CVmaker B.V.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o CVmaker B.V.

Aleksandra

Jestem pod wrażeniem jak firma wyszła mi naprzeciw! Bardzo pomocna strona sama w sobie, ale także mimo iż ja popełniłam błąd Państwo mi pomogli i nie odmowili wsparcia! Polecam

Aga
@Aleksandra

Obstawiam, że ten komentarz to, aby poprawić swoją opinie

Edyta

Bardzo fajny i pomocny kreator. Obsługa klienta ma najwyższym poziomie. Polecam

@Edyta

Szanowny Pani, Doceniamy, że znalazła Pani czas na obdarowanie nas tak wyjątkową recenzją o naszym serwisie. Wiele to dla nas znaczy, że nasz serwis jest doceniany. Cieszy nas, że nasza aplikacja okazała się dla Pani pomocna, bardzo wiele to dla nas znaczy, dlatego z całego naszego serca serdecznie dziękujemy! Z poważaniem, Team CV-maker.pl

Nicoleta

Bardzo dobry kreator, prosty i intuicyjny. Wielkim plus dla działu obsługi klienta za pomoc i podejście proklienckie.

@Nicoleta

Szanowna Pani! Bardzo dziękujemy za tę niesowitą recenzję! Wiele to dla nas znaczy, że nasz serwis oraz nasza obsługa klienta jest doceniana. Nasi klienci są dla nas najważniejsi, dlatego cieszy nas, że Pani opinia to odzwierciedla. W razie jakichkolwiek innych pytań proszę śmiało się z nami kontaktować: https://www.cv-maker.pl/kontakt Z poważaniem, Team CV-maker.pl

Klient

Świetny kreator! Można stworzyć profesjonalne nowoczesne CV w kilka minut. Dużo szablonów, jest możliwość wyboru języka dokumentu - polecam!

@Klient

Szanowny Kliencie! Dziękujemy za podzielenie się swoim ostatnim doświadczeniem z CV-maker.pl. Jesteśmy bardzo wdzięczni, gdy nasi klienci poświęcają czas na dzielenie się cennymi opiniami. Z poważaniem, Team CV-maker.pl

Łukasz Nowy wpis

Firma, której model biznesowy polega na pobieraniu opłat za subskrypcję, na którą użytkownik nie do końca świadomie wyraził zgodę. Zamieszczone tu opinie śmierdzą z daleka, wystarczy wpisać odpowiednią frazę w wyszukiwarkę i będziesz miał cały obraz tej instytucji.

Tak czytam te komentarze i w sumie to się zastanawiam, czy to jest pracą bardziej taka stabilna z dochodem czy raczej pojedyncze projekty Bo tu właśnie było napisane, że trzeba osoby do pisania artykułów. Ale to ciągle są te zlecenia? Czy tylko co jakiś czas, mogę wiedzieć?

Czesiek Nowy wpis

Również zakupiłem pakiet na 7 dni, a później została pobrana opłata abonamentowa. Strona nastawiona tylko na zyski, nie polecam, jeśli nie chcecie być kulturalnie pozbawieni pieniędzy przez nich!

Odnosząc się do pytania osoby, która chciała pracować przy blogu firmy - maja swój dział marketingu lub ecommerce? Szukam zleceń w branży tworzenia contentu(mam na myśli m.in artykuły branżowe i treści na bloga) czy seo. Znajdzie się w firmie przestrzeń dla kogoś takiego?:) Jest tu jakiś pracownik i podzieli się swoim zdaniem o firmie i warunkach?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w CVmaker B.V. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

widzę, że forum opanowali klienci :P a kogoś z pracowników tutaj spotkam? :) słuchajcie, widzę że firma nie tylko umożliwia stworzenie CV, ale i mają swojego bloga. Jestem po studiach dziennikarskich, ktoś może wie gdzie znajdę do nich oferty pracy lub czy będą kogoś poszukiwać w niedalekiej przyszłości?:) interesuje się mocno rynkiem pracodawcy, więc myślę, że miałby fajne pomysły na artykuły, dajcie znać jeśli jakiś pracownik tutaj zagląda :)

Witamy. Proszę do nas napisać na adres e-mail support@cv-maker.pl w tej sprawie. Co jakiś czas potrzebujemy nowe artykuły na naszą stronę. Wymagamy jednak dobrej znajomości języka angielskiego.. Nasz zespół jest międzynarodowy i w tym języku się komunikujemy. Zapraszamy do kontaktu. Z poważaniem, Team Cvmaker.

Frania
@CVmaker B.V.

Ooo, a można liczyć tutaj na takie stałe zatrudnienie na umowę o pracę, czy raczej tylko zleceniówka na napisanie tych artykułów? Poziom C1 w znajomości języka angielskiego będzie wystarczający? :))) Chętnie bym się zatrudniła!

Jaka jest kultura pracy w CVmaker B.V.?

Nie polecam skorzystałam raz kreatora zapłaciłam około 5 zł za cv i co po 2 tygodniach muszę in zapłacić 70 zł. Haha (usunięte przez administratora) Napewno nie zapłacę bo nie mam podstaw do tego . Za cv które zrobilam zapłaciłam . Nie zostawię tego tak .

@More

Szanowny Kliencie. Wykupiony został dostęp do serwisu na 7 dni i nie został on usunięty z tego konta w tym czasie. Jeśli dostęp nie zostanie usunięty, zostanie on automatycznie odnowiony. Tak też się stało w Twoim przypadku. Na koncie jest teraz zaległość do opłacenia. Proszę się zapoznać z warunkami korzystania z tego serwisu https://www.cv-maker.pl/regulamin. To pomoże zrozumieć dlaczego na koncie jest teraz zaległość. Z poważaniem. Zespół CVmaker.

Kama
@More

Mam ten sam problem... Nic o tym nie wiedziałam do momentu ,nie było żadnych informacji ,było napisane "Stwórz CV za darmo " kiedy przyszedł mi e-mail z informacją ,że mam zalęgła płatność ,nie wiedziałam co to jest i dlaczego....

@Kama

Szanowny Kliencie. Informacje dotyczące korzystania z naszych usług zostały podane na naszej głównej stronie internetowej, podczas dokonania pierwszej opłaty za nasz serwis, w e-mailu z danymi do logowania się lub w e-mailu potwierdzającym dokonanie pierwszej opłaty jaki jest wysyłany do klienta po założeniu konta oraz w regulaminie korzystania z naszych usług. Z poważaniem, Team Cvmaker.

Kris

Firma z potencjałem i zdecydowanie nastawiona na zysk nie dając wiele od siebie.

@Kris

Piszesz z perspektywy pracownika? Strasznie tajemniczo, zdradzisz jednak więcej? Nie daje nic od siebie? To równoznaczne z mało atrakcyjnymi warunkami, brakiem benefitów, nieadekwatną stawką? Powodów może być masa, super byłoby gdybyś rozwinął temat :) Proszę jako przyszły kandydat do pracy w firmie (a przynajmniej tak mi się wydaje)

Klient

Przestrzegam przed (usunięte przez administratora). Nic z darmowym nie ma to wspólnego. Chcesz stracić kasę? Zrób sobie CV maker. Czytajcie ludzie opinie zanim wtopicie i nie na portalach gdzie usuwają negatywy :)

@Klient

Szanowna Kliencie. Można stworzyć CV za darmo. Jeśli chcesz jednak pobrać swoje CV, oferujemy pakiet 7 dniowy z możliwością tworzenie i pobrania nieograniczonej ilości CV, tworzenie i pobrania nieograniczonej ilości listów motywacyjnych oraz dostępem do giełdy pracy i aplikowania przez tą stronę. Jeśli nie chcesz korzystać więcej z tego serwisu, wystarczy usunąć abonament. Informujemy klientów w jaki sposób mogą korzystać z naszego serwisu i jaka jest cena za ten serwis. Z poważaniem, Team CVmaker.

Dobrze rozumiem ze skoro firma ma biuro w Amsterdamie to pracownicy tutaj pracują zdalnie? Zastanawiam się czy przy takiej stronie pracuje dużo ludzi, czy to mała firma?

Patryk

Nie polecam serdecznie CV-MAKER.PL. Poczytajcie negatywne opinie, a dowiecie się o pobieraniu pieniędzy za subskrybcję wbrew woli klienta, oraz brak możliwości reklamacji czy odwołania. Bardzo serdecznie zachęcam do zgłaszania sprawy do UOKiK na mail: uokik@uokik.gov.pl - Jest to urząd który zajmuje się takimi nieuczciwymi praktykami i jeśli odpowiednio duża grupa osób zglosi się do nich, to zajmą się sprawą.

Janjan

Stworzyłem konto celem zrobienia jednego cv. Wybrałem opcję 7 dniowego dostępu za 5 zł. Jakim zdziwieniem okazało się że po tygodniu pobrali prawie 80 zł. z karty. Ta firma żeruje na jakichś zapiskach drobnym drukiem. (usunięte przez administratora) odradzam. Gdybym miał teraz czas podał bym ich do sądu Europejskiego oraz organizacji konsumenckich.

@Janjan

Szanowny Panie Janie. Informacje dotyczące korzystania z naszych usług zostały podane na naszej głównej stronie internetowej, podczas dokonania pierwszej opłaty za nasz serwis, w e-mailu z danymi do logowania się lub w e-mailu potwierdzającym dokonanie pierwszej opłaty jaki jest wysyłany do klienta po założeniu konta oraz w regulaminie korzystania z naszych usług. Szkoda, że nie zapoznał się Pan z tymi informacjami. Z poważaniem, Team Cvmaker.

Instytut św.Maksymiliana Kolbe

Informujemy, że firma CVMaker B.V. została wpisana na czarną listę nieuczciwych przedsiębiorstw Instytutu św. Maksymiliana Kolbego. Zalecamy zachowanie ostrożności w podejmowaniu z nią jakiejkolwiek współpracy.

Maksio
@Instytut św.Maksymiliana Kolbe

Nie słyszałem nigdy o takiej liście. Masz na myśli to że abonament jest wyższy niż to co zapisane początkowo? A jeśli chodzi o pracowników to firma jest uczciwa? Daje takie warunki jak na rozmowie rekrutacyjnej? Coś wiesz na ten temat?

Szanowny Kliencie. Sugeruję zapoznanie się z warunkami korzystania z serwisu przed przystąpieniem do zakupu. Klient, który zna warunki korzystanie z tego serwisu, wie dokładnie czego może się spodziewać. Osoby, które nie poświęcają czasu na zapoznanie się z tymi warunkami, często winią nas za swój brak zainteresowania. Jest bardzo ważne by czytać warunki umowy przed jej zawarciem. Z poważaniem, Team CVmaker.

Czy w CVmaker B.V. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Naciągacze

Na stronie propozycja zrobienia CV za niecałe 5 zł, po tygodniu ściągają z konta około 70 zł. Informacja o subskrypcji napisana małym druczkiem, tak żeby człowiek najlepiej nie zauważył. Zadnego maila przypominającego, ze subskrypcja zostanie pobrana. Dogadanie się z Obsługą Klienta to koszmar, zadne zwroty i reklamacje nie wchodzą w grę i zawsze mają na wszystko długą odpowiedź. Przynajmniej szybko odpisują i odbierają telefon. Podczas anulowania subskrypcji poprzez stronę internetową w kółko wyświetla się komunikat ze moj mail nie istnieje w ich bazie???? Musiałam zadzwonic na infolinie. W końcu anulowalam ponoć subskrypcje, ale patrząc na inne opinie, boje się ze nadal co miesiac bedą ściągać pieniądze. Nie polecam, są lepsze i tańsze sposoby zrobienia CV.

Zwykli (usunięte przez administratora) Po rzekomym darmowym CV żądają od Ciebie 5 zł, większość osób zapłaci. A później nagle ściagają z konta 69,95 zł miesięczne za rzekoma subskrypcje o której jest WSPOMNIANE gdzieś na dole strony małymi literkami, o słabej ostrości, specjalnie aby osoba przeciętnie korzystajaca z internetu przypadkiem jej nie zauważyła, nie dostaje się również maila z taka informacja. Nie wiadomo po co jakaś subskrypcja, skoro wykorzystujesz ta stronę jednorazowo do zrobienia CV, które d*py nie urywa. Nie ma możliwości dogadania się z ta firma. Bardzo nie polecam.

@124

Szanowny Kliencie. E-mail z informacją na temat dnia kiedy abonament się odnowi, jest zawsze automatycznie wysyłany do klienta. Naszym obowiązkiem jest poinformować klienta o tym. Klienci nie zawsze jednak takie e-maile czytają. Team CVmaker.

Z całego serca nie polecam..

Rysiu
@123

Ale nie polecasz jako klient czy pracownik? Bo pełno jest tutaj opinii od klientów, a od pracowników nie bardzo... A chciałabym wiedzieć, jak wyglądają zarobki w takim miejscu oraz jak atmosfera w pracy? ;)

Olga

Banda złodzieji. Subskrypcja została anulowana a mimo to pieniądze z konta zostały pobrane

@Olga

Szanowna Pani. Przypadku kiedy abonament miał zostać usunięty przez nas, a tak się nie stało, pieniądze są zwracane od razu, Zdarzały się przypadki kiedy klient wysłał do nas e-mail z prośbą o usunięcie abonamentu, lecz on do nas nie doszedł. Gdy otrzymamy potwierdzenie wysłania takiego e-maila od klienta, abonament jest usuwany a opłata za serwis jest zwracana. Częściej jednak się zdarza, że klient ma założonych kilka kont i tylko na jednym abonament jest usunięty. Często się zdarza, że konto powstało w skutek wpisania błędnego adresu e-mail, którego klient nie zauważył. W takiej sytuacji prosimy o przesłanie do nas ID transakcji i jesteśmy w stanie odszukać konto i usunąć abonament. Z poważaniem, Team Cvmaker.

Szanowna Pani! Opłata może być pobrana z konta bankowego lub konta PayPal klienta, w momencie gdy jest aktywny abonament na koncie klienta w naszym systemie. Jeśli nie jest on aktywny, pieniądze nie są pobierane za usługę. Gdyby faktycznie miała miejsce sytuacja opisana przez Panią, to proszę się z nami skontaktować w tej sprawie i pieniądze zostaną zwrócone. Z poważaniem, Team CVmaker.

Ostrzegam wszystkich przed korzystaniem z usług tej (usunięte przez administratora) firmy!!! Mnie pozbawili już 1800 zł. Jedynym rozwiązaniem zamknięcie konta w banku, bo zmiana karty nic nie dała.

@Karolina

Szanowna Pani Karolino. Jest to jedna z tym mało przyjemnych sytuacji dla klienta jak i dla nas. Klient skorzystał z usługi bez zaznajomienia się z warunkami korzystania z serwisu, zapomniał o nim i zorientował się po bardzo długim czasie, że serwis jest nadal aktywny. Przez ten okres opłata za usługę była cały czas pobierana a my zapewnialiśmy dostęp do tego serwisu. Opłata za serwis pobierana jest z karty bankowej. Jeśli ona nie jest już ważna, opłata nie będzie pobierana. Zamykanie konta w banku nie jest potrzebne. Banki zawsze mogą usunąć abonament z konta klienta na prośbę samego klienta. Z poważaniem, Team Cvmaker.

Szanowny kliencie. Ponowna opłata za usługę zostanie pobrana, tylko i wyłącznie w przypadku, gdy klient nie zrezygnuje z abonamentu. Abonament z konta można usunąć w każdej chwili. Z poważaniem, Team CVmaker.

Zostaw merytoryczną opinię o CVmaker B.V. - Amsterdam

• Jak się pracuje w CVmaker B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy CVmaker B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CVmaker B.V.?

CVmaker B.V.