Opinie o Albert Heijn w Zaandam

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Albert Heijn. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Albert Heijn o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Albert Heijn w Zaandam

Witold

Podpowiedzcie jak organizują pobyt za granicą?

Hanna

@anonymous, rozumiem, że dobrze pracuje Ci się w Albert Heijn. Jednak pomimo Twojej pozytywnej opinii o tym pracodawcy, warto ją uargumentować. Chociażby ze względu na osoby poszukujące informacji o nim przed podjęciem decyzji o ewentualnym zatrudnieniu u niego.

polecam!

Hanna

@Monica, czy odnosząc się do swojego doświadczenia z Albert Heijn, możesz napisać za jakie obowiązki najczęściej odpowiedzialne są kobiety? Pracowałaś w tej firmie rok. Jak z perspektywy tego czasu oceniasz tego pracodawcę?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Albert Heijn? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
atram

Witam, czy może mi ktoś powiedzieć jak mogę się dostać do Alberta na magazyn, głównie chodzi mi o to, że jak dzwoniłam do work today, gdzie wcześniej wysyłalam formularz zgłoszeniowy, to mi pani powiedziała że i tak się tam nie dostanę ponieważ nie spełniam wymogów bo nie mam 170 cm wzrostu (aż 3 cm mi brakuje) ;/ Czy jest jakiś inny sposób na to, aby załapać się tam do pracy, bo nie wierze w to że wszyscy, którzy tam pracują spełniają ten wymóg

Monica
@atram

Absolutne durnoty....pracowałam w AH rok, jestem kobietą, 168 cm, pracowały tam dziewczynki po 150 cm i 40 kg wagi...

Były pracownik addeco

Teraz w Zaandam jest Adecco. Pracy malo, brak gwarancji godzin. Mieszkania w ciasnych bungalow bez ogrzewania w pokojach i to wszystko za 400e miesięcznie za pół pokoiku bez szafek 2mx 2m. Poszli na zarobek na lokacjach. Jestem już w innym AH zobaczymy jak tu bedzie. Pozdrawiam i odradzam adecco

Bananajam

Witam przez jakie biuro mogę starać się o prace , Holenderski komunikatywny??? Proszę o nr pozdrawiam rodaków :)

Hanna

@Picker rozumiem, że nie jesteś zadowolony z warunków zatrudnienia. Czy są jednak jakieś dobre strony pracodawcy? Jak wygląda kwestia ubezpieczenia na czas zatrudnienia za granicą?

Picker

Agencja e&a too jakas tragedia nie wywiązują się z umowy jest całkiem inaczej niz przedstawia to agencja w Opolu. Pracuje sie po 3 dni max 4 w tygodniu. Zarobki małe,mieszkania to tragedia grzyb grzyb wszedzie grzyb. NIE POLECAM AH TILBURG I AGENCJI E&A

@j no o masz racje ja uważam ze zawsze powinno się brac pod uwagę staz pray danej ososby prawda/ tak jak piszesz im człowiek starszy tym ma większe doświadczenie to w sumie logiczne tez jednak jest ..

Lukii

Witam jaką agencja ma Alberta w zandaam pozdrawiam

Ziomeczek

Podstawowy angielski wystarczy, sa polscy koordynatorzy i kompletacja z systemem po polsku. A zarobki zadowalajacr chyba ze ponizej 23 lat uwarunkowane wiekiem, wiec jezeli masz 18 lat to juz nie tak fajnie

AcoCieTo

@mokka. Owszem, Ahold do 2006 w Polsce posiadał sieć sklepów Albert i Hypernova, dopóki nie przejął ich Carrefour. W Czechach za to ta spółka dalej trzyma się nieźle i trzepie siano.

niko

Hey, ja jade do alberta ale do rotterdamu przez otto

joanna

dziekuje za mile slowa, moze dlatego zostal Pan wlasnie zwolniony!

Misia1

sluchaj kolego nie pisz takich glupot ,to Ty jestes nieodpowedzialny i pewnie zle pracowales a zwalasz wine na (usunięte przez administratora). Widac nie nadajesz sie do tej pracy , i zjedz do Polski spowrotem. Te slowa ktore tam napisales podlegaja pod paragraf. Pozdrawiam .

jan

...a co do (usunięte przez administratora)to chyba ja nieznasz !!normalna babka tylko jak widzi lamusa to tez takiego z Ciebie robi proste ..kwestia dogadania sie ! pracowalem tam rok i niebawem wracam komunikatywnie rozmawiam w .j angielskim i dobrze w nederlandzkim ...a ty piszesz farmazony a ludzie czytaja ..napisz ze nie ogarniales pracy i tyle..pozdro dla PiM:) j jest potrzebny w minimalnym stopniu ,bo zawsze Ci ktos cos podpowie no i jak by nie bylo to jest (usunięte przez administratora),tez po to...:):)pozdro!

fred

Sorry, ale chyba pomyliłeś firmy, w P+M w Albercie nie robi się na akord, tylko na godziny, angielski jest wymagany minimum komunikatywny, teraz także holenderski trzeba znać, więc piszesz tu jakieś farmazony....

LOLO MANOLO

A TA (usunięte przez administratora)TO CO ONA ROBI W TYM BIURZE ONA ZAŁATWIA PRACE POLAKOM .....? A MOZESZ PODAC NAMIAR NA TO BIURO P&M TEL.BEDE WDZIECZNY ....

D.R

Praca w Albert Heijn - na akord - hala ciepła i zimna ! Przeważnie przyjmują tam do pracy przez biuro P+M - ludzi nie znających języka , mało inteligentnych - praktycznie wyrzutków naszego polskiego społeczeństwa i nie tylko ! Kobieta - polka -(usunięte przez administratora) - która pracuje w biurze P+M - to osoba bardzo mało inteligentna - nie potrafiąca nic poprawnie załatwić , nie potrafi nawet wyliczyć prostego wynagrodzenia z tygodniową pracę ! Robi błędy - za które - jeśli pracownik tego błędu się dopatrzy - oskarża pracownika że nie odbiera telefonów na wezwania do pracy - gdy takiego faktu nie ma - wymyśla różne historie - by doprowadzić do zwolnienia danego pracownika ! Jest osobą niekompetentną , kłamliwą i fałszywą ! Nie wiem na jakiej podstawie piastuje to stanowisko - ale chyba można się domyśleć za co :-)- jeśli poziom inteligencji wynosi 0 ! Strzeżcie się (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Albert Heijn - Zaandam

• Jak się pracuje w Albert Heijn?

Zobacz opinie na temat firmy Albert Heijn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Albert Heijn?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Albert Heijn