Opinie o KROBER SECURITY SP Z O O w

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KROBER SECURITY SP Z O O. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KROBER SECURITY SP Z O O o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KROBER SECURITY SP Z O O w

Afrodyta.

szukający pracy - 2010-10-07 11:36:05 z tego co wiem firma krober dziala w calym kraju, a dziwnym trafem dyskusja odbywa się na głównie na śląsku, może odezwie się ktoś z innych regionów polski. wiem na pewno (sprawdziłem przez znajomego policjanta) ze krober nigdy nie pracował w szczecinie ale są na pomorzu, dolnym i górnym sląsku, woj. łódzkim, mazowieckim oraz podkarpackim szukam pracy poza dolnym i górnym sląskiem i jestem bardzo ciekaw opinii pracowników tej firmy z pozostałych regionów Witam. Byłam do Niedzieli pracownikiem Pomorza , dziwi mnie to że inni pracownicy z rej. Dolnośląskiego , Łódzkiego , Mazowieckiego oraz Podkarpackiego nie oczerniają firmy KROBER-SECURITY. Tylko ,,Śląsk" ma jakieś dziwne zastrzeżenia . Ta firma , powinna wszystkich ze Śląska wymienić -pozwalniać ! już rok temu , bo z tego co czytam to zatrudniała samych ,,UŁOMKÓW" ! którzy na forum obsmarowują firmę i siebie nawzajem . A ja , w tej firmie też pracowałam i mam odmienne zdanie co do tej firmy :) mówi się trudno , pracowało się do niedzieli a teraz trzeba poszukać sobie innej pracy . Mało ofert na tym świecie ? Pozdrawiam.

szukający pracy

Afrodyta.

Współczuję wszystkim którzy przeszli do mag-pola , mój brat tam pracuje ! nie wierzcie w to co Wam obiecują podają stawki 10.80 zł brutto a w rzeczywistości wychodzi 5,50 zł netto a składki które potrącają to nigdzie nie odprowadzają !!!! A co do wypłat obiecują na 20-tego a czekać trzeba o wiele dłużej !!!! A jak się zwolnisz nie uprzedzając to tysiączka Ci potrącają . Z pewnością gdybym miała wybierać to wybrała bym PAO niż MAG-POL. Obiecują a słowa nie dotrzymują .

...

dorek - 2010-10-05 22:27:51 wszyscy pracownicy krobera przeszli do pao i dalej mogą szaleć A niech szaleją ciekawe tylko jak długo się tam utrzymają ? miesiąc a może i dwa . Następnie znowu agencja się zmieni i pracowników pozwalniają i przyjmą nowych na ich miejsca. Tak to jest na tych kauflandach i nie tylko. PAO i MAG-POL splajtują jeszcze troszkę , już dostają [usunięte przez moderatora] :) nie dają sobie rady.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KROBER SECURITY SP Z O O, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
...

Były Pracownik - 2010-09-28 15:36:21 Ram miałem przyjemność rozmawiać z szefostwem,które robiło inspekcje marketów i szef mówił że chcą ze mną podpisać umowę o pracę,może nie miałem takiej drobnicy jak kolega tu bułeczka tam serek lecz zatrzymywałem ludzi na duże pieniądze mój rekord 1,800 zł szukanie haków zaczęło się gdy nadzorca dowiedział się że mam mieć podpisaną umowę o pracę,a za zwolnienie tylko podziękować teraz pracuję w firmie ogólnopolskiej gdzie mam zapewnione wszystkie świadczenia socjalne. Drobnica nie drobnica ważne aby ujęcia były.

gall

to jóż koniec niema jóż nic jesteśmy wolni możemy iśc pozdr. dla adama suligi

mirek

była ultra było G1 wyleciało a teraz była kolej na krober i sie stało następne bedzie pao a potem mag-pol taka jest kolej rzeczy co roku kaufland wymienia na jesień firmę ponadto kaufland na tym napewno skorzysta

oburzony.

Ja już uciekłem na l4 niech sami pracują .

xxx

arni - 2010-10-01 08:35:50 którego krober dostał wypowiedzenie obiektu lepiej pytać szefa o takie sprawy ,będzie wiedział więcej od tu zebranych . Jak nie praca w krober to w innej firmie proste i logiczne.

arni

którego krober dostał wypowiedzenie obiektu

Schnappi

Były Pracownik - 2010-09-28 15:36:21 Ram miałem przyjemność rozmawiać z szefostwem,które robiło inspekcje marketów i szef mówił że chcą ze mną podpisać umowę o pracę,może nie miałem takiej drobnicy jak kolega tu bułeczka tam serek lecz zatrzymywałem ludzi na duże pieniądze mój rekord 1,800 zł szukanie haków zaczęło się gdy nadzorca dowiedział się że mam mieć podpisaną umowę o pracę,a za zwolnienie tylko podziękować teraz pracuję w firmie ogólnopolskiej gdzie mam zapewnione wszystkie świadczenia socjalne. Naprawdę nie wiem co mam Ci odpisać ? , nie spotkałem się jeszcze nigdy z taką sytuacją . No cóż i tak też bywa. Najważniejsze , że masz dobrą pracę i że jesteś z niej zadowolony. Powodzenia życzę i wielu sukcesów w nowej pracy. Pozdrawiam.

Były Pracownik

Schnappi

Były pracownik - 2010-09-28 02:06:27 [usunięte przez moderatora] widzę że nie pracowałeś na markecie jako detektyw sklepowy,jak w dwójkę pracujecie a tak się pracuje na Kauflandzie to robisz po 8 godzin ale jak ktoś nie przyjdzie do roboty to robisz po 15 godzin,w tej firmie nie ma czegoś takiego jak wyrobione godziny liczy się tylko ilość zatrzymań Ciekawe jak się trzyma mój były nadzorca który szukał na mnie haków żebym nie dostał umowy o pracę. A właśnie ,że pracowałem w tej firmie , w jaką dwójkę ? pojedynczo stałem , żle musiałeś mnie zrozumieć chodzi mi o to że ja nie pamiętam aby trzeba było stać po 15 godzin na markecie . Tylko 8godz. lub 9 godzin. fakt ujęcia trzeba było robić nie zaprzeczę , bo jak ujęć nie było to wtedy dyrektor narzekał i wyżej ale się pracowało . Na kacu nie przychodziłem do roboty więc nie miałem problemu :) z pracą . A dlaczego szukał haków na Ciebie ????? Może podpadłeś jemu ? bo z byle czego nikt na nikogo nie wyszukuje haków.

Schnappi

igor - 2010-09-27 23:19:15 to ty sie zastanow co piszesz a ilerazy ktos nie przychodzi do pracy bo jest wiecznie na bani to kaza ci stac bo nie potrafia nikogo sciagnac a tak poza tym to przyszlo wszystkim wypowiedzenie z pracy bo fira krober wlasnie zostala wyjeban a z marketow i wchodzi mag pol z pao i co glupio ci teraz teraz ty bedzisz sie do nich przenosil bo gdzie pojdziesz pracowac Bez obaw znajdę inną pracę he he , praca na Krober-Security się nie kończy :) jest wiele innych miejsc pracy gdzie chętnie potrzebują do pracy. No ale jak się nie ma wykształcenia to cóż się pisze takiego typu teksty jak Ty . Masz wykształcenie to drzwi otwarte do każdej innej pracy.

maciek

SZWAJA KRADŁE NA DĄBROWIE I JĄ WYWALILI

normalny

widze, że niektóre osoby są bardzo poinformowane i podają nazwiska a to już jest nie fer

o

każdy z pracowników kombinuje , dlaczego nie którzy pracownicy dojerzdzają do pracy po 30, 40 km

igor

swieta racja ta firnna upada na dno i bardzo dobrze jak zwalniaja dobrych pracownikow a przyjnuja tylko zlodziei ktorzy kabinuja razen z pracownikani kaufland przyklad p.tonasz ktory jest w dabrowie on to dopiero kreci ha no ale coz nikt tego nie widzi niech was dalej oczerniaja okradaja az pan adan suliga wszystkie sklepy zabierze pozdro

Były Pracownik

Firma Krober "UPADA" nie mają już nawet na opłacenie serwera "Serwis Niedostępny z powodu braku opłacenia serwera prosimy o kontakt z administratorem" to jest napisane na ich stronie głównej.Normalny czego byli pracownicy mają zazdrościć ?? Lewych wypłat z prywatnego konta pana prezesa czy może ciągłych wymysłów nadzorców.

Zostaw merytoryczną opinię o KROBER SECURITY SP Z O O

KROBER SECURITY SP Z O O