Albert Heijn

Zaandam

Opinie o Albert Heijn

Były pracownik addeco

Teraz w Zaandam jest Adecco. Pracy malo, brak gwarancji godzin. Mieszkania w ciasnych bungalow bez ogrzewania w pokojach i to wszystko za 400e miesięcznie za pół pokoiku bez szafek 2mx 2m. Poszli na zarobek na lokacjach. Jestem już w innym AH zobaczymy jak tu bedzie. Pozdrawiam i odradzam adecco

Bananajam

Witam przez jakie biuro mogę starać się o prace , Holenderski komunikatywny??? Proszę o nr pozdrawiam rodaków :)

Hanna

@Picker rozumiem, że nie jesteś zadowolony z warunków zatrudnienia. Czy są jednak jakieś dobre strony pracodawcy? Jak wygląda kwestia ubezpieczenia na czas zatrudnienia za granicą?

Picker

Agencja e&a too jakas tragedia nie wywiązują się z umowy jest całkiem inaczej niz przedstawia to agencja w Opolu. Pracuje sie po 3 dni max 4 w tygodniu. Zarobki małe,mieszkania to tragedia grzyb grzyb wszedzie grzyb. NIE POLECAM AH TILBURG I AGENCJI E&A

@j no o masz racje ja uważam ze zawsze powinno się brac pod uwagę staz pray danej ososby prawda/ tak jak piszesz im człowiek starszy tym ma większe doświadczenie to w sumie logiczne tez jednak jest ..

Lukii

Witam jaką agencja ma Alberta w zandaam pozdrawiam

Ziomeczek

Podstawowy angielski wystarczy, sa polscy koordynatorzy i kompletacja z systemem po polsku. A zarobki zadowalajacr chyba ze ponizej 23 lat uwarunkowane wiekiem, wiec jezeli masz 18 lat to juz nie tak fajnie

AcoCieTo

@mokka. Owszem, Ahold do 2006 w Polsce posiadał sieć sklepów Albert i Hypernova, dopóki nie przejął ich Carrefour. W Czechach za to ta spółka dalej trzyma się nieźle i trzepie siano.

atram

Witam, czy może mi ktoś powiedzieć jak mogę się dostać do Alberta na magazyn, głównie chodzi mi o to, że jak dzwoniłam do work today, gdzie wcześniej wysyłalam formularz zgłoszeniowy, to mi pani powiedziała że i tak się tam nie dostanę ponieważ nie spełniam wymogów bo nie mam 170 cm wzrostu (aż 3 cm mi brakuje) ;/ Czy jest jakiś inny sposób na to, aby załapać się tam do pracy, bo nie wierze w to że wszyscy, którzy tam pracują spełniają ten wymóg

Queensday

powiem tak ta praca to wyścig szczurów to nie jest normalna robota do tego jak trafisz na lumpów ćpunów i nie myjusów z Polski to makabra polacy sami sobie tempo wyrobili a Polaków w Holandii mają za psy polacy to najgorsze ŁAJNO za granicą

niko

Hey, ja jade do alberta ale do rotterdamu przez otto

joanna

dziekuje za mile slowa, moze dlatego zostal Pan wlasnie zwolniony!

Misia1

sluchaj kolego nie pisz takich glupot ,to Ty jestes nieodpowedzialny i pewnie zle pracowales a zwalasz wine na (usunięte przez administratora). Widac nie nadajesz sie do tej pracy , i zjedz do Polski spowrotem. Te slowa ktore tam napisales podlegaja pod paragraf. Pozdrawiam .

jan

...a co do (usunięte przez administratora)to chyba ja nieznasz !!normalna babka tylko jak widzi lamusa to tez takiego z Ciebie robi proste ..kwestia dogadania sie ! pracowalem tam rok i niebawem wracam komunikatywnie rozmawiam w .j angielskim i dobrze w nederlandzkim ...a ty piszesz farmazony a ludzie czytaja ..napisz ze nie ogarniales pracy i tyle..pozdro dla PiM:) j jest potrzebny w minimalnym stopniu ,bo zawsze Ci ktos cos podpowie no i jak by nie bylo to jest (usunięte przez administratora),tez po to...:):)pozdro!

fred

Sorry, ale chyba pomyliłeś firmy, w P+M w Albercie nie robi się na akord, tylko na godziny, angielski jest wymagany minimum komunikatywny, teraz także holenderski trzeba znać, więc piszesz tu jakieś farmazony....

LOLO MANOLO

A TA (usunięte przez administratora)TO CO ONA ROBI W TYM BIURZE ONA ZAŁATWIA PRACE POLAKOM .....? A MOZESZ PODAC NAMIAR NA TO BIURO P&M TEL.BEDE WDZIECZNY ....

D.R

Praca w Albert Heijn - na akord - hala ciepła i zimna ! Przeważnie przyjmują tam do pracy przez biuro P+M - ludzi nie znających języka , mało inteligentnych - praktycznie wyrzutków naszego polskiego społeczeństwa i nie tylko ! Kobieta - polka -(usunięte przez administratora) - która pracuje w biurze P+M - to osoba bardzo mało inteligentna - nie potrafiąca nic poprawnie załatwić , nie potrafi nawet wyliczyć prostego wynagrodzenia z tygodniową pracę ! Robi błędy - za które - jeśli pracownik tego błędu się dopatrzy - oskarża pracownika że nie odbiera telefonów na wezwania do pracy - gdy takiego faktu nie ma - wymyśla różne historie - by doprowadzić do zwolnienia danego pracownika ! Jest osobą niekompetentną , kłamliwą i fałszywą ! Nie wiem na jakiej podstawie piastuje to stanowisko - ale chyba można się domyśleć za co :-)- jeśli poziom inteligencji wynosi 0 ! Strzeżcie się (usunięte przez administratora)

Yasar

Masz moze namiary na te agencje Proflex???? Bede zobowiazany.

machito

Pracowałem rok w AH i wracam tam od 1 marca. Ja nie narzekałem ani na prace, a tym bardziej na koordynatorów. Pracowałem przez Proflex. ogolnie uwazam ze praca b. fajna i kasa tez nie jest zła. Nigdzie nie jest idealnie, ale tam jest jest ok. Tylko Proflex!!

kamcia
@machito 26.01.2010 11:30

witam mam pytanie odnosnie pracy w zaandam w albercie przez tempo tem jakie sa zarobki i czy jezyk angielski podstawowy wystarczy z gory dzieki za odp

wara
@kamcia 27.05.2016 22:34

Przygotuj się dziewczyno na bardzo ciężkie warunki pracy i agresywnych koordynatorów.Ich motto to zapożyczone od Adolfa "arbeit macht frei". Dodatkowo jak będziesz mieszkać na ich mieszkaniu, możesz spodziewać się wysokich kar finansowych za praktycznie wszystko (Np. ktoś zapali w mieszkaniu papierosa, przyjdzie KAPO tempo teamu i wszyscy dostaną po 100 euro kary) Tempo team jeszcze kilka lat temu było ok, ale teraz to są na poziomi OTTO. Nie polecam tej firmy. No chyba że ktoś jest masochistą. Pozdrawiam

Zostaw opinię o Albert Heijn - Zaandam

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Albert Heijn