Zandbergen w Holandii

Haarlem

Opinie o Zandbergen w Holandii

anonymous

zdecydowanie najgrosza praca jaka przyszlo mi robic w zyciu pracowalem tam i nie polecam, w polsce sa 3 dobre biura hobij nie jest jednym z nich aczykolwiek nie mam im nic do zarzucenia, wyplaty na czas i wszystko sie zgadza, mieszkanie mialem bardzo dobre chociaz z tego co slyszalem hotel jest bardzo obskurny , przepelniony drugim sortem polakow, cpunami i alkoholikami. Pani w polsce w biurze Hobij przedstawia kilka ofert jedna z nich jest Zandenberg ktorego absolutnie nie polecam, kierownictwo to turkowie chociaz jest duzo samozwanczych szefow polakow ktorzy ciagle poganiaja, a sami nic nie robia, schodza sie za maszyna i urzadzaja pogawedki wraz z turkami podczas swiezaki (ci ktorzy pracuja krocej niz rok) zmuszani sa do pracowania najszybciej jak tylko moga. Tamtejsi polacy podzieleni sa na grupki i posklucani ze soba. Na koniec dodam ze po skonczeniu tam pracy znalazlem prace w innym biurze, pracuje tu juz jakis czas wiec znalazlem sobie prywatne mieszkanie w ktorym mieszkamy w 3, jest cisza i spokoj po pracy mozna odpoczac, mam banalna prace w ktorej ani sie nie ubrudze ani bardzo nie zmecze, zmiany dzienne i nocne i wychodze na tym lepiej niz w zandenbergu, i co mnie najbardziej cieszy ludzie sa tu dla siebie mili. Tak wiec jeszcze raz nie polecam zandenbergu, jeslii nie jestes przyzwyczajony do bycia ''smieciem'' to tam nie jedz !!!!

Nick

Kilka miesiecy temu skonczylam prace w Zandbergen. Moge powiedziec, ze praca jest ok. Nic trudnego, nic ambitnego, mozna pojac w locie. Jak chce sie pracowac, angazuje sie bo zalezy na zarobkach to na prawde dobre miejsce. Dla kobiet praca przy pakowaniu boczku, stoi sie 8h, czas szybko leci i czasem nawet atmosfera jest mila. Niektore dziewczyny milo wspominam. Mezczyzni (w dziale inpak) raczej pracuja przy obsludze maszyn, dosypuja boczek do maszyn. Fakt ze kierownictwo jest w wiekszosci tureckiego pochodzenia, wiekszosc liniowych to Polacy. Narzekam jedynie na biuro. Koordynatorzy z hobij to zbieranina polglowkow. Totalna spychologia:ja nie wiem, spytaj tamtego. Tamten tez nie wie i tak w kolko. Najlepiej nie miec pytan i nie dociekac. Choc z drugiej strony potem kwiatki wychodza i cyrki. Praca wsrod tylu Polakow tez dosc specyficzna. Wiekszosc wraca tam co roku, towarzystwo swietnie sie zna i to rodzi plotki, ploteczki i obgadywanie. Smutne to, ale wcale nie trzeba sie w to bawic. Wystarczy wcisnac stopery glebiej i uczciwie przepracowac swoje. Jesli ktos przyjezdza do Holandii po raz pierwszy w zyciu, moze przezyc szok i sie rozczarowac. Dla kogos kto wie jak wyglada praca wsrod natarczywych Turkow i Polakow co to sie doprasneli do koryta, praca jak kazda inna.

Alicja

Praca za granicą często wiąże się z barierą językową dla osób chcących podjąć zatrudnienie. Często posiadane umiejętności językowe nie są wystarczające, aby swobodnie porozumiewać się w rodzimym języku kraju, w którym pracujemy. Czy podejmując zatrudnienie w Zandbergen możemy liczyć na dodatkowe kursy językowe zapewniane przez pracodawcę? Byłaby to na pewno pomocna kwestia dla osób czujących się niepewnie z językiem holenderskim lub chociażby angielskim.

Xxxx

Uważajcie na P.P sprzedaje ludzi do biura bo jej niechcą do pracy bo się nie nadaje to eliminuje inych juz parę dziewczyn przez nią wyleciało robi na inpaku gruba brzytka i krzywdzi ludzi

Alicja

@Kasia, czyli ogólnie dobrze wspominasz współpracę z Zandbergen w Holandii?

hitex87

Siema wybiera sie ktos po swietach na boczki ? Jezeli ktos wie jak tam jest prosze o kontakt hitex87@wp.pl dziex i pozdrawiam

Kasia

Ja tez pracowałam w ostatnim czasie na boczkach ,ogólnie fajna praca (jeśli przyjechałaś pracować a nie zajomawac sie plotami ) pozdrowienia dla Eweliny P. i jej wspaniałych przyjaciółek ) całe szczęście ze nie musiałam pracować z nimi zbyt długo . Natomiast polecam pracowac na liniach od 31 do 33 na masowaniu i tu pozdrawiam (Petera ,Sare ,Krzysia i Patryka, Mariusza ) z nimi pracowało mi się naprawdę fajnie . Praca jak każda inna jeśli przyjechałaś pracować (polecam dla par ) !

anonimmm

Dobra praca na początek żeby zarobić trochę kasy, ale nie na dłużej. Nowe biuro - Hobij oszukuje na hajs, trzeba pilnować godzin i czy nie pobierają czegoś ekstra.

kks poznań

Witam jedzie ktos do harlem na pakowanie boczku prosze o opinie barkra92@wp.pl jak tam jest itd warunkiz gory dzieki

P.

Pracowałem w Zandbergen od września do końca listopada 2016, za pośrednictwem firmy E&A z Opola, następnie przez Hobij. Praca jest różna, dla kobiet dość lekka - "masowanie"(polega na wciskaniu mięsa do plastikowych opakowań, tak aby jego kawałki nie znajdowały się na miejscach zgrzewu) lub praca na piekarnikach (układanie na tacki pieczonego lub surowego boczku w plastrach, zależy od numeru piekarnika). Niech nikogo nie zaskoczy, że na piekarnikach wcale nie jest ciepło, w szczególności na nr 1 i nr 2 (ok. 2 st. C). Mężczyźni najczęściej trafiają na wieże, siekarki, jak ktoś ma więcej szczęścia to zostaje paletowym. Stawka była fajna, nigdy nie zarobiłem mniej niż E350. Wypłaty zawsze na czas, zestawienia na maila. Kwestia mieszkań jest różna, mi trafiło się akurat mieszkanie w domku, oczywiście z przypadkowymi osobami, polakami. Lepiej nastawić się na to, że towarzystwo bardzo często chodzi zjarane (co najgorsze również w pracy), mimo zakazów, ale bądźmy poważni - kto jest w stanie skontrolować taką masę osób, bo chyba nie trzech koordynatorów. Co do koordynatorów - cóż. Lepiej przed nimi trzymać język za zębami, bo "zaufana osoba", o której często była mowa, wcale nie jest tak zaufana. Jeśli powiesz coś w tajemnicy, przygotuj się, że w ciągu kilku dni wszyscy będą wiedzieć co powiedziałeś/aś. Dobrze żyją ci, którzy są poplecznikami wyżej wymienionych. Ale na pozdrowienia przyjdzie jeszcze czas. Na hali panuje nerwowa atmosfera, szczególnie w sezonie. Liniowi drą pysk bez zdania racji, na liniowych drą pysk natomiast kierownicy hal, acz tu już często tę rację mają (chyba, że są zjarani, bo i im się to zdarza). Należy uważać na towarzystwo w żółtych czepkach. Kolejna kwestia to kantyna. Dużo by tu opowiadać. Na przerwy osobno chodzi produkcja, osobno linie inpaku a osobno piekarniki. Na przerwie inpaku prym wiedzie ekpia z piwnic, obsługa 35-31. Natomiast na przerwie piekarnika bracia G., Czaruś, siostry G, ogólnie stała ekipa piekanika 3 i 4. Ogólnie na rodzinkę piekarnikową należy uważać, najlepiej nie wdawać się w dyskusję, nie utrzymywać kontaktów, no chyba, że nie myjesz tyłka, a chcesz żeby ktoś zrobił to za Ciebie. Reasumując: praca ok, kasa ok, mieszkanie ok. Atmosfera, towarzystwo, morale - poniżej krytyki. Polecam pracę tym odpornym na typowe pracownicze "lelum polelum". Jesteś pracowity - zarobisz. Pozdrawiam.

HavAnna

Pracowałam na "boczkach" kilka miesięcy, jeszcze przez agencję e&a, praca dla dziewczyn niezła, godziny sa i zarobki spoko w sezonie od 300 do 350 e dało się wyciągnąć, więcej pracy jest dla mężczyzn, zalęzy od stanowiska można sobie stać i kleić naklejki cały dzień lub latać na "wieży" gdzie jest robota dla 2 osób! ja mieszkałam na domku, jeździliśmy samochodem, za co od 2016 roku liczyli sobie 15e /tyg ale większość miała rowery warunki mieszkalne całkiem przyzwoite, gorzej z współlokatorami ale to loteria na kogo się trafi jak wszędzie, pozdrawiam tylko "środkowym palcem" całą familię górskich z którą dane mi było się meczyć kilka tygodni.

hogusia

Ewka czy wyjechalas do pracy?czy warto bo też zastanawiam się nad wyjazdem

Tomasz

Witam podpinam sie pod temat poniewaz dostalem oferte pracy ,produkcja boczku haarlem

Gh

Praca godna polecenia mieszkania ok. Dojazd do pracy na rowerze.

Lukas

Witam. Miejsce Haarlem. Praca przy pakowaniu boczku. Kto posiada informacje O zakwaterowaniu i jak wygląda praca? Mam zamiar jechać przez agencje Hobij

@Ja@
@ewka 27.10.2016 19:12
podpinam się.

Co do zakwaterowania to domki są ok no tylko kwestia ludzi z którymi się mieszka ale na to nie ma wpływu. Byłam tam rok temu i mieszkania naprawde fajne. Dojazd do pracy oczywiscie rowerami:-) no chyba że mieszka się nie w haarlem tylko w innym miescie, wtedy daja jeden samochod na domek i ktos kto ma prawko jezdzi. Przynajmniej tak bylo przez agencje e&a. Nie wiem czy to prawda ale słyszalam że e&a odeszla z zandbergenu i jest jakas inna agencja może to własnie ta przez która wyjezdzacie. Co do pracy... Hmmm zależy na jakiej hali itp. Faceci raczej sa rzucani na wieże gdzie wsypuje sie mięchooo i robi to co liniowy mówi. A jesli ktos jest ogarniety to po hakims czasie sam moze byc liniowym jesl takowych brakuje. Dziewczyny MAGICZNY PIEKARNIK

Gh
@ewka 27.10.2016 19:12
podpinam się.

Polecam

kj

@ja wypłata w terminie powinna byc w sumei normą a nie "czymś super" :) wiem ze w wielu firmach tak sie nie dzieje, wiec w sumie warto docenić że tutaj jest wszytsko tak jak należy :) szkoda tylko, ze nie potrzebują rąk do pracy. Ofert brak.........

ja

Rzadko tu wpadam, dlatego opóznione info dla @fu, agencja przez którą udało mi się wyjechać to E&A, naprawde godna polecenia. Jako do agencji nie mozna przypisać żadnych negatywów (wypłaty w terminie itp) to jeśli znajdziesz sie juz w zakładzie czar pryska....trzeba mieć dużo cierpliwości i nie pozwolić z siebie idioty robic, jeśli zauważą na początku że jesteś ciapa która pozwoli przypisać sobie nawet błędy szefów hali itp to zostaniesz ciapcią do końca:-)ale polecam bo można ładne pieniążki zarobić. Wszyscy mówią juz tu nie wróce..." a za 6mies baaaam witamy te same osóbki:_)))))Czyli gdyby było tak zle nikt by nie wrócił.....POZDRO DLA POLSKIEGO ZANDEEEEEBEEERGENU

ja

Dokładnie, jesli ktos wie po co tam jedzie to nie ma żadnych problemów....no chyba ze masz jakies pytanie do Koordynatora to pojawia się problem....z nimi ic nie załatwisz...nawet jak zapytasz która godzina to odpowiedza ci ze nie maja zegarka:-) ale to kwestia przyzwyczajenia. Ogólnie firma jak najbardziej do polecenia a na koordynatorów najlepiej nie zwracac uwagi. w razie problemów isc WYZEJ,

monk

Jak sie chce pracowac i nie ma sie dwoch lewych rak to polecam :) no i trzeba chodzic do pracy nie chorowac nie spozniac sie i nie pyskowac... robic swoje i juz. Jak wszedzie. Na poczatek praca jest okej. Tylko troche zimno. I dziewczyny pracujace na piekarnikach to straszne plotkary co tworzy nie mila atmosfere pracy, jesli to komus nie przeszkadz to polecam.

ja beata

Tak było kontrakt miał podpisany na pół roku! Czyli prace miał mieć gwarantowana przez czas umowy a okazało się że ciężko było w ogóle żeby mieć te godziny pracy. Sam się musiał prosić koordynatorow żeby mu coś znaleźli i tak przerzucali go na 3 stanowiska z czego uzbierało mu się 9 dni przepracowanych. Też były obiecanki że za tydzień będzie lepiej i lepiej nie było dlatego zdecydowaliśmy że zjedzie do domu. Masakra

ja beata

Magda 20. Zgadzam się z Tobą w 100 procentach! Mój mąż był w tym samym czasie tam i zresztą mieszkał też w tym Kościele :) nie polecam nikomu! Był miesiąc a przepracowal tydzień!!! To była porażka!!! Dokładnie było to co pisze Magda 20

Maja??

Potrzebuja tam caly czas, jak jest koles ktory sie stawia , zaraz jedzie do polski i szukaja noweho, a takich tam jest wielu, sami dresiarze

Kogut

Stary ni3 przejmuj sie nim on jest takim samym pracownikiem jak ty tylko lize [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szcurowi tak samo jak Piotrek pracowalem tam 3,5 roku i nie bylo takich cyrkow jak teraz sa

magda 20

NIE POLECAM PRACY TAM NA UMOWE CZEKASZ I SIE NIE DOCZEKASZ KIEROWNIK SZYMON CIAGLE MOWI JUTRO PRACOWALAM TAM POLTORA MIESIACA ZA SMIESZNE PIENIADZE NIE WARTO MIESZKANIA W STARYM KOSCIELE PO § NAWET $ OSOBY W POKOJU W PRACY STRASZNE TRAKTOWANIE NAPRAWDE NIE POLECAM JAK BYLA RANNA ZMIANA TO OK WIEDZIALES ZE MASZ TA PRACE ZMIANA POPOLUDIOWA DOCHODZISZ DO PRACY A W GRAFIKU WPISANE WOLNE I SPOWROTEM POLTORA KM PIESZO OPAMIETAJCIE SIE NIE JEDZCIE NA TEN WYZYSK

chudy

Witam. Pracowałe ponad 3 miesiace na boczkach, wszystko bylo ladnie pieknie do czasu kiedy sie postawilem, lada dzien mialem zostac liniowym, jak byla potrzeba zostawałem bez problemu po godzinach bo i mi to bylo na reke az do czasu gdy zaczeli ze mna pogrywac. Raz sie postawilem i powiedzialem ze nie zostane dluzej niz do 17(do tej godziny jest obowiazek zostania jesli dana linia idzie) i ze punkt 17 wychodze to pewien przelozony byl zapewne pewny ze wymiekne i powiedzial ze moge oddac czipa. Bez wachania to zrobilem. Musze przyznac ze ekipa na starej hali jest zajebista ale w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ludzi daje sie wykorzystywac.

sweety2010_15

witam obecnie pracuje w firmie zandbergen 8 tydzien i chcialabym zapytac czy ktos moze mi cos powiedziec o Memecie (Marcin Żytniewski) szef hali na starej hali... bo obecnie mam z nim problem i nie bardzo wiem o co mu chodzi...

yolo

Czy ktoś wybiera się do pracy 15.05.2015 ?

rafk0987

Praca nie jest najgorsza.Jedyny minus to to ze jest zimno. Pieniadze sa wyplacane . Mieszkania dosc ladne z wyposazeniem. Koordynatorzy staraja ci sie pomoc chociaz nie zawsze mozna wszystko szybko zalatwic. Jezeli chodzi o godziny to zalezy. Raz 38 raz 45 moze byc. Trzeba uwazac na ludzi ale to jak wszedzie. Lecz znajda sie i tacy z ktorymi idzie milo pracowac. Warto sprobowac wyjechac i samemu ocenic. Polecam !

kak1234

witam Prosze o informacje na temat pracy dla dziewczyn przy boczku w Verspack. czy praca jest ciezko? jak z mieszkaniem? dojazdem do pracy? ogolna atmosfera? plisssss..

LINIOWY

W tej firmie jest państwo w państwie jeden z Kordynatorów słynny szaliczek myśli że to jest jego firma i w momencie kiedy masz do jakieś pytanie dostajesz buradzką odp. Widać ze ten człowiek był bity w dziecinstwie i jest strasznie nie dorobiony. Co do turasów ? maja cię za białych murzynów :( chcesz tam pracować życze sukcesu !! Niegdy nie bierzcie funkcji liniowego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] opierdalają cię non stop a pracujesz za stawke jak zwykły pracownik ogólnie polecam tabletki na uspokojenie

adam

Nie polecam.....gonitwa za pierwsza zmianá dupki tureckie pomiatajace niektorymi polakami smieszna atmosfera...

agagag

Pracowałam w tej firmie w wakacje, w tym roku i w zeszłym, moim zdaniem jest tam całkiem sympatycznie, praca nie jest przesadnie ciężka, towarzystwo miłe, a co do liniowych i tureckiego kierownictwa? Jak nie jesteś idiotą i dobrze wykonujesz swoją pracę nikt nie będzie chciał i dążył do tego byś tą robotę stracił. Wydaje mi się, że wszystkie te negatywne komentarze piszą osoby, które nie nadawały się do pracy i nie radziły sobie a teraz są zbulwersowane i wylewają gorzkie żale w internecie. To prawda jak jesteś bagiennym mułem nie bedziesz traktowany przychylnie i moim zdaniem słusznie, sama widziałam i poznałam takich leserków co im się wydawało, że przyjadą do Holandii a pieniądze same będą wpływały na konto.

praca

Proszę o podanie kontaku lub emal do tej firmy. zandbergen

pracowita

Zgadzam się z ta czekoladka pracowałam tu i jak rano poszlam do roboty to nie dość ze mnie upokorzyl to jeszcze nikt mi nie uwierzył. Stwierdzili ze dostałam szanse ale ja zmarnowalam. Znam dziewczynę ktora w tej firmie robila dlugo i musiała zjechać do polski bo ma problemy ze zdrowiem. To nie dość ze nikt jej nie podziękował za prace to jeszcze potraktowali ja jak szmatę. A nieźle zapierdalala byla na ich kazde zawolanie. Nawet jak miała wolne a potrzebowali kogoś to i tak jechala do firmy i pracowala. Naprawde nie polecam tej pracy. Tutaj traktują wiekszosc dziewczę jak szmaty.

czekoladka

Dziewczyny uważajcie na liniowego P...... Jezeli mu się nie spodobasz zrobi wszystko żebyś wyleciała jeszcze cie upokorzy przy osobach z którymi pracujesz na hali. Jezeli upatrzy sobie osobę to z innymi dziewczynami z tej firmy będą dosłownie robic wszystko żebyś ta robotę stracila.

dzasta

Praca jest dobra ale ludzie co tu pracują są straszni. Z Turkami tutaj nawę da się pracować ale liniowy jest nienormalny. Jezeli się nie spodobasz liniowemu mowie tu o dziewczynach to zrobi wszystko żeby cie wyrzucili albo żebyś sam zrezygnował.

Isia

Proponuja dobre warunki I przede wszystkim pewna I stabilna prace.Wcale nie dziwie sie ze sporo osob stara sie tam dostac.wyjechalam przez inne biuro bo dlugo trzeba bylo czekac na miejsce w tej firmie ale tylko zaluje.warto poczekac I naprawde polecam.pozdrowienia dla ekipy z kosciola:)

Paulina

Ja tez bym prosila o jakikolwiek kontakt do koordynatora w haarlem do zandberger, bylabym bardzo wdzieczna moj mail paulina.chylinska@o2.pl

MrBlue2583

Bardzo proszę o jakiegoś maila lub numer do koordynatora w haarlem do zandberger :) mój mail MrBlue2583@gmail.com pozdrawiam :)

magda

Bardzo proszę o jakiegoś maila lub numer do koordynatora w haarlem do zandberger :) mój mail magda1@vp.pl pozdrawiam

ewelina

Monika posiadasz jakies namiary na koordynatora do pracy w zandberger? bylabym bardzo wdzieczna obecnie szukam pracy ;/

Monika

Praca przy taśmie dla dziewczyn, backlijn, stoisz 8 h. Kręgosłup dostaje w kość, są prżerwy na jedzenie. Napoje za free, jest dużo Polaków, kasa w terminie. Polecam dla początkujących. Pozdro dla ekipy z Heiligehaartkerk

boska

jak ktos lubi zapierdziel i szefostwo tureckie (usunięte przez administratora) to prosze ale nie polecam

Wika

Witam, Czy ktoś mógłby mi przesłać numer kontaktowy do firmy?? Z góry dziękuję.

an

hej..... czy ktos może podać mi namiary na firmę Zandbergen w Holandii, bardzo proszę o kontakt na andzia880526@spoko.pl

aga :):PP

Jesli pracujesz na drugich zmianach to kicha,bo 3,4 dni w tyg robisz.Jak na pierwszych to spoko,godziny są i kasa też nawet niezła,szkoda tylko że są wybrańcy którzy zawsze mają godziny i pierwsze zmiany,ale tak to jest ZNAJOMOŚCI.[usunięte przez moderatora].Niestety za dojazdy nie masz płaconego!

Kamil

Mam pytanie, w związku z firmą Zandbergen, bardziej właściwe z panującym tam koordynatorem. Czy nadal pracuje tam osławiony M[usunięte przez moderatora] ?

Praca bardzo w porządku.Bardzo wiele osób sobie ją chwali i chętnie chce się dostać do fabryki.Widać kogoś zabolało bardzo że albo nie może już wrócić albo został usunięty z pracy.To moja trzecia firma w Holandii gdzie pracuję i nigdzie nie podobało mi się tak jak tutaj.Bez problemów,miło i przyjemnie.Ludzie czasem przesadzają,facet i tak ma anielską cierpliwość co do niektórych.POLECAM

Hahaha.( usunięte przez administratora ) już od dawna w Zandbergenie nie pracuje...reszta bez komentarzy, bo czego Ty mógłbyś kogoś nauczyć, jeżeli nic sam nie potrafisz,skoro rzucali Cię na wszystkie stanowiska (szukali odpowiedniego dla kogoś takiego .... jak Ty) :-D

bolo

ludzie uwazajcie,wyplaty sa co tydzien,ale trzeba( usunięte przez administratora )prezety zeby cie zapisal na zmiane inaczej bedziesz pracowal 1-2 dni w tyg.jak bydlo nie mozesz nic powiedziec bo wylatujesz albo siedzisz bez pracy.ten( usunięte przez administratora ).UWAZAJCIE,pracowalem tam i serio mowie ucieklem,tam trzeba byc ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Zandbergen w Holandii - Haarlem

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zandbergen w Holandii