Opinie o Albert Heijn w Zaandam

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Albert Heijn. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Albert Heijn o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Albert Heijn w Zaandam

Pracuje od ponad dwóch miesięcy i mogę szczerze polecić te prace, bo rzadko zdarzają się tygodnie z małymi godzinami pracy, a salarisy cieszą oko. Co do atmosfery pracy to jest luz. Nie trzeba się bardzo przejmować normą, która jest naprawdę do zrobienia w zasięgu każdego chcącego.

Zgadzam się z opinią, dodatkowo dodam, że mogłam wyjechać z chłopakiem, bo Otto zatrudnia pary :) I razem jesteśmy zakwaterowani

Adamek

Cześć czy dalej obowiązują S3???

igor
@Adamek

dalej bez zmian

Koniu

to ile otto płaci za 40 godzin na czysto?bo tego to już nikt nie pisze

arek

pojechałem z otto i było dobrze wsyzstko

piotr
@arek

dokładnie tak, polecam przez otto wyjeżdżać

klaus
@piotr

jak zakwaterowanie i warunki?

Kamilo
@klaus

Zakwaterowanie spoks, czyste, w cichej okolicy

Zt
@piotr

A pod jakim adresem macie lokacje? Chyba tam to mieszkania pracownicze tylko, nie ma parków z bungalami i domkami raczej? I w jakiej okolicy kwaterują?

Saul
@Zt

podbijam pytanie bo dostałem dwie oferty i rozważam wyjazd. już raz byłem, ale inna lokalizacja, gdzie były pokoje 4 osobowe

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Albert Heijn? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Janko

W Almere są jedne z lepszych kwater z tego co słyszałem, ale może ktoś potwierdzi, bo też się tam wybieram?

Krzysiek
@Janko

To prawda, byłem w dwóch miejscach z Otto i tutaj jest bardzo wysoki standard pokojów. Może nie jak hotelowe,ale jak tam zawitałem to byłem lekko zaskoczony, bo myślałem, że będą klitki. I dość blisko potrzebne punkty.

nik
@Krzysiek

W jakim pokoju zostałem zakwaterowany? Na ile osób? Może wiesz czy da się trafić na pokój 2os

@nik

Może da się :) Raz trafiłam własnie do pokoju 2os, drugi raz do pokoju 4os, no i w sumie było spoko i tam i tam

Bartek

Pracuję tu drugi raz, teraz przez Otto, wcześniej przez inną agencję o której szkoda wspominać. Czasem są dni kiedy jest więcej roboty i trzeba się spinać i np kompletować szybciej, ale zazwyczaj jest dość spokojnie.

alekss
@Bartek

hej a jak się dostałeś do NL? na własną rękę?

Bartek
@alekss

nie no otto zorganizowali transport prosto pod drzwi mieszkania w nl

Sandra

Witam, 13.04 jadę do oracy przez agencje Otto do Albert heijn online w Almere. Mogę liczyć na szczere opinie o pracy i zakwaterowaniu? Pozdrawiam

justyna
@Sandra

cześć, w swoim czasie pracowałam tam przez pół roku, praca bez rewelacji, ale nie najgorsza, nie ciężka, da sie sporo godzin wyrobić, mieszkanie też spoko

Jeb adecco

Hb bardzo spoko, osobiscie pracowalem przez adecco i moge powiedzieć ze agencja sama w sobie byla tragiczna najgorszy byl Przemek chorazy przez wielu juz wspominany i nie jaki Daniel Dziubek jego Pancio ( zwykla (usunięte przez administratora) Versa nie polecam mialem przyjemnosc zostac tam "przerzucony " podczas zmiany i nie polecam. Teraz pracuje w Ah geldermalsen dla otto i naprawde polecam sama agencje bo nie mam zadnych problemow. Dla zainteresowanych adecco juz nie ma w zaandam, weszlo w zamian Otto :)

szyszka
@Jeb adecco

no ja pracowałem w albert heijn almere z otto i również polecam te agencje, z innymi nie miałem styczności

Kodam
@szyszka

I dlatego właśnie opłaca się bardziej przez nich, bo jest przynajmniej gwarancja tej pracy, a nie info na miejscu, że jednak słabo z godzinami

Tytus
@Kodam

Ja w sumie nie spotkałem się z tym, żeby w Albercie był zatrudniony ktoś z innej agencji, a to ciekawe... :D Teraz wszyscy głównie z OTTO albo po prostu ja się nie spotkałem

Jadę do zaandam końcem marca -Proszę mi powiedzieć jakie warunki panują na zakwaterowaniu - jak z normami w pracy? Jest ktoś w stanie powiedzieć coś więcej?

BobbyElvis
@Ania

Jadę tam 15 marca a 16 mam zacząć w "Zaandam" więc mogę dać znać jak jest.. jadę przez OTTO

@BobbyElvis

Cześć! Mam do Was pytanie. Czy znając tylko język polski (bez znajomości języka obcego), są szanse na to, aby również otrzymać zatrudnienie za ich pośrednictwem? Proszę o odpowiedź.

Wiktor
@Andrzej

Siema, wystarczy Ci znajomość polskiego, nie musisz znać innego. Ja też mam pytanie do osób, które są obecnie na robocie, bo planuję wrócić... Nie ma kryzysu przez koronawirusa? Chciałbym wyruszyć jak najszybciej, bo dobrze się pracuje w Albercie z Otto, ale nie wiem jak wygląda sytuacja

Janek
@Wiktor

Obecnie nie ma żadnego przestoju i dalej się pracuje ;)

Olczi

Hej, wypowie sie ktos o pracy w Ah Tilburg?

adam
@Olczi

co Cię dokładnie interesuje?

grzegorz
@adam

jak zarobki i zakwaterowanie?

adam
@grzegorz

jeśli przez z otto, to żadnych kłopotów nie będziesz miał, wszystko Ci ogarną :)

Karolekkk

AH w której miejscowości teraz najlepiej ?

@Karolekkk

Geldermalsen też spoko, dwa razy tam wyjeżdżałem polecam

Hanna
@Piotr

I jak tam? Jakie pokoje

agnieszka
@Hanna

pokoje czyste, sąsiedzi bardzo mile osoby

Czy w Albert Heijn panuje luźna atmosfera?

julia

no atmosfera w porządku, śmiało jedź

rys

tak atmosfera spoczko, polecam tam wyjeżdżać najlepiej z otto

bob
@rys

czy ktoś planuje wyjazd do Albert Heijn?

romon
@bob

cześć ja bym chętnie pojechał. widzę, że z otto jechać najlepiej, ty też przez agencję wyjeżdżasz?

Wert

Ta atmosfera luzna, pracuja tam prawie sami polacy wiec spoczko

maciej
@Wert

atmosfera w tym miejscu niesamowita, aplikuj nie będziesz żałował

Davido

Siema, jak obecnie z pracą w Albercie z OTTO??

petrero
@Davido

zaledwie miesiąc temu wróciłem z pracy w albercie. poewiem ci że całkiem spoko, otto wszystko ogarnęło, żadnych niespodzianek, polecam

wiolka
@petrero

jak zarobki?

ignacy
@wiolka

obecnie jest duzo godzin otoz da sie spoko zarobic wyplata na czas zero problemow

maciej
@Davido

jest super, wyjeżdżałem wielokrotnie i nie żałuję, fajnych ludzi poznałem :)

Arash

Będąc w Venlo trafiłem do pracy do Packstation Venlo .Firma nazywa się SunFresh. To już była inna bajka. Lider wykrzykiwał cyt: Szybciej,szybciej jak coś się komuś nie podoba to może iść do domu.((usunięte przez administratora)?) Ani ja ani mój kolega nie chcieliśmy tam pracować w takiej atmosferze.

Arash

Polecam pracę w Doc data w Holandii przez Otto. Całkiem spoko warunki do pracy. Salaris było wypłacane raz w tygodniu 250-300 euro. Nie polecam miejscowości Boskoop jeżeli chodzi o zakwaterowanie. Obskurny hostel wynajmowany przez Otto. Kierowcy którzy wiozą pracowników do pracy mają prawko a są niedoświadczeni są zagrożeniem dla innych którzy chcą dojechać do pracy. Polecam zawodowych kierowców,którzy uważają na życie innych osób i swoje.( Mieliśmy wypadek autem firmowym Otto , jedno auto Otto udeżyło w drugie auto w drodze do pracy do miejscowości Walwijk przy prędkości 120 km godz. To cud , że wszyscy mieli zapięte pasy.Kierowca był mało doświadczony i nieodpowiedzialny mógł nas pozabijać. W Booskopie siedzieliśmy na hostelu bez pracy przez parę dni. Trzeba było się ewakuować do Venlo bliżej granicy z Niemcami.W Venlo można załatwić sofi number. Pozdrawiam czytających.

Witam Chciałem zapytać jakie buty obowiązują na magazynie. S1 czy S3? Liczę na szybką odpowiedź

Albert
@Piotr

S3

Dobra praca, atmosfera w porządku, polecam wszystkim kto się waha

Emil
@Tomek

przez jaki okres pracowałeś?

@Emil

Pracowałem przez 6 miesięcy, polecam

mateusz
@Tomek

ile tak mniej więcej zarobiłeś za pół roku?

Werowero

Przez jaką agencję najlepiej do Alberta wyjeżdżać?

emili
@Werowero

polecam otto, bardzo rzetelna agencja

maruv
@Werowero

Otto na bank zagwarantuje Ci tam robotę i da godziny, w innych agencjach jest z tym różnie.

dara
@maruv

zgadzam się z przedmówcami i też polecam otto, nie będziesz żałować wyboru

Freds

Pracowałem w Albercie przez otto przez ostatnie trzy mies., polecam, opłaca się

oliwer_0
@Freds

warunki mieszkaniowe ok?

łukasz
@oliwer_0

Odpowiem, bo też tam byłem. Ja i większość osób z mojego sektora trafiliśmy na przyzwoite warunki, wiadomo, że rewelacji jakiś nie ma... Problemem mogły być pojedyncze mieszkania, w których wcześniej były "specyficzne" jednostki, ale to nieliczne sytuacje. Jak się ogarnęło z chłopakami to przyjemnie się tam mieszkało.

honhom
@oliwer_0

warunki całkiem w porządku wiesz dużo zależy od Ciebie i jak bardzo lubisz porządek

oliwer_0
@honhom

myślę, że każdy lubi porządek ale jak wszystko dobrze to się zastanowię nad wyjazdem :)

Patrik

Na czym polega praca w Albercie? Jakie warunki? Czy ktoś wyjeżdżał? Proszę o więcej szczegółów ;)

Gruby
@Patrik

Na niczym trudnym na zbieraniu zamówienia en na bt . Odradzam addeco warunki na lokacji w uddel tragiczna (usunięte przez administratora) zero narzędzi do sprzątania o wszystko trzeba się prosić . Biuro traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora)jak coś ci się nie podoba i mówisz o tym głośno to cię zwalniaja nagle i mają cię w (usunięte przez administratora)

Peter
@Gruby

Co Ty gadasz byłem w Albercie i nie było tak zle jak to opisujesz

Rysiek
@Patrik

Wyjeżdżałem przez otto, warunki jak wszędzie, spoko praca polecam

wikk
@Peter

no coś mu się pomyliło xD spoko praca jak wszędzie, otto ogarnia najważniejsze rzeczy na początku, czyli wyjazd/mieszkanie/ubezpieczenie, wieć całkiem całkiem spoko

Zostaw merytoryczną opinię o Albert Heijn - Zaandam

• Jak się pracuje w Albert Heijn?

Zobacz opinie na temat firmy Albert Heijn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Albert Heijn?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Albert Heijn