Opinie o Albert Heijn w Zaandam

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Albert Heijn. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Albert Heijn o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Albert Heijn w Zaandam

Hanna

Jakie mam szanse na pracę w Albert Heijn jeśli nie znam języka holenderskiego?czy dają szansę żeby nauczyć się na miejscu?

lena
@Hanna

twoja szansa to 100% zatrudnienie, w otto nie ma z tym zadnego problemu ze nie mówisz po holendersku

mariusz
@Hanna

racja, nie ma się czego bać :)

Kuba
@Hanna

Jedź śmiało! Moja żona też nie mówi po holendersku, ale nie ma żadnych trudności w pracy

@Kuba

masz rację, umiejętności językowe często nie są wymagane w przypadku prac tymczasowych, więc śmiało można wyjeżdżać ;)

oliwer
@Hanna

ta bez problemu, mi to agencja wszystko ogarnęła, polecam otto

ralf
@oliwer

zgadzam się, z otto jest łatwiej wyjechać, nie ma się czym martwić, wszystko załatwiają

jan
@Hanna

w tej pracy nie musisz znać holenderskiego, ale idzie czasem podłapać jakiegoś słówka. są koordynatorzy, którzy mogą Ci pomóc jak coś

Kacper
@Hanna

ja kiedy przez otto aplikowałem ti nie pytali mnie wgl o znajmości języka

Barto
@Hanna

No na meijscu zdecydowanie się sama nauczysz się jęzuka, ale z zatrudnieniem nie będziesz miała problemów

wiola
@Barto

nie ma takiej konieczności :)

Pumas26

Witam . Żenada . Mam za sobą 3 tydzień pracy przez agencję Sagius i nie widać wogole ani salarisa, ani wypłaty ani nic . Zgłaszałem to ale jak widać mają w (usunięte przez administratora) . Wolę wrócić do pracy przez Otto do Alberta w Almere. Tam nie było wogole problemów . Czy to kontakt , czy planing, czy salarisy czy wypłata. Nawet za zwrotem za przyjazd nie było problemów.

lolek
@Pumas26

mogę sobie wyobrazić jak jesteś zestresowany.. Ja byłem w podobnej sytuacji, ale chciałem odejść z innej agencji. Teraz właśnie jest o wiele lepiej bo wróciłem do otto, zupełnie żadnych problemów z nimi!

andre
@Pumas26

Zgodzę się z kolegą powyżej - napisz do otto, na pewno nie będziesz miał takich kłopotów zupełnie

Jakie wartości są cenione w Albert Heijn?

Grzegorz

Uczciwosc.

mateusz

odpowiedzialność, efektywność.

Czy zdarzają się nadgodziny w Albert Heijn?

Gabi

u mnie kilka razy się zdarzyły nadgodziny opłacalne

Ah Zaandam
@Gabi

Nadgodziny czasem są , ci którzy nie wiedzą i dają się zastraszyć koordynatorowi po tekście „ nie zostaniesz to ściągniemy ci plan na następny tydzień „ lub coś w stylu „ nie ma , ze nie , musisz „ to zostają ????‍♀️ Czy się opłaca ? Zależy od twojej ilości godzin ,

Gabi
@Ah Zaandam

Pracowałam przez otto, więc nie miałam podobnych problemów

piotr

nic złego w nadgodzinach nie ma, jest dobra możliwość zarobić

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Albert Heijn? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Alex

Na spokojnie wyjeżdżam czas od czasu do Alberta z otto pracować około 3 mies. Niezłą kasę da się wyciągnąć

milana
@Alex

cała prawda, z otto da się dobrze zarobić :)

jaa

jak jest teraz z wyjazdem we wrześniu? zwolniło się trochę godzim i można liczyć na większą ilość do wyrobienia?

Paul
@jaa

Z otto to zawsze są miejsca i godziny

benek
@Paul

Najs, to pewnie skontaktuję się z nimi, dzięki za info

Fab
@jaa

Nie wiem czy można liczyć na większą ilość godzin, ale fakt godziny zawsze są

igor
@Fab

potwierdzam tą informację! :)

Dodam jeszcze iż regularnie w firmie Albert Heijn Online Rotterdam ,w szatni lub przed firmą , odbywa się handel nielegalnymi substancjami , w tym narkotyki typu haszysz , rożne odmiany dopalaczy , typu amfetamina , tabletki exstasy itp . Właśnie to jest rzecz z którą już dawno ktoś powinien zrobić porządek na miejscu , niestety co niektórzy FlexTeam-Leaderzy sami są klientami tych Dilerów , więc jest cisza bo ręka ręke myje . Co do mieszkań firmowych , sytuacja bez kontroli , osoby palą regularnie marihuanę i nie tylko , narkotyzują się na potęgę różnymi świństwami i nikomu z Goodstay lub Otto to nie obchodzi że inni normalni lokatorzy muszą męczyć się z takimi ludźmi , albo poganiać kogoś do wyjścia pod prysznic , bo jak już się naćpają to śmierdzą , bo na co się myć ważne im jest ,,fajnie" , dodatkowo myszy i to w dużej ilości na osiedlu przy ul .Veerlaan to już osobny temat i tez problem , który zdaję się nie przeszkadzać firmie Goodstay i Otto , na nic prośby i telefony o interwencję . Pozdrawiam

Ola
@Gość

Gdzie to takie szaleństwo się dzieje? Już od kilki lat wyjeżdżam z otto i nigdy na coś takiego nie trafiłam

Gość/ były pracownik
@Ola

A dzieje się i to w Rotterdamie , nie dość że ludzi traktują jak (usunięte przez administratora) , codziennie kilkukrotne sprawdzanie norm , czysty mobbing i nieuczciwe praktyki , bo rodzinka i znajomki z ,,Voorbereiden" mogą sobie wybierać tzw. dobre czy długie wózki to wiadomo zawsze mają potem normę , a reszta jest traktowana z góry jak śmieci . W moim przypadku wyglądało tak , przychodziłem zawsze na czas , nie dość tego panie z biura wydzwaniały czy nie przyjdę extra bo ktoś zachorował , choć miałem planowo wolne , ale co tam ja głupi zawsze się na wszystko zgadzałem , licząc że odpłaci mi się to w przyszłości , no to się odpłacili po prawie 2 latach pracy , telefonem że niestety ale cytuję,, na chwilę obecną nie możemy ci przedłużyć kontraktu" i dać kolejną faze B lub może C i tak mi podziękowali , jedyne co zaproponowali to że jak chcę to mogę wrócić za 6 miesięcy ... bardzo pocieszające . Pozdrawiam :)

bobek
@Gość/ były pracownik

ja z otto jak wyjeżdżałem to takich sytuacji nie miałem

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Albert Heijn?

Endy

Osobiście aplikowałem przez agencję otto, więc szybko mi poszło

seba

no tak, przez agencję rekrutacja szybko idzie

EmEr

Jedziemy w tym miesiacu do AH w Zaandam. Jakie opinie? Jak mieszkania? My przez Otto. Blisko jest na silownie czy do sklepu? Fryzjer? :) Pozdrawiam slicznie! ;)

martyna
@EmEr

jeżeli przez otto to jak najbardziej w porządku :) nie wiem czy daleko do fryzjera xd ale ogólnie mieszkania są spoko

julio
@EmEr

potwierdzam, z otto nie będziecie mieli żadnych kłopotów

Czy rozmowa rekrutacyjna w Albert Heijn odbywa się również w języku angielskim?

pata

u mnie tak nie było, jedynie po polsku

darek

u mnie przez otto było w j. polskim

wiktor

nie no większość jedzie bez języka chyba że jakieś inne stanowisko koordynatora czy coś???

Filip

O jakie stanowisko Ci chodzi? Bo na większość stanowisk język angielski nie jest wymagany

W ah w zaandam jest agencja otto? Jak warunki mieszkaniowe? Bungal, mieszkania ? Po ile osób kwateruja? Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi

Oplkb
@Nowy

Tak jest otto. W tym miejscu gdzie mieszkamy są tylko 2 osobowe, my jesteśmy parą więc dla nas to nie problem. Pokój bardzo w porządku na wyposażeniu m. in. Aneks kuchenny, tv, łazienka.

grzegorz
@Nowy

no właśnie, warunki fajne, myślałem że będzie gorzej, tyle wszystkiego przeczytałem, ale okazało się bardo dobrze. Akurat nasza para była zakwaterowana w mieszkaniu w pokoju dwuosobowym. Ten temat możesz doprecyzować z koordynatorem. Życzę udanej pracy :)

@grzegorz

@grzegorz a ile macie km do pracy? Dojezdzacie rowerem czy autem firmowym?

marcius
@Nowy

Właśnie przez otto tam pojechałem. Mieszkanie ok

Ola
@marcius

Super, dzięki za info :) Też z otto pojadę

Kleo
@Ola

Hejka już wyjechałeś? Odpisz tu proszę jakie są warunki

ola
@Kleo

właśnie jadę za kilka dni :) jak na razie kontakt przemiły

Kamil

Czesc jade do pracy do Zandam do AH ktoś powie gdzie znajduje się zakwaterowanie przez firmę Otto ?? Ponoć maja dwie lokalizacje

@Kamil

wiem, że te dwie lokalizacje nie są daleko od pracy

dorian
@Kamil

koleżanka mówiła że rowerkiem dojeżdżała w 15 min

damiana
@dorian

też mama taką informację, nie ma problemu żeby na czas dotrzeć do pracy

YZZ

Czy jedzie ktoś 17.08 Z OTTO?

anka
@YZZ

jesteś już na miejscu? jak tam? słyszałam że z otto spoko jechać

@anka

Jak najbardziej się opłaca z otto jechać polecam

Wiolo
@anka

No calkiem spoko, pary razy jeździłam z nimi, nie narzekam

Pracowałem przez 2 lata w AH Online Rotterdam przez Otto i ogólnie było dobrze , niestety po przepracowaniu pierwszej umowy na fazie B zostałem zwolniony i mogę dopiero wrócić za 5,5 miesiąca , zresztą dużo ludzi zostało w ten sposób zwolnionych i nieważne czy ktoś chorował albo wyrabiał te normy czy nie , to nie sprawiedliwe że Firma wysyła kogoś na bezpłatną przerwę w zatrudnieniu , skoro byłem taki zły że mnie nie chcą to nie zaproponowano by mi powrotu a z drugiej strony jaką podstawę prawną w prawie pracy w NL ma takie postępowanie , mające na celu tylko tyle żeby nie dać mi stałej umowy czyli fazy C , bo wracając po tej przerwie moja Faza B resetuje się do początku , tak jakby znowu mam Faze B pierwszy raz i to w dodatku tylko na 3 miesiące a potem mam nadzieję że dostanę już umowę na stałe . Poza tym są pracownicy którzy regularnie nie przychodzili do pracy bo np. zapili się lub zaćpali narkotykami tak że nie byli w stanie nawet zadzwonić do biura żeby zgłosić nieobecność , a Otto jakimś cudem oferuje takim patologom , bo jak ich inaczej nazwać , Fazy C lub przedłuża istniejące umowy , to jest po prostu śmieszne i niesprawiedliwe , ktoś kto chce pracować , stara się jak może i mieć ciągłość zatrudnienia to cię zwolnią i tyle bez powodu a inne nieroby i kombinatorzy i ćpuny wolą balować na firmówkach , być może ktoś z biura on-site powinien odpowiedzieć za taki bałagan i osobiście o to zadbam po powrocie . Pozdrawiam Pozdrawiam

Ka

Witam. Jedzie ktoś do Albert Hejna do Zaandam na 20 lipca?

karo
@Ka

jesteś już na miejscu? jak warunki?

milek
@karo

akurat w Zaandam spoko warunki

daro
@milek

Wyjechałeś przez Otto ? Jakie pieniążki ?

rudolf
@daro

tak, przez otto, nie będę wypowiadał się na temat kasy, ale mi całkiem wystarcza

Yzz
@Ka

Jesteś na miejscu? Możesz cos powiedzieć o pracy?

Ka
@Yzz

jestem na miejscu, wszystko dobrze, mogę powiedzieć, że nie żałuję tej decyzji, otto pomaga każdemu kto ma jakieś problemy na miejscu

Yzz
@Ka

Tak, to prawda jesteśmy na miejscu od tygodnia i jest bardzo w porząku

Wik
@Yzz

Yzz jak warunki mieszkaniowe? Hotel czy mieszkanie? Napiszcie coś pozdrawiam

lik
@Wik

mieszkanie, na hotel nawet nie liczyliśmy. Ogólnie mogę polecić miejsce, bardzo fajne warunki i atmosfera też spoko

Ote
@lik

Albert heijn online bleiswijk mieszkania do tek pracy tylko w boskoop westpark 6 lub westpark 5. Mieszkania 2 pokoje pp 2 osoby, jeden pokój bez okien. Warunki ok jak na jakiś czas. Ogólnie można trafić na ludzi którzy za relaks uznają picie palenie I dziwne gadki. Ogólnie polecam ah online Utrecht de meern tam dają zamieszkanie w nowych 2 osobowych mieszkaniach w Camelot kampus warunki idealne. Wazyatko idzie załatwić przez Otto pierwszy numer na Google. Angieslkiego też nie trzrba umieć tylko się wypełnia test z rozumienia to strzelać co popadnie to i tak nic nie znaczy team liderzy to Polacy i ci co uczą pilnować też później można wykonywać takie prace jak wykładzinę pojedynczych peoduktow typu słoik z dżemem, słodycze itp. Wszystko spożywcze. Można też wykonywać wiele czynności wiekowa w alberciend 23 roku życia mimo ze prawo holenderskie nakłada do 21 nie wytłumaczę wam tego tak jest i tyle. Bez wiekowo idzie zarobić 430 netto za 45h. Ja np nie umiem angielskiego Norma na polowaniu 400 na początku się robi 240 potem z czasem po 3 tyg 380 potem już wprawa. Pamiętajcie że agencja taka jak Otto ma (usunięte przez administratora) na ludzi Ja je się zgadza Ale podejście do człowieka to masakra.

Spontanek

Witam Planuje wyjazd z kim sie skontaktowac żeby pojechać przez otto?

Biuro w Opolu

kamil
@Spontanek

ja się kontaktowałem przez ich stronę internetową i później oddzwonili do mnie

marius

via FB też spoko kontakt

hanna
@marius

możesz na głównej stronie wszystkie informacji znaleźć

ZAD / ZTT JESTEŚ TYLKO NUMEREM

Nie polecam firmy Albert Heijn w Zaandam . Jeśli oczywiście jesteś człowiekiem , który się szanuje . Praca na versie dla szczurów , którzy dają się wykorzystywać i (usunięte przez administratora) jak głupcy nie znając swoich praw . Atomosfera jest dobra , jeśli masz pozytywne nastawienie i nie dajesz się sprowokować „rasizmu „ ze strony nielicznych obcokrajowcow . Ogólnie praca na hali prócz normy i ogromnego ciężaru jest w miarę . Koordynatorzy zostali ci najlepsi , wiec żadnych problemów nie ma , oczywiście jeśli dobrze się z nimi dogadujesz :) Ludzie na wyższych stanowiskach ( nad twoim koordynatorem ) nie traktują cię jak człowieka ( nawet przeciętnego ) . Mimo ze jesteś ofiara *ciapatego* dla nich zawsze będziesz winny .. ogólnie ludzie innej narodowości niż PL NL prowokują sytuacje nieprzyjemne dla ciebie , bo zawsze będziesz gorszy dla Team Lidera .. a jego poklepie po plecach . Ludzie z Polski są traktowani jak barany którzy biegają za norma i boją się cokolwiek stawić i bronić swojego zdania , niejeden Holender to mówił , dlatego Holendrzy ( nie wszyscy ) chcą pomagać Polakom i uświadamiają nas co powinnismy zrobić w takiej sytuacji :) Praca na HB to przy versie raj , tylko ze bardzo brudny . Ogólnie Albert Heijn w Zaandam jest uważany za (usunięte przez administratora) :) ale wróćmy do ‚ cieplej ‚ hali .. tam jest lajcik :) czasy orderów są na spokojniejsze tempo , nikt cię nie goni . Tylko oczywiście mimo ciągłych skłonów i nabawienia się problemów z kręgosłupem można podźwignąć jeszcze skrzynki z piwami nawet i pol dnia :) niestety godzin coraz mniej , ponieważ hala będzie w krótkiej przyszłości zamknięta . Biuro Tempo Team hmm to samo co biuro Adecco , tzn. Dodzwonienie się do biura jest cudem , ciężko uprosić się o swoje ciężko zarobione pieniądze . Zazwyczaj ucinają wypłaty , godziny ale dla nich nie ma problemu . Wiec kontakt tym bardziej w pandemii jest znikomy . Często odwołują ludzi . Niektórzy maja po 2 3 dni w tygodniu , wiec jeśli mieszkasz na służbowej lokacji to po odciągnięciu za domek do oszczędzania dużo nie masz . „Pan” Dziubek .............. TRAGEDIA !!!!! (usunięte przez administratora) , manipulant i wstyd narodu do którego się nie chętnie by przyznał . Nie życzę nikomu poznania się z takim .. ciężko nazwać , gdyż nie jest to ludzkie . Wiec jeśli chcesz przyjechać na chwile zarobić to polecam , na dłuższy okres niekoniecznie .

Jano

Witam jak wyglądają zarobki przy stawce 11,67 brutto, ile wychodzi tygodniowo mniej więcej

Iks
@Jano

No to pomnóż sobie razy ilość godzin w tygodniu czyli 40 chyba że jakieś dobierzesz dodatkowo

Tjfjfk

Mamy pytanie do ludzi którzy już pracują. Dostałam payslip na którym jest mi potrącon kwota za mieszkanie i ubezpieczenie później jest ona dodana (zwrot et), a później jest ona jeszcze raz potrącona. Czy to jest normalne? Wygląda to na zasadzie, ze ktoś mi cos dal późnij zabrał a ostatecznie i tak mi zabrał :/

Balbina96

Jak jest w AH online Rotterdam ? Proszę o odp. Przez agencję C H. Pozdrawiam

Kriso
@Balbina96

Praca całkiem ok, ale ja przez otto wyjechałem

brand
@Balbina96

pewnie podobnie jak z Otto, ale może norma się różni ciężko mi powiedzieć.. Ja przez Otto jak Kriso i norma jest do wyrobienia na spokojnie i bez ciśnienia plus przerwy są 30 minutowe. jeśli załapiesz robotę to już później wszystko robisz szubciej przynajmniej tak u mmime było

Zostaw merytoryczną opinię o Albert Heijn - Zaandam

• Jak się pracuje w Albert Heijn?

Zobacz opinie na temat firmy Albert Heijn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Albert Heijn?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Albert Heijn