Opinie o Albert Heijn w Zaandam

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Albert Heijn. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Albert Heijn o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Albert Heijn w Zaandam

Denzel

Adecco odradzam. Tragedia byłem tam miesiąc temu na dwa miesiące.

Klara
@Denzel

Hej, gdybyś powiedział coś więcej, dlaczego tragedia? Mam ofertę przez adecco, żeby tam jechać. Pozdrawiam

Pomocna
@Klara

Hejka, jeśli jedziesz do AH w Zaandam to musisz się liczyć z tym, że przyszłością tego zakładu jest hala zimna VERS bo ciepła maja niedługo zamknąć. Samo zimno nie jest najgorsze ale jeśli nie jesteś w stanie podnieść 20 kg nad głową (licząc że masz jakieś 168-170min) to będziesz miała problrm.. Zdecydowanie za krótkie czasy przykładowo: ok 60 kartonów bananow(18kg każdy ) plus założenie kondomow na każdy kontener(5)i odwiezienie ich na streck masz około 18minut. Dla drobnej dziewczyny nierealne.. Gorzej z pomarańczami.. Cała norma na dziennej zmianie wynosi 7godzin i 5 minut, jedno takie zadanie z bananami to tylko 18min. więc możesz sb policzyć ile się nadzwigasz. Jak dla mnie Houdbar do zrobienia i można tam pracować na luzie, versa zdecydowanie odradzam

@Denzel

POTWIERDZAM. ADECCO TO DOBRA FIRMA ALE PRZEZ TAKICH LUDZIO JAK PRZEMEK CHORAZY SPADA NA PSY !

@Klara

UWAZAJCIE NA PRZEMKA CHORAZEGO TO (usunięte przez administratora) KTORY OTACZA SIE GRUPA POPLECZNIKOW I ZALATWIA SWOJE PRYWATNE SPRAWY POPRZEZ PRACE! NIE POLECAM !

amanda
@Denzel

a to się nie zgodzę, według mnie praca spoko, dużo zależy od ekipy

piotrek
@amanda

zgadzam się z Tobą, ekipa tworzy swoją atmosferę, ale też nie trzeba zapominać że jedziesz do pracy a nie na urlop z przyjaciółmi :)

henry

polecam pracować w albercie przez otto

tadeusz
@henry

popieram w 100 procentach, z otto się fajnie pracuje

Picker

Siema,pracuje w zaandam na albercie przez adecco hahaha co to (usunięte przez administratora) za (usunięte przez administratora) nie wiedziałem jk rozmawiałem z baba w Polsce że bd pracował na zimnej hali hahaha i nie miałem przystosowanych do tego ubrań A kurtek nie dają ba czapek nawet dobrze że rękawiczki dają najzwyklejsze ale dalej nie pozdrawiam Przemka Chorążego ktory ma (usunięte przez administratora) za obowiązek ogarniac ludzi i nawet nic wiecej chyba (usunięte przez administratora) bo w tym samym (usunięte przez administratora) biurze siedzi typ co zajmuje sie dojazdami kierowcami i samochodami.2 typ zajmuje się planningiem itp.a 3 typ zajmuje się lokacjami (usunięte przez administratora) oprócz nich są jeszcze 2 typiary i (usunięte przez administratora) ich szef który siedzi obok i wszystko widzi hahaha albo wlasnie nie widzi nk to czym się zajmuje ten przemek skoro ziomek dzwoni przez 3 dni i mówi ze nie da rady przyjsc bo sie zle czuje a ten mowi ok zadzwon jutro i rak przez 3 dni a pozniej co sie okazuje typ od planningu mowi ktory siedzi obok przemka ze nic na ten temat nie wie i nie przyjmuje sica hahaha (usunięte przez administratora) no i co i odmowa przyjścia do pracy serio (usunięte przez administratora) serio??!!!! Lepszy motyw siedzę niedziela 16 godz przychodzi housemajster i mówi że się przenoszę hahaha mówię WTF ?jk to o co chodzi.dodam że byłem z 3 przyjaciół i mieliśmy mieszkać razem i tak było przez 3 tyg no A lokacja 100 km dalej ja na 22:30 do pracy nie spakowany WGL miałem iść spać zaraz hahaha xd dobre w (usunięte przez administratora) A wypłaty w (usunięte przez administratora) przycinają mówią że system się pomylił albo jakiś błąd w centrali serio chodzę do roboty pracuje więc chce otrzymywać pieniądze które zarobiłem na chłodni po której zapierdalalem bez kurtki w 3 bluzach (usunięte przez administratora) tak czy nie należą mi się te pieniądze może Przemek powinien je wziąć za to że se siedzi i nie ogarnia (usunięte przez administratora) nie wiem czego skoro ma ludzi w biurze którzy niby ogarniaja różne sprawy o których pisałem wyżej no (usunięte przez administratora) nie polecam serio jestem zły bo straciłem czas i pieniądze serio (usunięte przez administratora) nie bd pisał o samej pracy bo też nie ma raczej plusow (usunięte przez administratora) no nie wiem odradzam po prostu można się zatrzymać tam na miesiąc póki ma się ochronę i nie trzeba robić normy xd

daniel

praca i kasa spoko, w każdym razie za granicą da się o wiele więcej zarobić niż w Polsce

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Albert Heijn? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
NormalnyCzłowiek

Witam Praca w Tilburgu na magazynie Albert Heijn (order picker) E&A Jest to jedna z najgorszych prac jakie widziałem(chociaż charakter pracy niby ok bo przecież tylko pakujesz(np: ziemniaki lub banany po 20 kg na czas oczywiście... ) i tylko jeździsz BT-jem(który co drugi/trzeci ma jakiś problem z jazdą lub synchronizacją autopilota ALE PAMIĘTAJ wina jest twoja bo wybrałeś złego beteja, nie ich choć mają część po prostu niesprawnych wózków które owszem są w użytku XD. Grupa ludzi w godzinach w których jest najwięcej pracowników na zakładzie jest skazanych na złego beteja hahahaha ale jak ładnie poprosisz to może Ci raz doda 15 min do normy XD ....) normy są po prostu tak duże że część ludzi którzy pracują tam w pocie czoła (ELYTA) przychodzi do kokpitu i prosi się aby im odjęli czas od normy bo mieli x powodów(czekanie na lokacjach, chodzenie i proszenie się aby wózkowy Ci zdjął towar z regału, terminal z procesorem Half Core 1 Mhz się zacinał, słuchawka nie działa i wiele innych ) i to wszytko po to aby naciągnąć i wyrobić norme i mieć numerek 100%(lub więcej ponieważ wtedy macie większy szacun w kokpicie) bo wtedy jest dobrze. Jeżeli jest poniżej 100 % a pracy tyle samo wykonanej to jest źle hahahaha wszytko żeby numerek się zgadzał . Żal mi ludzi co dają się aż tak gnoić dla pieniędzy poza tym nie widziałem większego wyścigu szczurów w życiu w żadnej pracy. Nawet na szklarni z ludźmi z Rumunii jak robiłem było troszeczkę lepiej... Ilość dni pracy 3-4, wypłaty około 200 Euro chyba że miałeś nocki to niecałe 300 Euro za 4 nocki. Pełne 5 dni pracy masz gdy wyrobisz norme ale nie zawsze 100 % starczy XD w sensie może być za mało powiedzą że potrzebują kogoś kto ma 110 % a ten ze 100 % jest dla nich zbyt powolny hahaha. Oprócz tego musisz ładnie się uśmiechnąć do Pani z kokpitu najlepiej jeszcze obdarować prezentem i oczywiście POPROSIĆ O DZIEŃ PRACY . Uwaga bo do Alberta wchodzi nowa technologia bluetooth czyli nie musisz mieć kabla łączącego terminal ze słuchawkami XD. Ale wdrażali ją kilka miesięcy i operacja zakończyła się fiaskiem. Na zakładnie mówiono nam iż sprzęt od Alberta kosztuje krocie więc lepiej nie popsujcie nic np: Słuchawki bluetooth od Alberta to ponoć koszt kilku set euro haha. Rozumiecie !? Kilka set euro to każdy by w "Beats by dre Studio3" jeździł po tej hali. Lokalizacja świetna. Lokacja żałosna, zamek w drzwiach był klejony taśmą żeby się trzymał, wystarczyło kopnąć drzwi i wszystko otwarte(Raz było tak że wchodzi Opiekun do naszego pokoju który otworzył własnymi kluczami a my akurat wolne i w pokoju, Opiekun zobaczył nas i na szybko wymyślił sobie że sprawdzają zamek w drzwiach i będą montować umywalkę, po prawie 3 miesiącach nic nie zrobili haha). Pokój duży już na starcie pełen brudu kurzu i lepkiego czegoś na "szafkach" które były bez drzwiczek hahaha i w zasadzie tylko ślady urwanej umywalki i plamy na dywanie. Lecz jak wyjeżdżamy to musi być czysto przecież... Łazienki wspólne a więc niemalże wiecznie "brązowe" (usunięte przez administratora) i to spory. Na lodówkę po kilku prośbach czekaliśmy około 2 tyg. Takie moje wrażenia z wypadu do Alberta. Dodam jeszcze że wyrzucili mnie za 90 % normy i brak motywacji XD, w zasadzie i tak miałbym się zwolnić(2 tyg do końca umowy miałem) bo praca naprawdę jest słaba ale wrzucać kogoś na czarną listę za takie coś ??? POZDRAWIAM NormalnyCzłowiek

Hanna
@NormalnyCzłowiek

Dziękuję Ci za tak obszerną wypowiedź. Jestem ciekawa, jak pracuje się na innych stanowiskach w Albert Heijn, niż order picker. Czy są inne stanowiska pracy dostępne dla osób z Polski i z jakimi stawkami trzeba się liczyć. Mam nadzieję, że odezwie się ktoś, kto niedawno wyjeżdżał do Holandii do pracy w firmie Albert Heijn.

Bojar
@Hanna

U góry masz moją opowieść jak było pięknie w Albercie przez E&A w Eindhoven ;)

Bojar

Ja pracowałem w Eindhoven jako piker żeby przejść trzeba zrobić ok. 450produktow w godzinę niby tak ją liczą co nie jest prawdą ale tak jeśli to osiągniesz w nagrodę można iść na wyklatkę . Teamlider że wszystkim tam pracujących tylko jeden który jest normalny to taki siwy Kuba u niego tak nie jest że normą jest dla niego najważniejsza. Jest to magazyn Alberta on-line przez co gdy były chomiki nabrali ludzi po nich zwalniają za każdą pierdołe atmosfera bardzo toksyczna w śród ludzi temat jeden praca. Cały czas ta normą jest podciągania a błędy które są na hali uniemożliwiają to program ścieżki pikerskiej powrót o kilka pozycji (max6) czyli bieganie do wózka. Produkty są nie podosuwane. Na wózkach kody kreskowe są praktycznie zdarte na czym traci się czas żeby to zeskanować nawet do kilku minut a teraz w tym wszystkim wisienka na torcie czyli pewna grupka ludzi co mają tam jak w raju codziennie są na wyklatce luz i bluz z reguły to młode dziewczyny w leginnsach i z wiadomo jaką bielizną pod spodem. Nikomu tej pracy nie polecam bo jest bez przyszłości bo nic się tam nie zmieni. A jeśli już ktoś tam gdzie niech zapisuje sobie godzinny bo nie raz coś było przycięte. Ja pracowałem przez agencję E&A akurat co do biura nie mogę powiedzieć złego słowa jak i o lokacji jednakże za nie przyjście w sobotę zwolnienie i wrzucenie na czarną listę jest chore.

Pedro

Witam, Czy mógłbym prosić o jakieś informacje jak wygląda praca w Albert Heijn w miejscowości Zaandam? Z góry dziękuję.

Nela

Polecam pracę w mieście Geldermalsen :) Cudowne miejsce. Wyjechałam przez otto, wszystko mi załatwili, więc całkiem jestem zadowolona z tej wycieczki

MAT

UWAGA !!!!!! UWAŻAJCIE NA OSZUSTA PRZEMKA CHORAZEGO KTORY ,,OGARNIA,, PRACE NA TYM ALBERCIE W ZANDAM. TO (usunięte przez administratora) I ZLODZIEJ ! ZASTANOWCIE SIE PIEC RAZY!

beata

Fajnie się pracuje, kasy można sporo przywieźc. Warunki ok i ludzie ok więc ja tez polecam.

Donald
@beata

Zgadzam się , wyjeżdżałem przez otto, super opcja, nie mam powodów dla narzekań :)

Szaflar

Siema czy pracował ktos ah w timburgu? Czy warto? Jak z godzinami?

Mako1234

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Było super polecam każdemu

Jessica

Jak wyglada sprawa zakwaterowania - mieszkan pracowniczych dla ludzi z Albert Heijn Zaandam?

keki

spoko praca. bylem z otto 2 razy i spoko bylo oba razy

Samotnik

Odradzam pracę przez Adecco. Chyba , że tylko na pół roku bo później i tak Cię zwolnią . Nie dają szansy na rozwój nawet jak robisz duże normy. Pani Jadwiga jest bardzo nie kompetentna. Przyjmują grupy . Zwalniaja i tak w kółko. Zarobek dobry ale nie wolno źle się czuć bo od razu wyleci . Powodzenia

ala
@Samotnik

to trzab z otto najwidoczniej jechac. tam takich cyrkow nie mialam

ari
@ala

no z nimi njalpeiej tam podobno. tak slyszalem

Dominika

AH to jest świetna praca, zwłaszcza na początek. Wszystko można szybko załapać, a przez otto jest wysoka stawka. Ja polecam.

Mona
@Dominika

i co fajne przez otto jest ubezpieczenie. Zawsze to bezpieczniej.

zx
@Mona

no ubezpieczenie jest mega wazne. Niektorzy o tym zapominaja a potem jest problem. Albert faktycznie spoko stawki ma.

nela
@zx

ja już 2 roz z otto jadę do alberta. bo udał mi się w zeszlym roku sporo przywiexc

Baśka

W tym roku jade bo kolezanka mi polecila. Ona byla w zeszlym i wrocila bardzo zadowolona dlatego sie zdecydowalam.

Dagmara
@Baśka

Potwierdzam. Praca jest prosta, nie wymaga nie wiadomo jakich umiejętności, a dobrze płacą. Do tego są nadgodziny, byłam przez otto i jeszcze raz bym pojechała.

nina

Dla mnie praca w Albert Heijn to był świetny pomysł na zarobek za granicą. Dodatkowo teraz jadąc przez otto ma się 4 tygodnie zakwaterowania za free :)

@nina

Otto ? Nie polecam. Zobacz sobie zakwaterowanie na Diemen jak wygląda.

Hanna

@wela, możesz powiedzieć czym się zajmujesz? Jakie warunki oferuje pracodawca? Na jakie stałe koszty trzeba się przygotować (na przykład zakwaterowanie, dojazd do pracy). Jak wygląda umowa, czy pracodawca gwarantuje stałe wynagrodzenie, czy jest uzależnione od liczby przepracowanych godzin? Ile godzin tygodniowo się pracuje?

@Hanna

Praca polega na zbieraniu i kompletowaniu zamówień, więc nie jest trudna. Stawka jest wysoka jak na holenderskie warunki. Dojazdy do pracy zapewnia pracodawca, podobnie jak zakwaterowanie i parę innych rzeczy. Śmiało mogę polecić AH.

wela

Sprawdzony pracodawca, praca nie jest trudna, a wypłata wysoka w porównaniu z innymi pracami, ludzie też ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Albert Heijn - Zaandam

• Jak się pracuje w Albert Heijn?

Zobacz opinie na temat firmy Albert Heijn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Albert Heijn?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Albert Heijn