Opinie o Abisbud Sp. z o.o. w Lutynia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Abisbud Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Abisbud Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abisbud Sp. z o.o. w Lutynia

Grzegorz Nowy wpis

Dzień dobry, polecam firmę, Pan Marcin w sposób profesjonalny podszedł do powierzonego zadania, jestem zadowolony z wykonanych tynków, posadzek i elewacji. Gorąco polecam. Dziękuję

Grzegorz Nowy wpis

Dzień dobry, Współpracuję z firmą Abisbud na kilku budowach, jestem zadowolony i z przyjemnością mogę polecić, trzymajcie tak dalej!

Michał Pukszta Nowy wpis

Nie pomyliłem firmy, to co robi właściciel to żenada. Nie mogę polecić tego wykonawcy. Ma kilka spraw w sądzie za źle wykonane roboty budowlane. Obieca Wam wszystko, lecz posiada 0 wiedzy i umiejętności. Miejcie spokojną głowę i znajdźcie firmę godną polecenia! Ogarnij się Michał, przestań (usunięte przez administratora) ludzi.

@Ja Nowy wpis
@Michał Pukszta

Proszę o podanie chociaż jednej sygnatury sprawy w sądzie, która toczy się przeciwko firmie za źle wykonane roboty budowlane. Konia z rzędem jeżeli poda Pan/Pani chociaż jedną. Na oczernianie lub pomówienie jest odpowiedni artykuł 212 kk.

Proszę nie wypisywać bzdur w Internecie. To, że da Pan/Pani fałszywe nazwisko nie oznacza, że jest Pan/Pani anonimowy. Oczernianie innych bez powodu nie jest dobre. Albo należy Pan/Pani do grona konkurencji albo do tych klientów, którzy nie płacą za wykonaną usługę a frustrację wylewają w Internecie. W wypowiedzi zero konkretów, same pomówienia.

Michał Putszta

Chciałbym przeprosić za swoje wpisy, pomyliłem firmy

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Abisbud Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
NIE POLECAM!

Firma ta jest tylko pośrednikiem NIE POSIADA WŁASNYCH EKIP, liczy się dla niej tylko zysk. Oczywiście zrobi Wam wszystko gdzie może na tym zarobić, niestety w tragicznej jakości. U mnie wszystko jest krzywe i pęka, a miało być zrobione na najwyższym poziomie przez fachowców. Wysłany wykonawca z łapanki (ten który miał wolny termin, bo nikt inny nie chce z nim współpracować) wykonuje usługę po łebkach ponieważ, nie firmuje tego swoim nazwiskiem. Są rzeczy, których się nie da później poprawić lub naprawienie tego będzie kosztowało majątek. Tak było w moim przypadku. Stanowczo odradzam jeśli chcecie spać spokojnie we własnych domach. Widzę, że właściciel wciska kit pod inną negatywną opinią, że ona nie dotyczy jego firmy. Ja sprawdziłem komu wystawiam opnie i współpraca z tą firmą była największą pomyłką mojej budowy. Obieca Wam wszystko a gdy wykonają usługę niezgodnie ze sztuką to się na Was wypnie. U mnie wszystko było wykonane krzywo i pękało. Niby tacy fachowcy od elewacji a 0 pojęcia. Z tego co wiem to ma już kilka spraw w sądzie za źle wykonane usługi. Mam nadzieje, że nie popełnisz tego błędu co ja i weź kogoś z polecania, tutaj jest tylko wysokie mniemanie o sobie i chęć zarobku na prowizji za każdy metr.

Łukasz Kowalski
@NIE POLECAM!

Firma Kompleksowo zrealizowała zlecenie, wszystko zostało wykonane zgodnie z ustaleniami, polecam, prawdziwi fachowcy

Niestety nie polecam usług tego wykonawcy! Jednym słowem FUSZERKA!!!

ARA
@Michał

Witam, polecono mi tę firmę, bo szukam wykonawcy remontów balkowów w budynku wielorodzinnym. Polecenie odbyło się na zasadzie: "znajomy ma znajomego". a nie na zasadzie ; "To jest dobry fachowiec". Odpowiadam niejako za wybór wykonwcy przed mieszkańcami budynku. Proszę o informację, co zostało sknocone, by nie wpuścić ludzi i siebie w kanał. Chcę dowiedzieć się o wykonawcy jak najwięcej. (usunięte przez administratora)

Dell01
@ARA

Odradzam! Też mi go polecił znajomy, inny budowlaniec. Myślę, że coś dostał za to polecenie. Bo od samego początku była tragedia i trzeba było ich gonić z budowy. Niestety człowiek się nie zna na budowlance i wciskali mi kit, że będzie dobrze.

Jurek
@Michał

Nie zgadzam, u mnie wszystko chłopaki zrobili dobrze, porządną firma :) polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Abisbud Sp. z o.o. - Lutynia

Abisbud Sp. z o.o.