Opinie o KROBER SECURITY SP Z O O w

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy KROBER SECURITY SP Z O O. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KROBER SECURITY SP Z O O o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KROBER SECURITY SP Z O O w

o

prawda w stu procentach niewiem dlaczego ludzie karani pracują w tej firmie

normalny

to już chyba jakaś przesada. to jest oczernianie,

Przecież ta "firma" krober to śmiech na sali,mówiło się szefostwu Krober że osoba która zatrudnili kradnie,mówili pracownicy marketu szefostwo nic nie robiło dopiero jak dyrektor marketu się [usunięte przez moderatora] ........ to złodzieja zwolnili,i to jest puenta.

Afrodyta.

Cyrki , Cuda i Niewidy .

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KROBER SECURITY SP Z O O, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
Były Pracownik

Czy to ważne,opinie o tej firmie są Negatywne i taki jest finał.

Były Pracownik

Szefostwo ma bardzo wiele,przecież to szefostwo ma wpływ na atmosferę w pracy,dobór kierowników i tak dalej dlaczego ludzie z tej pracy uciekają tam nie da się normalnie pracować.

Były Pracownik

Widzę "anonimku ;)" że bardzo ciebie boli niepochlebne opinie,fakty na temat firmy Krober

kkkkkk

Anonim z tego co mi się wydaje,to pracujesz w tej firmie i jesteś jednym z "kierowniczków" co wszyscy wam uciekają z firmy :) To co napisałem to prawda widać twoją kulturę jak się zwracasz do innych.

Tic Tac - 2010-05-25 15:22:21 kkkk Kauflandy Krober straci gdyż co jakiś czas jest zmiana firmy ochraniającej (wymóg Kauflandu) co mam na myśli kkkk Pensja z prywatnego konta nie z firmowego,poślizgi z wypłatami nawet 3,4 dniowe,ciągłe wymysły kierownika itp.kkkk miałem wspólnego z ta firma i wiem co tam się działo i dzieje obecnie. żal Ci (usunięte przez administratora) ściska że takie kity wypisujesz ? jak wiesz co tam się dzieje to dobrze :) widać jak jesteś b.dobrze poinformowany ,,kapusiu" he zajmij się swoją obleśną mordą a nie jakieś firmy oczerniasz wieśniaku.

Klient Kauflandu

W Kauflandzie blisko mojego osiedla,zatrudnili ABS czytaj Karki jaka firma,tacy pracownicy.

Tic Tac

baltazar

tic tac ma racje. z czasem mogą zabrać i co najwyżej zostawią kilka sztuk na pociechę.i akurat wiem co mówię...praktyka uwidacznia to najlepiej.ile było agencji które były nastawione ,że te sklepy to ich cały świat ;zdziwiły się niezmiernie tracąc miejsca pracy dla dużej części swej kadry.tak może być i tu.. umowy o pracę były,bez problemu od kiedy pamiętam,lecz by dalej było dostatecznie, to firma musi się rozwijać, a nie zwijać się w trąbkę..pozdrowionka dla wytrwałych...

kkkkk

a co masz na mysli mowiac ostrzegajac przed takimi firmami miales kiedykolwiek wspolnego z ta oto firma bo wydaje mi sie ze nie i skad masz takie informacje ze zabiorA tej firmie kauflandy ty chyba nie masz pojecia o co wogole w tym wszystkim chodzi zastanow sie troche pozdro

Tic Tac

Trzeba ostrzegać ludzi przed takimi "firmami" ale Krober potraci Kauflandy gdyż co jakiś czas musi być inna firma,chyba że na miejsce Kroberga wejdzie druga ich firma.

Saddam

Aga - 2009-11-02 12:04:03 Ta Firma to [usunięte przez moderatora]!!!!! Omijać z daleka!!!! Mam nadzieje że ktoś się za nich weźmie w końcu!!!!!!!!!!!!!! Aga jakas ty jestes pusta o matko najswietsza , moze ty lepiej idz sie przejdz do lekarza bo bredzisz jak cholera . Chyba cos Ci na glowe padlo , mniej kraku zacznij palic albo zmien dealera bo ten ci nie służy zbytnio. Macie wszyscy narypane , w glowkach zajmujac sie takimi a nie innymi glupotami ?!? ha ... Zostawcie juz ta firme , w Sw..spokoju najlepiej bedzie jak kazdy zajmie sie swoja ( D...a . ) Bo to zaczyna byc juz naprawde irytujace jak to sie tak czyta i czyta , a wiec posylam was wszystkich na -> www.zal.pl pzdro!!! maniacy.

dlaczego dwie a nie jedna z tego co wiadomo mi to tylko jedna z tych firm ma licencje a ogolnie rzecz biora to jeszcze ma

kkkkk

panie k dlaczego pan nie napisze jak naprawde jest a nie pod kims dolki kopie co to ma byc za strona wszedzie jakies pozdrowienia dla [usunięte przez moderatora] o co wam chodzi napisze w koncu to jest forum a nie jakies pograzanie kogos jestes dla mnie smieszny pozdrawiam ha

k

Witam praca w kauflandzie wyglada tak każdy z pracowników ochrony jest powiązany z grugą która kradnie wygląda to tak dwie osoby przygotowują towar nastęnie towar wychodzi przez kasy w ........ a każdy pracownik dostaje swoją działke pozdrawiam mirka,piotrka

security

swieta racja przez kaufland nie mamy wogole godzin na marketach a zlodzieje robia co chca zawsze znajdzie sie osoba z pracownikow ktora trzyma ze zlodziejami i daje znac kiedy jestesmy a kiedy nas nie ma chora polityka w kaufland sie robi jak tak dalej bedzie to wszystko nam powynosza a pozniej pan a. suliga bedzie mial pretensje o to ze sa slabe wyniki ah szkoda gadac

odeszla

pracowalam w tej firmie trzy lata na umowe o prace jak nie umisz nic zalatwic i jest ci za malo zbieraj puszki

Zostaw merytoryczną opinię o KROBER SECURITY SP Z O O

KROBER SECURITY SP Z O O