmy skoro ta firma chyli sie ku upadkowi to po co dalej wypisujecie takie bzdury typu [usunięte przez moderatora] ten jest zly ta niedobra jak dobrze wiecie ze tak nie jest a raczejnie bylo moje zdanie jest takie ze te wszystkie rzeczy pisze jedna lub dwie osoby brawa za ich glupote niech lepiej spojrza na siebie. [usunięte przez moderatora]pozdrowienia dla d [usunięte przez moderatora] e [usunięte przez moderatora] i reszty ktora est tutaj oczerniana :))))))))))))))))))))))))))) :)))))))))))))))))))))))))

marek

daruj sobie zajmij sie swoim terenem a nie naszym cie to obchodzi jak widzisz tutaj oczerniaja niektorych ale musze przyznac co do d [usunięte przez moderatora] i e [usunięte przez moderatora] nie maja racji bo to byli naprawde dobrzy pracownicy e [usunięte przez moderatora] jedzila po marketach d [usunięte przez moderatora] tez robili wyniki a to ze sie przyjaznili to nie znaczy ze musieli razem kombinowc [usunięte przez moderatora] jak niektorzy tutaj napisali niech spojrza na siebie bo e [usunięte przez moderatora] ma wglad taki jaki ma ale nie jeden raz jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nela zlodzieja to sie poskaladal i nie bala sie tego d [usunięte przez moderatora] tez byl na wielu marketach i tez mial do czynienia z deb ilami ale dal sobie rade a to co oni wypisuja to poprostu jakies chore wymysly zastanowcie sie co piszecie najpierw popatrzcie na sibie

Zostaw merytoryczną opinię o KROBER SECURITY SP Z O O

KROBER SECURITY SP Z O O