CVmaker B.V.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o CVmaker B.V.

Kelis

Gdyby informacja o subskrypcji była widoczna, to nikt nie korzystałby z ich strony. Zwykłe (usunięte przez administratora) Zaznaczyłem, że płacę za jedno cv a później okazało się, że co miesiąc to jedno cv będzie mnie kosztowało 65 zł. Całkowity bezsens. Radzę omijać z daleka takie strony. I czytać uważnie wszystko, od początku do końca.

@Kelis

Szanowny Kliencie. Informacja o subskrypcji jest widoczna na naszej stronie. Nie jest ona nawet ukryta. Nie ma możliwości kupienia jednego CV, nie sprzedajemy CV na sztuki. Nie ma jednorazowej opłaty za nasz serwis, jest jednorazowa opłata promocyjna za dostęp do serwisu na okres 7 dni. Mamy natomiast sporą grupę klientów, którzy aktywują serwis aż do momentu znalezienia pracy. Na naszej stronie jest również giełda pracy, z której chętnie korzystają. Z poważaniem, Team Cvmaker.

Informacje o sposobie korzystania z naszego serwisu i cenie za usługę, zostały napisane w celu zaznajomienia się klienta z warunkami korzystania z naszej usługi. Brak zainteresowania się warunkami umowy przez klienta, nie jest godny polecenia. Uprzejmie prosimy o czytanie ze zrozumieniem warunków korzystania z serwisu. W razie wątpliwości można się z nami skontaktować przez e-mail, czat albo telefonicznie..

Aktualność
Nowa strona CVMaker https://www.cv-maker.pl/ jest już z gotowa. Skorzystaj z jej możliwości i stwórz swoje najlepsze CV razem z Cvmaker!!!
Pamiętaj, że zawsze możesz się z nami skontaktować przez czat, e-mail i telefon jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub sugestii. Jesteśmy chętni zawsze TOBIE pomóc.
Czekamy na Ciebie!!!
Justyna

Stronę omijać szerokim łukiem !! Skorzystasz raz na kwotę 9,95 .. a co miesiąc pobierają z Twojego konta kwotę 60 zł, zorientowałam się dopiero kiedy kwota wyniosła prawie 500 zł ! Logując się na stronę nie mogłam anulować subskrypcji oraz poprzez kwestionariusz do anulowania subskrypcji. Po zalogowaniu się do swojego konta na stronie cv-maker.pl widniała cały czas informacja, iż moja subskrypcja jest darmowa .. pomimo tego próbowałam ja anulować z poziomu strony jak również kwestionariusza do anulowania subskrypcji, za każdym razem wyskakiwał błąd z informacja, iż moja subskrypcja nie może być anulowana ! Po napisaniu maila do firmy, otrzymała, kilka odpowiedzi od szanownej pani (usunięte przez administratora) z biura obsługi : 1. Zakładała Pani konto na starej wersji naszej strony internetowej. Uprzejmie proszę się zalogować przy użyciu następujących danych: tu otrzymałam jakiś link do logowania, który przekierował na zupełnie inny adres strony ( app.cv-maker.p), konto zakładanie było na stronie cv-maker.pl !!! 2.Urządzenie na jakim chce Pani stworzyć swoje nowe CV zapisało po prostu postęp strony i za każdym razem zabiera Panią na tą zapisaną w pamięci stronę. Nowe konto nie jest aktywne i dlatego jest ono darmowe. ( pomijam fakt, że logowanie było z kilku różnych urządzeń, na których nigdy wcześniej nie korzystałam ze strony, aby sprawdzić czy tak jest, i nie ma mowy, aby cos się ''zapisało''. Tym bardziej, że logowałam się na stronę cv-maker.pl, na której zakładałam konto, login był ten sam. Dopiero po wejściu w link, który otrzymałam od szanownej pani, przekierowało mnie na zupełnie inną stronę ! ( app.cv-maker.p) Wysyłałam oczywiście screeny, aby pokazać wszystkie komunikaty na stronie. W tym przypadku również gotowa formułka.. Zwróciłam się z prośba o zwrot pobranych pieniędzy z konta, jednak za każdym razem pani miała gotowa odpowiedz .. ja oczywiście tego nie pozostawię bez echa. Myślę, że takich osób, które zostały w taki sam sposób oszukane jest dużo więcej. Firma w ten sposób zarabia pieniądze, oszukując klientów. Jest dużo lepszych stron, gdzie możemy stworzyć swoje CV. Nie polecam i odradzam korzystania ze strony CV MAKER !!!!!!

@Justyna

Szanowny Panie! Takie sytuacje jak opisana przez naszego klienta zdarzają się bardzo rzadko, aczkolwiek jeszcze się pojawiają. Pod koniec grudnia 2022 roku wygląd naszej strony się zmienił i klienci zamiast logować się na swoje konta, tworzyli konta prospekt na nowej stronie. Te konta nie miały abonamentu i dlatego informacja jaka się pojawiała jednoznacznie wskazywała na jego brak. Logowanie się do konta przez dane wysłanie do klienta w liście powitalnym było jak najbardziej możliwe. Sugerujemy skontaktowanie się z naszym działem obsługi klienta w celu wyjaśnienia sytuacji i rozwiązania problemu, Z poważaniem, Team Cvmaker.

CV-maker client

Utworzenie cv kosztuje 10 płn, tak? No nie. strona pobiera automatycznie co miesiąc niemal 60 pln automatycznie. Nie ma możliwości wypowiedzenia umowy lub usunięcia konta. W regulaminie jest zapis mówiący o możliwości dezaktywacji konta który nie działa. Generalnie czuje się (usunięte przez administratora)

@CV-maker client

Szanowny Kliencie. Subskrypcję można anulować na cztery sposoby: - przez zalogowanie się na swoje konto po prawej stronie obok imienia proszę nacisnąć na strzałkę. Następnie wejść w USTAWIENIA, potem w PROFIL. Na dole jest opcja SUBSKRYPCJA. - wchodząc na stronę https://www.cv-maker.pl/anuluj-subskrypcje - wysłanie e-maila do naszej obsługi klienta na adres support@cv-maker.pl wraz z prawidłowymi informacjami wpisanymi podczas tworzenia CV - przez podanie istotnych danych na czacie takich jak adres e-mail użyty w CV albo ID potwierdzenia płatności. Umowę można rozwiązać nawet po minucie od dokonania pierwszej opłaty za nasz serwis. Nie jest prawdą stwierdzenie, że nie ma możliwości wypowiedzenia umowy. Konto można usunąć również. Wystarczy skontaktować się z działem obsługi klienta i konto zostanie usunięte na życzenie klienta. Z poważaniem, Team Cvmaker.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w CVmaker B.V. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Kurhiko Alone

(usunięte przez administratora) i naciągacze, omijać szerokim łukiem. Zwykłe wykradanie danych osobowych oraz kryjome wplątywanie kogoś w horrendalnie drogą subskrypcję która jest w ogóle nie potrzebna.

@Kurhiko Alone

(usunięte przez administratora) ..ukryta autosubskrypcja płatna !!! Pobierają pieniądze z konta bankowego bez wiedzy użytkownika ! (usunięte przez administratora) mnie na bardzo dużą kwotę pieniędzy !!! Międzynarodowy scam !

@Kurhiko Alone

Istnieje instytucja Rzecznika Praw Konsumenta.

Chris
@Kurhiko Alone

Brak czytelnej informacji na temat subskrypcji. Skorzystałem z oferty kilkudniowego okresu w bardzo promocyjnej cenie, po to żeby stworzyć cv i nic więcej. Rejestrując się na początku nie ma wspomniane że przekształci się to automatycznie w bardzo droga, miesięczna subskrypcję. Na początku zalewają mailami dla odwrócenia uwagi tzw sztuczka iluzjonisty. Bank skontaktował się ze mną w momencie kiedy pobrało środki z karty w związku z podejrzana transakcja. Dla mnie wyciąganie pieniędzy od ludzi w białych rękawiczkach. Maile na który próbowałem skontaktować się mailowo - błędny e-mail, dzwoniąc - brak połączenia.

@Chris

Szanowny Panie! Tak jak wspomnieliśmy już wcześniej kilka razy na tej stronie, jest czytelna informacja o cenie za naszą usługę. Jest ona widoczna na naszej stronie, jest ona widoczna przy dokonywaniu płatności za nasz serwis oraz wysyłamy do klienta list z informacją o odnawialnym abonamencie. Jeśli chodzi o kontaktowanie się z nami to też nie jest to utrudnione. Można odpisać na jeden z e-maili jaki wcześniej wysłaliśmy do klienta, albo wejść na stronę https://www.cv-maker.pl/kontakt i skorzystać z możliwości dostępnych na tej stronie. Jesteśmy dostępni przez chat, e-mail i telefon, Jeśli nie możemy odebrać telefonu od razu, to oddzwaniamy tak szybko jak się tylko da. Z poważaniem, Team Cvmaker.

Piotr L.

Ukryta subskrybcja pozbawiła mnie kilkuset złotych. Obrzydliwe jak ci (usunięte przez administratora) wykorzystują ludzi szukających lub chcących zmienić pracę żeby poprawić swoją sytuację ekonomiczną.

@Piotr L.

Szanowny Panie Piotrze. Nie ma ukrytej subskrypcji, jest informacja na stronie o cenie za usługę https://www.cv-maker.pl/cennik. Informacja ta pojawia się również przy dokonywaniu płatności oraz wysyłamy list do klienta z informacją o odnawialnym abonamencie. Często jednak zdarza się tak, że klient nie czyta listów od nas i nie czyta informacji jakie są na naszej stronie. Jest bardzo ważne by poznać warunki korzystania z serwisu zanim się z nich skorzysta. Odnosi się to do każdej umowy zawieranej przez internet. Z poważaniem, Team Cvmaker.

Aleksandra

(usunięte przez administratora) Sprawdziłam wszystko i subskrypcja jest niejawna dla przeciętnego użytkownika stron internetowych. Po tygodniu od niewielkiej płatności pobierają z konta dodatkowe 70zł, którego nie chcą wrócić.

@Aleksandra

Szanowny Panie Piotrze. Informacje na temat ceny za naszą usługę są widoczne na stronie https://www.cv-maker.pl/cennik, w e-mailu jaki wysyłany jest do klienta po dokonaniu opłaty oraz podczas dokonywania pierwszej płatności za usługę. Z poważaniem, Team Cvmaker.

@Aleksandra

Szanowna Pani Aleksandro. Informacja o cenie za nasze usługi jest widoczna na naszej stronie https://www.cv-maker.pl/cennik . Jeśli ta informacja nie jest czytelna, uprzejmie prosimy o podzielenie się sugestiami jak możemy tą stronę zmienić w celu uniknięcia takiej sytuacji jak ta. Z poważaniem, Team Cvmaker.

Aleksandra

Strona jest bardzo pomocna. Polecam, skorzystałam i nie żałuje! CV stworzyłam szybko, oprócz tego jest możliwość skorzystania z triala, aby uniknąć dodatkowych kosztów. Wystarczy anulować po pobraniu. Można też przedłużyć. Miałam pytanie co do szablonu, udzielili mi Państwo odpowiedzi bardzo szybko.

@Aleksandra

Szanowna Pani Aleksandro. Bardzo dziękujemy za merytoryczną opinię o naszych usługach. Staramy się je tworzyć dla osób, które potrzebują pomocy przy znalezieniu pracy lub chcą ją zmienić. Z tego powodu zapewniamy dostęp do tworzenia CV i listów motywacyjnych bez ograniczeń w okresie na jaki wykupiony jest dostęp. Gdy taka usługa nie jest już potrzebna, proszę ją usunąć z konta, albo napisać do nas z prośbą o jej usunięcie, Jesteśmy zawsze gotowi pomóc. Z poważaniem, Team Cvmaker.

Niezadowolona

Zdecydowanie nie polecam. Pobierają pieniądze z konta bez wiedzy klienta. Masakra. Rozbój w biały dzień.

@Niezadowolona

Szanowna Pani. Informacje na temat ceny i sposobu w jaki oferowana jest nasza usługa, jest widoczna w wielu miejscach na naszej stronie. Jest specjalnie dedykowana strona https://www.cv-maker.pl/cennik, pojawia się informacja o odnawialnym abonamencie przy dokonywaniu płatności oraz wysyłamy do każdego klienta list z informacją, kiedy abonament się odnowi, jeśli nie zostanie usunięty z konta. Z poważaniem, Team Cvmaker.

Nieznajoma

Z przykrością dołączam się do grupy (usunięte przez administratora) klientów. Bezpodstawne wyłudzanie pięniędzy, brak informacji o ukrytych kosztach, ukryta autosubskrypcja , Pani Małgorzata starszy windykacją, nie chcę usunąć konta, zasłania się regulaminem. (usunięte przez administratora) , wyłudzacze, uważajcie na swoje konta i katy. Każdy poszkodowany powinien zgłaszać nie tylko do rzecznika praw konsumenta ale do prokuratury. To że ich firma została zarejestrowana w Amsterdamie nie zwalania ich z odpowiedzialności

@Nieznajoma

Z przykrością czytamy takie opinie na temat naszego serwisu, bo nie są one merytoryczne i prawdziwe. Firma CVMaker oferuje usługę przeznaczoną dla osób poszukujących pracy. Umożliwiamy tworzenie CV, listów motywacyjnych jak również umożliwiamy poszukiwanie pracy przez naszą stronę. Opłata 4.95 PLN to opłata promocyjna za okres 7 dni dostępu do naszego serwisu. W tym czasie klient może sprawdzić czy ta usługa jest mu potrzebna. Po tym okresie, jeśli dostęp do serwisu nie jest usunięty, dostęp do serwisu odnowi się na kolejne 30 dni. Informacja o cenie za dostęp do naszej usługi jest widoczna na stronie https://www.cv-maker.pl/cennik, podczas dokonywania opłaty za nasz serwis, jak również wysyłamy do klienta email z informacją kiedy zostanie pobrana ponownie opłata za serwis jeśli on nie zostanie usunięty. Można usunąć tą usługę w każdym momencie na 4 sposoby. Z poważaniem, Team CVmaker.

Szanowny Kliencie. Wielu klientów ma przekonanie ,że wykupuje CV za cenę 4.95 PLN co nie jest prawdą. Klient wykupuje dostęp do serwisu na 7 dni. Jeśli nie chce korzystać z serwisu, powinien go usunąć z konta lub poinformować nas o tym. Z poważaniem, Team Cvmaker.

Katia

(usunięte przez administratora)kasy płacisz raz za cv i oczywiście nie wyrażasz zgody na przypisanie nr karty bankowej i znika kasa z konta co miesiąc dramat nie polecam . Sprawę należaloby zgłosić do rzecznika praw konsumenta .

@Katia

Zgłosiłem. Zapodałem też link do tej strony, bo widzę, że okradli więcej osób. Im więcej osób zgłosi tym większa szansa odzyskania pieniędzy.

Aleksandra

Jestem pod wrażeniem jak firma wyszła mi naprzeciw! Bardzo pomocna strona sama w sobie, ale także mimo iż ja popełniłam błąd Państwo mi pomogli i nie odmowili wsparcia! Polecam

@Aleksandra

Szanowna Pani Aleksandro, Bardzo dziękujemy za tę opinię. Pracujemy bardzo ciężko, aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni z naszych usług, cieszymy się, że Pani opinia to odzwierciedla. Bylibyśmy nikim bez naszych klientów, dlatego zawsze staramy się podejmować decyzje zgodnie z ich wymogami. Mam nadzieję, że któregoś dnia wróci Pani do nas, a do tego czasu życzymy samych sukcesów! Z wyrazami szacunku, Team CV Maker

Aga
@Aleksandra

Obstawiam, że ten komentarz to, aby poprawić swoją opinie

Jacek

Jakiś czas temu zrobiłem CV na stronie cv-maker.pl. Zapłaciłem 10 zł za możliwość pobrania dokumentu z tym że wplątali w ukrytą autosubskrybcję i co miesiąc ściągali z konta dodatkowe ok 60 zł za członkostwo. Oczywiście cashbacku zrobić nie chcą.

@Jacek

Udało Ci się może zrezygnować z tego członkostwa? A to zrobione cv pomogło Ci w znalezieniu pracy? Jak oceniasz jego skutecznosć?

@Ewa

CV standardowe. Pracodawca nie wymagał CV. Wystarczył list motywacyjny. Zrezygnowałem z autosubskrybcji.

Damian Nalepa

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) - UWAGA Tak nie działa uczciwy przedsiębiorca!!! Płacisz prawie 10 zł na CV, a za miesiąc znika z Twojego konta prawie 70 zł Podobny przypadek miałem z HBO - ale oni zwrócili pieniądze ponieważ zobaczyli w historii, że nie korzystałem z ich usług przez czas naliczonego abonamentu - tutaj jakaś durnowata Małgorzata JankowskaSpecjalistka ds. Obsługi Klienta w CV-maker.pl - wciska kit o regulaminie.

Magda

Niestety pod przykrywką cv za 9.95 przemycana jest droga, autoodnawialna subskrypcja. Zdecydowanie nie polecam!!!

Były użytkownik

Portal pobiera pieniądze z konta użytkownika bez jedno wiedzy ! Ukryta autosubskrypcja płatna ! Nie polecam wręcz odradzam korzystanie z tego serwisu !

Edyta

Bardzo fajny i pomocny kreator. Obsługa klienta ma najwyższym poziomie. Polecam

@Edyta

Szanowny Pani, Doceniamy, że znalazła Pani czas na obdarowanie nas tak wyjątkową recenzją o naszym serwisie. Wiele to dla nas znaczy, że nasz serwis jest doceniany. Cieszy nas, że nasza aplikacja okazała się dla Pani pomocna, bardzo wiele to dla nas znaczy, dlatego z całego naszego serca serdecznie dziękujemy! Z poważaniem, Team CV-maker.pl

Rostyslav

Якість допомоги була на належному рівні.Я залишився задоволеним.Супер!

@Rostyslav

ROSTYSLAV, удовольствие - работать с такими клиентами, спасибо большое!

Nicoleta

Bardzo dobry kreator, prosty i intuicyjny. Wielkim plus dla działu obsługi klienta za pomoc i podejście proklienckie.

@Nicoleta

Szanowna Pani! Bardzo dziękujemy za tę niesowitą recenzję! Wiele to dla nas znaczy, że nasz serwis oraz nasza obsługa klienta jest doceniana. Nasi klienci są dla nas najważniejsi, dlatego cieszy nas, że Pani opinia to odzwierciedla. W razie jakichkolwiek innych pytań proszę śmiało się z nami kontaktować: https://www.cv-maker.pl/kontakt Z poważaniem, Team CV-maker.pl

Klient

Świetny kreator! Można stworzyć profesjonalne nowoczesne CV w kilka minut. Dużo szablonów, jest możliwość wyboru języka dokumentu - polecam!

@Klient

Szanowny Kliencie! Dziękujemy za podzielenie się swoim ostatnim doświadczeniem z CV-maker.pl. Jesteśmy bardzo wdzięczni, gdy nasi klienci poświęcają czas na dzielenie się cennymi opiniami. Z poważaniem, Team CV-maker.pl

Zostaw merytoryczną opinię o CVmaker B.V. - Amsterdam

• Jak się pracuje w CVmaker B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy CVmaker B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CVmaker B.V.?

CVmaker B.V.